Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna"
#51
Paneme kirja tulijad,siis kergem arvestada ja hea mainida umbkaudu grupi suurus:
Nazz
InDemand
Monika
Kooky
Encore
Metavo
Iiris
Katz
Elis?
Thorondor?
PiziIngliito
Hope
Andromeda
Gunnar
Romeo
Batoonike
Vimok

Muudetud: 30-11-07 kell 16:46:39 kooky

Muudetud: 2-12-07 kell 19:31:47 Metavo

Muudetud: 7-12-07 kell 15:08:14 Metavo
Vasta
#52
Mina tean 8-9 dets vaba olekut alles järgmise nädala keskel. Liiga palju ei looda, kuna jõuluni kipub kiire olema ja lisaks olen paremat kätt pidi kipsis ka...

Muudetud: 30-11-07 kell 15:10:56 elis
Vasta
#53
Tsitaat:Algselt postitas: Gunnar
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Gunnar,selleks räägimegi,et ärme kiirusta ette,vaid ootame ära mida meile lubatakse.
Keegi ei kiirustagi ju Laugh
Lihtsalt üldised asjad võib ju varem kokku leppida. Muidu läheb viimasel minutil tõesti kiirustamiseks Bleh

Nagu ma enne ütlesin,et Helle ütles,et helistaksin üle kuuendal.Me ei saa varem midagi teha,vaid peame ootama...Eks sa helista ja uuri siis ise,kui sa mind ei usalada(siiani pole ma kedagi veel alt vedanud)...
Vasta
#54
Kooky, sa said valesti aru. Ma ei mõelnud, et Hellele peaks varem helistama või omavahel mingeid detailseid plaane tegema hakkama. Esimese asjana oleks lihtsalt vaja koostada nimekiri inimestest kes sooviksid tulla kui sõit toimub kaheksandal (ma näen, et seda sa juba ka tegid). Nii et kõik on korras. Smile
PS. Mina jäin sul vist nimekirja koostades kahe silma vahele.
Vasta
#55
Hm, Metavo soovib tungivalt (lausa pealetükkivalt), et ma ühineksin grupiga ja saaksin osa teie ühisretkest Kirna mõisa Smile Niisiis, kas keegi oleks nõus Tallinnast küüti pakkuma? Jään ootama vastuseid.
Vasta
#56
Kui kahju. Minu jaoks on see nata varajane aeg kuna ma tulen alles enne jõule.

Oeh, nagu õnnetuse hunnik. Aga ei ole hullu, elan üle. Soovin edu ja puha.
Vasta
#57
Kui mõnel Tartust lähtuval autol veel vabu kohti leidub (või tekib ?)siis ma reserveeriks ühe Smile
Vasta
#58
PiziIngliitol on 9. vaba.. seega sõltub kõik sellest, millal ja kauaks on minek..
Vasta
#59
Niisiis uudised: Kirnas võetakse meid vastu 8.detsember.See võib meile maksma minna 50EEKi näo pealt.Peame otsustama,mis kellaks me ennast kohle veame,sest et tädi Helle oli nõus meiega rääkima ka.

Monika,mina reserveeriksin koha sinu autoswink
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Niisiis uudised: Kirnas võetakse meid vastu 8.detsember.See võib meile maksma minna 50EEKi näo pealt.Peame otsustama,mis kellaks me ennast kohle veame,sest et tädi Helle oli nõus meiega rääkima ka.

Monika,mina reserveeriksin koha sinu autoswink

Käik jääb siis ühe päeva peale?
Vasta
#61
Mina kaa Monsaga, mina kaa! Sick

Aga mis kell see orienteeruv stardiaeg oleks laupäeval?
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas: Hope

Käik jääb siis ühe päeva peale?
Käik on ühe päevane.Tädi Helle ütles,et ööbimist seal ei saa toimuda,kuna on talvine aeg,ja on raske tervet mõisa soojas hoida.Ühesõnaga" Ei".


Kirnasse võiks jõuda nii kella 12-13?(H)Mis arvate rahvas?
Vasta
#63
Nii, kes siis Tartust minu auto peale tulevad? Metavo ilmselt, batoonikesel oli vist samuti transporti vaja. Keegi veel? Paadikapten ei plaani tulla?
Arvan, et 12.00 oleks paras aeg Kirnasse jõuda.
Vasta
#64
Tsitaat:Paadikapten ei plaani tulla?

Kui unereziim jälle alt ei vea, siis tuleksin küll (rahaprobleem seekord ei kimbuta).
Vasta
#65
Kuna 8. on minu jaoks siis ebasobiv päev jään teile lihtsalt mõttes kaasa elama. Aga andke siis kindlasti hiljem tagasisidet, mis te tegite-nägite-kuulsite Smile
Loodame, et järgmine kord kui on plaanis minna, loodetavasti?, siis saan kaasa tulla juba.
E.

Muudetud: 5-12-07 kell 14:31:26 PiziIngliito
Vasta
#66
Oeh, kas 12.00 oleks sobiv mineku aeg või sinna saabumise aeg?
Kui tõesti kohalejõudmise aeg, siis mina jään tulemata, kui keegi just ei plaani ka umbes 12:00 ajal Tallinnast liikuma hakata.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Oeh, kas 12.00 oleks sobiv mineku aeg või sinna saabumise aeg?
Kui tõesti kohalejõudmise aeg, siis mina jään tulemata, kui keegi just ei plaani ka umbes 12:00 ajal Tallinnast liikuma hakata.
Me üritame just siin aega kokku panna,mis kõigile sobiks.Arvan siis et Kirnas kokkusaamise kellaaeg võiks olla 13.00.Väga hilja peale ka ei taha seda jätta,sest kell 16.00 on väljas juba pime.
Vasta
#68
No aga kui ma laupäevaks tereveks saan (gripp kallal) ja kui kuskil 12 ajal minek, siis võiks keegi auto peale võtta ju küll.

Muudetud: 5-12-07 kell 22:36:25 Andromeda
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas: Gunnar
Nii, kes siis Tartust minu auto peale tulevad? Metavo ilmselt, batoonikesel oli vist samuti transporti vaja. Keegi veel? Paadikapten ei plaani tulla?
Arvan, et 12.00 oleks paras aeg Kirnasse jõuda.
Teeb siis nii, kuid kellaaja suhtes võiks unistele olla natuke vastutulelikum. Tahaks ise ka sel nädalavahetusel natuke kauem magada kui muidu.
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Teeb siis nii, kuid kellaaja suhtes võiks unistele olla natuke vastutulelikum. Tahaks ise ka sel nädalavahetusel natuke kauem magada kui muidu.
Metavo,magad teinekord....

Kellaaeg on juba paika pandud.Kell 13.00 Kirnas.Pole ju mõtet tädi Hellel oma juttu korrata iga kahe tunni tagant.Võtke või jätke...
Vasta
#71
Tean et see valesse teemasse,kuid Tut,kui sa Kirnasse tuled,siis võta särgid ühes.
Vasta
#72
Tulen juba sel reedel Tallinnasse, võtan juba siis särgid kaasa. Kahjuks ei saa nädalavahetusel Tallinnast liikuma kuhugi.
Vasta
#73
Oleks võimalik kellegi auto peale sebida? Ei tunne siit eriti kedagi, kas keegi pakuks kohta Smile Tulen Tallinnast
Vasta
#74
Kooky ja Marge, panen teile siis autos kohad kinni.
Encore, hetkel mahuksid veel peale kui vaja, anna siis mulle teada.
Vasta
#75
Oeh, paistab, et Tallinnast on Kirna poole liikumas ainult Monika auto.
Seega, kui keegi kuskilt autot ei sebi, siis minul ja ka arvatavasti Romeol jääb sõit tegemata.


Muudetud: 6-12-07 kell 22:54:34 Andromeda
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,678 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,295 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,918 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu Metafor 7 3,504 30-11-2007, 18:40
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat