Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna"
#1
Teil läheb juba väga kenasti. Nüüd siis on veel Pärnu grupp käima saada... wink
Tekkis mõte, et kuidas oleksite nõus Tallinnlastega ühe käigu teha? Endal hetkel plaane ei ole, et kuhu minna ja mida teha, kuid pakuks välja, et Tartus või Tartu külje all midagi vaadata/uurida/mida iganes... Aga andke enda poolseid pakkumisi ja soovitus, kui tahate meid seltsi wink

Muudetud: 20-11-07 kell 17:12:09 Metavo
Vasta
#2
Olen ka sellele mõelnud.
Tore koht mida koos uurida oleks Kirna mõis, asub see Järvamaal, ehk siis teie tulete pool maad ja meie oma pool maadSmile


Muudetud: 19-11-07 kell 19:55:46 Metavo
Vasta
#3
Kirna mõisaga on nii, et sinna tahaks Tallinna grupp ka minna. Olen üritanud tolle tädiga ühendust saada, kuid miskipärast ei õnnestu.
Et kui nüüd nt teie saate kuupäeva ja ajad paika, siis arvan, et Tallinna omad ühinevad ka Smile.
Vasta
#4
Olen kuulnud ka, et vahel ei helistatagi sealsele tädile, vaid vajutakse suvalisel ajal sisse, vaadatakse ja minnakse minema. Lõppkokkuvõttes otsustate plaani muidugi
teie - nimelt on alati võimalus, et tädi jalutajate käest raha saada soovib. Senise info põhjal, mida olen lugenud massimeediast ja kuulnud seda kohta külastanud tuttavate käest, kaldun arvama, et tõsised, asju mõistusega vaatlevad uurijad pole sinna oodatud - privileeg on inimestel, kes siiralt võtavad omaks kogu möla, mida sealne tädi neile rääkida otsustab. See kipub aga olema tüüpiline kristlike tegelaste tunnus - jahuvad muudkui armastusest, kõiksusest, tulnukate piiramatust headusest meie vastu, samuti võivad nad okupeerida tervendava väega kohti - teate ju küll, et kirikud on tihti vanadesse pühapaikadesse ehitatud - ja siis nende kohtade külastamise enda jaoks äriks muuta, kusjuures nõutav tasu võib olla mitmesugune, olgu see siis mingi rahasumma või "patukahetsuse märgiks" kodus 20 meieisapalve lugemineSmile

Teen ettepaneku Kirna kohta veel infi koguda, ehk tuustib keegi välja midagi mõnest ajalehearhiivist, leiab oma tutvusringkonnas inimesi, kes on Kirnas käinud jne... et äkki teeks selle käigu ära kusagil detsembris, mitte varem? Edasi lükata võib alati.
Vasta
#5
Kirna oleks küll hea mõte...
Vasta
#6
Mul käis seal juhataja.Tema ,kui mitte uskuja para assjadesse,oli Kirna mõisast vaimustuses.Rääkis,et sealt tagasi jõudes,oli energiat täis.Oleksin ka tulijate seas,kui sinna kutsutakse...
Vasta
#7
Tundub et uuritav objekt on kinnitatud, kuupäev ja tulijate nimstu on veel lahtised, ülejäänud tegevuse saab välja mõelda kohapeal.
Mulle endale see ja järgmine nädal ei sobi.
Vasta
#8
Mulle sobib ainult n2dalavahetus...k2in t66l ja koolis ning ei j6uaks muulajal....aga tuleks siis kyll heameelega>D
Vasta
#9
pakun kuupäeva 8.detsember, sobib?
Vasta
#10
Mulle sobib, oleksin tulija.
Vasta
#11
Küsimus, kas keegi juba tegeleb selle Kirna mõisaga? Kui mitte,siis võtan ohjad enda kätte...wink
Vasta
#12
Ma edastasin küsimuse, kuid vastuse saan täna õhtul või homme. See muidugi ei tähenda, et sa ei võiks ka küsida. Näitamegi suuremat huvi üles vms.
Vasta
#13
mina oleks ka hea meelega tulijaLaugh
Vasta
#14
Mulle sobivad praeguse seisuga kõik kuupäevad, mis on peale 5. detsembrit. Ehk siis hetkeseisuga sõltub siis mu kaasatulek vaid mu unereziimistSmile Muidugi kui tädi soovib raha, siis oleks hea teada, palju ta seda soovib. 25 krooni ma ehk annetaksin, kui tädi õhtuks süüa osta soovib, või veel parem, krabaks talle Rimist ühe kilose kartulisalatikarbi - aga 100 krooni tont teab mille jaoks (a´la "mingis luksrestos söömas käimine" jne) on minu arvates liiast ja siis eelistan jääda aia taha, saan pendlit viibutada ka seal.
Vasta
#15
Mis te arvate kui ajaks saaks 8. või/ja 9. detsember?

Ehk tahetakse meid ööseks sinna lasta, kui mõni osa sellest on ka ilusasti köetud.

Muudetud: 21-11-07 kell 21:08:38 Metavo
Vasta
#16
Ma ei oska eriti arvata, kui suur see koht seal on ja kuidas seal tundub.
Seetõttu oleks vast parem minna nädalavahetusel.
Kui igav hakkab, siis peaks sealkandis leiduma ka Kirna kabeli varemed.

PS.
Ega me kõiki Eesti mõisaid ei kavatse läbi käia? Kindlasti väga paljudes neist kummitab, kuid siiski... http://www.mois.ee/pikknima.shtml
Vasta
#17
ma tahaksin ka kindlasti sinna minna, paraku näitab graafik hetkel, et ainult 9.ndal on võimalik :S
Vasta
#18
Minule sobivad kuupäevad oleksid 7;8.detsember
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Mulle sobivad praeguse seisuga kõik kuupäevad, mis on peale 5. detsembrit. Ehk siis hetkeseisuga sõltub siis mu kaasatulek vaid mu unereziimistSmile Muidugi kui tädi soovib raha, siis oleks hea teada, palju ta seda soovib. 25 krooni ma ehk annetaksin, kui tädi õhtuks süüa osta soovib, või veel parem, krabaks talle Rimist ühe kilose kartulisalatikarbi - aga 100 krooni tont teab mille jaoks (a´la "mingis luksrestos söömas käimine" jne) on minu arvates liiast ja siis eelistan jääda aia taha, saan pendlit viibutada ka seal.
Ja eile sai tädi Hellele helistatud,ta arvas et selle külastuse hinnaks võib maksta 100 krooni per face.(See kõik oleneb,mida me tahame saada(ravi,konsultatsiooni)).Kuid seda tuleb temalt uuesti küsida lähipäevadel.
Vasta
#19
Kui nädalavahetusel toimub, siis püüan ka liituda teiega. Pakun transpordivõimalust Tartust ka. Kas Tallinna inimestele sobiks ka särkidega seni kaua oodata?
Vasta
#20
7., 8. ja 9. sobivad. Aga kas teeme ühepäevase või mitmepäevase käigu? Arvan, et kaks päeva oleks paras. Huvitav palju seal ööbimise eest küsitakse? See 100 krooni on ilmselt vaid paaritunnise külastuse eest.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Ja eile sai tädi Hellele helistatud,ta arvas et selle külastuse hinnaks võib maksta 100 krooni per face.(See kõik oleneb,mida me tahame saada(ravi,konsultatsiooni)).Kuid seda tuleb temalt uuesti küsida lähipäevadel.

Ma küll ei tahtnud sinna minna ei ravi saama ega ka konsulteerima.
Kas me külastame energiamõisa või haiglat?
Vasta
#22
Minuni jõudis inff, Anniko on puhkamas hetkel ning ekskursse teeb tema abiline. Sobivam aeg jääks kevadesse. Isiklikult tahaks ikkagi Helle Annikot kuulata. kooky, ega ta sulle midagi sellest ei rääkinud?
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ma küll ei tahtnud sinna minna ei ravi saama ega ka konsulteerima.
Kas me külastame energiamõisa või haiglat?


Kõik Rahaks on selle asja nimi.
Tegemist on lihtsalt paari inimese sooviga kergelt raha teenida.

Mina ei maksaks punast krossigi, et mingit kaheldava väärtusega energiasammast uurida. On mujal ja veelgi võimsamaid ning mille sisu pole ärimaailmaga seotud.
Vasta
#24
Tahan Celticuga nõustuda, minu jaoks on see asi kahtlane.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Isiklikult tahaks ikkagi Helle Annikot kuulata.

Arvan, et kuna meil tegemist siiski paragrupiga, siis võime ka ilma Annikota läbi ajada. Lähme uurime ise ja vaatame, kas tunnetame.
Ses suhtes, et eks see ole nagu meil Tuhalaga - kui teine ikka pressib peale, et siin on energiasammas ja seal on ka, siis sa paratamatult tekitad endast ehk mingi pseudotunde, et 'jah, siin see on'.

Jutu mõte oli selles, et teeme ikka ühepäevase (läheme kas või hommikul), ja proovime ise seal hakkama saada + kuulame poole kõrvaga, mis too teine tädi meile seletab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,679 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,295 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,919 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu Metafor 7 3,504 30-11-2007, 18:40
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat