Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimeste geneetiline kood - DNA.
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
09-12-2008 07:18
Postitus: #26
 
Tsitaat:Algselt postitas Salinger Ja see kõik on seotud Babülooniaga. Babüloonlaste piibel rääkivat neist samustest esivanematest, kes tulid Maale kulda kaevandama. Et oma töö lihtsamaks teha, loodi meid - inimesed (väga lühidalt kokkuvõttes).


http://www.sitchin.com/ - sinu viimane lause pikalt ja põhjalikult raamatuteks kirjutatud. Osad isegi Eesti keeles olemas.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
villu
Vana kala

Postitusi: 330
Liitunud: Mar 2007
29-12-2010 15:26
Postitus: #27
RE: Inimeste geneetiline kood - DNA.
Aastakümneid on bioloogiaõpikutes seisnud, et meie tunnused ehk fenotüüp tuleneb meie geenidest. Värske uuring viitab, et määravaks ei ole siiski ainult geenid.

Ajakirjas Nature Genetics ilmunud USA Yale'i ülikooli teadlaste uuring väidab, et on olemas ka teine mehhanism, mis võib reguleerida tunnuste varieerumist ning seda isegi identsete indiviidide puhul.

Uuringut juhtinud Yale'i ülikooli tüvirakukeskuse direktori Haifan Lini sõnul töötab teatud tüüpi RNA ilma geenide abita koostöös tavalise proteiiniga, et kaitsta organismi kahjulike geneetiliste variatsioonide eest.

Tema sõnul võib see mehhanism seletada, kuidas tavalisi rakke, nagu näiteks fibroblaste, saab muuta tüvirakkudeks ning miks osa vähkkasvajaid areneb juhuslikult.

Ligikaudu 70 aastat on arvatud, et lisaks geenidele mõjutavad organismi fenotüübi kujunemist ka veel teised tegurid. Tõsiselt on selle teooriaga tegeletud viimased kümmekond aastat.

Heaks näiteks on kloonitud loomad, kelle värv on sündides sageli erinev selle looma omast, kelle DNA abil nad klooniti. Siiani on selgusetuks jäänud, mis selliseid muutusi põhjustab.

Umbes kümme aastat tagasi avastasid teadlased, et suurel osal proteiini Hsp90 puudulikkusega kärbestest esinesid veidrad ja juhuslikud väärarengud. Näiteks kasvasid neil jalad sinna, kus oleks pidanud olema silmad.

Tundus olevat selge, et proteiin Hsp90 kaitseb organismi genoomis esinevate kahjulike geneetiliste variatsioonide eest.

Kuna Hsp90 roll on siiski teiste molekulide mobiliseerimine, et reageerida stressile, siis kahtlustasid teadlased, et seotud on ka teised tegurid.

Üks koolkond arvas, et Hsp90 hoiab ära juhuslike hälvete tekke, surudes alla genoomi teistesse piirkondadesse liikuda võivate ja seeläbi mutatsioone põhjustavate "hüppavate geenide" tegevuse.

Yale'i ülikooli teadlased väidavad, et nende kärbestel läbi viidud uuring näitab, et väike RNA tüüp, mida tuntakse kui piRNA-d, töötab koos Hsp90 ja veel ühe molekuliga, et vältida variatsioonide teket ning olemasolevate geneetiliste variatsioonide aktiveerumist.

Geenidel on küll ülesanne organismi kahjulike variatsioonide tekkimise eest kaitsta, kuid tõenäoliselt töötavad nad piRNA ja Hsp90 molekulide tegevuse kaudu.

Paljunemis- ja tüvirakkude piRNAd uuriva Lin'i sõnul võib Hsp90 ja piRNA taseme varieerumine sama tüüpi rakkude puhul selgitada, miks väikest arvu rakke on võimalik ümber programmeerida tüvirakkudeks ning miks tekivad pahaloomulised kasvajad.
http://www.novaator.ee/ET/inimene/geenid...ugi_koike/
Lin'i sõnul näitab nende uuring, et meil on geeniregulatsiooni aluspõhimõtete kohta veel palju

Oluline on silmale nähtamatu.

Antoine de Saint-Exupèry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lorenz
Veteran

Postitusi: 872
Liitunud: Feb 2011
14-06-2019 22:17
Postitus: #28
RE: Inimeste geneetiline kood - DNA.
Viimasel nädalal on meedias palju juttu olnud Annabellist, kellel diagnoositi spinaalne lihasatroofia. Praeguse seisuga on tema raviks kogutud üle miljoi euro, vaja läheb natsa üle kahe miljoni. Annetused on ilmselt väga oodatud, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida - minu tähelepanu köitis see hirmkallis ravim.
Spinaalne lihasatroofia on põhjustatud geenimutatsioonist, mis mõjutab motoneuronite võimet signaale ajust lihasteni edasi kanda. Muteerunud geen ei tooda enam üht selleks protsessiks vajaminevat proteiini. See uus ja esialgu hirmakallis ravim kasutab "häkitud" viirust (oma esialgses olekus ründab see närvirakke) mis asendab vigase geeni uue ja funktsionaalse geeniga. Olen varasemalt kuulnud geeniteraapia katsetest üksikute inimestega, nüüd siis on juba jõutud tooteni, mida saab müüa. Meditsiin areneb üldiselt väga aeglaselt, seda enam on tore on näha uue ajastu esimesi pääsukesi turule ilmuvat. Olgugi, et esialgu väga kalli hinnaga.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 853
Liitunud: Aug 2016
23-07-2020 19:21
Postitus: #29
RE: Inimeste geneetiline kood - DNA.
Kuidas manipuleeritakse meie DNA-ga ja lausa toodetakse omasooogaraid.
Maailm areneb absurdi poole. Sellise mulje saab luua, kui vaatate tähelepaneliku pilguga tsiviliseeritud riikides viimastel aastakümnetel toimunud muutustele. Euroopa ja Ameerika liidrite tasandil julgustatud ja rakendatud sallimatuse taltsutamatu levik on seadnud kahtluse alla põhilised traditsioonilised väärtused, mis on kujundanud meie kõrgelt arenenud Lääne tsivilisatsiooni. Kui aga teate selle protsessi tagamaid, selgub, et inimkonna vastu peetakse hävitussõda.
Vaenlane tegutseb salakavalalt, salaja ja surmavalt. AIDS-i viirus, linnugripp, seagripp, COVID-19 on kõik lüli samas ahelas. Kuid on veel üks mikroorganism, millest peaaegu keegi ei tea, eriti kuidas ja kus see ilmus, kes selle lõi ja kuidas see töötab, kuid kõik näevad selle tegevuse kohutavaid tulemusi. Just temast tahan teile rääkida."
Kui sel infol on tõepõhi all, siis see seletab homoseksualismi ja laiemalt gei nähtuse tagamaid, et see on tegelikult epidemioloogiline probleem, mis muudab inimest DNA tasandil.
https://www.youtube.com/watch?v=7o63OM41...TfTueusZko

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ahvnaine Ardi lükkab ümber inimeste pärinemise aja InDemand 5 3,991 29-05-2015 12:31
Viimane postitus: Müstik
  Inimeste kadumine metsades Skinwalker 16 7,231 01-12-2014 22:39
Viimane postitus: Skinwalker
  Mis juhtuks inimeste ja zombide sõja korral? Celtic 14 5,998 03-06-2012 14:23
Viimane postitus: kage
  Teine kood Hallucigenia 0 1,386 28-07-2006 06:08
Viimane postitus: Hallucigenia
  Rändtirtsud võivad põhjustada miljonite inimeste nälja durian 12 4,265 15-08-2004 22:31
Viimane postitus: elis

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog