Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartu Para-webi uurimisgrupp
#76
(27-06-2011, 11:13 )AnnaNuustik Kirjutas: VÕIMAS. See puu oli jäiselt külm!
Puud "salvestavad" energiat. Talvel on nad soojemad, puude ümber tavaliselt ei ole 10-30 cm raadiuses lund (paksult) Suvel aga külmem ja kohati ka "tilguvad" (palaval) päikesepaistelisel ilmal.
Loodus kohaneb ja kompentseerib aga kui sa tahad seda pidada "puuvaimuks, kes valis sind välja", siis ole lahke, see võib ka nii olla! (Kuigi tõenäosus märgatavalt väiksem) Smile

Vasta
#77
Tead, Ilo.

Mitte kõik ei ela soovunelmates, et vaimud neid erilisteks tunnistaksid ja niisugust külma pole ükski puu mulle edastanud.

Kuid kui Sa tahad ühte puud sadadest (mida tajunud olen) pidada ilmastiku-mälupulgaks, siis ole lahke.
Mina sulle kätt ette ei pane.
Vasta
#78
(29-06-2011, 08:24 )AnnaNuustik Kirjutas: Kuid kui Sa tahad ühte puud sadadest (mida tajunud olen) pidada ilmastiku-mälupulgaks, siis ole lahke.
Mina sulle kätt ette ei pane.

Kas ainult mõningad puud on tajutavad?
Vasta
#79
Ma rõhutan seda ühte, sest see on tugevamini tajutav isegi minule, kel mul üldiselt paks nahk sääraste nähtuste osas.

Käisin täna teist korda tolle puu juures ja efekt oli endine.
Lisaks hetkedega saabunud ääramatule rahule tekkis tugev kokkukasvamise tunne.

Aga jumal sellega, eks.
Ma otsin inimesi, kes Usuvad eesmainitud asjade võimalikkusesse, mitte ei püüa mulle väita, et üks puu paljudest on otsustanud keset suve sügisjahedust kiirata... Bleh

Vasta
#80
vaata: kuumadel päevadel on näiteks kasetoht külm, aga külmade ilmadega soe. vastavalt ilmastikule kaitseb puud. nii et ...
Vasta
#81
Üks asi on kasetoht, teine kaugele kiirgav rakutasandil tuntav asi.

Loogiline, et loodus reguleerib end, kuid see ei välista võimalikke energeetilisi anomaaliaid.
Vasta
#82
AnnaNuustik, kui sa tahad jagada oma mõtteid/kogemusi ja sa ei taha, et keegi seda kommenteeriks siis tee endale (kinnine)blogi. Siin on tegemist Para-webi'ga, kus kõigil (sinul, minul, teistel) on võrdne õigus mingile olukorrale edastada oma arusaama.
Vasta
#83
Inimene on energeetiline olend ja ka puu on seda - sealt edasi läheb juba see kes mida ja kuidas tajub.
Kui AnnaNuustik tajub seda puu energiat külmana siis see on tema tajumine. Keegi teine võib seda
sama puud tajuda erinevalt või siis mitte üldse midagi tajuda - see on nende tajumise piir ja suurt
midagi siin vaielda ei ole. See meenutab pigem mehe ja naise vaidlust kui valus on sünnitamine. Ei
saa kirjeldada või maha laita asja mida sa ei suuda tajuda. Ei taju tavaliselt midagi ühe eraldi puu puhul,
kuid metsas tajun tema üldist energiat - see on rahu ja tema heli taust. Ühe puu puhul olen tajunud
vaid siis midagi kui olin kusagil kaugel ja "suhtlesin" vähemalt 600 aasta vanuse sekvoiaga aga see ei
unune kunagi ja kordunud ühegi teise puuga ka ei ole.
Vasta
#84
(29-06-2011, 12:55 )sähvatus Kirjutas: vaata: kuumadel päevadel on näiteks kasetoht külm, aga külmade ilmadega soe. vastavalt ilmastikule kaitseb puud. nii et ...

Kardan, et see on tingitud sellest, et kasetoht on väga halb soojusjuht, mitte sellest, et kask oma temperatuuri suudab reguleerida...

Umbes nagu penoplast, mis on katsudes ka talvel soe...

Asi siis selles, et katsudes sooja käega halba soojusjuhti, tunned sa enda käe soojust...või siis suvel vastavalt jahedust
Vasta
#85
(29-06-2011, 15:37 )Nielander Kirjutas: Asi siis selles, et katsudes sooja käega halba soojusjuhti, tunned sa enda käe soojust...

...või katsudes talvel head soojajuhti tunned kuidas keel metallposti külge jääb
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,811 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna" Nazz 123 85,505 06-10-2014, 16:10
Viimane postitus: hulkuv hing
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,930 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 54,756 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,571 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 52,978 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,590 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat