Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lamp
#26
Orhidee93, ära oma jalga siia teemasse enam tõsta, selge?
Ma sain vaimust lahti, aga pidin selleks naabri koera maha lööma ja põletama. Rääkisin ühe asjatundjaga.
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Orhidee93, ära oma jalga siia teemasse enam tõsta, selge?
Ma sain vaimust lahti, aga pidin selleks naabri koera maha lööma ja põletama. Rääkisin ühe asjatundjaga.

WTF??
tegelikult ka:o:o:o
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Helkuu
Tsitaat:Algselt postitas: Sacred.
Orhidee93, ära oma jalga siia teemasse enam tõsta, selge?
Ma sain vaimust lahti, aga pidin selleks naabri koera maha lööma ja põletama. Rääkisin ühe asjatundjaga.

WTF??
tegelikult ka:o:o:o


Tõesti. Küllap need su naabrid su enda ka põlema pistavad, Sacred.

Te ju ei näind mu näpukat, onju?Sick

Muudetud: 10-11-07 kell 17:59:34 kurk
#29
kuidas saab koera üldse näiteks lüüa?
ma ei suudaks sedagi!
#30
Kuule sa Sacred oled ikka eriline s***pea.Ennem mõtle siis tee.See et sina kutsusid endale ühe kummituse kaela ja veel verega ei tähenda see seda et üks koer peab nüüd surnud olema.On ka paremaid viise ilma vereta ja tapmiseta.Sa väärid vangi panekut.Mingisugune vastutus tunne peaks olema.

Muudetud: 10-11-07 kell 17:37:04 osapois

Muudetud: 10-11-07 kell 17:37:33 osapois
#31
Ei, päriselus usun mina ka, et nii noor oma naabri koera maha lööb.
#32
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Ei, päriselus usun mina ka, et nii noor oma naabri koera maha lööb.

et mingit vaimu välja ajada!
halloo! kus mõistus on?:o
#33
Kui ta koera maha oleks löönud, oleks ta sellest pikemalt rääkind. Mitte nii muuseas, et ohh, koera pistsin põlema.
#34
Irw ise ka usute? LaughLaughLaugh
Mul pole naabreid, seega pole neil ka koera Laugh
Tegelt me tegime sedasama, mis kutsumisel, ainult, et saatsime ta tagasi.
#35
Kui üliväga naljakas, mine pista end ka nüüd põlema, ja kõik on õnnelikumad.
#36
hahaa, narukrambid... Not.
see ei ole nagu väga naljakas.
#37
Oled ikka loll Sacred.Panid või ei pannud seda koera põlema see ei ole asi millega uhkustada.Paluks järgmine kord midagi mõtekamat panna siia foorumisse.Kui sa ei usu vaimudesse siis ära tule teisi inimesi norima kes usuvad.Mine ela oma elu.
#38
Lillian luges teema läbi ja mõtles, et peaks nüüd Scaredi kaitseks paar sõna ütlema;
nimelt, kui igat asja kommenteeritakse mingisuguse "OMG, mingi eriti loll oled naq"-lausega, viskab igalühel kopsu üle maksa ja vahepeal jõuab ümber südame ka mitu ringi ära teha. Niisiis, inimene lihtsalt peab samaga vastama. Ja tulemus käes - kõik usuvad neid rumalusi, kuni asi läheb eriti humoorikaks ning siis peategelane ütleb et "ok, nali" ja Lillianil läheb jälle igavaks see lugemine, sest teadagi, see mis järgmisena tuleb, on lihtsalt tühi sõim.

Iseenesest, mis ma teema kohta öelda tahtsin oli aga see, et hea, kui teemaalgatajal kõik korda sai, ent seda juhtunut saab ju põhjendada ka muul moel, mitte "väljakutsutud vaimu märatsemisega", vaid inimese enda vaimse Mina killustumisena mitmeteks ja mitmeteks kontrollimatuteks osadeks, kus alateadvus märatseb ruumis ning ülejäänud osa püüab paanikahirmus leida kõigele sellele põhjendust, kasutades kõige enamlevinumat (poppi ja noortepärast) viisi.
#39
Hmm. Niiet sa arvad, et kui ta tegeles vaimude väljakutsumisega ja veel verega, sai teate vaimult, et vaim pole nõus tagasi minema, on siiski tegemist inimese alateadvusega, mis ise toas ringi möllab? Kahtlen selles siiski sügavalt. Kuigi samas, kes teab, võib-olla on ka see vaim, kelle nad välja kutsusid nende fantaasia ja alateadvuse vili, mis sai endale olemuse ja muutus isepäiseks. Samas, parim seletus oleks siiski lihtsalt vaim.
#40
Ma arvan ka, et scared tahtis licalt nalja vista morni teemasse, kõike ei saa nüüd ka pahaks pannaLaughLaughLaugh
#41
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Te ju ei näind mu näpukat, onju?
WTF? Ei näinud (hyes)

Muudetud: 16-11-07 kell 00:39:40 Sieb3n
#42
tead et koeri ei tohi lüüa...ja okei et nalja tegid siis see polnd väga tore nali naq
loomad on pmst samad mis inimesed niiet
krt pane end põlema või ma teen seda ise..
#43
Tsitaat:Algselt postitas: Sieb3n
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Te ju ei näind mu näpukat, onju?
WTF? Ei näinud (hyes)

Muudetud: 16-11-07 kell 00:39:40 Sieb3n

Väga tore.
#44
Koerapiinamine ei ole naljakas. Teate ma ei panegi seda teemat lukku.
Haha, nali.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat