Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud
#1
Olen juba mitmes teemas, samuti ircus rääkinud ideest lasta kasutajatel endil kujundada tulevane para-webi pealeht ( ja mitte ainult, ka foorum) , selliseks nagu nemad seda näevad või tahavad näha.

Lähemalt loe siit seal tehti ka esimene templatepakkumine.

Välimusele pole muid tingimusi, v.a. see, et ta peaks olema portaalilik - milline, see on täiesti oma vaba valik. Võite sirvida pealehel linkide hulgas saite, võite malli võtta cnn.com'ist või microsft.com'ist,phpnuke templatedest - vahet pole. Peaasi, et oleks huvitav ja... paranormaalne.. ja et copyright kuuluks teile Bleh . Kes tahab, võib eraldi disainida iga lehe või kategooria. Malli võib võtta ka siin välja pakutud teemakategooriatest

Kes soovib, võib juurde teha ka disaini foorumile ( kuigi mul on plaanis tulevane pealeht ja foorum ühendada) ja kasutada seal olevaid välimuse ja fondilahendusi mõlemas kohas.

Käiku võivad minna paljud teie templated, kuna on tahe teha ka pealeht skinnitavaks, nagu praegu para foorumi puhul. Ainukese erinevusega see, et ei muudeta mitte ainult fonte, tabelite värvust jne, vaid muudetakse kõik.

hea oleks kui igal kasutajal oleks olemas lisaks jpg failile ka psd (photoshop) või siis psp (paint shop pro) formaadi kujul templatelahendus.

Ma usun, et kasutajale, kelle templated võetakse kasutusele, on neil täielik õigus kasutada disaini enda portfolios, samamoodi kuvatakse ka disaineri nimi lehe allosas ja/või foorumi personali hulgas. Ära saab ta kindlasti mainitud. Vähe sellest - saate teada, mida teised liikmed teie disainerivõimetest arvavad.

Usun, et see on peamine võimalus kujundada liikmetel selline para-web, nagu nemad soovivad. Olen aru saanud, et meie foorumis on väga palju andekaid tegijaid, kelle soov ja tahe võivad meile suureks õnnistueks olla.

Arvan, et on aeg lõpetada tulevase pealehe põlve otsas treimine, vaid kaastata sellesse iga liige, kes seda vähegi soovib.

Nii et pange oma fantaasia lendama ja pakkuge välja, milline võiks tulevikus para-web välja näha Laugh

[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja henzukaz]

Muudetud: 2-10-05 kell 12:03:19 Imhotep
#2
Solid

Roheline ümbrik läks vähe prkl - savemise käigus hiir vist lipsas kuidagi... a no vp, mul psd ka olemas

tulnukapilt seal on ka tglt jura, ma paremat ei leidnud hetkel.

[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja loom]
#3
nice work i do say Smile
#4
Tsitaat:Kes tahab, võib eraldi disainida iga lehe või kategooria.

Wägga pahha oleks nii ju. Avad esilehe, on ntx see mis ma tegin, avad tekstid mingi HOOPIS teine stiil? Kui juba siis juba. Kõik ühesugune - või sain ma su jutust kudagi teisiti aru, henz?
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Tsitaat:Kes tahab, võib eraldi disainida iga lehe või kategooria.

Wägga pahha oleks nii ju. Avad esilehe, on ntx see mis ma tegin, avad tekstid mingi HOOPIS teine stiil? Kui juba siis juba. Kõik ühesugune - või sain ma su jutust kudagi teisiti aru, henz?

Ilus töö sul seal Laugh

Kategooriatest niipalju, et see on vabatahtlik. Keegi ei käsi sul kasutada kategooriaid. Kui need sinu template juurde ei käi, siis keegi neid sinna ka ei hakka panema :o

Eraldi lehekülgede disaini kohta niipalju - et põhiolemus jääb samaks. Järsku on vaja paigutada mingi logo kuhugi... või teksti paigutus jne jne.

Ma lihtsalt andsin ühe võimaliku lahenduse paljude teiste hulgast. Natuke webidisainist ma jagan :o ja tean, et üsna imelik oleks kui iga lehekülg oleks eelnevaga võrreldes täiesti erinev. Miski pole kohustuslik. Andsin kätte lihtsalt suuna, et templatet oleks lihtsam teha.





[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja henzukaz]
#6
Tõepoolest, pean tõdema, et ma olen ikka täielik n00b igasuguse disain alal, vaadates teie hästi tehtud template..
#7
Duriani oma on täitsa asjalik. Ainult sellest põllumajandusest ma ei saanud aru Bleh

Ise ma midagi lubama ei hakka, sest niikuinii ma midagi valmis ei saa Laugh
#8
nr2

Duriani oma oli väga ilus, aga minuarust see ei sobi siia. Meil siin võiks olla ikka vähe teistmoodi kui iga teine portaal.
Liiga ametlik.
A ära saa valesti aru, see on ILUS ju Smile

[Teadet on muutnud 8-2-2004 postitaja loom]
#9
Ise aretasin ka midagi kokku,
ta on alguses sellises väikeses formaadis aga mul on psd alles.
Nagu ma selline ps algaja olen aga ikka üritasin natukene teha.
demo


edit: Tahan veel öelda et siin väga palju uhkeid töid, tublid olete.

[Teadet on muutnud 8-2-2004 postitaja devn]
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Hurricane
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ise aretasin ka midagi kokku,
ta on alguses sellises väikeses formaadis aga mul on psd alles.
Nagu ma selline ps algaja olen aga ikka üritasin natukene teha.
demo


edit: Tahan veel öelda et siin väga palju uhkeid töid, tublid olete.

[Teadet on muutnud 8-2-2004 postitaja devn]

no wtf see veel on? hall ja udune

Ma usun et sinu asi pole küll siin kommendeerida me pakkume siis välja oma templated ja siis henzukaz ja tutanhamon ostustavad välja mis neile meeldib,
ja kui lugeda ei oska siis oma olen nagu algaja ja ma tahtsin proovida oma käppa selle peal.

edit: lõpetame selle offtopicu ennem ära kui teema lukku pannakse.

[Teadet on muutnud 8-2-2004 postitaja devn]
#11
Hurricane mis sa halvustad sedasi, ta ütles et just sai selle - tubli töö ju. Kui sina mingi rõveda kolli teed siis ma ei hakka ju kommenteerima et, "MIS krdi shtt see veel on, mingi hall udune julla."

Või mis. Tee siis ise parem.

Kommenteerida ikka võib, aga mitte nii et sinu oma on zitt jne... soovitusi võib ikka anda ju!
#12
Igaüks teeb nii nagu tema tahab või temale meeldib. Nagu ma ütlesin piiranguid ei ole Laugh Hall või udune.. või superkirju - kuna tegemist on originaalloominguga siis osalevad nad kõik samavõrdses konkurentsis nagu teised. Oskused on erinevad - kõige tähtsam on aga osavõtt.
#13
ok, vabandust, võtan sõnad tagasi(kui saab veel) jah tõesti, vale samm.
#14
Minult ka siis midagi:
Link
#15
ha! no väga hea, et visuaali koha pealt midagi ikka ette võetakse. ma ju juba tulles kigisisesin, et olemasolev on küll väga hea ülesehitusega (tõesti on) aga väljanägemiselt sellegipoolest nagu mingi raamatupidamisprogramm. Smile)

jah, ma ise pole muidugi mingi weebidisainer, kuid disain ja kunst, kui selline, pole mulle siiski võõras maastik. pealegi kriitika eest makstakse mulle aegajalt ka palka. Smile
seega olemasolevaid lahendeid vaadates, on mul muidugi häämeel uuenduste üle, kuid paar niisama sõna ütleks siiski ka. kui tohib? Smile

seega (minu arvates siis):
on duriani pakutud variant hea. taas hästi loetav, esmapilgul terviklikult hoomatav, et mis ja kus. kuid paraweebi jaoks siiski pisut akadeemiline või pisut "kuiv". ei? mõtlen, et pakutud shriftid on ikka sellised nähtud ja klassikalised (e. igavad) , logo ise väga rahulik ja mõõdetud. mis pole muidugi halb. kui tegu oleks mingi konservatiivse aksiafirma nimega näiteks. see ülemine värvierinevuslik liigendus pole ka halb, kuid oma kartoteegilise analoogiaga sobiks taas ehk enam mingi kontoritarvete kodulehekülje jaoks. mh?

devn'i mustavalge "labürint" mulle aga täitsa meeldis. Smile mõjudes uudse ja minu jaoks mittevägapaljunähtuna. foorumi lehekülje kujundamisel sümmeetria peale mängida on siiski huvitav. tundub, et liigenduse mustrilt võiks see asi ehk isegi veel "labürindim" olla, et assotseeruks mingi vana Peruu ornamentika, inkade templiplaani või siis kaasaegse mikroskeemiga. Smile samas ainult must-valge värvilahenduse peale jääda on aga sellise asja puhul ehk veits liiga lihtne lahend. või isegi põhjendamatu.

loom nr 1. "solid" on suhteliselt hea minimalistliku tunnetusega tehtud. väga popid shriftid, hea (loetavuse seisukohalt universaalne) taustavärv, ka need pool-läbipaistvad kujundid on mõnusad , luues tundlikult "salapärase" atmosfääri. väga moodne. Smilepara-logo on aga justkui stiililiselt terviku suhtes lõpunitöötamata jäänud?
loom nr 2.
ülemine paneel on hea. selline kummituslik. terviku kompa aga siiski longab. Smile ka mõned delikaatselt "peidetud" tekstid lähevad sellise tonaalsusega taustas siiski kaduma. kuigi ideena selline aimatav poolläbipaistvus või stiil "näevad-need-kes-teavad-vaadata" võib isegi täitsa lahe olla. Smile
siiski nõrgem kui eelmine, kuigi hea tunnetus on ilmne.

calitry lahend.
äge ja jõuline. Smile roheline hõõguv värv tundub ühe para-webi jaoks justkui väga õige emotsionaalsusega olevat. iseasi muidugi, kas aga KÄE kujutis väga paranormaalne on..? aga noh, kuna inimesed suhtlevad siin manuaalsete vahendite kaudu (e. käsitsi), siis ehk on ka põhjendatud. Smile) shriftid on aga alla igatsugu arvestust. esiteks logo. kui põhialus on selline rustikaalne, siis võiks ka logo olla kuidagi "samast ooperist" ehk? need "lingid, foorum, tekstid" ona aga täiesti out. sry. selline tuti-bluti lasteraamatu "lõbus" shrift tundub siiski siin foorumis täiesti kohatu olevat.

niipalju sedapalju siis.
ja palun ära pahandage, et ülalmainitud autoreid arvustada võtsin.
kokkuvõttes on siiski väga hea, et te midagi teha olete tahtnud ja juba see on väga väärt asi. ausalt. pealegi tean, et sellise asja nikerdamine on ka üksjagu aegavõttev üritus.
pealegi nn. tüpograafiline disain on ka väga keerukas asi. kompa, rütmid, värvid, proportsioonid, liigendused, loetavus, värvisuhted üldse, stiil jne jne.
seega, ehk on teil mu piskust kriitikast ehk hoopis nata ikka kasu. noh, et oskaksite mingeid asju hiljem ka ise vaadata ja analüüsida.
veelkord. ärge pange pahaks, pliis.
ja edu muidugi adminnidele kõigi kaunite kunstide valikul ja selekteerimisel Smile.

[Teadet on muutnud 9-2-2004 postitaja joosu]
#16
Mulle meeldib loom-a esimene variant...
Eriti lahedad on need nagu joous ütles poolläbipasitvad kujutised.
Duriani oma meeldiks rohkem kui selle menüüga midagi ette võtta...
Need siis minu lemmikudBleh

Enda koha pealt ütleks et fontide/värvide valik on absoluutselt kõige nõrgem külg
#17
parandus...

Logo normaalsem, loll tulnukfriik kõrvaldatud:) link juures :o

Lisasin ka veel uudse lahenduse... et ei peaks scrollima, on need 2 >> nuppu seal, mis muudab ainult teksti... seega peaks asi toimuma kiiresti ja lihtsalt ... või miz :)
#18
duriani piltlogode kasutamine teemaviidana on ju vegga jess mõte. : ) üldse on see ok lehekülg. (logo aint jälle selline liiga tüüp-fondiga?)

muide, tumeda tausta peal olev hele teks on tõesti efektsem kui vastupidi. kuid vale shriftivalikuga muutub lk suht raskestiloetavaks ja väsitavaks. seega parim lahend oleks sel juhul shriftis kasutada kas veidi boldimat, veidi suuremat, veidi ümaramat või veeeeeidi suuremate tähevahedega tähestikku. muidu hakkab ikka virvendama küll.
#19
Minu töö siin

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja X-Style]
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja X-Style
Minu töö siin

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja X-Style]
Font oli kole, muidu enam-vähem, kuigi ise eelistan heledaid toone.
#21
Üles see font isegi sobib, sest kiri on piisavalt suur. All jah silm ei haara kohe seda teksti.
#22
veel mingi töö
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja X-Style
veel mingi töö

suht samasugune nagu eelmine ja meenutab praegust lehte paljultgi. Proovi midagi uutset ja originaalset välja mõelda..
Aga muidu tubli tööe et vähemalt proovid
#24
para-web võiks välja näha midagi sellist: http://www.mysterydatabase.com/
#25
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
para-web võiks välja näha midagi sellist: http://www.mysterydatabase.com/


PHP-Nuke portaali süsteem on seal

Kood:
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Pagina Rendering: 0.273 Seconden

:: zoneCopper phpbb2 style by yassineb :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus maailmakord Nazz 166 107,414 04-04-2017, 16:41
Viimane postitus: Viimne Roomlane
  Jason vs võimetega para-weeblased Jason 379 78,569 06-04-2008, 13:53
Viimane postitus: Celtic
  Para-Webile alamfoorum ? henzukaz 13 5,999 05-06-2006, 08:25
Viimane postitus: zepac

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat