Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus vaimule
#1
on teada fakt, et üks taluperemees peitis oma kulla ja ei öelnud kellegile, kuhu ta selle peitis (suure tõenäosusega kaevas maasse! kas on võimalik tema vaimult kysida, kuhu ta selle peitis? või on mingid alternatiivsed võimalused näiteks piirkonna kaart ja pendel vms??

Muudetud: 17-9-07 kell 15:23:13 Hallucigenia
Vasta
#2
Ma küll ühtki taolist fakti ei mäleta teadvat. Sa tarkpea valgusta mind!
Vasta
#3
Zepac ega sa teagi kõiki taluperemehi. Eks ikka on võimalik küsida. Iseasi kas ta vastata tahab. Kui nad juba kõike muud vastata oskavad, siis miks mitte.
Vasta
#4
zepac ihub ka vist hammast sellele kullale Laugh
Vasta
#5
Tead, kui sa tõesti suudad selle oletatava kulla asukoha vaimult teada saada, siis ma söön oma sõnu...öeldes, et suure tõenäosusega seda kulda ei eksiteerigi ja vaimul endalgi on oma olemasolu tõestamisega suuri raskusi
Vasta
#6
Saab küsida nii hingelt kui ka pendlit. Siis saab veel võtta kaardi ja pendli, et pendel kaardi peal näitaks seda asukohta...
Hingelt küsimine on natuke kahtlane varjant, sest hing ei pruugi sulle seda öelda, ja pendel oleks kindlam varjant...
Vasta
#7
ma arvan et kui olekski mingi nö kuld või aare siis ei soovitaks küll seda endale kuidagi saada sest naq vb siis hakkab selle omaniku vaim ka sinuga koos käima..või nuhh ma ka ei tea ju täpselt aga see liccalt minu arvamus..
Vasta
#8
Pendliga on nali see, et mistahes vaim võib, kui tahab, hakata pendlit segama ja valeinfot andma.


Muidu rahvajuttudest kipub tõesti see peidetud rahapadade teema läbi käima... äkki oledki sa lugenud mõnda "eesti rahva legendi" ja usud nüüd, et see on tõsi? Paraku on infi, et suur osa eesti n.n. "rahvajuttudest" võib olla genereeritud saksameelsete "kirjanike" poolt, kes, nagu näha, on vaat et igasse meie allikasse noore neitsi või rahapoti uputanud ja igale meie põllule rahakirstu matnud Laugh

Eks võta ühendust mõne meie maausuliste ühenduse tegelasega ja uuri...

http://www.maavald.ee/
Vasta
#9
oleneb vaimust kas ta on ahne või on ta tõtt rääkiv või ta on segaduses!
Vasta
#10
Millest peaks siis see vaim segaduses olema? Ja milline näeb välja ahne vaim? See, kes himustab kulda?
Vasta
#11
Hah. Mis teeb vaim kullagaLaugh?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Pendliga on nali see, et mistahes vaim võib, kui tahab, hakata pendlit segama ja valeinfot andma.


Muidu rahvajuttudest kipub tõesti see peidetud rahapadade teema läbi käima... äkki oledki sa lugenud mõnda "eesti rahva legendi" ja usud nüüd, et see on tõsi? Paraku on infi, et suur osa eesti n.n. "rahvajuttudest" võib olla genereeritud saksameelsete "kirjanike" poolt, kes, nagu näha, on vaat et igasse meie allikasse noore neitsi või rahapoti uputanud ja igale meie põllule rahakirstu matnud Laugh

Eks võta ühendust mõne meie maausuliste ühenduse tegelasega ja uuri...

http://www.maavald.ee/

see "see eesti rahva jutt" on minu lapsepõlve kodukohast. ex aja jooksul on sellele jutule midagi ka juurde poogitud, aga inimene, kes kulla peitis oli täiesti reaalne isik ja tean ka seda, et selle kulla peitja järeltulijad on päris palju aega selle kulla leidmisele kulutanud. (minuteada nad seda siiamaani veel leidnud ei ole aga kes teab!)

Muudetud: 27-9-07 kell 22:31:57 heajuut

Muudetud: 27-9-07 kell 22:32:35 heajuut
Vasta
#13
Aga, kui sa arvad, et kuld võib veel alles olla, siis ehk asud ise otsima..wink
http://home.skif.net/~yukol/image/newsch1.gif <-- sellest võib ka kasu olla.. kui skeemi lugeda oskad..Laugh
Vasta
#14
mul on metallidetektor olemas, aga pole õrna aimugi kust kandist otsima hakata!
Vasta
#15
metallidetektoriga kulda küll ei püüa vist. eks teadjamad siin foorumis tea rohkem rääkida
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
metallidetektoriga kulda küll ei püüa vist. eks teadjamad siin foorumis tea rohkem rääkida
mix mitte? kas kuld ei olegi siis metall? (metalliotsija reageerib kõigi metallide peale. parematel metalliotsijatel on võimalik näitex mõned metallid ära keelata st. näiteks reageerib ainult värvilisele metallile aga rauale ja selle sulamitele ei reageeri.) kelle rohkem huvi vaadake
http://detektorist.pro-forums.com/
Muudetud: 29-9-07 kell 20:55:45 heajuut

Muudetud: 29-9-07 kell 21:00:26 heajuut
Vasta
#17
Kui see ala mõne talu endine maa on siis see detektor piiksub sul enamuse ajast, taludes ju ikka jääb igasugust metalli prahti kuskile maha, aja pikku tulevad muld ja taimed peale ja ongi maetud.
Ja noh, kui see on peremehe kuld siis ma eriti ei usu et ta sinule selle matmispaiga avaldab.
Vasta
#18
Kysimus siis teile k6igile , kas te t6esti arvate et k6ik vaimud j22vad mei maailma ruumi tiirlma , j22vad ju ometigi aint need keda siin kinni hoitakse ja taga halatakse , enamus vaimud leivad uue kehastuse kus edasi 6ppida ja nii vaimselt kui ka realselt areneda.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: InphInityM66
... kas te t6esti arvate et k6ik vaimud j22vad mei maailma ruumi tiirlma ...
Hullem veel - kahtlustan, et siin on isegi mõned sellised, kes arvavad, et vaime polegi olemas!
Vasta
#20
Ma arvan et kõige parem oleks see kuld lihtsalt unustada Smile
Vasta
#21
on v6imalus saada teada pendli v6ngutamise abil aga see on halb asiSad
Vasta
#22
pendli võngutamise? kõlab naljakalt.. ja miks see siis nii halb oleks, valgustad äkki?
Vasta
#23
Kui mina oleks see tauperemehe vaim siis mul vist küll ei oleks mingit tahtmist mingile suvakale öelda kuhu ma oma varanduse panin.


okey aga, mis jõuga pendel töötab ( liigub ) ?

aga sa võid ju mõlemat viisi proovida ja siis pärast anna teada kuidas läks !
Vasta
#24
kui sa oled hea inimene ei tee need vaimud sulle midagi, kui oled halb ja vastik , õel siis teevad nii vaimud, inimesed ja ka loomad sulle halba !!Smile vahest hakkab tunne tekkima, et 10 käsku tegelikult toimib ja kui neid järgida õieti ...nuuu ei tea ei järgi ise neid ja ei järgi vist keegi ... aga lihtsalt vahel tundub et see toimib kui teed teisele halba saad selle ise tagasi ja mis kõige tähtsam saad selle siis tagasi kui sa seda kõige vähem ootata oskad ja seda inimest ei saa aitata keegi vaid ta ise mitte keegi teine ! niii et olge lahked ja hoolige teistest inimstest ja usun et need inimesed kes siin foorumis on seda kaa, aga ei tohi olla loll õppimine ruulib mitte matemaatika just koolis aga elutarkus , muidu kehtib reegel ja mis tänapäeva maalimas ka toimib....... on ............loll saab ka kirikus peksa!!!!!
Vasta
#25
arvan et see kuld pole määratud leidmisex ega see õnne ei too kui ta nii tuleb , pärast palud jumalat kuida sellest lahti saada et niii nimetatud vaimud sind piinavad ja kiusavad las jääb ............... ja anna saatusele võimalus !
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,180 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat