Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartumaa Pühapaigad I käik
#26
Mul endal poleks Banaaniaju vastu midagi, ehk jääb midagi külge väljasõidult, kuid praegu muretsen rohkem transpordi pärast. Nagu näed, siis on meil grupi peale üks auto ja viis liiget, ma võin su küll nimekirja lugeda, kuid kui kahte autot ei tule, siis pead esialgu maha jääma.


Võiks teha virtuaalse miitingu kolmapäeval kuskil 19-21 vahel, loodetavasti pole meil niipalju probleeme ja saame hakkama vähesema ajaga.
Virtuaalse just seetõttu, et osadel võib kohale saamisega probleeme tekkida.
Pakuksin kohaks Para-webi jutuka, kuid tundub et see on maha võetud.
Ehk proovime jääda MSN-i peale? Siis võib tekkida probleem, et potentsiaalselt asjast huvitatutel ja ehk isegi abipakkujatel on raske vestlusest osa saada.

Vestlusteemadeks võiks olla:
Transport
Ajakava
Mida ja kuidas me oma uuringuid teostame, millega peaksime rohkem arvestama ja millega vähem?
Vahendid

Muudetud: 5-11-07 kell 17:18:26 Metavo
Vasta
#27
tänks mees... see kokkusaamine hea m6teSmile
Vasta
#28
Banaaniajule soovitus: võta võimalusel väljasõidule tulles kaasa ka bussipiletiraha, et kui äkki enam meie seltskonnas ei meeldi (a´la "igav hakkas, nõme teema vms), siis saad igas bussipeatuses meie pundist lahkuda ja bussiga koju sõita.

See pole mõnitus - ma olen ise kohanud taolisi tegelasi, kelle jutt on sarnane Banaaniaju omaga ja kellel võib igal pool, iga kell hakata asi "nõmedana" tunduma.
Vasta
#29
mul ei hakka kunagi sellistel reisidel igavSmile
Vasta
#30
klge aga saame homme kokku tartu rahvas?
kes on poolt andku teada.
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: banaaniaju
klge aga saame homme kokku tartu rahvas?
kes on poolt andku teada.
Oleks sa pärast pikemaajalist õpetamist vähemalt nüüdseks suutnud lauset alustada suure tähega, siis võib-olla tõesti.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: banaaniaju
klge aga saame homme kokku tartu rahvas?
kes on poolt andku teada.
Kus, mis kell ja miks?
Vasta
#33
No mina ei tea mulle sobiks ykskõik mis aeg peale kella nelja
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: banaaniaju
No mina ei tea, mulle sobiks ükskõik mis aeg peale kella nelja.
Aga minuga on selline lugu, et teisipäev on hästi tihe ja isegi teisejärgulised tegevused katavad viimse kui ajalünga päevas.

Seepärast soovisingi virtuaalset miitingut, millest võid lugeda siit:
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Võiks teha virtuaalse miitingu kolmapäeval kuskil 19-21 vahel, loodetavasti pole meil niipalju probleeme ja saame hakkama vähesema ajaga.

Banaaniaju, jälgi teemat hoolsamalt(i)
Vasta
#35
aa okei minugi poolest
Vasta
#36
MSNis saab virtuaalset arutelu teha küll - keegi, kes oleks juhtivas rollis, lisab kõik asjaosalised oma MSNi ja siis määratud ajal proovib nad kokku kutsuda (kõik ühes aknas). Minu MSN on paadikapten@hotmail.com (kui ehk profiilist otsida ei viitsita).
Vasta
#37
Nii, võiksite nüüd siis ära otsustada kust ma teid pühapäeval peale võtan. Kas saame kusagil kokku või korjan teid eri kohtadest peale? Kui kusagil kokku saame siis võiks valida paiga mis oleks teile kõigile lähim, et keegi ei peaks teisest linna otsast kohale tulema. Start oleks siis 8.00.
Vasta
#38
minule sobiks eedeni juures kui te muidugi ikka mind kaasa v6tateSmile
Vasta
#39
Banaaniaju, kui tuleb 5 inimest siis sina peale ei mahu. Kui mõni koht peaks vabanema siis kaalume seda asja. Aga ära eriti looda, võib-olla mingi 3-4 aasta pärast võtame su isegi kaasa.
Vasta
#40
ok siisSad
Vasta
#41
Me Paadikapteniga suht ühest kandist, Jaama tn uus Selver sobiks näiteks vabalt ma usun meile mõlemale.
Vasta
#42
Mina pakkusin välja, et kõik bussid sõidavad niikuinii kesklinna, ehk oleks parim kohtumispaik Vana-Kaubamaja taga
Vasta
#43
Sain infi, et Tutanhamon võib ka otsustada meiega kaasa tulla. Et kas võtame oma punti või tuleb oma masinaga? Veel on mul andmeid, et talle meeldiks startida kusagil lõuna paiku ja kui see tõesti nii on, siis, jah, las tuleb oma autoga, eks saab kusagil meiega kokku.


Vana kaubamaja tagant võib startida küll, sinna tulek pole probleem.

Muudetud: 9-11-07 kell 15:55:42 paadikapten
Vasta
#44
Mina jätakse algus aja sinnapaika kus see praegu on, kella kaheksa peale, lõuna paiku startides on neli tundi päikesevalgust kaotsi läinud. Gunnari autos peaks kohad täis olema, niiet ehk tuleb siis järgiSmile
Vasta
#45
No selge siis, kell 8.00 vana-Kaubamaja taga. Kellele mingil põhjusel ei sobi andku teada.
Vasta
#46
ma ei tea kas te loete enam sellisel ajal foorumit, aga poisid, te peate vist ilma minuta täna minema Sad
Vasta
#47
Kahju muidugi. Aga miks?
Vasta
#48
Nonii, muljeid siis... Osalesid Gunnar, Metavo ja mina. Algatuseks selgus läinud öösel, et me ei tea Gunnari numbrit - aga õnneks aitas PS talle hädast välja ja just 15 minutit enne minu kodust väljumist tuli tema vastus koos vajaliku infoga, mille järgi ma ta üles leidsin, siis võtsime Sõbrakeskuse eest ka Metavo pardale ja läks ralliks. Gunnar oli autojuht, Metavo kaardilugeja ja mina lihtsalt pendliviibutaja. Noh, eks panin oma metoodika järgi ja kuna kõigis käidud kohtades pendel andis infi, et anomaailaid ja vaimolendeid me seal ei kohta, ei hakanud ma käiku laskma diktofoni (kaasa võetud pmst võimalikeks katseteks EVP alal) ja pildasid. Aga eks need käidud kohad olid ka vaid vanad ohvrikivid, kalmed ja asulakohad... Üks mõne km pikkune ring tuli ka jalgsi lasta, kusjuures selle tiiru käigus leidsime üles Heavaimu kivi, aga Kurjavaimu kivi jäi leidmata, lisaks tuli ületada kraave ja sumbata sopa sees. Mõned kohad jäid veel sel sõidul leidmata, küll aga sattusime aina igasugustesse eravaldustesseSmile

Ühel ohvrikivil oli sente ohverdatud... ilmselt oli see siiski vaid "pulli pärast" tehtud, mistõttu sellega ei kaasne rituaale ja ei jää sinna ka sellest energiaid, mida ma ehk oleks saanud pendli ja oma muu arsenaliga jahtida.

Ainus kerge jama oli see, et vahel kippus unekas peale - ma nimelt öösel ei maganud, kuna teadsin, et vastasel juhul ma suure tõenäosusega oleks lihtsalt sissemagamise tõttu tulemata jäänud.

Ausalt öeldes võiks pundis olla rohkem neid, kes pendlit, vitsa, oma käsi jms kõige anomaalse tajumiseks proovivad kasutada... saaks tulemusi võrrelda. Äkki saaks siit siis ka niidiotsa, mille kaudu uurida võimalusi tõstmaks näiteks pendliga saadava info usaldusväärsust.

Muudetud: 11-11-07 kell 14:44:24 paadikapten
Vasta
#49
Üks väike video kah meie retkest:
http://www.youtube.com/watch?v=rahBA1wa1G4
Kahjuks ei lase Youtube suurema andmemahuga filme üles laadida, seega kvaliteet pole just kiita. Aga mingi pildi meie uurimiskäigust saab ikka.
Viieteistkümnest objektist leidsime kindlalt 11. Üks sai kirja küsimärgiga kuna ei saanud 100% kindlaks teha kas tegu õige paigaga. Leidmata jäi 3. Midagi paranormaalset me ei avastanud (või oli Paadikapteni pendlil lihtsalt kütus otsas Laugh). Mitmel korral sai ka ära eksitud ja võõrastesse hoovidesse sõidetud (mis käib muidugi asja juurde).
Vasta
#50
Pildimaterjali, üldiselt kividest.

Üritus oli põnev ja pani proovile kaardilugemis- ning orienteerumisoskused.
Mõnelgi korral sai kaheldud oma asukohas kaardi suhtes ning viimase sihtmärgi tuvastamine jäi sootuks poolikuks, milleni viis lõpuks käegalöömine pideva eramaale ja hoovidesse sattumise tõttu.
Näiteks punktile 5) "Hiiekoht ja ohvrimänd" proovisime nii ühelt kui teiselt poolt läheneda, kuid asjata. Ikka ja jälle see tüütu eramaa...nagu miski oleks oma suure kämbla meie ja pühakoha vahele asetanud. Julgen ka arvata, et GPS poleks meid sinna juhatada osanud.
Leidmata jäi ka üks kultuskivi Kambja lähedal ja Kurjavaimu kivi, oli siis koht liialt vesine, tuju polnud sobiv või energia, igatahes jäi seal käimata.
Me ei ole ka väga kindlad, kas me jõudsime Kivikalme Ohvrimäele, Hiiemäele, (aga pilti tegime küll) kuid see kõik näitab, et järgmisel korral vajame tujurikkujat GPS-i.
Paadikapteni pendel viskas pidevalt neutraalset fooni, teisisõnu paranormaalne aktiivsus puudus.

Tore käik oli, aga järgmine kord võtan villased sokid kaasa. Minu veekindlad saapad hakkasid kurjavaimu kivi otsingutel vett läbi laskma, kusjuures, lompi ma ei astunud.


Niisiis, millal uuesti lähme?
17-18. November vabad?

Muudetud: 11-11-07 kell 22:52:29 Metavo
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tartumaa Pühapaigad II käik Metafor 35 31,920 22-03-2011, 00:54
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Tartumaa pühapaigad III käik, "Ülesleidmata kohad" Metafor 27 9,123 17-12-2007, 16:10
Viimane postitus: Gunnar

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat