Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna"
#76
Tere, sooviks kah osa võtta. Tunnen Kirnat titapõlvest ja ehk saan ka abiks olla väikse infoga ja samuti väga huvitab kuidas Helle mõisa on tasapisi restaureerinudSmile, aga lugedes tundub, et mu jaoks pole kohta?Sad. Kuidas praegu lood on?

Vabandan,et viimasele minutile jätsin, kuna ma polnud kindel, kas lubataks.
Vasta
#77
Mustamäel. He's with me. Laugh
Vasta
#78
Mul on küsimus, mis kellaks on meil plaan asjad kokku pakkida ja lahkuda sealt?
Ma ise mõtlesin, et kell 5-6 oleks tore aeg.
Vasta
#79
Metavo suurel seepamisel mõtlesin, et kui me õhtul mingi kella 7ks tagasi jõuaks, siis ma oleks Gunnari autoga tulija ikkagi... Laugh
Vasta
#80
Kell 5 ongi juba pime, seega ilmselt ka hea aeg tagasitulekuks. Meie sinnasaabumise (eeldatavalt kell 13.00) ja pimeda vahele aga jääb hulk aega, mida me ära kasutada saame.
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Mustamäel. He's with me. Laugh

jee-ROoogiht!:o
Muidu jah, tallinnas, mustamäelane.Laugh
Vasta
#82
NB! Tartlased (Metavo, Paadikapten, PiziIngliito, Batoonike)
Homme on start 11.30 vana Kaubamaja tagant. Kes soovib, et teda mujalt peale korjataks andku teada.

Muudetud: 7-12-07 kell 19:16:14 Gunnar
Vasta
#83
Tallinnast tuleb ainult üks autotäis, ehk siis Monika, Kooky, Marge ja Encore.
Mis saab ülejäänutest?
Listi järgi on mahajääjaid neli: Hope, Andromeda, Romeo ja Vimok.

Katz ja Iiris, te tulete ka? Millega?
Vasta
#84
Okei, muljeid siis... Tallinlased võtavad asja lõdva randmega - kõvad vennad, mis siin öelda(hyes) Meil viskas viimaste tallinlaste järgi ootamine kopa ette ja alustasime ilma nendeta, õnneks vajusid nad kohale, kui ekskurss polnud veel tuure üles võtnud.

Minu pendel ei tahtnud kuidagi infi välja anda, ütles vaid, et tundmatu energia. Kuidas aga sel juhul asja edasi uurida, pole ma veel leiutanud... küsimused nagu "kas selle paiga energia on neutraalne" jne ei andnud üldse vastust, lõpuks tuli päästev idee formeerida oma küsimus ümber selliseks: "kas selle paiga energia sobib konkreetselt minu organismile?" Ja vaat siis andis pendel vastuseks selge "ei". Pildad siiski funkasid paremini.

Soojas toas sattusin istuma nurka, kus perenaise sõnutsi pidi olema tugev energia - noh, mul oli jope seljas, külma ma nagu ei tundnud, aga mööda selga käisid hootised judinad. Ka panin tähele seda nalja, et kui üks minust ja Metavost vasakul istunud tegelane oma kingi üksteise vastu hõõrus, tundus see heli kostvat hoopis mu selja tagant seinast.

Majatagustest kohtadest see, mida (kui ma ei eksi) me kõige esimesena vaatlesime, tundus olevat soojem kui muu ümbrus, lisaks näitasid pildad, et seal asub selle paiga energeetiline keskkoht.

Üks huvitav vastuolu perenaise jutust: kõigepealt mainis ta, et kõik, kes tema mõisa tulevad, satuvad automaatselt ravi alla - kui ma küsisin, kas see oleneb siiski ka tulija enda soovist, siis vastas kuidagi poolsegaselt, et need, kes ei vaja või ei soovi, nendele ei anta... veider. "Automaatselt" - seda saab ju tõlgendada vaid nii, et tulija tahtest ei olene siin muffigi, tahab või ei, ikka antakse talle ravilaks peale. Mina igatahes ütlesin mõttes selge "ei" ja panin omale kaitse peale juhuks, kui mulle oleks üritatud midagi ikkagi peale panna... võimalik, et üritati kah, sellele võivad viidata ka need ruumis kogetud seljajudinad, eriti kui võtta arvesse Metavo juttu energiate liikumise kohta.

Kompassi võtsin ka vahel kätte, aga selle osuti liikumises ma midagi kahtlast ei täheldanud.
Vasta
#85
Oeh, see ei olnud siiski ainus vastuolu. Tädi rääkis sellest, kuidas me peaksime igasugustest sektidest ja õpetlastest hoiduma, aga kas tädike mitte ise ka ei olnud üks neist?

Lisaks ka see, et Sina vist küsisidki, et kas neid välju on hiljem kuidagi ka ise tekitada ja tädike ütles, et ainult siis, kui seal Kirna mõisas on käidud, aga vot mina kahtlen sügavalt, et need väljad on tõesti ainult seal Kirna mõisas, ei saa ta olla ju nii eriline koht.

Suur osa tädi jutust tundus kuidagi väga muinasjutuline, kuidas suur Püha Miikael seisis keset väljakut, 20-meetri kõrgune, mõõk käes ja kõik imestasid, et mis ta seal teeb. Samas märkasin, et tädi rääkis sellest, kuidas munkvaimud teevad seal majas koori, laulavad ja värki, kuid pärast nimetas tädi seda lihtsalt muusikaks, justkui oleks ta unustanud, mida ta enne rääkis ja ei pööranud sellele absoluutselt tähelepane, et see on siiski nende munkade poolt. Võib-olla ta ei pidanud vajalikuks seda uuesti mainida, aga jättis siiski imeliku mulje.

Ja lõpuks, ärge tulge siin Tallinlasi süüdistama, kui asjast ei tea. Laugh
Pole meie nii süüdlased midagi.

Aga siiski, suured tänud Tutanhamonile, kes viitsis ka mind auto peale võtta.

Muudatuseks oli Püha Miikaeli kuju ja Munkade muusika osa.

Muudetud: 8-12-07 kell 20:27:22 Andromeda
Vasta
#86
Kirnas sai üpris kiiresti selgeks fakt, et see koht pole minu jaoks. Ei saa aru mis positiivsest energiast see tädike jahus, mina tundsin vaid negatiivset. Hommikune väike peavalu läks Kirnas ainult hullemaks. Mina sinna tagasi küll ei kipu.
Mõisas hakkas esmalt silma see, et erinevatest religioonidest oli tehtud kompott. Küll oli seal elemente kristlusest, budismist, õigeusust ja kurat teab veel milest. Väga kaootilise mulje jättis. Tädike ise ajas vägagi kristlikku juttu alates sellest kuidas mõisas Neitsi Maarja ilmutust nähtud lõpetades sellega kuidas Jeesus kellelegi käed õlgadele pani. Ei jätnud head muljet. Angry
Väideti ka, et elektroonika pidi mõisas tõrkuma-- Minu videokaamera töötas ideaalselt.
Kokkuvõtteks... palju kära eimillestki.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Oeh, see ei olnud siiski ainus vastuolu. Tädi rääkis sellest, kuidas me peaksime igasugustest sektidest ja õpetlastest hoiduma, aga kas tädike mitte ise ka ei olnud üks neist?

Lisaks ka see, et Sina vist küsisidki, et kas neid välju on hiljem kuidagi ka ise tekitada ja tädike ütles, et ainult siis, kui seal Kirna mõisas on käidud, aga vot mina kahtlen sügavalt, et need väljad on tõesti ainult seal Kirna mõisas, ei saa ta olla ju nii eriline koht.

Ja lõpuks, ärge tulge siin Tallinlasi süüdistama, kui asjast ei tea. Laugh
Pole meie nii süüdlased midagi.

Aga siiski, suured tänud Tutanhamonile, kes viitsis ka mind auto peale võtta.

Ah, mu juttu tallinlaste aadressil võite võtta lihtsalt kui sarkasmi... kipub teine mul vahel välja lööma.

See, et see tädi keelitas "sektidest ja õpetlastest" hoiduma, ei tee temast veel sektanti - seda juttu võib rääkida ka lihtsalt inimene, kes on asja uurinud või kellel on sektantidega halbu kogemusi. Samas enda mõisa ülistamisest võib jah sektivaimu välja lugeda... no mis teha. Tal ju on vaja raha, et seda õnnetut mõisa taastada ja ärimaailma reeglid ei keela sellesse kaasamast ka ingleid, ufosid ja keda iganes veelSmile Kes ise ennast aidata ei suuda ja vajavad lihtsalt, et keegi neid ümber programmeeriks, nendele on Kirna täitsa hää koht.
Vasta
#88
Ma leidsin ainukesed positiivsed kujud seal need musta kiisu ja musta koera olevat Laugh Te ilmselt kõik ei teadnud, aga jäin eile õhtul palavikku ja kaalusin tõsiselt kas üldse Kirnasse liikuda.. ei tea miks ma ikkagi sinna ronisin, igatahes sinna sõites oli mul palavikku max 37,3 aga tagasi sõites juba 38,7.. võta siis kinni, kas see oli külmetamisest, mida me olime sunnitud tegema, et osa rahvast oodata.. või millestki muust. Täheldasin ka seda, et koha peal (seal soojemas toas) olles muutus mul seest järjest õõnsamaks ja sees hakkas järjest rohkem keerama, nägin endaga palju vaeva, et mitte kuhugi toolile ära vajuda. Kui auto peale sain viimaks ja sõitma hakkasime kadus see tunde kestnud vastikustunne seest ära, kuigi palavik tõusnud oli. Üsna veider oli, et need mõlemad naisterahvad ja meesterahvas mind oma pilguga piidlesid. Olin ise ilmselt nii rumal, et lasin end ära kasutada neil.. Kes teab, see mõistab wink Saadame siis kõik tädile tagasi, ok?
Pidime ka kodu poole sõites ummikus istuma.. http://www.postimees.ee/081207/esileht/k...lm-inimest selle tõttu.. Päris kurjakuulutav minu arust.
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: PiziIngliito
/.../Üsna veider oli, et need mõlemad naisterahvad ja meesterahvas mind oma pilguga piidlesid. ... Saadame siis kõik tädile tagasi, ok?

Kes teid siis veel peale Anniko vastu võtsid (või siis lüpsid, nagu kommentaaridest tundub)?

Vaadake, et endil mitmekordne kaitse peal on, kui tagasi hakkate saatma, temaga ei lähe asjad lihtsalt läbi....

Muudetud: 8-12-07 kell 21:09:27 elis
Vasta
#90
No pärast seda 'Kirnas' käiku tuli mul mingiks ajaks väga suur energia peale ja ma olin tõesti meeletult täis seda ja ma arvan, et kõik autos panid tähele seda.Laugh

Kuid jah tore käik iseenesest kuid pean ka tunnistama, et see mammi rääkis vahepeal asju mida ta eelnevalt nagu mainis, et on negatiivsed jms.

Muudetud: 8-12-07 kell 21:23:51 Hope
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Noo mina mingi aeg pärast seda 'Kirnat' olin nii energiat täis, et täidsa lõpp, Romeo jäi isegi mu kõrval magama kja hiljem Marko ka.
No sa olid Vahendaja mingilmääral. sa vahendasid, läbi teise vahendaja energiat, kui ma ei eksi. Smile



Muudetud: 8-12-07 kell 21:22:21 encore


Räägid lähemalt? Mis vahendaja?
Vasta
#92
Koos Annikoga oli üks tiba noorema väljanägemisega daam ja üks mees. Muud meile võõrad tegelased seal tundusid olevat samamoodi turistid nagu meiegi.

Mainin veel, et kui sinna sõites ajas autosõit mul südame pahaks, siis tagasiteel seda tunnet peaaegu polnud. Koju jõudes aga tekkis tohutu söögiisu ja nii ma ostsingi Selverist 1,5 kilo salatit... tavaliselt ma söön korraga 2-3 korda vähem, kui sedagi.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Räägid lähemalt? Mis vahendaja?
Anniko ja Co.'l on kaval plaan peale Kirna enda energiaväljade ka inimeste, kes seal käivad, väljasi manipuleerida. Kõigepealt saadetakse negatiivsesse "Ooteruumi", siis, kui inimene autis, imetakse ta tühjaks, läbi vahendajate (kes ei teagi, et neid kasutatakse sellel eesmärgil) ja oldakse siis häpi.

Selleks, miks vahendajaid vaja on, ma täielikult ei mõistagi. Ehk seepärast, et tähelepanu hajutada, või seepärast, et nedesse pandakse teatud programm sisse, et aega kokku hoida ja enda energiat võimalikult vähe kasutada, aga üljoontes jah, Hope, sind ja üht teist veel kasutati ikka päris hästi ära.
Ja said ka premeeritud. Iseasi on see, mille arvelt, tahtmata hirmutada.

Premeeritud millega?
Vasta
#94
Ega jah, taha minagi sinna tagasi minna, aga tahtsin seda tagasiminemise küsimust tädide käest lihtsalt küsida. Nende silmad lõid küll väga särama selle küsimuse peale.

Autos arutasime, et alguses üritasid tädid meid meeletult rumalaks teha, andes mõista, et me ei jaga pooltest asjadest midagi ja ei mõista midagi. Pärast õueskäiku nad n-ö lugesid meid ja leebusid natukene.

Aga. See soe ruum, kus istusime.. olin vist ainukene, kes meeletu litaka sealt sai. Pole ammu ennast üheski kohas nii halvasti tundnud. Kui Nässiga õues olime, siis seletasin, et olukord oleks olnud justkui tahaks joosta, aga keegi hoiaks riietest kinni ja kui õue pääsesid, oleks keegi su kiiruse pealt lahti lasknud.

Ravima ma ennast sinna ei läheks mitte mingil juhul. Põhjustel, mis juba eespool mainitud on. Pealegi tundus tädi äärmiselt ebasümpaatne ja ebaeetiline. Viimast, sest teistele oma tööst ja klientidest rääkides võiks jääda ikkagi suhteliselt kaudseks.

Ühesõnaga - koht, mille arvasime nii tore ja ehk raviv jms olnud, osutus hoopiski suhteliselt õudusunenäoks.
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: encore
ühele huvitavale lingile
Nätsa, nätsa ... Otsad kokku ja vitsad vette. Või vastupidi. Aga oma nalja sain minagi kätte. Osundan encore toodud lingist:

2001. aastal avastas geobioloog Rein Hanstein kaevu ümbrusest viis maalapikest, mille kohal tema pendel hullumoodi tantsima lõi.

"Nad mõõtsid siin energiavoo tugevuseks 18 000 angströmi," ütleb Ants Talioja uhkelt.
Tavaliselt mõõdavad vitsamehed umbes 7000-9000 angströmiseid välju, ütleb geobioloog Hanstein.

Angström on füüsik Anders ­Ångströmi (elas 19. sajandil) järgi nime saanud, füüsikas tuntud mõõt­ühik, aga sellest pole mõtet siinkohal pikemalt rääkida. Füüsikud ja geobioloogid siin hästi ühist keelt ei leia. Füüsikud hakkavad peagi norima: ... millist karakteristikut üldse mõõdeti - energiavoogu, lainepikkust vms.

Rahvameditsiiniusku inimesi ei aita need skeptiliste täppisteadlaste küsimused karvavõrdki.


Hii-hii! No comments. Või siiski. Vana "üleminekuaja" ankedoot Venemaalt tuli meelde: "Mis Snickers maksab? .... Ooo ... nii kallis! No lubage siis kaks Tampaxit!"
Vasta
#96
Tsitaat:Kui keegi ei tea, kes Ants on, siis Ant oli see mees, kes tõi soolatelgi, osasi PW'lasi imes ja rääkis, kuidas ta vene spioone killis, päästis ära kolm Marsi-ahvi Nasast, "tänu" millele kosmosesüstikud hakkasid alla kukkuma ja palju-palju muud ja huvitavat

Kas sa mõtlesid Taliojat või Grossi? Nelijärvele töi soolatelgi Gross ehk foorumis Paraloog, kui ma õigesti mäletan, samuti kaebas mõnigi tollal selle üle, et Paraloog oli teda rappinud. Või räägite te mingist varasemast kokkutulekust, kus mind veel kohal polnud?

Muudetud: 8-12-07 kell 22:29:54 paadikapten
Vasta
#97
Ma tuleks nüüd siia parastama aga noh... vähemalt on teiega kõik korras. Ses suhtes teil vedas, et te seal diili tegite rahaga. Muidu oleks teilt midagi muud sisse kasseeritud...
Vasta
#98
Vihjates..?
Vasta
#99
aegajalt oma piinade otsas vireledes tulid mullegi Celticu sõnad meelde.. ma kohe mõtlesin, et kuidas see oleks võinud välja kukkuda, kui ta isiklikult oleks kohale tulnud Bleh?
Vasta
Räägin nüüd ka oma muljetest.
Kui kohale jõudsime ja teisi ootasime, seni polnud absoluutselt mingit tunnetust mingi ebatavalise või polaarse energia kohalolekust. Seda seniks kuni Anniko meile ekskursiooni korraldama hakkas, siis käis läbi klõpsklõpsklõps (Seda on lühidalt väga raske seletada) ja siis olin energeetilises mõttes justkui hoopis teises kohas.
Mul on tunne, et need tädid ja onud on endid kuidagiviisi teinud võtmeteks sellele kohale, kuid väga võimalik on ka see, et kogu see energia on nende endi poolt sinna manatud.

Paadikapten ennist rääkis siin, kuidas me sattusime istuma võimsa energia otsa.
Ütleme nii, et tugev see oli, selg oli värinaid täis, ning kuna olen ennegi tugevate energiatega tegemist teinud, siis teadsin võrrelda. Tugev see oli, kuid mitte just VÄGA tugev, nagu perenaene seda väitis olevat, olen istunud energia otsas, mis on kogu keha täiesti armutult väresema pannud ja lausa higistama ajanud. Kirna tugev energia oli rohkem selline, mis natuke judistas selgroogu ja tekitas sooja tunde.

Kokkuvõttes ütleksin, et Kirnal pole väga viga, natuke nõrgaks jääb vaid(kuid laiskadele suurepärane kohake!) ja natuke kommertsiks ära aetud, kuna kogu süsteem näib toimivat vaid läbi võtmeisikute.

Laen pildid ka üles: http://picasaweb.google.com/metavo/KirnaMIs

Muudetud: 9-12-07 kell 03:59:54 Metavo

PS! Kellele tundub, et Sai Baba pilt pildi peal on kuidagi kummalineLaugh

Muudetud: 9-12-07 kell 04:12:56 Metavo
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,590 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,447 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu Metafor 7 3,492 30-11-2007, 18:40
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat