Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peegli vaim jm. 04.10.2007
#1
Nii siis... Ärge muidugi pahandage, et seda teemat varem üles ei pannud ja ei teinud üleüldist kutset. Asi lihtsalt oli selles, et oli vaja mõelda sellele, et igaksjuhuks oleks parem kui ei tuleks mingine party pooper kohale, või siis ülerahvastust. Seega vabandan uuesti, kuid siin on nüüd need tulemused.

Peegli vaim:

Peegli vaim on see, kui võtad peegli ja paned selle ette tooli endale mugavale kaugusele. Siis paned valguse, mis ei tekita peaaegu üldse varje, ja ikkagi piisav et näha midagi. (Parim on selleks pimiku valgus. See punane pirn) Siis istud peegli ette ja võtad mingi punkti oma näol mida jälgida. Vaatad seda punkti, nagu vaataks tühjusesse. Et ei ürita kindlale punktile fokusseerida. Ja siis mingil hetkel näed midagi. See võib olla tulevikust, minevikust, olevikust, kellegi vaim või mida iganes. Asi mis teeb selle heaks on see, et enamikel juhtudel näed midagi, ja selleks ei ole vaja mingit suuremat oskust ega ettevalmistust.

Kooky:
Keskenusin oma silmadevahele.Siis hakkas mu siluett kaduma.Kui silmi pilgutasin,muutus kõik endiseks.teisel korral hakkasin nägema et silmad olid eriti valgemad. kui kaua vaadata siis tundus et ma muutusin vanemaks ja ma hakkasin piiretest kaduma..

Nazz:
Algul nagu oleksin ise oma pead keerand, ja vaatanud alla paremale. Kuigi pea oli paigal. Siis pilgutasin ja kõik oli jälle läinud. Natuke läks mööda, siis hakkasin täheldama, et nagu mul on erksad silmad (just see silmavalge osa), siis oli tunne nagu need silmad jälgivad mind. Ja tundus, et näen vanemat sorti inimest.

Encore:
Ta rääkis, et ei näinud midagi erilist peale sellet, et tal nagu oleks mingi helendav kaar umber tema pea.

Monika:
Läks korraks sinna peegli ette, ja siis nagu ma õieti aru sain, tekkis tal kuidagi imelik ja kõhe tunne, ja ta tuli kohe sealt ära.

Alfar:
Tema väitel. Ei näinud ta mitte midagi.

Hingelaud:

See on endmvähem nagu Ouija Laud, kuid lihtsam ja primitiivsem variant sellest. Samuti ei ole sellel nii palju energiat, kui Ouija Laual.
Ülesehitus on lihtne.
A4 paber, sinna tehtud ring, siis vasakule läheb EI, paremale JAH, üles tähestik, alla numbrid.
Ja osutiks on niidi otsas olev nõel, mis on asetatud paberi peale terava otsaga selle ringi tsentrisse. Ise hoides niidiga seda üleval, et nõel moodustaks kaldenurga, nagu päiksekellal.

Siin on Kooky kirjutis sellest sessioonist:

Kogemused siis hingelauaga: Eelnevalt sai seda proovida Nazz. Nazz küsis, et kas tahab seal keegi rääkida meiega? Vastus oli jaatav. Kui siis kutsutav Stu... ütles et tema Nazziga rääkida ei taha, vaid soovis rääkida minuga. Saatsime Stu..ära. Kord siis minu käes. Tuli välja et minuga ei rääkinudki Stu..., vaid Lil.... Küsimuse peale, et mitu neid seal siis kokku on, vastata ei tahetud. Kui küsisime, et kas on tal midagi mulle öelad siis vastati... "Sina oled nend..." ja jutt lõpes ja kirjutati "Ma en j..." Saatsime ta ilusti ära. Loodame et ikka ilusti. Ei ole mina enne uskunud seda, aga peale seda jäi mul suu ikka lahti. Sest et tean,e t mina ei liigutanud seda nõela, et ta mulle oleks vastavalt kirjutanud. TEMA tegi seda. Juuube...
Vasta
#2
Õnneks magasin öösel täitsa korralikult ja midagi üleliigset ei tunnetanud.Ju siis tegime kõik korralikult ja saatsime hinged ilusti ära.SickKuigi võiks öelda ,ärge proovige neid tundmatuid assju,kui ei tea millega tegu...
Vasta
#3
Mjah, isegi mina olin sunnitud tunnistama, et see nõel tõesti liikus tähelt tähele ja et (seekord) keegi seda ei liigutanud.
Aga jah, peaasi, et Karina ikka ilusasti magada saab : )
Vasta
#4
Siin on siis ka Marge tehtud pildid... Kuigi paar pilti ei käi sinna juurde Laugh
http://www.album.ee/album/30008639/50077772

Muudetud: 5-10-07 kell 11:31:46 Nazz
Vasta
#5
Näss, siinkohal parandaksin Sinu öeldut minu peeglinägemuse kohta. Sellest suurest peeglist "kaotsin pea" ka mina. Ehk siis särgist ülespoole oli natuke vähevõitu..

Samas.. pärast väiksest peeglist jälgisin ka seda silmavärki jne ning minu silmad ei muutunud heledaks.. hoopis tumedaks Sad Seepärast palusin ka Sul vaadata samast positsioonist kust mina.
Vasta
#6
Kord sattusin teemale, kus räägiti, et mis kohas ei tohi peegel olla ja üleüldiselt tema mõjust. Mainiti ka, et öösiti ei soovitata vaadata pikalt. Tänud! Sellest ajast peale hakkasin ma uuesti koridorist läbikäimist kartma. Aga ma tahtsin kord ära proovida, et kui kaua suudan seista seal ees, ärajooksmata.
Tundub et proovisin peaaegu sama asja mis teiegi, kuid pimedaswink
Jõudsin niikaugele, et mulle tundus, et vasak pool minust oli pimedus, mis aina kasvas ja tahtis mind aina rohkem sellega lämmatada, aga silmad jäid teravatena ja vägaa "peegeldavatena" (kuna suurest toast paistis ukse vahelt lambi valgus)
Või kujutage ette neid Kaspirovski pilte, kus tal on terav läbilõikav pilk, millega ta tekitab hüpnoosi seisundit.

Näiteks: ma jäin vahtima telekast, kus lasti temast pilti üllatavalt kaua, kuigi Reporteris peaks kõik väga täpne ja kähku olema, aga pereliige äratas mu õigel ajal ülesse ja käskis mul eemale vaadata.
On teist keegi sama asjaga kokku puutunud?
Vasta
#7
Ou, Nazz, te kasutasite seda pimikut või? Ja pealegi, tead sa, miks see hea on?
Vasta
#8
Meil oli avariituli. Kuid parem on, kui pimikupirn võtta on. See on selleks, et ei tekiks üleliigseid varje ja väidetavalt punane valgus tõmbab vaime paremini ligi
Vasta
#9
Oh issand jumal küll...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Oh issand jumal küll...
Ise sa koguaeg teatad inimestele, et ei teeks tühipostitusi... Peaksid endale ka noomituse tegema...
Vasta
#11
No kust otsast ta siis tühipostitus oli? Sealt sai välja lugeda ülima põlguse sellise idiotismi kohta, mis viimasel ajal sinu peas keerleb. No tule tali appi - vaimudele meeldib pimiku punane tuli! Peeglivaim! Hohoho...

Saad sa mees üldse aru ka, mis sitta sa oled teistele oma idiootsete mängudega korraldanud? Kas sa näiteks seletasid enne seansi algust inimestele lahti selle, et kui nad piisavalt kaua ennast hämaras peeglist jõllitavad, siis ei ilmu mitte mingi vaim su selja taha, vaid sa ise satud peegli taha ning et hingelaud on hingelaud ainult selle pärast, et ta kingib ära osa sinu hingest, et avada portaal teistele olenditele, kes meelsasti su sisse poevad. Ikka sinnasamma kust su hingeosad kaotsi läksid...
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
No kust otsast ta siis tühipostitus oli? Sealt sai välja lugeda ülima põlguse sellise idiotismi kohta, mis viimasel ajal sinu peas keerleb. No tule tali appi - vaimudele meeldib pimiku punane tuli! Peeglivaim! Hohoho...

Saad sa mees üldse aru ka, mis sitta sa oled teistele oma idiootsete mängudega korraldanud? Kas sa näiteks seletasid enne seansi algust inimestele lahti selle, et kui nad piisavalt kaua ennast hämaras peeglist jõllitavad, siis ei ilmu mitte mingi vaim su selja taha, vaid sa ise satud peegli taha ning et hingelaud on hingelaud ainult selle pärast, et ta kingib ära osa sinu hingest, et avada portaal teistele olenditele, kes meelsasti su sisse poevad. Ikka sinnasamma kust su hingeosad kaotsi läksid...

1. Punase tule kohta on väidetavalt kirjutatud nagu...
2. Mina olen iga viimse kui enda poolt välja pakutud mõtte ja katsetuse alguses selle korralikult lahti seletand, rääkinud ohutusnõuetest/kaitse. Ma ei sunni kedagi osa võtma nendest.
Miski pärast ei ole keegi kuulda võtnud minu ohutuse teemad, see tähendab, et kuidas saab mingi jama olla otseselt minu süü?
3. Need mida mina välja pakkunud olen, ei ole keegi täheldanud, et nende tagajärjel on mingi jama kaelas.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat