Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna"
Kohalolles ei tundnud midagi negatiivset, samas midagi väga positiivset ka mitte. Tädi tundus alguses kahtlane aga pärast täitsa tore. Kokkuvõttes on hea olla, ei ütleks midagi halba selle koha kohta.
Teiste halbu läbielamisi ei oska kommenteerida.

Edit: Peaks ütlema, et järgneval õhtul oli ikka väga hea olla.

Muudetud: 9-12-07 kell 07:18:33 batoonike
Vasta
Ju siis kõik meist ei tulnud sinna otsima head, vaid osad tulid kas (rämedate) eelarvamustega koha suhtes, te ei meeldinud kellelegi(=ei sobinud selle energiaga) või polnud harjunud niivõrd suure energiaküllusega(kuid külluse kohapealt jällegi...lugege mu eelmist posti)

PS (Mina arvan et osade halbade läbielamiste ja Kaiu raba meeldivuse vahel võiks mõned paralleelid tõmmata, mitte vihjates sellega millelegi)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Mina arvan et osade halbade läbielamiste ja Kaiu raba meeldivuse vahel võiks mõned paralleelid tõmmata, mitte vihjates sellega millelegi
Vaatlustes ilmnevate empiiriliste seaduspärasuste fikseerimine on meetod sisuka (kasuliku) fenomenoloogilise teooria arendamiseks ka siis kui seda ei ole (veel) võimalik teha universaalse(ma)test algprintsiipidest lähtuvalt.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Vaatlustes ilmnevate empiiriliste seaduspärasuste fikseerimine on meetod sisuka (kasuliku) fenomenoloogilise teooria arendamiseks ka siis kui seda ei ole (veel) võimalik teha universaalse(ma)test algprintsiipidest lähtuvalt.

Kas ma saan õieti aru nende kahe sõna tähendusest kui kirjutan need lahti nii:
Empiiriline-kogemustele toetuv
Fenomenoloogia-nähtuste uurimus (filosoofilisel teel?)

Tahaksin küsida, mis oleksid antud juhul universaalsemad algprintsiibid.

Aga tänud oma pühendumuse eestwink
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Kas ma saan õieti aru nende kahe sõna tähendusest kui kirjutan need lahti nii:
Empiiriline-kogemustele toetuv
Jah, nii minagi.

Tsitaat:Fenomenoloogia-nähtuste uurimus (filosoofilisel teel?)
Sel sõnal on erinevaid tähendusi. Mina pidasin silmas sellist teooria arendamist, mis luuakse (tuues sisse vajalikud mõisted ja seosed nende vahel) mingi kindla nähtuste klassi seletamiseks ja mis toimib selle nähtuse klassi sees, samas kui ta seosed teiste teooriatega on ebaselged. Näitena: nii loodi fenomenoloogiline termodünaamika soojusnähtuse kirjeldamiseks, mille seaduste range tuletamisega mehhaanika seadustest saadi hakkama alles sada aastat hiljem,

Tsitaat:Tahaksin küsida, mis oleksid antud juhul universaalsemad algprintsiibid.
Kui vaid vastata oskaks! Selles ju see "suur" küsimus on - kui midagigi nn paranähtustest reaalsuseks pidada. No mingi uus (teaduse jaoks) füüsikaline väli näitena ...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Tahaksin küsida, mis oleksid antud juhul universaalsemad algprintsiibid.
Kui vaid vastata oskaks! Selles ju see "suur" küsimus on - kui midagigi nn paranähtustest reaalsuseks pidada. No mingi uus (teaduse jaoks) füüsikaline väli näitena ...

Ma pole füüsik, niiet kardan, et ma pole ka järelikult kõige parem isik nende väljade füüsikaliseks defineerimiseks või valemite koostamiseks.
Teisisõnu pean sind vist kurvastama kui sain õieti aru, kuhu sa sellega sihid.

Aga nüüd ma viilin sellest teemast kõrvaleLaugh
Nimelt pilt 15 oli miski, mida võis näha igalpool terves majas.
Selle pildi all "näitusel" oli kirjas: "Seda haigust seda negatiivset probleemi ei ole sinu reaalsuse jaoks enam olemas see likvideeritakse."


PS. Kas kellelgi käinutest on veel kurguvalu tekkinud?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
kuhu sa sellega sihid.
Ütlen siis päris otsesõnu: taolised tähelepanekud, millest see jutt algas, ja nende võrdlemine, ei pruugi sugugi olla kasutu ja tähtusetu, mis sest, et "ilus ja suure" teooria puudub.
Vasta
Need pildid on sama eemaletõukavad kui Ants Grossi pildid, mida ta meile näitas. Energia varastamiseks loodud lõksud.
Vasta
Üks tundub kindel olevat, see tädi seal on rohkem nõid kui see koht on anomaalne.
Vasta
Kui keegi veel seda leidnud ei ole, siis siin on jutt sellest mõisast. Natukene teise külje alt ehk. Kommentaarides veel paar linki.

Ja Metavole - olen 100% sellega nõus, mis eelnevalt ütlesid.
Vasta
Mingit energiavargust ma enda puhul küll ei täheldanud. Nii nagu Kirnasse läksin, nii sealt ka tulin. Ei jäänud energiat vähemaks ega tulnud seda ka juurde. Kirnas veedetud aeg oli see-eest aga tõesti ebameeldiv. Ju mulle selle paiga energia lihtsalt ei sobinud. See ebameeldiv tunne kadus aga kohe kui sai hakata Tartu poole tagasi sõitma ja seni pole mingeid kõrvalmõjusid täheldanud.

Muudetud: 9-12-07 kell 19:37:40 Metavo
Vasta
Tallinlased, rääkige oma kratist, ma ei saanud nüüd aru, kas teile ronis mingisugune puust elukas pagasnikusse ja mis te sellega tegite?

Muudetud: 9-12-07 kell 19:38:38 Metavo
Vasta
Olgu, puhastasin teema intriigidest, neist räägime kas msnis või kui muidu ei saa, tehke eraldi teema(kuigi ma seda ei soovita).

Muudetud: 9-12-07 kell 19:40:12 Metavo
Vasta
Encore, ma ei tea kas mu viimne arusaamisvõime jäi Kirnasse, aga mis selle kratiga on ? Keegi nägi mingit moodustist, mis teiega kaasa tuli ja tegite kindlaks, et tegu on kratiga ? Praegune Encore jutt paistab rohkem nagu väljavõte mingi segase õudusjutu tegelase mõtetest.
Vasta
ai ai ai ai... mille ma maha magasin??? vaat see on see, kui ei kasutata interneti....mul nii nii niiiiii kahju, et ma ei teadnud millal väljasõit on...ma oleks kindlasti kohal olnudSad
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Iiris
ai ai ai ai... mille ma maha magasin??? vaat see on see, kui ei kasutata interneti....mul nii nii niiiiii kahju, et ma ei teadnud millal väljasõit on...ma oleks kindlasti kohal olnudSad
Järgmine kord helistame siis.
Vasta
Heh. Käisin minagi seal novembris või oktoobris (2007) ja see koht tõesti ei tekitanud muud tunnet kui, et millal minema saaks, ma enam ei jõua olla. Ja see niinimetatud "nõid"
oli ka väga ebaviisakas.
Vasta
Olen kaks korda Kirnas käinud...kuumalained olid põhilised mida tuntsin, jäin rahule ja kindlasti lähen veel...
Vasta
Jäid kuumalainetega rahule?
Kodus vanni ei oska minna? Äärmisel juhul aitab ka seljaga vastu pliidaust istumine.
Vasta
Celtic oskad soovitada paremaid kohti?
Vasta
Ma juba soovitasin ju...
Vasta
Kuna paistab et siin foorumis räägitakse asjadest õigete nimedega ja öeldakse välja, mis meelel, siis ütlen ka oma arvamuse selle nn. 'ravitseja' Helle Anniko kohta.

Ravitseja eeldused on tal väga nõrgad, sisuliselt olematud, tema võnkesagedus vaimsel tasandil on umbes 7000000000Hz (sorry, selle foorumi bbcode ei võimalda kümne astmeid kirjutada :S).

Pakkuda tal teistele inimestele midagi pole, ta on ise pidevas energianäljas, kuna tema kosmilise elujõu energia omastamise võime on ainult 40%. See on ka põhjus, miks talle on lausa vajalik vampiirina kaasinimestelt energiat imeda. Hetkel võtab ta energiat kokku kuuelt inimeselt.

Ma tõesti olen pehmelt öeldes tige selliste 'ravitsejate' peale, kuna olen ka ise mingit aega sarnase vampiiri ohver olnud. Aeg-ajalt mõnda inimest ka aidatakse, et ravitseja kuulsus ei tuhmuks, aga enamus aega tegeldakse sellega, et valitakse patsientide hulgast positiivsema väljaga inimesi ja imetakse neilt elujõu energiat. Tavaliselt on sellised 'ravitsejad' ka ülbed, tegutsevad jõhkralt ja nahhaalselt, justkui nemad oleks mingi 'kõrgem' rass, kes võib harimatut pööblit karistamatult kuidas tahes ära kasutada.

Vasta
Uudised räägivad, et Kirna perenaine on siitpoolt lahkunud. Aga mõis näikse edasi tegutsevat.

http://naistemaailm.ee/eneseareng/eneseareng/27A8/

http://intuitiiv.blogspot.com/2011/10/en...-hunt.html

Vasta
Kirna mõis osteti ära:

http://eestielu.delfi.ee/eesti/jarvamaa/...d=69874465
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tallinlaste uurimisretk Tartu mnt. koobastesse InDemand 15 17,679 18-12-2011, 20:50
Viimane postitus: Müstik
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,295 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,919 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Tartu grupi uuringute ja vahendite arutelu Metafor 7 3,504 30-11-2007, 18:40
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat