Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Ghost Whisperer
#1
ma just vaatasin kolmanda hooaja 2 esimest osa ja noh.. kummitusesari jennifer love hewittiga pm... mind hirmutab, samas ta vist väga hea ja originaalne just pole, aga tore on.

soome pealt käib/käis vist ka, ma igatahes tõmban.
Vasta
#2
On nii mõttetu teha õudukaid kuulsate näitlejatega. Mingil põhjusel on konkreetse filmini tundmatute näitlejatega filmid palju hirmsamad. Kuulsaid on nähtud mujalgi ja see ri näi pooltki nii usutav, kui taodeldakse. Näiteks Tony Shalhoub mängis filmis '13 vaimu'. Monk ja õudusfilm ei käi kokku. Olles harjund teda nägema iga nädal pedandina Monki kehastamas, oli '13 vaimu'isegi kohati naljakas.
Paris Hilton mängis 'vahakujude majas'. Siis olid kõik õnnelikud selle üle et ta ära suri.
Vasta
#3
kasutaja kurk - il on õigus, seoses kuulsuste kasutamise kohta õudusfilmides...

aga paremad õudukad mida olen näinud ja soovitaks on : "Red Rose", "Ring", "Mars"

ja kõige sit**m mida näinud oli . "Blairy Nõid"
Vasta
#4
Soome pealt ei ole 3 hooaeg soome pealt tuleb 2 hooaeg! kes 1 hooaega ei näinud siis jah võib arvata et nõme ja kes 2 hooajast vaatama hakkas siis jah edu.. sest seee on super parim sari mida ma näinud olen..8charmed on ka hea,aga see parem) ma olen juba selle sarjaga jõudnud 4hooaega(ameerikast jookseb...ja netis üleval! =)) Aga jah tõesti soovitan liiga hea nagu! (Y) ja muide see on sari nagu ma juba mainisin!
Vasta
#5
Tegemist ei ole ju põhimõtteliselt õudukaga. See on rohkem selline ... kuidas nüüd öelda... meelelahutuslik sari, kus on natukene põnevust. Teema on hollywoodis originaalne, kuna selleteemalist sarja pole veel tehtud mu meelest. Filme küll igasuguseid.

Peale selle, et peategelane vaime näeb ja nendega suhtleb on veel muid teema arendusi seal.
Mina ei loeks seda sarja õudukaks, kuna seda "õuduse" osa on seal vähe.
Vasta
#6
Väga hea sari, hetkel isegi minu lemmik seriaal. Kuidagi istub kohe sihuke teema.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas kurk
On nii mõttetu teha õudukaid kuulsate näitlejatega. Mingil põhjusel on konkreetse filmini tundmatute näitlejatega filmid palju hirmsamad. Kuulsaid on nähtud mujalgi ja see ri näi pooltki nii usutav, kui taodeldakse. Näiteks Tony Shalhoub mängis filmis '13 vaimu'. Monk ja õudusfilm ei käi kokku. Olles harjund teda nägema iga nädal pedandina Monki kehastamas, oli '13 vaimu'isegi kohati naljakas.
Paris Hilton mängis 'vahakujude majas'. Siis olid kõik õnnelikud selle üle et ta ära suri.

Igati nõus. "13 vaimu's" ma koguaeg lihtsalt irvitasin.
Õdukatesse ei sobi kuulsad näitlejad.
Vasta
#8
m, aga kummituse lausuja on isegi lahe. Seda on mõnus vaadata, kuigi ega ma mingi andunud fänn küll ei ole.
Jennifer.L.Hewitt ei ole ju nüüd nii tuntud. Tema sobib küll sinna väga hästi.

mhmm, kõige kehvem (samas naljakam) õudukas oli nahkpea, texase mootorsae mõrvar 3. See oli täielik läbikukkumine, samas seal sai koguaeg irvata.
Vasta
#9
Ma avastasin mõnda aega tagasi, et tegu on isegi päris huvitava sarjaga ja olen seda õhtuti enne magama jäämist FoxLife'i pealt vaadanud. Eile ka. Täna öösel nägin ma unes, et ma surin ära ja hakkasin kummituseks.
Vasta
#10
(17-09-2009, 06:49 )Ghostcracker Kirjutas: Väga hea sari, hetkel isegi minu lemmik seriaal. Kuidagi istub kohe sihuke teema.

Täna kell 21.00 hakkab jälle see Kummituselausuja sari pihta. Olen seda küll juba mitmeid kordi vaadanud, aga ikkagi on see küllalt põnev ja isegi lohutav mingis mõttes. Et isegi kui jääd mingil dramaatilisel põhjusel mõneks ajaks siia Maa sfääridesse uitama, siis lõpuks jõuavad kõik teispoolsuse valgematesse ja õnnelikematesse sfääridesse.

https://www.kava.ee/saade/346366002

https://www.foxtv.ee/seriaalid/foxlife/k...a#synopsis
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV: Ghost Adventures LiisuS 1 2,827 29-06-2014, 20:53
Viimane postitus: sh3ril
  TV: Ghost Inside My Child (2013) zen faran 1 2,159 30-08-2013, 22:04
Viimane postitus: missykissy
  TV: Ghost Lab Discovery Channelist Cassiopeia 7 4,516 02-08-2012, 18:20
Viimane postitus: PaigeMaher
  TV: Ghost Adventures Metal Q 26 9,185 20-12-2010, 21:46
Viimane postitus: Makaveli
  TV: Ghost Hunters International Eestis - Rataskaevu 16 Cassiopeia 1 4,975 06-08-2010, 11:30
Viimane postitus: Müstik
  TV: Old school ghost stories Anonymous 0 1,858 21-07-2010, 21:49
Viimane postitus: Anonymous
  TV: Ghost Hunters Demoriel 17 6,301 11-09-2009, 12:14
Viimane postitus: ossu
  TV: Ghost Hunters International taps 5 3,490 02-03-2009, 14:46
Viimane postitus: Cassiopeia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat