Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teresa Fidalgo
Autor Sõnum
Delicious
Uustulnukas

21-09-2010 17:37
Postitus: #26

Täna terve päev kõik saatsid mulle msnis : Tere, mina olen Teresa Fidalgo. Täna, saab mööda 26 aastat minu surmast, kui sa ei saada seda 20 - inimesele, ma magan täna sinu kõrval, IGAVESTI. Kui sa seda ei usu, googlelda minu nime ja sa näed .
Ma ei usu seda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HelluOlen
Uustulnukas

22-09-2010 16:14
Postitus: #27

emm Tuli msni selline kiri et saadaksin selle 20 inimesele muidu magab ta mu kõrval igavesti :s ei usu ja ei saatnud aga kas see on tõesti olemas?
kõlgutaja
registreerimata

09-10-2010 16:11
Postitus: #28

Noh, mina sain ka selle kirja, ei copinud edasi Laugh ütlesin ka kõigile saatjatele-sõpradele , et noteretere, mis te usute siukest pa*ka . Lubasin isegi, et teen Teresale ruumi. Olin isegi natukene mures, et aga mis siis, kui tulebki?! Aga no vot, ei pidanud Teresa oma lubadust. No, saadeti nelja päeva pärast sama kiri, eesti keeles lausa. Ei copinud ja ei juhtunud ka midagi Laugh Niiet jah, see on minu arvamise järgi lihtsalt ahekate ringisaatmise (lihtne) viis - need kes usuvad/kardavad, saadavad edasi . Mina usun vaimudesse, aga vot see Teresakene, see sõitku küll kuu peale . Smile

[Muudetud: 9-10-2010 kõlgutaja]
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Makota
Uustulnukas

13-11-2010 20:16
Postitus: #29

Vaadake ja kuulake videot lähemalt - seal on arusaadav et olid turistid otsimas hotelli ja see filmis kuna tal oli igav ja tahtis natuke segada ja kiusata. Võtsid peale Teresa kuna imelik oli et selline tüdruk üksi seal on. Pealegi googeldasin ta nime google piltidest ja VOLLAAA, avastasin ausaltöeldes päris põneva asjaolu, miks mõni ära oli surnud:
[Pilt: 0.jpg]

Vaadake kätt- see on nagu veresoontega laiali löödud, nagu veri koguneks ühte kohta. Vot see on, mida ei paneks detailidesse niisama. See tõestab veelgi..
Ahelkirjadest - neid saadeti just nende poolt, kes on haiged ahelkirjafanatikud nagu eelmisedki olid tekkinud. Niiet ausaltöeldes, usun - aga ei usu et koju hakkab tulema, On veel pilte kus ta seal tee ääres on jms, nagu tal juhtus seal õnnetus? Igatahes, olemas - proof suht - lugege teksti vaadake pilti.

Eemal seistes on alati lihtne olla julge.
aixu
Uustulnukas

24-11-2010 11:08
Postitus: #30

Video autor oli öelnud, et see väike filmike ja story on välja mõeldud.

Tsitaat:wikipediast
A Portuguese video featuring a White Lady is available on the Internet. The video was reportedly found at the scene of a fatal car accident, near Sintra, Portugal. In the video, a woman and two young men are taking a car trip to the mountains. One passenger records the trip with a video camera.

While driving along the road, the travelers spot a strange female hitchhiker, whom they pick up. The passenger with the camera focuses on the hitchhiker, who seems strangely quiet, but says her name is Teresa (Teresa Fidalgo), and states that she hasn't been the same since her accident. She then points out a spot on the road where she says she died.

She suddenly turns to the camera and screams, showing her face, which is now apparently badly scarred and bloody and vanishes immediately. The car, according to reports, was found flipped on its side, killing two of the travelers. According to the text at the end of the video, police investigating the accident found that a girl named Teresa Fidalgo died in a car accident in 1983 at that very spot.

Many viewers claimed the video was a fake and regarded it as an imitation of The Blair Witch Project. The producer, David Rebordão, admits this, explaining the story's fabrication on his website. Rebordão confirmed, in a interview with Julia Pinheiro (channel TVI) that the story was fake, and that he had created the character himself. He stated that he was very surprised at the notoriety the story has achieved all over the world.

[Muudetud: 11-24-2010 aixu]
Purjus-Eesel
Uustulnukas

04-03-2012 13:04
Postitus: #31
RE: Teresa Fidalgo
Emm... mina olen jälle sellist versiooni kuulnud, et see pere oli turismireisil ja otsis hotelli (nagu ka eespool mainitud), ja siis nad võtsid selle Teresa peale, kuna oli imelik, et tüdruk keset ööd üksi tee ääres seisab. Mingi hetk ta ütles (Teresa): "Ma lähen siin maha. Siin ma surin." ja siis sellepeale autojuht ehmatas ning panigi matsu, poiss oli ainuke kes ellu jäi, kuid on hullumajas ja ei suuda juhtunut selgitada. Smile Ei usu, et see tõsi on, üsna FAKE asi.
Veli Joonatan
Veteran

04-03-2012 21:37
Postitus: #32
Minu soovitus on- ärge raisake oma kallist aega selle teema peale. Tõde te naguinii teada ei saa, ja kui saaksitegi mis siis muutuks.
Keegi on maininud et 80% on võlts siin internetis.
Et lubas magama tulla sellega kes kirju edasi ei saada. Mõni võib seda tõesti uskuda- kahjuks.
Aga mis puutub vaimuga koos magamisse siis seda olen ma juba kaua teinud ja selles ei ole midagi hirmsat- algul ehk on.
Võib olla kunagi kirjutan, praegu ei ole aega.
Aga parem lugege - Jeff Belanger- Kummitused meie keskel

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Deadmaus
Kassi ei karda.

30-05-2012 17:50
Postitus: #33
RE:
(13-11-2010 20:16 )Makota Kirjutas:  Vaadake kätt- see on nagu veresoontega laiali löödud, nagu veri koguneks ühte kohta. Vot see on, mida ei paneks detailidesse niisama. See tõestab veelgi..

Minule näeb rohkem tätoveeringu moodi välja. Mõnedel inimestel on sellised abstraktsed tätoveeringud mingitest haarmetest kätel.

I beg to dream and differ.
hõbekeel
Uustulnukas

06-06-2012 16:10
Postitus: #34
ma täpselt ei tea aga mis selle Teresaga on
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog