• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalsed ruumid, juhe kuklas ning manipuleerivad maavälised
#1
Müstik olen juba korduvalt väitnud, et on olemas valge ruum, millest on võimalik väljuda eri maailmadesse üksikisiku tasandil nii ilma füüsilise kehata vaatama kui kolida ümber eri ajastutesse ja planeetidele kehaga aga siis juba ainult läbi surma.
See tekst ei ole ühestki raamatust kopeeritud.
Inimene on palju võimsam olend kui osatakse ette kujutada.
Teatud teadmistesse jõudnu võib selle ussiaugu kaudu rännata kuid surma kaudu rändamine on uus ümbersünd.
Vasta
#2
Müstik ära suhtu sellesse tõrkesse traagiliselt, viga pole ju sinus vaid juhtmes mis sunnib selektiivselt valima informatsiooni.
Üks näide kõigile, kui tahate, et teist hästi aru saadakse siis üritage ükskõik mis põhjusel masserida kaelasooni või kallistada, pärast seda saadakse alles teie jutust tegelikult aru.
Kus kohas see juhe nüüd oligi, õige kuklas.
Gurud väidavad tavaliselt, et selgroog või rüht on kõver ja vajab õgvendamist/sirutamist.

[Muudetud: 9-24-2009 VironShaman]
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas Müstik

Mul tekib tõrge!


See on halb asi ... kahju...
Vasta
#4
Vat ei ole see juhe üldsegi mitte kuklas!Smile)
Hindu esoteerilises õpetuses osutab kundalini läbi keha lülisamba ja seitsme sisesekretsiooninäärme kulgeva seitsme tsakra ehk energiakeerise süsteemiga seotud siseprotsessidele.
Kundaliniks nimetatav mehhanism on kõikide nn spirituaalsete ja psüühiliste fenomenide tegelik põhjus, evolutsiooni ja isiksuse arengu bioloogiline alus, kõikide esoteeriliste ja okultsete doktriinide salasisu jne.
Tegemist on nn sisepäikesega. Kristus, hindud ja sajad teised müütilised avataarad nimetavad seda sanskriti terminiga kundaliniks.
Sisepäikeseni jõutakse ärkamise tipphetkel ja asub see kolme sõrmelaiuse võrra peast kõrgemal. Vanade egiptlaste jumalaid ja jumalannasid kujutati päikeseratas pea kohal.
Valgustumise hetkel tuntakse kohutavalt vägevat vibratsiooni energiat, mis sööstab piki lülisammast üles-alla. Seejärel irdub teadvus kehast ja kogetakse paranormaalseid efekte.
Mõnikord on sedalaadi kogemus piinav (sinul näiteks Luusikal olles!), sest mõistus ja keha ei ole selle vastuvõtmiseks õigesti tasakaalustatud! Seda laadi puhkudel sulguvat energia lülisamba teatud punktis ning inimene tajuvat kohutavat kuumust või põletusaistingut, mis väära reageerimise korral võib põhjustada mõistusekaotust või koguni surma.
Hästi on niisugust kogemust üksikasjalikult kirjeldanud Gopi Krišna.
Hiljem, peale kõikehaaravat valgustumisekogemust, hakkas ta kogema selle energia negatiivset
mõju. Ta tundis kohutavat põletusvalu, nagu oleks kõrbenud seestpoolt väljapoole - niisugune kirjeldus vastab sellele, mis on vistitisti juhtunud mõne iseenesliku süttimise ohvriga.
Mis sinu kogemustesse puutub, siis sa oled alles alamal astmel.
Alguses kohtubki nägija või šamaan teiste dimensioonide ilmas kõiksugu olendeid, isegi inimeste ja loomade hübriide. Kõigepealt jõutaksegi sinna allilma ehk surnute riiki (kohtutakse sugulaste ning esivanematega, aga võidakse saada ka petta ja võidakse ka kahjustada!), alles pärast seda pääsetakse kõrgematesse ilmadesse ja lõpuks valgustusele!
Ma usun, et sul on veel pikk tee käia, kui sa ei taha sinna maa-alusele tasemele peatuma jääda!


[Muudetud: 25-9-2009 Müstik]
Vasta
#5
Müstik - siin toetan sind täielikult! Juutide ja illuminaatide osas toetan ka, aga seal on juba 'aga'sid lisaks. Ei ole lugenud, kõik ainult omaenese arvamus - niiet võtke või jätke!
Vasta
#6
Müstik ära aja segamini pudru ja kapsaid.
Kristus jumala poeg oli siis Orioni reptiili ja Maria laps, reptiili ja inimese hübriid inimese väliskujuga ja loodud oli ta selleks, et alistada kogu maa teised inimesed ohvriloomadena ristil koos temaga õhuvaimudele tulnukatele söögiks.
Otsi piiblist üles see tervendamiskoht kus Jeesus sõimab mittejuudist naist seaks ja ei taha tema tütart tervendada , alles siis kui naine tunnistab enda loomset päritolu on "inimene" Jeesus nõus tema tütart terveks tegema.
Samas ju Vana Pärsia annuakide inimprojekt oli teine ja loodud nende kaevanduprojekti tarbeks, annuakid olid aaria jumalad ja pärit mitte Orionilt vaid Aldebarani summid vt sumerid. Sina pistad kogu kompoti ühte katlasse ja tahad, et töötaks.
Need kes seda kompotti niiviisi serveerivad tahavadki ju, et miski ei töötaks, ainult tegeldaks asendustegevustega samal ajal kui võimul olev Orioni tulnukarass arendab kiiret maailmavallutustegevust.
Ja muide ära sega budismi aaria usundiga, need on samuti uued maailmad mille kaudu kuidagi ei saa aarialaste kõrgematesse maailmadesse.
Noh näädsa pidingi otsetekstiga välja tooma kuidas mina piiblit mõistan ja mida sellest tulevikust arvan, kus tulnukfarmerid uusšariaadi maailmariiki loovad milles naised kotti topitud ja lammaste ja kariloomadega võrdselt müüdavad. Ainuke otstarve koopiamasind ja meeste rõõmud. Sama ju ka tegelikus judaismis, naisel pole hinge. Ei meeldi mulle selline maailmakäsitlus.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

milles naised kotti topitud ja lammaste ja kariloomadega võrdselt müüdavad. Ainuke otstarve koopiamasind ja meeste rõõmud. Sama ju ka tegelikus judaismis, naisel pole hinge. Ei meeldi mulle selline maailmakäsitlus.

Sellist naistesse suhtumist võib leida ka tänapäevaste moodsate ühiskondlike liikumiste juhtivliikmete käitumisest.
Ma parem ei hakkaks nimesid mainima. Me kõik teame neid mehi ja kuulame nende juttu pidevalt, erineva meedia kaudu
Vasta
#8
Müstik igaühele oma, ida õpetustes võid ju küll pühasid puraanasid õppida nagu Sai Baba soovitab ja aarialaste maailma kapata aga kas sa oled nende ilmas vastuvõetav või satud samuti kui Aldebarani valgustaud ühiskonnas sinna segavereliste planeedile.
Saatan on ju ikka see punaste silmade ja õige lõhnaga seltskond kes piibli jutu järgi maailma valitseb.
Egas ma pea siin lobisema kui rahvas arvab, et ei sobi, võin lihtsalt vait ka jääda, kuigi endale tundus huvitav seltskonnale mõnda asja seletada.
Mind ju ennast enam ei huvita ei oma jüngrite koolkonna loomine ega ka maailmale häda kuulutamine. Muutused tulevad mingi nähtava aja pärast ja põnev oli lihtsalt rahvale öelda, milliseid tegelasi nad nähtavale ilmumas võiksid oodata.
Vasta
#9
VironShaman - ok ,punaste silmadega ja õige lõhnaga seltskond(nagu aru saan siis nn saatanlikud jõud). Aga kas me saaksime rääkida midagi lähemalt selle "jõu" vastasjõududest(kui eksisteerib üldse)?!
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Müstik ära aja segamini pudru ja kapsaid.
Kristus jumala poeg oli siis Orioni reptiili ja Maria laps, reptiili ja inimese hübriid inimese väliskujuga ja loodud oli ta selleks, et alistada kogu maa teised inimesed ohvriloomadena ristil koos temaga õhuvaimudele tulnukatele söögiks.
Otsi piiblist üles see tervendamiskoht kus Jeesus sõimab mittejuudist naist seaks ja ei taha tema tütart tervendada , alles siis kui naine tunnistab enda loomset päritolu on "inimene" Jeesus nõus tema tütart terveks tegema.
Samas ju Vana Pärsia annuakide inimprojekt oli teine ja loodud nende kaevanduprojekti tarbeks, annuakid olid aaria jumalad ja pärit mitte Orionilt vaid Aldebarani summid vt sumerid. Sina pistad kogu kompoti ühte katlasse ja tahad, et töötaks.
Need kes seda kompotti niiviisi serveerivad tahavadki ju, et miski ei töötaks, ainult tegeldaks asendustegevustega samal ajal kui võimul olev Orioni tulnukarass arendab kiiret maailmavallutustegevust.
Ja muide ära sega budismi aaria usundiga, need on samuti uued maailmad mille kaudu kuidagi ei saa aarialaste kõrgematesse maailmadesse.
Noh näädsa pidingi otsetekstiga välja tooma kuidas mina piiblit mõistan ja mida sellest tulevikust arvan, kus tulnukfarmerid uusšariaadi maailmariiki loovad milles naised kotti topitud ja lammaste ja kariloomadega võrdselt müüdavad. Ainuke otstarve koopiamasind ja meeste rõõmud. Sama ju ka tegelikus judaismis, naisel pole hinge. Ei meeldi mulle selline maailmakäsitlus.

Nii toredat kirjakohta,kus Jeesus sõimab mittejuudist naist seaks ja ei taha tema tütart tervendada, ma ei leidnud.Küll aga leidsin järgneva:
,, Aga Jeesus võttis kätte ja läks sealt ära Tüürose kanti.Ja Ta läks sisse ühte majja soovides,et keegi ei tunneks Teda ära.Ent Ta ei saanud jääda varju,sest kohemaid tuli üks naine,kes oli Temast kuulnud,kelle tütrekesel oli roojane vaim,ning langes Ta jalge ette.Aga see naine oli kreeklanna,pärit Sürofoiniikiast,ja see palus Teda,et Ta kihutaks kurja vaimu tema tütrest välja.Ja Jeesus ütles talle:,,Lase esmalt lapsed saada kõhud täis,ei ole ju ilus võtta laste leiba ja visata koerukestele!,,Naine aga vastas Talle:,,Issand,koerukesed ju söövad laua all laste raasukesi!,,Ja Jeesus ütles talle:,,Sellesama sõna pärast mine!Kuri vaim on sinu tütrest väljunud!Ja naine läks ära oma koju ja leidis lapse voodis magamas ja kurja vaimu olevat väljunud.(Markuse 7,24-30 ja Matteuse 15,21-28)
Teie lähenemine antud kirjakohale on ikka ülimalt vägivaldne.
Evangeeliumi sõnastusest võib järeldada,et 24.salmiga algab uus ja oluline osa Jeesuse töös.Jeesuse lahkumine Galileast tähendas,et Kapernauma ja selle ümbruse suur võimalus oli lõppenud.Ta otsustas loobuda rahvahulkadele õpetamisest ja pühendas oma peamise tähelepanu jüngrite kasvatamisele.Talle oli jäänud elada veel aasta.Mis puutub aga sellesse naisesse siis Markusel oli naise kohta hea informatsioon.Oma usulise kuuluvuse poolest oli ta,,kreeklane,,s.o.pagan.Rahvuselt oli ta ,,Sürofoiniikia inimene,,s.o. ta kuulus foiniiklaste hulka,kes elasid Süürias.Sellega eraldas Markus naise neist foiniiklastest,kes elasid Kartaagos või Liibüas.Matteuse järgi on ta Kaananea naine(Mt 15:22)Seega kuulus ta nende hulka,kes Joosua ajal olid määratud kadumisele.Nimetatud naisel polnud mingit usulist ega rahvuslikku õigust Jeesuselt abi saamiseks.Armastus oma lapse vastu sundis teda abi otsima sealtki,kus tal polnud kiriklikku ega juriidilist õigust.
Käesolevat sündmust Matteuse evangeeliumiga kõrvutades leiame Jeesuse käitumises kolm astet,mis muutusid järjest karmimaks.Jeesuse esimeseks vastuseks oli vaikimine.Teisel korral andis Jeesus talle eitava vastuse.Kolmandal korral ütles Jeesus:,,Lase esmalt laste kõhud täis saada:sest ei ole mitte hea võtta laste leib ja heita koerukeste ette,,Sellega ütles jeesus,et tema töö paganate juures ei ole veel alanud.Ta esimeseks ülesandeks oli,,Iisraeli soo kadunud lammaste,,otsimine(Mt 15:24)Sellest järjekorrast pidasid kinni ka apostlid.
Naine sai (erinevalt tänapäeva tõlgendajatest)Jeesuse mõttest väga hästi aru ja ei vaielnud ainsa sõnaga selle vastu.Isegi see ei solvanud teda,et Jeesus võrdles teda ,,koerukesega,,.Koerad olid Palestiinas ebapuhtad ümberhulkuvad loomad,kes toitusid sellest,mida nad ise leidsid.Nendega võrreldi võõrausulisi.Lugu Sürofoiniikia naisest on sisuliselt julgustus igale palvetajale.Esimese sajandi 60-ndatel aastatel kirjutas Markus oma evangeeliumi.Kristlus oli ammugi jõudnud paganate juurde.Neile pakkus lugu Foiniikia naisest uut usujulgust.Kristlane oli 70-ndate aastate ühiskonnas häbimärgistatud.
Uus testament ei ole misjoniraamat,s.t. ta ei ole kirjutatud väljasseisjate värbamiseks,oma seisukohtade kaitsmiseks nende ees jne.nagu näit.II saj.apologeenide (kr.apologeomai ,,ennast kaitsma/õigustama,,)Aristidese,Justinianuse jt. kirjutised,vaid ta on kristlikele kogudustele ja nende liikmetele tarvilik sõnum.Pühakiri ei ole mingi omaette eksisteeriv suurus.Piibel ei ole kerge lektüür.Aja ja kultuuri distants,rohke pildikeel ja sümbolite kirjutamine teeb kirjutatu mõistmise õppinud teolooilegi vahel probleemiks.Ja iga lugeja kannab oma kujutlused,olgu romantiku või pettunu omad,piibliteksti sisse.Uue Testamendi terminid aga ei ole eesti keelde ega ühtegi praegusesse keelde täpselt tõlgitavad,sest eri keelte semantilised väljad ei kattu.Seega rebida üldisest kontekstist välja mingi katke ja püüda selle najal kuulutada ainutõde on pisut nagu väär,kõikide lugejate suhtes.

[Muudetud: 9-24-2009 Ceasar]
Vasta
#11
Tundub et Nibiru teemast on saanud sujuvalt juudi-piibli teema Smile

Aga kommentaariks Ceasar-i tsitaatidele ütleks küll nii et need pigem toetasid VironShamani väiteid kui lükkasid need ümber.
Ehk siis lühidalt kokkuvõtteks võib nende tsitaatide põhjal järeldada et Jeesus oli Piibli ja Uue Testamendi põhjal shovinistlik ja äärmuslike usuliste tõekspidamistega siioniprohvet kes ei pidanud ka patuks lahterdada inimesi sooliselt ja usuliselt.

Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas as-green

Tundub et Nibiru teemast on saanud sujuvalt juudi-piibli teema Smile


Ehk oleme jõudnud kurja juureni :S
Vasta
#13
Ex, ei maksa nii räigelt, tegelikult on vaja jõuda maailmaasjades nii kaugele, et see peidus pool ilmuks nähtavale ja siis on juba kelle käest mida küsida.
Olgu Orioni tulnukad isegi võimsamad kui inimene, tuntud vastasele leitakse varem või hiljem ka ravim .
Samas saan nüüd palju paremini aru Paavsti jutust et inimestele ei tohi nende usu taga olevatest tegelikest jõududest rääkida, sest see paiskaks maailma kaosesse, lihtsaim näide Müstiku reaktsioon kus tema ilus ja kindel ülestõusnud meistrite süsteem kipub kokku kukkuma, sama hästi võiks ju ülestõusnud meistriteks nimetada tervelt kolme põlvkonda CC nõiaraamatute hispaania kristliku liini rüütelkonna koju lahkunud gruppe.
Viimane siis Don Juani grupp kes samuti lahkus tulena.
Teema millega sai tervelt 10 aastat tegeldud enne kui pihta sain millega tegu.
Keegi küsis et kas teisi ka olemas kes erinevad Orioni kurjuseimpeeriumist, igaühel on oma
huvid, kui inimene ei saa lahti oma parasiitidest, siis pole tal ka eriti lootust olla parem kui seakari loomafarmis.
Omakasulisi appitulijaid on teisigi kuid samuti selle arvel, et inimene oma jõust tühjaks imeda ja selle tulemusel siinpool silma ehk kotkast peaaegu igavesti eksisteerida.
Võrdsetena võetakse meid alles siis kui inimene enam orgaanilist kütust põletades kosmosesse ei kipu aga kütuse põletamisel vabanevad ju orgaanikasse kinnijäänud reptiilide hinged, sugulasi tuleb aidata seepärast meeldibki reptiloididele, et inimene kasutab oma vajaduste tarbeks fossiilseid kütuseid ega torgi Coleri konverterit.
See oli suvel ühe vestluse teema "nende teistega", et miks inimene on maale karantiini pandud.
Aga Nibiru taga peaks annuakid olema ehk Orioni vastased.
Ega muidu zetad ehk reptilidide keskmine ülevaatajate rass nii pöördes ja hirmul pole, et internetis seda katastroofi kuulutab.
http://www.zetatalk.com/



[Muudetud: 9-25-2009 VironShaman]
Vasta
#14
Ja ikkagi sa ei seletanud lahti, kuidas taoism sinu Aldebarani vägede süsteemi paigutub?
Ah, et anunnakid on Orioni vastased? Kas siis vist on või päriselt on?
Jah, ka Don Juan Mattust võib valgustunuks nimetada. Ka Lõuna-Ameerikas oli teadjate-šamaanide hulka kuuluv rahvas.
Ja mis tulnukad siis boreaalseid kultuure haldavad?
Muuseas, äkki peaksid ka ise sealiha söömisest keelduma, sest nagu Zed kirjutas: Rahvussotsialistliku Saksamaa kõrgeim ladvik, näiteks Hitler ja Himmler olid taimetoitlased.


[Muudetud: 26-2-2010 Müstik]
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas as-green
Tundub et Nibiru teemast on saanud sujuvalt juudi-piibli teema Smile

Aga kommentaariks Ceasar-i tsitaatidele ütleks küll nii et need pigem toetasid VironShamani väiteid kui lükkasid need ümber.
Ehk siis lühidalt kokkuvõtteks võib nende tsitaatide põhjal järeldada et Jeesus oli Piibli ja Uue Testamendi põhjal shovinistlik ja äärmuslike usuliste tõekspidamistega siioniprohvet kes ei pidanud ka patuks lahterdada inimesi sooliselt ja usuliselt.

Ma ei saa aru ,miks selline meeldetuletus,et -iga sõna, mõistet või ajaloolist dokumenti tuleb tõlgendada lähtuvalt tema ajaloolisest taustast,sest vastasel korral võib ta osutuda raskestimõistetavaks-tekitab inimestes sellist paranoiat.Kes siin üldse on taotlenud ,väidete toetamist või ümberlükkamist.
Israeli usulised riitused ei tekkinud vaakumis, vaid teiste semiitlike usundite taustal. Algkristliku koguduse tegevuse ja kuulutuse taustaks on aga esimese sajandi juutlus ja hellenism. Piibli sõnumi mõistmiseks tuleb meil tunda vastava perioodi usulist-ajaloolist tausta.Ja nii lihtne see ongi.Kujutage siis ette,et ka Kristuse ajal eksisteerisid erinevad parteid, erinevad õpetuslikud koolkonnad,et Iisraelis oli oma kultuur ja oma ajalooline taust.NING :Aja ja kultuuri distants,rohke pildikeel ja sümbolite kirjutamine teeb kirjutatu mõistmise õppinud teolooilegi vahel probleemiks.


[Muudetud: 9-25-2009 Ceasar]

Muutus: Kärpisin ühe kasutaja pihta suunatud lause, mis käivitas praeguseks juba kustutatud teemavälise sopaloopimise.

[Muudetud: 25-9-09 Thorondor]
Vasta
#16
See pudru on kellelegi kasulik, mingit lõppu nagu kirjeldatakse ei tule.....
Mis puutub teistesse nn maailmadesse, siis seda ma ei eita. Olen ka seal ühes käinud ja võin öelda, et täitsa inimlik maailm, kõik ümbritsev ruum oli ühtlaselt valge, inimesed ilusad ja valges riietes. Jutuajamise teksti ma ei pane siia, seda võin muul aal seletada.
Vasta
#17
Müstik, miks sa üritad minu vaateid sildistada,
Tsitaat Müstikult: "Ühest asjast hakkan juba aru saama: vihkad juute, illuminaate ja arvad, et nende taga on Orionilt pärit tulnukad.
Miks sa seda aga arvad - see pole arusaadav. Igas postituses lihtsalt kirud Piibli tegelasi ja juute, aga seni kuna sa pole seletanud, mis kana sul nendega kitkuda on - aru ma ei saa.
Ilmselt on mul kõik juudivaenulikud raamatud vahele jäänud, Lina omad samuti. "
Ma vist pole peale üksikute netist pärit lehekülgede Lina üldse lugenud, tema materjal peale kogutud faktide hakkab jälle mulle vastu. Minu arust pole peremat Vabamüürlaste tutvustust kui seda teeb Lina neid põhjates.
Kas on mõtet võimu vihata, sealhulgas ka juutide võimu, küll on aga mõtet tutvustada võimalikke võimu omakasu telgitaguseid.
Samuti on mõtet tutvustada ka mingi rassistliku usundi sisemisi reegleid, sionism oma ehedal kujul pole sugugi parem ega viisakam kui oli aarialaste usund, tänu kellele on Indias miljonid inimesed üldse ilma inimõigusteta ja seaduste kaitseta, sest nad pole sünnilt aarialased, et selle islam ära kasutas ja need kõik oma tiiva alla korjas, tekitas ju jällegi lõputute ususõdade piirkonna. Sionistlik kommunism hävitas laagrites tervete rahvaste eliidi ja kellegi pole kobisemist, sest ka juutide jaoks pole teised peale nende endi inimesed. ja nemad on võimul.
Sinu jutu järgi Müstik tuleb välja, et kui kellegi tegusid heaks ei kiida ja kusagilt peidus poole pealt rahva silme ette tõekillukesi tassid, siis oled kohe juudivihkaja ja ütlemata jätsid nats, aga mitte vihjamata.
Siis peaks ju ka eesti riiki valitsema üks partei ja kõiki teisi tuleks vastastena vanglasse toppida, aga see juba oli.
Korralikul Soome Ugrilasel pole asja ei Aaria ärganud meistrite hulka ega sionistliku judaismi eri vormidesse juute ja nende jumalaid kummardama.
Nii lihtne see asi ongi, aga mis puutub siia taoism, siis on ju terve teema selle kohta kusagil olemas, läbi võib ju ka selle lugeda.
Ma ei saa kõigile käskida läbi lugeda seda kirjandust mille oma elu jooksul olen läbi lugenud, ja seda on terved raamatukogud.
Mul pole vaja raamatuid raamatukogust tuua ma võin endale huvitavad raamatud ost . Kui on kallid siis veidi kannatan, vehin tööd teha ja leian selle raha. Kuid enamiku raamatuid käin mitu korda raamatupoes vaagima kas see raamat on seda väärt, et teda koju viia, raamat peab ennast ise ära ostma, tõestama, et seal on minu jaoks midagi väärtuslikku.
Vaatan üsna külma kalanäoga otsa kõikidele nendele elulille saladustele ja hiilgavatele, samas osa Hancocki raamatuid on uhkelt riiulis olemas.
Niisiis ma ei vihka kedagi, kuid mul pole ka kohustust kedagi armastada ja taevani kiita.
Meeldib urgitseda telgitagustes, kuid mitte inimeste vaid ideede ja usundite ja nendega seotud saladuste tagalas.
Ma ei saa ju midagi teha kui juudid on ennast maailmas mänginud läbi raha rahvuseks nr 1.
Kas tahate või ei taha nad on seda, miks see nii on, vat sealt tulevadki need hämarad pooltõed. Ja neile vähemalt enda jaoks meeldib mul vastuseid leida.
Ja veel meeldib mul ise kolada raamatute asemel veidi teistes ilmades kui see mida silmadega vaadata, kui ei pääse ise saadan teise ja valvan sissepääsu juures, et tagasi tõmmata kui asi kuumaks läheb.
Vat siin on üks tõsine vahe raamatusõprade ja minu arusaamade vahel, ma ei usu raamatut kui ei saa ise kontrollida selle paikapidavust.
See jutt sai nüüd piisavalt selge. Loodan et sellest sa Müstik vähemalt saad aru.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Alguses kohtubki nägija või šamaan teiste dimensioonide ilmas kõiksugu olendeid, isegi inimeste ja loomade hübriide. Kõigepealt jõutaksegi sinna allilma ehk surnute riiki (kohtutakse sugulaste ning esivanematega, aga võidakse saada ka petta ja võidakse ka kahjustada!), alles pärast seda pääsetakse kõrgematesse ilmadesse ja lõpuks valgustusele!
Ma usun, et sul on veel pikk tee käia, kui sa ei taha sinna maa-alusele tasemele peatuma jääda!

Kõigepealt jõutakse iseenda siseilma. Seejärel jõutakse Piirimaale. sealt edasi läheb tee kaheks - kas üles või alla. All on Maa manala, üleval aga 12 taevast.

Veidi ka lisalugemist...

[Muudetud: 25.9.09 Celtic]
Vasta
#19
VironShaman: No siis me ostame ju enam-vähem samu raamatuid!
Mul ka need "Sinisuka" teosed enamus kõik riiulis.
Ei vihjanud ma millelegi! Lihtsalt tahtsin öelda, et kui juudid sealiha ei söö, siis ehk ongi sellepärast targemad ja pea nokib neil paremini! Ja tegelikult on kõik vaimsed õpetajad ja suured kirjanikud olnud taimetoitlased.
Gunnar Aarma näiteks kirjutas oma "Müstikas ja maagias", et paast avab tee transtsendentaalsusele. Pikk paastumine tugevdab, puhastab ja õilistab inimese vaimset mina, sest toidust hoidumisel on tohutu mõju inimese psüühikale. Suureneb ka inimese fantaasia!
Mõtted liiguvad kergemini ja kiiremini.
Paracelsus:"Palju sõõmine, eriti aga lihasõõmine, mõjub halvasti mõistusele, häirib erksat mõtete kulgu ja soodustab laiskust inimeses."
"Midagi ei tohi olla ülemäära" - oli kirjutatud Delfi templi sissekäigu kohale.
Gunnar Aarma taoismist:
Taoism on müstikale orienteeritud.
Taoismi loojaks on Lao-Zi, kelle aforismide kogu on taoistide peamine pühakiri. Hiinas tuntakse seda lao-zi nime all ja Läänes "Dao Dejing."
Taoistid nägid kõiki muutusi looduses kui vastandpooluste yin ja yang vahelist dünaamilist üksteise mõjutamist.
Kreeka taoist oli Herakleitos Efesusest. (Panta rhei - kõik voolab!)
Tao targa teod tulenevad tema intuitiivsest tarkusest, sundimatusest ja kooskõlast ümbrusega.
Loomulikut sa tead seda, aga ma lihtsalt endale meeldetuletuseks!

Aga küllap jõuad kord ka "Elulille" lugemiseni, sest ei kirjutata seal ainult Thotist ja hiiglastest,
vaid ka ühest dimensioonist teise siirdumisest, pooluste nihete vallandajatest, muutustest magnetilistes vooludes, surevatest ookeanidest, maa-alustest aatomipomidest, katkenud evolutsioonist, inimteadvuse viiest tasandist ning nende kromosoomilistest erinevustest, kvaasikristallidest jne.jne. Tõin ära ainult I osas leiduvad huvitavad peatükid.
Lisaks kirjutab Drunvalo seal veel järgmist:
Tuhandeid aastaid hoiti vaimseid teadmisi saladuses. Paljude erinevate religioonide preestrid ning preesrinnad ohverdasid mõne saladokumendi varajamiseks maailma eest (mis sisaldas vaid tükikesi vaimsetest teadmistest) pigem oma elu, kui et lasid neil avalikkuse ette tulla.
Kõigil erinevatel vaimsetel gruppidel ning rleligioonidel olid omad salateadmised ja siis ühtäkki, 60.ndate a-te keskel, kergitati korraga saladusteloori. Peaaegu üheaegselt avasid oma arhiivid pea kõik vaimsed ühendused. Miks just nüüd?
Elu Maal kiireneb üha ning lõpeb tõenäoliselt millegi uue ja erinevaga. Me muutume iga hetkega.
Üks vastustest on näiteks see, et arvutid põhinevad ränil ning meie süsinikul. See on seotud räni ning süsiniku omavahelise suhtega.
Aga edasi saab juba "Elulillest" lugeda. Keda muidugi huvitab ja kes tahab maailmast rohkem aru saada.

Celtic: Sul on õigus nagu ikka! Sellest siseilmast ehk sisepäikesest kirjutasin ka siin teemas eespool!
Kui terminid ei ole täpses vastavuses ega see siis tähenda täielikku mõtete erinevust!
Tänud siiski viidete eest!



[Muudetud: 1-10-2009 Müstik]
Vasta
#20
Minule on ka jäänud mulje, et VironShaman-il on pidevalt jalus juudid, reptiilid ja Orioonlased. Võib-olla olen asjatundmatu, aga mina ei mõista karta nende ohtu. Minu jaoks ei eksisteerigi neid! Mina elan oma ja nemad elagu oma elu. Ja pealegi, kui inimesed neile nii hirmsasti maitsevad, siis pistku meid terviseks! Mina usun seda, et hoolimata Orioni tähtkuju asukatele ja nende maitseelistustele ja ambitsioonidele sünnime me jälle, ja jälle siia ja ajame oma asja(õpime). Päris kindlasti ei saa nad minu hinge kinni pista!
Vasta
#21
Ainus asi, mida nad kinni pista saavad, ongi sinu hing Laugh
Vasta
#22
Oh jah see neetud hingekaubandus seal kõrgemates kihtides ongi õige Egiptuse nuhtluse rahaline külg.
Aga kes seda usub, kõik arvavad, et paradiisi viiakse. Ma ei saanud tükk aega visuaalselt aru et miks peab hingele raudne küünistega lind järgi tulema ja hinge minema viima aga usu neid pilte mis ette topitakse. Aga see õnn tabab parimal moel kristlasi kes end söögiks luband.
Vasta
#23
Kust pärineb Teie info, Celtic ja VironShaman?
Ja palun natukene selgemalt selgitada/kirjeldada, et kuidas peab siis käituma ja kas usk, olenemata selle väljundist(kristlased, moslemis, inkad, budistid jne) on halb ja saabki saatuslikuks?
Nagu aru olen saanud, siis Celtic ja VironShaman tegelevad shamaanlusega. Kas see ei ole ohtlik? Kas olete kindlad, et Teile antav info on tõene? Äkki on hoopis nii, et oma retkedel hingemaailma(mida shamaanlus kindlasti on) satute hoopistükis valesse kohta ja sealsed asukad siis Teile valeinformatsiooni omakasu eesmärgil jagavad?

Ma ei halvusta Teid sugugi. Minu küsimused ongi mõeldud eneseharival eesmärgil. Aga tahaksin küll, et Te seekord asja korralikult lahti seletaksite.
Vasta
#24
Vihkamine on vaimust pimedate ja teadmatute pärusmaa. Vihkamine purustab SINU hinge ja teeb selle haavatavaks. Ürita mõista mitte vihata.
Kuid see EI tähenda, et lased oma seljas ratsutada igal soovijal.

Huvitav on see, et pidevalt kui tuleb juttu teatud klikkide pahategudest (juudid, venelased, kristlased, pederastid jne) üritatakse asi kohe vihkamise peale ümber suunata. Seda kasutatakse efektiivselt igasuguse dissidentluse summutamiseks. Kes vähegi viitsib ajaloos allikates ringi vaadata leiab üsna kiiresti, et juutide kuulsus "rahvustelõhkujana" on piisavalt tõestust leidnud ning siis tekib arenenud peas juba küsimus MIKS.
Siis aga tundub hakkab asi keeruliseks minema. Vastataküsimusele MIKS on tunduvalt keerukam kui küsimusele KES - seda teame vahest lausa nimelise täpsusega kes tappis ja keda tappis ja palju tappis. Kuid seletused MIKS seda tehti on juba pigem fantastika vallast kui reaalsed põhjused. Vaadates ka siinseid jutustajaid ja jutlustajaid jääb selline mulje. Tihti räägitakse samadest asjadest erinevate sõnadega. Ning mis peamine - unustatakse ära, et SINA-MINA-TEMA ei sudua seda võitlust teha üksi - seda peab tegema MEIE aga tihti tormab egoism ja ükskõiksus teise vastu sisse nii uksest kui aknast ning ei soovita mingil põhjusel näha sarnasusi (peale mõne üksiku erandi) oma oponendi jutus vaid rõhutakse erinevustele mis tihti on aiult välised
Vasta
#25
Tarvo vaata kõigepealt läbi see lingitagune teema.
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4522&page=1
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat