Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse
#1
Kes oleks huvitatud ?

huvilised:

---

NB ! listi tegemine ebaõnnestus . xd , varsti panen kõik huvilised kirja Laugh aga muidu on meid umbes 8+ inimest Smile

Muudetud: 20-11-07 kell 23:06:27 pjp
#2
Oleneb, millega tegelete.
Elan muidu Saaremaal, kuid kui millegi põneva tegemiseks läheb, siis võin kohale ilmuda küll.
#3
No uurime/katsetame igasuguseid paranormaalseid asju mis vähegi võimalik Smile ja uued ideed on oodatud Smile
#4
ma tahaks ka siis juba liituda..see võib päris huvitav värk ollaSmile
#5
Kas te olete sellega arvestanud, et sellistel puhkudel oleks soovitatav gruppi kaasata kedagi kes teab ka mida ta teeb?
Meie ("Para-Uurimisgrup Tallinn") näiteks eelneva läbimõtlemise ja uurimistööta ei tee midagi...
#6
Jap nazz Smile
#7
Aga kes veel oleks nõus meiega liituma ?
#8
2 inimest hetkel . koos minuga 3 . plaan on selline et uurime ja testime parnormaalseid asju/ehitisi
püüdleme ikka tippu Smile
#9
Mina oleks kah huvitatud sellest grupist , selle grupi liikmed võiksid saata mulle oma msni või kontaktandmed näiteks.
#10
Ise elan ka pärnumaal ja olen arvatavasti tulija kui võimalik aga ei saa öelda et 100% alati kohal olen. Tänud korraldajale. Elame näeme mis tulevik toobLaugh
#11
ok lisasin katz ja swarm teid oma msni .. räägime seal täpsemalt
#12
paluks veelkord endale seda kodulehe aadressiLaugh
#13
Mina võin Pärnu tulla kui ütlete täpselt mida uurite millal jne... Tahaks nagu kindlast plaanist kuulda Bleh

Muudetud: 20-11-07 kell 12:37:59 Hope
#14
Minu teada oli neil plaanis väike EVP katse mingis Pärnu surnuaias... see jäi mingitel lambi põhjustel äraSmile Samuti tahtsid nad mingit vana sõjaväebaasi uurida. Eks uuri nende endi käest ja otsi foorumist pärnakate teateid plaanitavatest ettevõtmistest.
#15
Pärnu Para-Uurimisgrupp???? Ma osaleks heameelega aga ma arvan, et see üritus kukub esialgu läbi...eriti aktiivseid tegelasi siinkandis pole ju (vist?) Katz on vist praegu ainuke...
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Iiris
eriti aktiivseid tegelasi siinkandis pole ju (vist?)
Keda sa eriti aktiivsete all silmas pead?
#17
Pärnus leidub piisavalt aktiivseid tegijaid, et kokku saada oma uurimisgrupp.
Ainus miinus mis teil on, on vanema kontingendi puudumine, ehk keegi, kes saaks teid ring sõidutada oma autoga.

PS!
Kui Pärnus liikuma saate oma asjad, siis panen ka selle teema stickyks.
Siis on uhke, kolm Eesti suuremat linna oma uurimisgruppidega.

Muudetud: 20-11-07 kell 17:11:01 Metavo
#18
niisis kõik kes tahavad liituda saatge mu emailile kiri sisuga soovin liituda vms. ma ei ole viimaselajal eriti siin para webis aktiivne olnud niiet jahm . aga ma ikka aegajalt vaatan , katz kodukas on hetkel kahjuks maas


// edit : mu email: isko6@hot.ee

Muudetud: 20-11-07 kell 23:04:42 pjp
#19
Tsitaat:Algselt postitas: pjp
niisis kõik kes tahavad liituda saatge mu emailile kiri sisuga soovin liituda vms. ma ei ole viimaselajal eriti siin para webis aktiivne olnud niiet jahm . aga ma ikka aegajalt vaatan , katz kodukas on hetkel kahjuks maas

Me räägime siis Sinuga homme lähemalt ka minu ideest mis on ma arvan normaalne idee Laugh ning nagu ma sulle juba meilis mainisin siis ka igatepidi läbi viidav.
#20
OKei , idee on hea wink
#21
Nii siis... Eile pidi toimuma Pärnu Gruppi kokku saamine...

Mul endal oli kah mõtte sinna välja ilmuda. Teha väike teene, ja aidata neil käima saada asja...
Olin 14:30 Pärnus, kus sain kokku Anzuga, kes lihtsalt soovis väikse tee ja tutvumise/jutuajamise teha, enne kui ta maale ära läheb. Suured tänud talle selle meeldiva aja eest.
Kokkusaamine oli 18:00 Suure postkontori juures, mingis kohas nimega Point (Kui ma seda nüüd õieti mäletan)
Anzu ja ta sõbranna olid nii kenad ja joonistasid mulle salfrätiku peale isegi kaardi seal kohvikus Laugh... Ja juhatasid poolele teele...
Kohale jõudes ei olnud seal kedagi... Ootasin 45 minutit, aga ikka kedagi ei tulnud.
Vahepeal üritasin kella 15:00 kuni kella 18:45 inimest, kes seda kokkusaamist vedas, kätte saada, kuid ei midagi...

Järeldus sellest... Kui kedagi on, kes oleks piisavalt asjalik, et võiks olla see autoriteetne ja kindel inimene, kes võiks mingi sellise kokkusaamise uuesti korraldada, siis oleks väga hea.
Hetkel mul on Pärnu ja Pärnu lähedalt olevatest inimestest välja pakkuda, kas Anzu või Katz...
Et kui keegi tahab siis midagi Pärnu kandis teha, siis olen mina väga hea meelega nõus kamapa lööma, et aidata see käima saada...

Muudetud: 2-12-07 kell 12:58:18 Nazz
#22
Nazz, sa sattusid sinna ainult Pärnu pararahva kokkutuleku pärast? Kui jah, siis raisatud aeg ja raisatud raha..
Ma oleks küll solvunud Laugh
#23
Sten igastahes kui midagi taolist peaks jälle juhtuma (Loodame südamest, et siiski ei juhtu) siis aga võta taas kurja 'emmega' ühendust, sest Sina kui kuri 'issi' olid siiski väga leebe peaks mainima. Kuigi jah lõpp tulemus oli ikka 0.Laugh
#24
Mina ka Pärnu linnast pärit ja oleks ka huvitatud Pärnu rahva koostööst.
#25
Oleksin ka huvitatud, aga seda peaks juhtima ikkagi tõsine inimene, kellel oskus plaane teha ja asju läbi viia. Tahtejõuline. Muidu käiakse käed taskus ringi ja pärast ongi foorumis mingi "teex midagi, lol" tulemus.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,813 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,931 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 54,760 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 52,979 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,448 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Para-Uisk TÄNA!!! Andromeda 1 2,572 30-11-2007, 16:10
Viimane postitus: Nazz
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,753 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat