Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovid ja hirmud
#1
Olen kuulnud, et kui midagi tohutult karta või soovida, läheb see täide. Paljud räägivad, et nad on midagi väga kartnud või soovinud ja siis äkki see juhtubki- soov või hirm läheb täide!

On kellelgi kogemusi?

Muudetud: 4-12-07 kell 18:20:48 Hallucigenia
Vasta
#2
Hirm võib olla ka kombineerituna erinevate t¹akrate energiatega.
Hirm on energia, energial on teadvus, järelikult hirm kuuleb meid. Ta pole pahatahtlik ega kiusa kedagi ning me ise oleme hirmu enda sisse võtnud ning nüüd ta õpetab meid!

Mida rohkem sul on hirm millegi ees seda rohkem su hirm kasvab.
Näide: Sul on homme eksam Sa oled ilusti end ette valmistanud kuid sul on tohutu hirm selle eksami ees. Sul on kaks võimalust:
- Lased hirmul võitu saada endast ning eksami tulemus tuleb arvatavasti negatiivne.
- Sa annad hirmule andeks ning vabastad oma keha sellest. Tulemus? Positiivne.



Muudetud: 5-12-07 kell 11:03:48 Hope
Vasta
#3
Sarnane tõmbab sarnast. Midagi kartes me häälestame ennast sellele lainele ning muutume magnetiks just nende asjade jaoks, mida me kardame.

Niimoodi töötavad ka näiteks needused.

Hirm ei oma teadvust. Tema teadvuseks võib nimetada sind ennast - sina toidad hirmu, seega vead hirmu endaga kaasas. Hirmule pole vaja andeks anda, sest hirm pole midagi halba teinud. Sina ise vead teda kaasa, seega sa pead muutma iseenda poolust, et hirm sinust lahti laseks.
Vasta
#4
Ma ei väljendanud ennast selle koha pealt õieti ja tegin suure vea. Mitte anda andeks hirmule vaid anda andeks iseendale, et ma hirmu endasse võtsin, paluda andeks oma kehalt, et sellega talle halba tegin ning paluda andeks hirmult, et ta minusse tuli.
Vasta
#5
Inimene ei saa kunagi iseendale midagi halba teha, sest keha väljendab hinge seisundit. Kui su keha on haige, siis ei pea sa paluma andestust keha käest, kes on haige hinge väljund...

Iga asi, mida peame halvaks on tegelikult hea, sest tol ajahetkel vajasime me justnimelt sellist kogemust. Kui seda kogemust poleks olnud ei oskaks me ka head halvast eristada...
Vasta
#6
Kui minus on hirm haigeks jääda, siis ma jään. Kui ma kardan varast, siis ta tuleb. Kui vihkan pettust, siis kutsun petised enda ligi. Kui minus on viha, kadedus, haletsus, jne siis ma tõmban kõik need asjad endale ligi.Sest nagu Sa ütlesid 'Sarnane tõmbab sarnast'. Järelikult kui inimene on haige, siis ta on juba halva endasse võtnud ja teinud sellega halba nii enda kehale kui hingele. Seega mingil määral ma siiski teen ju iseendale halba. Ja, et sellest halvast vabaneda tuleb paluda andeks hingelt kuid ma arvan, et ka kehalt, sest hing ning keha on meie eluteel omavahel seotud. Inimese keha teab oma kohustusi, tema läbi peab vaim saama targaks.

Muudetud: 5-12-07 kell 12:59:27 Hope
Vasta
#7
aitäh vastuste eest! seda mul oligi vaja teada Smile
Vasta
#8
vabandust, et selle teema üles kisun. ehk on see üleüldse vale koht sellise küsimuse esitamiseks, ent olen kõne all olevat väidet palju kuulnud ja keegi pole seletanud, miks see nõnda on.

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Sarnane tõmbab sarnast.

.. on segadusttekitavaks lauseks. tõepoolest, tundub loogiline, et kui inimene vaid negatiivseid mõtteid mõtleb, siis nõnda ta kuidagi positiivsust ligi ei tõmba.. ning ma ei väida, et olen pädev füüsik või keemik vmt, aga nii teoreetiliselt kui praktiliselt on mulle selgeks tehtud, et maailm nagu eksisteerikski vastandite tõmbumise seadusel.

ma ei kahtle antud väite paikapidavuses, aga mind vaevab lihtne küsimus - miks?
Vasta
#9
Aga miks mitte? Kui füüsikas vastandid tõmbuvad, siis on see suuresti seletatav gravitatsiooni või magnetismiga. Vaimses vallas on aga lood vastupidi - selleks, et sinu külge hakkaks mingi jõud, peab sinus olema soodus tingimus selle jõu vastuvõtmiseks. Ehk siis häälestumise küsimus. Kui häälestud mingile kindlale lainele, siis hakkab sinu võnkumisega kaasa võnkuma kõige paremini see laine, mille võnkeamplituut kattub sinu omaga. Vaimses maailmas töötab paralleelide seadus.
Vasta
#10
Suurem plaanis on ikkagi harmoonia otsimine. Kitsasplaanis võib olla paralleel aga suuremas plaanis otsib see paralleel harmooniat teiste 'süsteemidega'.

Samas ka see, et kui inimene on vihane, siis tõmbab ta viha ka seepärast ligi, et ta ainult märkabki viha ja blokib muud emotsioonid.

Vasta
#11
No paralleeli võibki võtta ka harmooniaga... näiteks kui kaks sinusoidset võnget võnguvad paralleelselt, siis on see harmooniline võnkumine, st. nad ei ristu kunagi, nad ei löö üksteist sagedusest välja.
Vasta
#12
Jah

pööra oma tähelepanu ära sellelt mida sa ei taha sellele mida sa tahad. Ja kõik laabub. ei ole mõtet hämada voodooga siin

[Muudetud: 12-6-2008 Salinger]
Vasta
#13
Mida enam midagi kardad, seda rohkem seda ligi tõmbad. Simple as that.

[Muudetud: 12-4-2009 Indr3k]
Vasta
#14
Niiet kui minu suurimaks sooviks on saada miljonäriks ja kui ma igal võimalikult hetkel sisendan endale, et varsti see juhtubki, kas siis mu soov läheb täide?

Mis siis elul viga oleks..
Vasta
#15
Ohhoo, ja mina räägin kõigile, et Nibiru on hea Laugh
Ja et ta tuleb, ning mind ei koti see
Et ma ei saa aru, kas ma siis pigem tõmban seda ligi või just takistan? Bleh
Vasta
#16
Mina olen kuulnud (või noh, lugenud) et inimene saadab universumile pilte ja sagedusi, ning universum peegeldab neid inimesele tagasi.
Vasta
#17
Ma olen tähele pannud, et kui ma midagi väga tahan, siis tasub vaid mõttes soovida ja see läheb täide ning ma ei pea ise selleks mitte midagi tegema.BlehLaugh Kuid ma arvan et see kehtib vaid väiksemate soovidega. Ilmselt kui soovida miljonit, siis see ei läheks täide.
Vasta
#18
(16-04-2010, 20:26 )Marax Kirjutas: Ilmselt kui soovida miljonit, siis see ei läheks täide.

Soovijaid on ilmselt rohkem kui üks Bleh
Vasta
#19
(29-10-2011, 17:33 )excubitoris Kirjutas:
(16-04-2010, 20:26 )Marax Kirjutas: Ilmselt kui soovida miljonit, siis see ei läheks täide.

Soovijaid on ilmselt rohkem kui üks Bleh

Mmm..siis läheb rebimiseks. Universum uurib, kes rohkem väärt on. Tavaliselt läheb sinna, kus juba ees onLaugh
Vasta
#20
Miljon - see on raha ja raha on vahend ning kui unistad umbes nii, et "oh oleks mul vaid miljon, mida siis kõike ära teeks", siis see unistus täide ei lähe.

Lugesin siin ühe foorumlase postitatud kirjutist "Maa muutused 2012" ja leidsin sellise lõigukese, mis sobib siia konteksti hästi: "...teie palvetele vastatakse alati. Kuid enamus teie hingi ei teadvusta, et kõik mis ellu tuleb, on teadvuse üldise seisundi tulemus, aga mitte vaid ego teadliku teadvuse seisund." (lk 23, II lõik)
Vasta
#21
(30-10-2011, 19:09 )akvamariin Kirjutas:
(29-10-2011, 17:33 )excubitoris Kirjutas:
(16-04-2010, 20:26 )Marax Kirjutas: Ilmselt kui soovida miljonit, siis see ei läheks täide.

Soovijaid on ilmselt rohkem kui üks Bleh

Mmm..siis läheb rebimiseks. Universum uurib, kes rohkem väärt on. Tavaliselt läheb sinna, kus juba ees onLaugh

See "väärt" on inimese subjektiivne seisukoht. Arvan, et siin on mingid muud tegurid mängus kui
see, et meie siin arvame "väärt on". Samas on ka "juhuslikkuse printsiip" omapärane võimalus.
Vasta
#22
Pigem täitub see asi, mida tõesti Vaja on.

Kui eesmärk on nt maja saada ja see on hinge arengutee ja kasvõi salajase sooviga kooskõlas, siis ei oma tähtsust, kas inimene võidab oletatava summa pappi või tekib kuskilt ootamatu pärandus/kingitus... ja ta saabki maja.
Teine asi on vaba tahe: inimene peab uskuma, et ta väärib seda. Kui pisikenegi kahtlus on, ei saa soovi energia takistamatult liikuda, sest inimese vaba tahe on selle vastu mõttega "a ma vist ikka pole seda väärt...".

...Kui tekib tõeline eesmärk, tekivad ka vahendid.
Vasta
#23
Ideaalses, mannavahumaailmas, see nii ka peaks töötama. Kahjuks me aga mannavahumaailmas ei ela, ideaalsest rääkimata.
Vasta
#24
(01-11-2011, 16:37 )Aurora Blue Kirjutas: Pigem täitub see asi, mida tõesti Vaja on.
See, mida tõesti Vaja on, selgub tavaliselt hiljem mitte siis kui seda Vaja on.
Vasta
#25
Jah mul on olnud nii, aga ma ei pea sega hirmsalt soovima või kartma.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat