Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuulsin oma nime
Autor Sõnum
normaalne
Uustulnukas

02-12-2007 15:05
Postitus: #1
Kuulsin oma nime
Ma olen paar korda oma kodus kuulnud järsku oma nime. Ükskord olin üksinda kodus...see oli jube. Läksin ruttu välja. Teine kord kuulasin muusikat ja järsku kuulsin jälle oma nime. Ma mõtlesin, et äkki oli laulus mõni sõna, mis meenutas mulle mu nime, ma kerisin laulu tagasi, aga seal ei olnud midagi erilist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Andromeda
Vana kala

02-12-2007 15:13
Postitus: #2

Üks võimalus on, et sõbrad hüüdsid väljast sind.
Teine võimalus on, et siiski tuli see nimi muusikast, aga kuna sa muusikale väga tähelepanu ei pööranud, suutis su alateadvus kuidagi oma nime sealt kokku pigistada ja kui sa pärast lugu kuulasid, sellele tähelepanu pöörates, kuulsid sa ainult selgeid laulusõnu.
Samas võis see olla vabalt su fantaasia, eriti kui sa oled vähemal või suuremal määral kartlikku tüüpi.

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
TheDarkest
Tavaliige

02-12-2007 15:31
Postitus: #3

Mis S u nimi on, äkki kuulsid tõesti laulus.
Aga räägi, kas keegi sosistas või rääkis kõva häälega, kelle häält see meenutas lapse/naise/mehe vms.
Kas said aru, kus see hääl tuli, äkki pööningult, keldrist või kõrvaltoast.
Kas on võimalik, et see oli kass või koer või on Sul kodus äkki papagoi?! (i)
Telekas oli ikka kinni ja värki?!
Mõtle hoolikalt järgi, võiksid rääkida ka äkki maja ajaloost, kui sa midagi tead. Aga samas, kui varem elas seal keegi, keda sa ei tundnud, siis kuidas ja miks peaksid just Sina talle ette jääma?! Äkki oled täheldanud ka mingeid muid imelikke juhtumeid.

No offence, aga ma arvan, et tegemist on siiski paranoiadega! wink

Muudetud: 2-12-07 kell 15:32:21 TheDarkest
TheDarkest
Tavaliige

02-12-2007 15:32
Postitus: #4

..ja loodan, ma arvan, et sa ka loodad! wink
tribalangel
unistaja

02-12-2007 15:56
Postitus: #5

tehtud postituse ülemises paremas nurgas on kolm nuppu, ühel neist on kirjas "muuda". Palun kasuta seda, et vältida järjest postitamist.
Teemasse: mina kuulsin kunagi ühes eraldatud kohas asuvas mahajäetud hoonete kompleksis kuidas keegi minu ja minuga kaasas olnud sõbranna nimesid hüüdis. Tema kuulis seda ka. Keegi tuttav, kes võis olla sinna olla sattunud, see olla ei saanud, sest sõbranna ei ela siin, tema nime ei tea keegi. Sellest ajast saadik ei julge sinna enam minna, sest see on üldse kahtlane kant, sellele lähemal elavad inimesed kardavad seda.

Muudetud: 2-12-07 kell 15:57:48 tribalangel

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
Hope
Vana kala

02-12-2007 15:57
Postitus: #6

Mul oli ka mingi aeg nii. Kuid see juhtus alati siis kui vanaema juures olin. Kuulsin, et naise hääl hüüab mind tormasin siis alati vanaema juurde ja küsisin,et mis mureks tema aga ütles, et pole mind kutsunud. Lõpus muutusid need hääled nii tüütuks, et isegi öösiti ma ärkasin nende peale üles. Kuidas ma neist 'jagu' sain? Hakkasin lihtsalt neid ignoneerima.

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

02-12-2007 18:57
Postitus: #7

Ka minu õde koges sellist asja, kui kusagil teismeeas olime. Olime siis kahekesi ühes toas, tol õhtul oli õde juba magama jäämas, mina veel üleval. Õde järsku kargas istuli ja palus, et ma toas kõik tuled põlema ja muusika kõvemini mängima paneks (ei mäleta, kas kasutasin kõrvaklappe või lihtsalt kuulasin väga tasakesi) - teda oli selles poolunises seisus nimepidi kutsutud, hääl oli olnud sosistav ja tundunud tema sõnutsi kuidagi ebamaine. Miskipärast löi meil mõlemal kohe pähe mõte, et see võis olla meie mõni aasta varem surnud ema ja seda ütles veel paar aastat hiljem ka üks ekstrasenss... aga ausalt öeldes ei oska ma ise selle kohta midagi öelda.
Scythe
Uustulnukas

03-12-2007 18:04
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
tehtud postituse ülemises paremas nurgas on kolm nuppu, ühel neist on kirjas "muuda". Palun kasuta seda, et vältida järjest postitamist.
Teemasse: mina kuulsin kunagi ühes eraldatud kohas asuvas mahajäetud hoonete kompleksis kuidas keegi minu ja minuga kaasas olnud sõbranna nimesid hüüdis. Tema kuulis seda ka. Keegi tuttav, kes võis olla sinna olla sattunud, see olla ei saanud, sest sõbranna ei ela siin, tema nime ei tea keegi. Sellest ajast saadik ei julge sinna enam minna, sest see on üldse kahtlane kant, sellele lähemal elavad inimesed kardavad seda.

Muudetud: 2-12-07 kell 15:57:48 tribalangel

huvi pärast, ega see Kärla juures asuv mahajäetud sõjaväe kompleks polnud?
martin65
Tavaliige

08-12-2007 22:15
Postitus: #9

Kui ma väiksem olin siis ma kuulsin õhtuti kudas ma ema nime ütlesin ma olin naq pool unes ja siis kui ma siin forumis ringi vaatasin on naq ka selliseid teemasid et vaim läheb kehast välja ja tahaks teada kas on selline võimalus et mu vaim või mis iganes seda tegi.....ja ma olen ka samas vastu pidi kuulnud et ema minu nime ütleb ja seda keset päeva Täpselt ema hääl kuid tema ei pruugi isegi kodus olla.....kas võib ka midagi sellist olla et mul naq on surnuaed mingi 200m kaugusel majast....tahaks kellegi targema nõu kuulda....seda enam mul pole aga oleks huvitav teada...(sry kui teemast kõrvale kaldusin)
Livezza
Uustulnukas

09-12-2007 10:08
Postitus: #10

Laulusõnad, unisus, stress.
Need on põhjused, kui inimesed hakkavad ebatavalisi asju nägema-kuulma.

Meow,meow, (:
martin65
Tavaliige

09-12-2007 10:34
Postitus: #11

Täitsa võimalikLaugh
nielsen
Uustulnukas

16-12-2007 13:30
Postitus: #12

luulud võivad kaa olla , nt kui oled haige ja kõrge palavik , olen kuulnud ,et hakkad asju ette kujutama .
Bubblegum
Tavaliige

16-12-2007 19:13
Postitus: #13

Tsitaat:Algselt postitas: nielsen
luulud võivad kaa olla , nt kui oled haige ja kõrge palavik , olen kuulnud ,et hakkad asju ette kujutama .

Minuga on selliseid asju juhtunud.
Ja ükskord poolunes kuulsin ka kui keegi mu nime hüüdis ja ma lihtsalt ignoreerisin seda. Kadus ära. Laugh

Muudetud: 16-12-07 kell 19:14:15 Bubblegum

Õnn on kui tänavapoiss, kes naeratab korra ja kaob jälle...
Hope
Vana kala

17-12-2007 16:00
Postitus: #14

Tsitaat:Algselt postitas: nielsen

Ka õigus! Mul tuttaval oli 40.5-41 palavik ja ta ajas ikka väga kahtlast juttu.. Lamas voodis vaatas ringi ja üritas rääkida, et kuidas ta igalpool pisikesi lendavaid haldjakesi nägi.. Nad olid veel temaga ka mänginud!

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
Bubblegum
Tavaliige

17-12-2007 16:51
Postitus: #15

Kui mul oli 40-kraadine palavik, hakkasin ma unes matemaatikat lahendama. Laugh

Õnn on kui tänavapoiss, kes naeratab korra ja kaob jälle...
erik57
Uustulnukas

18-12-2007 15:16
Postitus: #16

Mul ka tihti olnud, et kuulen enda nime ja jooksen ema juurde kysin et mida? Ema ytleb et pole mind kutsunud. Aga ma ei seosta seda kummitustega vaid pigem mul mingi telekas v6i muusika käib.
trz
Tavaliige

18-12-2007 22:23
Postitus: #17

Oli umbes 7-8 aastat tagasi kursuse kokkutulek. Tõstamaa kandis, võrdlemisi mere ääres asuvas vanemas talumajas. Möllasime seal kõik päev läbi kus juhtusime. Majas, hoovil, mereääres jne. Öösel koondus kogu kohalolev seltskond majja. Lällasime siis seal edas. Loomulikult manustasime ka ohtralt õlut. Mingil hetkel oli mul vaja minna õue nurga taha. Väljas oli pea kottpime, eemal mühises meri ning majast kostis kursusekaaslaste summutatud lällamist.
Sain just püksiluku kinni tõmmatud kui järsku kuulsin mõned meetrid endast eemal(maja tagumise külje poolt kus läks veel pimedamaks kuna sinna akendest tulev valgus ei ulatunud) tütarlapse poolt mesimagusalt/meelitavalt/võrgutavalt enda eesnime lausumist. Esimene täisjõus noormehe reaktsioon muidugi, et käsi kokku hõõruma ("ähähähää"). Siis hakkasin mõtlema, et kõik ju toas. Aga nii väga kindel polnud ju ka selles, sest ei lugenud ennem majast väljumist rahvast üle. Igaljuhul otsustasin uurida, et kes see on. Läksin mööda seinaäärt edasi - mitte kedagi. Pöördusin ümber järgmise nurga, astusin paar sammu ja lendasin ninali. Nimelt oli maja taga seinaääres võrdlemisi suur kivi, mille otsa komistasin. Tõusin püsti, pühkisin end puhtaks, läskin tuppa tagasi, lugesin kursusekaaslased üle ja kui selgus, et kõik nad on kohal, siis rääkisin neile kuidas näkk mind just tillist tõmbas(peaaegu otseses mõttes).
Et veel lisaks, et mõne kursaõe lollitamine pole tõenäoline. Esiteks seepärast, et maja oli võrdlemisi pikk, ning teiselt poolt lähendes oleks lollitaja pidanud üsna suure ringi tegema. Teiseks ma ei kuulnud mingit liikumist. Näiteks rohu sahinat või samme. Pealegi, et ennem mind tuppa jõuda oleks lollitaja pidanud seda kiirelt joostes tegema. Kolmandaks, kursuseõdesi tundes ei usuks, et keegi neist selle peale üldse tuleks.
Muidugi ega see svipsus olek eriti vast minu juttu tõepärasemaks tee aga võin öelda et olen varem ja ka hiljem olnud kindlasti veel hullemas konditsioonis aga sellist para pole toimunud.
helen009
Tavaliige

29-12-2007 13:54
Postitus: #18

ma olen ka kuulnud oma nime aga ignoreneerin seda
Sk8
Uustulnukas

05-01-2008 16:51
Postitus: #19

proovi vastata! wink

Not good for bad guy's aren't you?
Estkitty
Tavaliige

16-01-2008 17:55
Postitus: #20

ma kuulen oma nime kõige tihedamini lauludes. Nendele pole erilist mõtet vastata XD muidu ma lihtsalt proovin vastikuid vaime vms ignoreerida Smile
resr
Uustulnukas

23-01-2008 18:54
Postitus: #21

Eile õhtul magama sättides kuulsin oma toast oma nime üteldavat, kuigi olin seal üksi, muusika ei mängind, telekas oli ka väljas ja mu omatehtud mikrofoniga VU-meeter püüdis selle kinni. Tuled põlesid, kui ma sellele pilgu heitsin, vaatamise hetkel vajusid vaikselt kustu. See oli võõras noorema mehe hääl. Ma hakkasin kohe MP3 pleieriga EVP-d lindistama, küsides küsimusi nagu Ghost Hunteri serjaalis, kuid tulutult.

Muudetud: 23-1-08 kell 18:58:33 resr

Gost 16276-1286
piret-
Uustulnukas

28-01-2008 15:34
Postitus: #22

to martin65 .
mu ema rääkis kunagi ,et kui keha öösel nagu jõnksatab ,siis on hing korraks välja läinud või sisse tagasi tulnud . et nagu hing käib öösel sisse ja välja ,nagu mingil väiksel puhkusel Laugh
et nagu hõljub öösel su kohal ja magab kehast nagu eraldi vms. Laugh naljakas mõelda tegelt ju Laugh

|Piret
--Marru--
Tavaliige

30-08-2008 11:39
Postitus: #23

Mind on ükskord kutsutud:Olime emaga põllul,olin siis nii 7-8 aastane,me panime vist kartuleid maha.Ema rääkis põllu teises otsas ühe sugulasega,mina olin niisama või midagi ma seal tegin,ei mäleta enam,igastahes kuulsin selgelt nagu keegi oleks mu nime hüüdnud.Läksin siis ema juurde ja küsisin,et kas tema kutsus mind ja tema ütles,et ei kutsunud.Imelik igastahes :o

Muudetud: 7-9-08 kell 14:34:47 --Marru--
Strawberry
Uustulnukas

22-01-2009 22:23
Postitus: #24

Ka mina kuulsin kunagi ammu(umbes nii 5 aastat tagasi), kuidas mu kasuisa mind öösel kutsus. Esimene reaktsioon oli õde üles äratada, kuid tema ei kuulnud midagi. Hiljem sain teada, et kasuisa isa on maetud surnuaiale, mis asub minu kodutänava lõpus(umbes pool km eemal). Muidugi on meil kodus veel igasugu asju juhtunud, kuid nendega oleme me juba ära harjunud.
PisiSeeneke
Uustulnukas

23-01-2009 22:54
Postitus: #25

Sa pole tõesti ainuke, kes on kuulnud oma nime laulude vahel. Ma olen nii paju kordi kuulnud oma nime lauludes. Selline tunne, et keegi, kas ema või isa on mind nime järgi kutsunud ja siis kui ma laulu pausile panen ja küsin, et kas keegi hüüdis mu nime vms, siis tegelt ei ole hüütud. Kummaline.. Bleh

[Muudetud: 23-1-2009 PisiSeeneke]

this world is crazy ,
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog