•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma suurim vandenõu - ristiusk
Kraaks kraaks.

Sobid malelauale hästi, see ka must ja valge.
Vasta
offtopic
kasutan parawebi vahel iseenda jälgimiseks. just selle mustema poole pinnale kerkimist.
kiuslikkus minus paneb alati põsed õhetama, silma särama ja kisub suu muigele - ahh, et poliitkorrektses toas lõpuks ometi kisma?!
kuid see vaibus enne kui alata sai. 2009 oleks ma parastand, 2023 tahtsin emalõvina möirata, et aint mina võin paha tujuga nokkida … aga möirgamise asemel silitan enda hallinevat kasukat ja nurrun, aeg teeb ka metsiku kassi leebeks…
ja ühes teises teemas tekkis selline soe kohmetus inimese siiruse tõttu, et näedsa, on range reeglite meeldetuletaja, aga ta on nii siiras ja soe ja aval
see kogukond on üks segane seltskond, kes vajavad tunnet, et nad pole üksi paranormaalsed…
minul pole kogukonda ja lihtsalt jõlgun webis ja löön aega surnuks offtopicuga
vahel… korra kaks aastas tekib ka soov kuuluda kuhugi kogukoda, jõle enesehaletsuse hoog, et sotsiaane hälvik, aga see läheb üle
parawebi fenomen on mulle mõistetamatu, minu ratsionaalne aju jookseb siin juba kolmanda lausega lühisesse Smile
ja aint pisike kätšš sõnadega suutis mu tähelepanu püüda
Vasta
(25-04-2020, 21:21 )xcad Kirjutas: Minu tutvusringkonnas on üks vahitorni mees (muidugi ta naine ja lapsed samuti).  Ammuuuu kusagil krooni aja algul tuli jutuks usku pööramisest ja ta väitis, et nad annavad endast kõik, et üks inimene "päästa". Selge ja panin kõrva taha.....
Ja tuligi juhus! Töötasin siis Toompeal ehitusel väikese ülemusena...raske aeg, vähe raha....vaesus. Ühel sinisel esmaspäeva hommikul astusin putkast välja kindla sooviga õllepurki otsida ja vaata vaata 2 kena vene näitsikut olid oma asjad ja paberid laiali laotanud! Nähes mind, väsinud, räsitud ja tunkedes muidugi kutsusid vestlusele. Ja sinna ma läksin....(kui mälu ei peta siis õllepurki ei saanudki!)...kuidagi kurb ja "liimist lahti" tunne oli. Ja siis küsisin, et kas nad on nõus ikka "kõike tegema", et üks eksinud lambuke päästa! Ja nad olid rõõmuga! Juhtus seal kus nüüd on "miljonipeldik"...mina aga lubasin ausalt usku hakata kui nad mõlemad on nõus pöösastesse minema, püksikud rebadele laskma ja tagantpoolt laskma mul "talitada"....keeldusid! Kuna olin ja olen siiani sõnapidaja mees siis ei saanudki vahitorni pundiga liituda! See on ilmekas näide usu tugevusest ja eneseohverdusest. Isegi sellist väikest ohverdust ei võinud lubada! Tuttav aga oli šokeeritud minu käitumisest ja leidis kümneid vabandusi miks mind ei saanud "päästa"!
A prikinj/vene k./. Nood vene näitsikud reetsid oma jehoova, nad hiljem võisid saada vitsad oma pepude pääle reetmise eest, jäänuks nad nõusse siis oleksivad mõnes hästitasustatud ametis ministrinnadena. Kui nad olid lihtsalt värvatud, siis erilisi elamusi ehk ei järgnenud, kuid midagi arvati tasust maha. Jehoovaga ei ole nalja kui on lastud end sinna süsteemisse sisse tarida, ainult mõne sõna kaudu ta fanaatilised jüngrid võivad hakata elujõudu välja tõmbama. KONTROLLITUD ENDA NAHA KAUDU! Väga huvitav oli.
Vasta
Kõik usud on olnud k.a. maausk inimesele mingiks käsuõpetuseks. Kui minna mäkke ei oma tähtsust millist teed mööda peamine, et südametunnistus on puhas ja ei eksi looduse reeglite vastu. Nagu CC raamatutes sinu käsud muutuvad kotka käskudeks. Sellist olukorda nagu praegune pole inimkonna ajaloos enne olnud. Olnud on küll moraalituse perioode ehk eksimusi loodusseaduste vastu aga kunagi pole riikide eliit seadnud seda kultuseks uueks usundiks.
Laste soovahetus on üks hullemaid, USA-s juba osaliselt poolsunduslik ja vanemaid karistatakse isegi lastele õigete soovituste andmise eest. Destruktuurseid usundeid on varem olnud bon tiibetis, satanism aga pole kuulda olnud, et ka nendes usundites tahetakse kõike hävitada....ikka on kõigel mingi piir. Austraalias mesilaste hävitamine, uus meremaal metsloomade mürgitamine söödaga näilises võitluses marutõve vastu. Kui sõda ja hävitus on ainult mingi inimrühma vastu saab aru, kui ka terve inimkonna vastu ehk "kuldne miljard" on ka mingi loogika. Kui hävitus toimub kogu bioloogilise looduse vastu tekib küsimus, et kelle huvides? Kes või mis tahab maad endale?
Eestis on hullus veel algstaadiumis ja selle juurutajad ei taipa, et ka nemad kuuluvad hävitamisele. Rohepööre viib lõppkokkuvõttes näljani ja väljasuremiseni. Meil kuulatakse shwabi ja tema juhtnööre, isegi kurjam karis käis kohe peale valituks saamist käsulaudu saamas. Siin veel ei võidelda metsloomade ja mesilaste vastu, vähemalt ametlikult. Eestlaste vastu aga võideldakse juba ametlikult ja pugejad pingutavad, et saada käepigistust või mingit medalit. Tegelikult sõda on alanud, sõda moraali ja normaalsuse, inimõiguste ja vabaduste vastu. Hetkel veel veretu aga kauaks sedagi? Kui inimsel pole usku ja usujuhid on ka pugejad ja nahahoidjad pole mingit lootust. Vaximine näitas otseselt pugejate ja argpükside hulka. Kui eestis on küüditajad tõstetud ausse ja inimsusevastased kuriteod on kehtetud siis siit edasi on pisike samm kõige selle kordumiseks ja juba hullemal kujul.
https://objektiiv.ee/kivisildniku-luuluk...-erisaade/
https://www.youtube.com/watch?v=yG-0hQgGICM
https://www.youtube.com/watch?v=P9vI_1HYibM
https://www.youtube.com/watch?v=KixWDG3kouM
https://epl.delfi.ee/artikkel/120179936/...-kooskolas
Vasta
Praegune suurem vandenõu on võibolla Pu raudpuuri panemine LAV-s. Põhjus on selles, et Pu on ohuks kogu maailmale. LAV-i taotlust välja astuda süsteemist võiks pidada seadusevastaseks. Ja kuidagi peab PU LAV-i saama. Mingi peibutussööt vms.
Vasta
(29-04-2023, 06:13 )akkillus Kirjutas: Praegune suurem vandenõu on võibolla Pu raudpuuri panemine LAV-s. Põhjus on selles, et Pu on ohuks kogu maailmale. LAV-i taotlust välja astuda süsteemist võiks pidada seadusevastaseks. Ja kuidagi peab PU LAV-i saama. Mingi peibutussööt vms.
Pu-sid on palju, saadab 1-e teisiku. Kui puuri siis puuri ja teised teisikud naeravad. Šhaman Aleksander Gabyšev kui läks oma matkale moskvasse lubas deemonid kremlist välja ajada aga pandi hullarisse. Pu kuulub selliste deemonite liiki keda on leegion nagu piiblis jeesus ajas deemonid seakarja ja need jooksid kuristikku. Bleh Vaata neid seasilmi, kurjad väikesed ja 72a inimene näeb välja 30+. Osad arvavad, et vampiir ka see on võimalik, sest egas alati pea otseselt verd jooma vaid tarbib inimeste kannatusi ja verd kaudselt, eriti laste veri ja kannatused on meelis suupiste, beslan, sinjaja visnja. Viimases kui oli tulekahju tuli ise kohale ja oli nii erutatud nagu saaks orgasme. Seal hukkus palju lapsi ja andis ka intervjuu mis oli üpris imelik sest suurest õnnest ei olnud adekvaatne. Gabyšev teab aga on hullaris kinni. Sick
Foorumites on jutte ukraina laste massohverdamistest orgiatel, egas muidu lapsi üle 200000 viidud venemaale. Need andmed aga on kontrollimata ja 100% tõesus puudub. Arvestades pu-de loomust aga täiesti võimalik. See on siiani peamine süüdistus talle ja usun, et mitte asjata, ehk ukraina laste röövimine. Kirjutatakse nii laste vere joomisest kui ka söömisest.... Ph34r2 Shock Sick
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=60jJjUDBzoQ
Ristiusu suurimast saladusest mida siiani praktiseeritakse. Venekeelne. Adneragrom ja selle tootmisest tänapäeval. Olemas eestikeelsed subtiitrid.
Ukraina laste kadumise ja venemaale viimise tagamaa mõttest, samuti ukraina laste EU-s äravõtmisest vanematelt.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma religioonide tulevik. Valge ordu hundi 79 26,264 08-02-2022, 13:34
Viimane postitus: Maakristall
  Maailma suurim inimkogunemine Indias 2013 - Maha Kumbh Mela kjt 0 1,945 29-12-2012, 20:13
Viimane postitus: kjt
  Maailma lõpp 21. oktoober 2011 Aztecca 160 68,310 18-03-2012, 17:22
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat