Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu
#1
Tartu uurimisgrupp on saanud end liikvele, siin teemas arutame, mis sorti uuringuid võiksime veel teostada, mis vahendid meil olemas on ja mida võiks veel vaja minna.


Mina alustanSmile

Olemas on digipeegelkaamera, mille saan kenasti kaasa võtta.
Vajaduse korral saan ka sülearvuti kaasata.


Tartumaa pühapaikade III käigu jaoks võiks kuskilt leida GPS seadme.
Vasta
#2
Võtaksin siin siis jälle walky-talky teema üles. Nagu ma aru sain, siis järgmine kord saaks Paadikaptenilt neid?
Kohtade poolest oleks huvi Kirna mõisas ära käia, ilmselt ma ei ole ka ainuke.
Ja mis nende paikade kohta käivatesse materjalidesse puutub, siis andke teada, kui midagi kätte saate. Ma Metavole juba ütlesin, et kui on vaja, siis võin aidata neid arvutisse toksida või scannida? Mul see võimalus ka olemas täitsa.

Muudetud: 19-11-07 kell 19:40:33 PiziIngliito
Vasta
#3
Materjale hakkan homme jahtima ja kavatsen need kätte saada vähemalt järgmiseks väljasõiduks.

Kirna mõisast räägime aga siin:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3016

Muudetud: 19-11-07 kell 21:54:16 Metavo
Vasta
#4
Kui ma leian võimaluse kaasa tulla, võin oma walkie-talkied tõesti kaasa võtta, neid on mul kaks ja nende varal saab rahva vajadusel kaheks grupiks jagada või siis kuhugi ühe luuraja välja saata.
Kel huvi EVP katsetuste vastu (mõnikord teeks isegi mõne testi), siis selle jaoks saan välja panna Panasonicu kassettdiktofoni (tavasuuruses kassetiga), mille mikrofoni olen tundlikkuse tõstmiseks veidi ümber teinud. Ka on olemas kaks pendlit ja omatehtud pildade komplekt.

Muudetud: 19-11-07 kell 20:53:45 paadikapten
Vasta
#5
Mitme auto puhul on ka raadiosaatjatest abi. Näiteks kui üks auto peatub, siis saab kohe küsida, kas nähti miskit huvitavat või tehti lihtsalt metsa peatus.
Vasta
#6
Jah, autodevaheliseks sideks on nad ka head.


Tsitaat:Algselt postitas: Metavo


Kirna mõisast räägime aga siin:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3016

See link annab vastuseks teate "valitud foorumit ei leitud"...


edit(metavo): nüüd korras

Muudetud: 19-11-07 kell 21:54:45 Metavo
Vasta
#7
Minu poolt siis videokaamera, digifotokas, sülearvuti(+veebikaamera) ja diktofon. Mida veel vaja võiks minna? Juhtmevabad veebikaamerad kuluksid ära kui kummitavaid hooneid uurima minna. GPS muidugi. Samuti igasuguseid mõõteriistu (infrapunatermomeetrid, elektromagnetvälja mõõtja, infrapunakaamera). Veel mõtteid?
Vasta
#8
Mul on Sony vana kaamera Nightshotiga, mis peaks kasutama infrapuna.
Pole spetsialist, niiet mis te arvate, kas võib kirja minna infrapunakaamerana?Smile
Juhtmevabad veebikaamerad oleks vist juba natuke liiast, enamus ei paku rahuldavat pildikvaliteeti.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna" Nazz 123 86,067 06-10-2014, 16:10
Viimane postitus: hulkuv hing
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,679 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,923 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat