Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna"
#26
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Minuni jõudis inff, Anniko on puhkamas hetkel ning ekskursse teeb tema abiline. Sobivam aeg jääks kevadesse. Isiklikult tahaks ikkagi Helle Annikot kuulata. kooky, ega ta sulle midagi sellest ei rääkinud?
Rääkisin temaga isiklikult telefonis.Midagi puhkusest ta mulle ei rääkinud.Mainisin talle ,et meie sooviks on detsembri alguses Kirna mõisa külastada,seepeale ütles,et ma talle nii 5;6 detsembris helistaksin uuesti ja teataks Meie tulekust.

Ja selle hinna kohalt küsisin,et kui palju see meile maksma võiks minna?Selle peale ta ei osanud vastata,sest tema ju ei tea mis me tahame täpsemalt saada/uurida.
Metavo,kui sulle ei meeldi siis uuri ise...Ää plõksi.
Muide veel,lugesin eile ,et seal on võimalik isegi ööseks jääda..http://www.hot.ee/kirnamois/index.html
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Metavo,kui sulle ei meeldi siis uuri ise...Ää plõksi.

Olgu, jätan plõksimiseSmile
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo


Olgu, jätan plõksimiseSmile
Vabandan...

Kuid tõesti,selle asemel et siin teisi maha teha ,võiksite ise uurida,mis meile kõigile kõige parem varjant oleks,et saaksime oma uudishimu rahuldada.(H)
Vasta
#29
Uudishimu teeb vanaks. Lihtsalt kohale minna seetõttu, et keegi olevat öelnud on suht mõttetu, kuna tegelikult ei ole seal Kirnas peale nelja tuule mitte midagi. Minge parem Varbolasse...
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Uudishimu teeb vanaks. Lihtsalt kohale minna seetõttu, et keegi olevat öelnud on suht mõttetu, kuna tegelikult ei ole seal Kirnas peale nelja tuule mitte midagi. Minge parem Varbolasse...
Uurimisgrupi üks esmaseid eesmärke ongi kindlaks teha, kas on miskit või mitte.
Vasta
#31
Jah, seda me tahame teada - kas seal üldse miskit on. Muidugi tuleb olla ettevaatlik, et emotsioonid vahele ei segaks - need võivad tulemusi mõjutada. Näiteks kui ma pendliga vehkimisel ikka väga mingit omale sobivat vastust igatsen saada, siis selle ma ka saan - aga kui lasen end lõdvaks ja ei luba emotsioonidel mõjule pääseda, siis hakkavad vastused juba varieeruma...

Kui see Kirna tädi Kookyle kohe tasu suhtes midagi öelda ei osanud, võib see tähendada ka, et ta üritab leida mingit nippi pumpamaks meilt võimalikult palju pappi väljaSmile
Vasta
#32
Kui nädalavahetusel toimub siis liituksin heameelega.
Vasta
#33
Kuidas siis kuupäeva sobivusega jääb, kas 8. detsember, 9. detsember või mõlemad?
Mulle endale sobivad mõlemad päevad, teisisõnu saan kohale tulla sõltumata sellest, kummal kuupäeval minek toimub.
Üritage oma arvamuse juures olla võimalikult paindlikud, ehk ärge suruge peale enda poolt vaid üht kuupäeva mingi shoppamise või linnahängi pärast.

Hakkame asja kirja panema, kes on potensiaalsed tulijad?
Vasta
#34
Teen ettepaneku Kirna tripp edasi lükata, sest tundub, et nii mõnigi ei saa ettepakutud nädalavahetusel tulla..
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas: PiziIngliito
Teen ettepaneku Kirna tripp edasi lükata, sest tundub, et nii mõnigi ei saa ettepakutud nädalavahetusel tulla..
Kellel näiteks?
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: encore
8. Detsember on Saaremaal kokkusaamine, seega, kui plaanid püsivad püüan seal olla.
Seega, seega...

Kas see pole siis otsene näide? Ilmselt ei saaks mina ka, sest üks teine pühaüritus selleks ajaks planeeritud kahjuks varem juba.
Vasta
#37
Sellist kuupäeva pole olemas mis kõigile sobiks. Nii võib üritust lõpmatuseni edasi lükata.
Vasta
#38
Ega see Kirna meil eest ära ka jookse. Teeme esimese käigu ära nendega, kes saavad pakutud ajal tulla ja edaspidi võib alati veel sinna retki kavandada. Praegu ei paista tulijaid nii vähe olevat, et peaks hakkama edasi lükkama...
Vasta
#39
Jah, kui enamus soovijatest saab tulla siis käik vast ikka toimub. Ja kuna Kirnasse on võimalik ka ööseks jääda siis arvan, et selle uurimiskäigu võiks veidi pikema teha kui lihtsalt korra mõisast läbi astuda. Uurimismaterjali peaks seal piisavalt leiduma. Et siis 8. ja 9. või ainult üks nendest päevadest? Kuidas jääb?

Muudetud: 28-11-07 kell 11:25:23 Gunnar
Vasta
#40
Hmm. Pigem siiski ühe päevane.Nagu ennem ka öeldi, hommikul läheme, õhtul tuleme, pole lihtsalt kauemaks mõtet jääda ju.
Aga kui asi toimuks 8. detsembril, siis oleksin ma võib-olla isegi tuleja, kuid keegi Tallinnast auto peale ei saa võtta?
Vasta
#41
Mina oleks pigem 2 päeva kui 1. Ja oleksin ka tulija Smile
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Hmm. Pigem siiski ühe päevane.Nagu ennem ka öeldi, hommikul läheme, õhtul tuleme, pole lihtsalt kauemaks mõtet jääda ju.
Miks pole mõtet? Sellise kiiresti sisse-välja jooksmisega ei pruugi me midagi paranormaalset kogeda. Me ei lähe sinna ju turismireisile, me lähme uurima. Kiirustamine pole seetõttu kuigi hea mõte.
Vasta
#43
Nojah, sul võib tegelikult isegi õigus olla. Kuid jah, üks päev ja 8. detsember oli mul natuke omakasupüüdlik soov, nimelt ma ei saa pühapäeval mingit moodi teiega seal Kirnas olla, samas ei taha millestki ilma ka jääda, kuid jah, nagu keegi, vist Paadikapten juba enne mainis, ega ta meil eest ära ei jookse, saab ka hiljem sinna minna.
Vasta
#44
Eest ära ta muidugi ei jookse ning võime ka mitu korda käia, kuid see tähendab siiski mitmekordset sõitu ning kulutusi. Aga võib-olla saab organiseerida nii, et kes tahab jääb ööseks ja kes ei taha (või ei saa), see läheb õhtul minema.


Muudetud: 28-11-07 kell 21:13:46 Gunnar
Vasta
#45
Ootame ikka ilusti enne ära ,mida tädi Helle meile lubab,siis tegutseme.Pole ju mõtet siin teemas segadust enneaegselt tekitada.Rahu, ainult rahu...
Vasta
#46
Kooky helistab 6ndal Hellele, aga võiks kokku panna enam-vähem algse nimekirja, kes tuleksid.
Seega.. kes oleksid potentsiaalsed tulijad?
Vasta
#47
Mina olen potensiaalne Laugh
Vasta
#48
Mind võib kirja panna.
Aga võiks seda ka uurida, kas Hellel peale meie samaks kuupäevaks veel külastajaid plaanitud on. Mõnikord pidavat seal päris palju rahvast olema. Kuna mõisahoones pidi kummitama siis tuleks veidi tehnikat üles sättida (kaamerad, diktofonid). Aga kui seal teised külastajad ringi sebivad siis pole vist mõtet.
Vasta
#49
Gunnar,selleks räägimegi,et ärme kiirusta ette,vaid ootame ära mida meile lubatakse.Nii umbkaudu ma talle mainisin,et selleks 8.ndaks kuupäevaks tahame meie tulla(loodan,et ta sellega ka arvestab)

Kooky on tulija(kui minemiseks lähebwink)
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Gunnar,selleks räägimegi,et ärme kiirusta ette,vaid ootame ära mida meile lubatakse.
Keegi ei kiirustagi ju Laugh
Lihtsalt üldised asjad võib ju varem kokku leppida. Muidu läheb viimasel minutil tõesti kiirustamiseks Bleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,679 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,295 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,919 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu Metafor 7 3,504 30-11-2007, 18:40
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat