•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalsed ruumid, juhe kuklas ning manipuleerivad maavälised
(19-06-2011, 11:36 )Jõhvikas Kirjutas: Võib ka nii ütelda. Kõik veel ei suuda nende tõelist palet näha...

Hüpoteetiliselt edasi: Oletagem, et ühel heal päeval näevad kõik nende tõelist palet. Mis siis - kas nad muutuvad nähtamatuks? Hajuvad? Kaovad?

Mis siis, kui me avastame, et nemad - see on tegelikult meie? Mina ise?
Vasta
Nemad ei ole meie, veel vähem mina! Jah, NEMAD on saanud siin pidurdamatult tegutseda suuresti ka sellepärast, et MEIE oleme nii mõjutatavad. Aga ei tohi ka unustada, et meid on mõjutatud mitte ainult sõnaga. Tuli, mõõk ja vale on NENDE tööriistaks ja mõjutusvahendiks algusest peale olnud.
Vasta
ykskuukiir Kirjutas:Kui see jõud on olemas, siis ma ei saa aru, miks seda haisu pole veel ära tuulutatud.
Tarbijaühiskond ei lase. Isegi kui 2-3 inimest tõstavad kuskil pead, siis tuleb vastu 2000-3000 lammast, kes lihtsalt blokeerivad tee.
Kõige suurem probleem ongi just see juurteta rahvamass, kes ei tea kust tuleb ja kuhu minek. Nende jaoks on täitsa OK senikaua kui nad saavad süüa, juua, pidu panna ja telekat vaadata.
Jõhvikas Kirjutas:Mina ei kutsu üles vägivallale.
Ilmselgelt kui keegi sinu tütart vägistab, siis sa ei kutsu ka oma tütart end kaitsma. (Või naabrimeest appi) Samuti ei ole mõtet sinu kodus elavaid muidusööjaid välja visata, kes tulid sinna läbi pettuse ja relva. See ju "õhutab vägivallale". Oeh, miks on nii, et meile võib halba teha... aga meie ei tohi vastu hakata? Orjameelne harjumus ja ehk ka isegi teatud mõnu peksa saamisel?
Vasta
Ei saanud vastust, kuhu nad siis kaovad või jäävad või lähevad, kui nende tõeline pale on välja tulnud?

Mis siis edasi, kui NEMAD on kusagile kadunud-haihtunud-hävinud? Kui nad meid enam ei mõjuta? Mis meie siis teeme? Maapealne Paradiis?

Eeldusel, et illuminaatide kõik trepiastmed on kokku varisenud (või olen ma valel teel?) ja kõikenägev silm vedeleb rentslis - mis siis? Näib et raha enam ei ole, pankasid ka mitte. Tellereid ja kaupmehi pole vaja. Raha enam ei kehti - tööl ei pea käima. Haiguseid - viirusi ei ole - arste pole vaja. Koolis ei pea käima - õpetajaid pole vaja. Midagi hullu mida kajastada, ei juhtu - ajakirjandust pole vaja. Keegi ei sõdi - sõjaväge pole vaja. Keegi ei vaidle - kohtusüsteemi pole vaja. Keegi ei tee enam kurja - vanglasüsteemi ei ole vaja.

Mingi valemiga võiks siis aastaringselt soe olla, 4 saaki taimedelt ja kõik niidule tantsima? Muud muret siis polekski, kui süüa ja sigida?

Ma ei nori muhku, lasen lihtsalt fantaasial lennata - hetkel küll väga piiratud ühes suunas.
Vasta
ykskuukiir, mina olen aru saanud seda, et nemad olemegi meie elik inimesed. Ei maksa siin asja üle müstifitseerida väävlihaisu ja orioniga, see ajab umbe. Juurteta inimmass, kes hävitab loodust ja loob enda tegevuse (kuriteo) kaitseks erinevaid gilde, looze ja ühinguid on see kurja juur.
Seega, et võidelda nende vastu me peame kõigepealt alustama endast. Looma endale (õigetel) põhimõtetel baseeruv maailm, selle järgi ISE käituma ja siis otsima mõtte- ja teokaaslasi kellega edasi minna.
Vasta
(19-06-2011, 12:34 )ykskuukiir Kirjutas: Ei saanud vastust, kuhu nad siis kaovad või jäävad või lähevad, kui nende tõeline pale on välja tulnud?

Mis siis edasi, kui NEMAD on kusagile kadunud-haihtunud-hävinud? Kui nad meid enam ei mõjuta? Mis meie siis teeme? Maapealne Paradiis?

Eeldusel, et illuminaatide kõik trepiastmed on kokku varisenud (või olen ma valel teel?) ja kõikenägev silm vedeleb rentslis - mis siis? Näib et raha enam ei ole, pankasid ka mitte. Tellereid ja kaupmehi pole vaja. Raha enam ei kehti - tööl ei pea käima. Haiguseid - viirusi ei ole - arste pole vaja. Koolis ei pea käima - õpetajaid pole vaja. Midagi hullu mida kajastada, ei juhtu - ajakirjandust pole vaja. Keegi ei sõdi - sõjaväge pole vaja. Keegi ei vaidle - kohtusüsteemi pole vaja. Keegi ei tee enam kurja - vanglasüsteemi ei ole vaja.

Mingi valemiga võiks siis aastaringselt soe olla, 4 saaki taimedelt ja kõik niidule tantsima? Muud muret siis polekski, kui süüa ja sigida?

Ma ei nori muhku, lasen lihtsalt fantaasial lennata - hetkel küll väga piiratud ühes suunas.
Paradiis? Kui normaalne, ilma orjuseta ja loomulik areng on paradiis, siis jah! Ega töö kuhugi kao ja ka mitte õppimise vajadus.

Ma ei oska muud kosta kui vaata vanu loodusrahvaid. Mitu vanglat või ajalehte neil on? Elavad ja saavad looduses kordi paremini hakkama. Nemad on ellujääjad, meie oma ühiskonnakorraldusega oleme küll hukule määratud. Oskame ju ainult tarbida ja reostada...
Vasta
Eks ka kõiksuguste juhtmete kuklasse saamine on progress ja vajalik arenguetapp, ent nood väävlihaisuga tüübid teevad nii, et jäädki juhtmega pendeldama, ei arenegi sellest etapist edasi.
Vasta
See on üks võimalus hoida inimassi enda kontrolli all. Et neid edasi orjuses ja neid edasi valitseda saab.
Edasi saab ainult siis areneda,kui inimene on igasugustest orjastajatest täielikult vaba......
Praegu toimub siiski veel vastupidine protsess.....
Vasta
Areng toimub nii ehk naa, iseasi, mida keegi arenguks peab. Kui tuvastad selle juhtme enda kuklas, siis on seda märksa lihtsam eemaldada/enese kasuks tööle panna, kui siis, kui sa ei tea, millise konkreetse juhtmega tegemist. Äkki on hoopis hea juhe? Äkki on elujuhe? Lõikad läbi ja kooled päevapealt.

Käisin siinset vana teemat läbi, uskumatu, kuidas ikka aeg lendab. Oleme otsapidi tagasi sama teema juures, kusjuures mitte midagi pole vahepeal muutunud - kes oli loll toona, on loll ka täna.
Vasta
Ma ei saa aru, miks kõik üritavad üksteisele neid "juhtmeid ja niite" külge pookida: elage parem nii, et ei pane teistele juhtmeid, ega lase ka endale juhtmeid panna.

Selline "juhtmevaba elustiil" eeldaks teadmiste vabastamist maailmapildist, ehk "sabade kaotamist".

Näide: kõri läbi lõikamine on tehnilise poole pealt üsna lihtsalt kirjeldatav (võtad ühe käega ohvril juustest, tõmbad ohvri pead tahapoole, ning lõikad teises käes hoitava noaga ohvri kõri läbi: mingeid loitse ei lausu ega mingile jumalate ohvriannile ei mõtle) - selline "puhtalt tehniline" lähenemine on vabastatud "maailmapildist, ehk sabast" - kui aga päti käest kõri läbi lõikamist õppida, siis tuleb kaasa ka päti maailmapilt "saba näol" (a'la ment on maha löömiseks ja teiste toit on ära söömiseks + 101 muud päti-bladnoi seaduse osa) - sarnaselt tuleb erivägede rambo-koolis kõri läbilõikamist õppides kaasa sealne maailmapilt ehk "saba" (ohvitseride käske tuleb vastuvaidlematult täita, oma peaga mõelda ei tohi, jne ).

Sarnaselt saaks mistahes füüsilise või vaimse ilma "töövõtted" kirjeldada "ilma sabata", ehk ilma orjastava maailmapildita - ehk inimene oleks selliste teadmiste abil "vaba": poleks juhet kuklas, ega järele lohisevat saba: samas oleks mistahes töövõtted ja tehnikad olemas.


Ehk piltlikult öeldes muutuks sellise elustiili järgijaid "üksik-jumalateks", keda teised jumalad ega vaimolendid manipuleerida ei saaks - samas võivad sellised "üksik-jumalad" liituda teiste omasugustega, ning tegutseda ühtse monaadilise/anupadaki tasandi "viinamarja-kobarana" vajalike suuremate eesmärkide saavutamise nimel.

Vasta
(24-09-2009, 11:56 )VironShaman Kirjutas: Müstik olen juba korduvalt väitnud, et on olemas valge ruum, millest on võimalik väljuda eri maailmadesse üksikisiku tasandil nii ilma füüsilise kehata vaatama kui kolida ümber eri ajastutesse ja planeetidele kehaga aga siis juba ainult läbi surma.
See tekst ei ole ühestki raamatust kopeeritud.
Inimene on palju võimsam olend kui osatakse ette kujutada.
Teatud teadmistesse jõudnu võib selle ussiaugu kaudu rännata kuid surma kaudu rändamine on uus ümbersünd.

Valge ruum..hm, mul on meeles ka mingi valge ruum, aga ok Samas lugesin just et keravälk on tegelikult portaali ( ussiaugu?) hooldajad, elanikud (?)jne...portaal ise ei ole nähtav enamikule, kuid keravälku võivat nende lähdal tihti kohata.
Vasta
Katkend jutuajamisest ühe nn. juhtmeseadjaga ehk sellega, kes vastab küsimusele: "kes sa oled?" vastusega: "see keda sa ei tea".
Proloog on pikem (jätan selle vahele).
Võib lugeda ka ulmekirjandusena. Ei ole vahet.

Millal sellised "juhtmed" paigaldatakse?
- Reeglina lapsepõlves. Kuni 3-nda eluaastani on lastel emakaitse kookon aga hiljem see hajub ja lülitus on hõlbus. Osadel hajub varem, osadel hiljem.

Kas kõigil on selline lülitus?
- Jah, nüüd juba kõigil.

Kuidas sellest lahti saab?
- Mul pole määratud seda öelda.

Aga mingi tehnika ikka on nagu aru sain?
- See lülitus on nii varasest east paigaldatud, et sulab iga indiviidiga täiuslikult kokku. Ehk siis on läbi kasvanud just selle inimese isikuomadustega, kellele on see tehtud. Selles mõttes pole lahtilülitus eri inimestele kunagi sama tehnikaga.

Kuidas mina lahti saan?
- Mul pole määratud seda öelda.

Miks see juhe vajalik on?
- Selle kaudu on tagatud meile teie energia voolus (mõeldud on siis nö. toitu ja eelkõige peremehi või isandaid, sest antud tegelane sellest ise ei toitu ja on ainult tehislik vahendaja*).

/vahelõik sellest, kes on see nn. peremees, mis "süsteemi osa" on see, kellega toimub vestlus ja muu nö. tehniline info./

Mis selle toidu moodustab?
- See osa, kus on emotsioonid.

Kõik emotsioonid?
- Ei. Ainult need, mille võnkesagedus on sobiv ja võimeline läbi minema.

Näiteks?
- Hirm. Viha. Kõik see, mida te nimetate negatiivseks.

Hirm mille ees?
- Hirm oma lõplikkuse ees. See kasvatab teised sobituvad emotsioonivormid.

Hea küll. Ehk siis teie toiduks on kõik meie negatiivsed emotsioonid? Miks mitte positiivsed? Rõõm ja muu selline?

- Sellel teie positiivsel on teine sagedus ja me ei saa seda töödelda. Pealegi seal on teil teised segavad jõud, kes on inimese suhtes soosivalt häälestatud ja on seadnud meile omad blokeeringud, et me ei saaks kõigele ligi.

Miks seda toitu teil on vaja?
- Meil endal seda pole. Meil on teine konsistents. See annab meile võimaluse tunda endas simulatsiooni abil sarnases skaalas ehk teie mõistes olla "laksu all".

Kas meie neid negatiivseid emotsioone tarbib keegi kindel iga juhtme taga olev "peremees"?
- Ei, kõik läheb ühisesse süsteemi ja sealt toimub tarbimine.

Tarbimine on pidev?
- Ei, teatud kogunemistel. Erinevatel klassidel on erinev.

Ehk siis peate seal prallesid?
- Võib nii öelda.

Ok, ma küsin nüüd surma kohta. Mis meil sellega on?
- Surm pole otseselt meie huvides. Toimub katkestus, mis tähendab uute seadistuste paigaldamist uutele indiviididele (ehk lastele*).

Enesetapud? Mis seal toimub?
- Katkestus, kuid enne paiskub süsteemi reeglina väga suur kogus sobivat voolust, seega katkestus on enamikel juhtudel õigustatud ja ülimalt tulus.

Loomulik surm?
- Oleneb mis emotsionaalses tasemes indiviid on ja milliseid vibratsioone toodab. Muu pole meile oluline. Igasugune surm on meie jaoks süsteemi katkestus. Selles mõttes meile ebamugav.

Aga kuidas on haigustega?
- Sobiv voolus enamikel juhtudel on tagatud. (Siin on mitmed vaheküsimused*) Inimene ei oska eraldada valu emotsioonist. Mida rohkem meile sobivaid emotsioone tekib, seda tulemuslikum. Põhjus ei ole määrav.

Et siis osad on füüsiliselt haiged, osad niisama hirmunud ja kurjad. Tundub suur vahe olevat. Või teie jaoks pole?
- Igale on loodud tema isikule sobiv kood, mis just seda inimest käivitab erinevate vooluste tootmiseks.

Individuaalprogrammid seega?
- Jah.

See kõik ehk haigused ja negatiivsus inimestes on seega teie teene?
- Ei, siin on olnud koostöö. Kus huvid partneritega lõpuks lahknesid. Kuid me arendame oma tehnoloogiaid.

Ehk siis saan aru, et peilite meie nõrgad kohad välja ja vastavalt sellele timmite oma juhtmed?
- Võib nii öelda.

Hea küll, aga vägivald?
- Meie jaoks on see väline külg. Iga tegevus toob välja ühe või teise emotsiooni liigi, mis loob vooluse. Käivitaja sellele on igal inimesel individuaalne.
Ohver loob alati suurema vooluse (ohvril on suuremad emotsioonid*).

Seega, kui keegi andis teisele kolki, see on ta teie jaoks väiksem vooluse tekitaja, kui see, keda kolgiti?
- Enamikel juhtudel. Oleneb, kes kui kaua sellel meile sobival sagedusel pärast juhtumit vibreerib.

Kas sarnase vooluse tekitab ka loomade agressioon?
- Loomadest pole me huvitatud. Nende tihedus meile ei sobi. Lisaks neil on oma haldajad, kes nende eest vastutavad.

Miks loomad üldse on?
- Meie jaoks on nad tähtsusetud. Koduloomad on teil kindla ülesandega. See on nende valitsejate (igal liigil on oma valitseja*) mingi soosingu žest inimkonna suhtes.

Mis mõttes?
- Loomadele on antud võime tasakaalustada teie erinevaid vibratsioone.

Küsimus: siis on ju teie huvides see inimestele soodne ja teile ebasoodne loomadest tulenev abisüsteem likvideerida?
- Me ei soovi konflikti selle süsteemi haldajatega. Neil on lisaks jõud, mis erineb meie võimalustest, seega on targem säilitada rahumeelsed suhted.

Kuule, see, et sa siin minu mõistes nii arusaadavalt räägid. Sul on seega oma teadvus?
- Ma ei ole eraldiseisev, kuid olen piisavalt kaua su küljes olnud, et mõista sinu kõnet ja arusaadavalt vastata. Teadvus on meie süsteemil.

Ehk siis oled nagu minu madalam mina?
- Ei, kindlasti mitte. Meie süsteem on erinev.

Miks sa üldse vestled siin minuga?
- Ma ei näe selles vastuolu süsteemiga. Vastamine on universumi seadus antud volituste piires.

Miks sa varem pole rääkinud?
- Sa pole küsinud.

Kas sulle ei tundu, et nende vastustega siin sa kahjustad omasid? Ma ju räägin edasi ja siis me lõpetame selle negatiivsetest emotsioonidest vooluse tekitamise teie kamba jaoks?
- Sind ei usuta või on uskujate protsent tühine.





Vasta
Tundub tõepärane.
Selline ulmeline küsimus, et kust saaksid need juhtmeseadjad oma toiduse sel juhul, kui tõesti peaks inimkond tervikuna suutma muuta oma vooluse juhtmeseadjate jaoks mittesöödavaks?
Vasta
Mhm, tõepärane neh ja siin on veel palju varjatut infot ( antud info tõesust kinnitab/saab kogeda tehes füüsiliselt reaalsuse transurfingut), kuid Naut, palun ole hea ja pane ülejäänud jutt/vahelõigud temalt ka välja!
Vasta
Väljavõte tundub suhtelislt veenev. Kas kuskilt saaks ka link algupärase teksti juurde?
Vasta
KuKr
Väljavõte tundub suhtelislt veenev. Kas kuskilt saaks ka link algupärase teksti juurde?

Link algupärase materjali juurde on vaid kuskil minu ajus. Valdavalt piltidena. Tekstina on minu arvutis.
Kusjuures ma isegi ei planeerinud kohtumist antud tegelasega.

Ütlen igaks juhuks veel kord: kui see kõik tundub vaid ulmekirjandusena, siis on ka ok. See asjaolu ei sega mind.

Eithea
Kui antud juhul tuli väide, et sellised lülitused on kõigil, siis sisuliselt võiks iga üks sarnase vestluse oma "operaatoriga" maha pidada?
Ma ise oleksin ilmselt eriti õnnemummus, kui keegi vähemalt prooviks.
Sest mul tõesti puudub kindlustunne, kes või mis minuga aegajalt räägib või kontakteerub ja kui tõeseks mingit infot võib pidada.

Mannu
Tundub tõepärane.
Selline ulmeline küsimus, et kust saaksid need juhtmeseadjad oma toiduse sel juhul, kui tõesti peaks inimkond tervikuna suutma muuta oma vooluse juhtmeseadjate jaoks mittesöödavaks?

Selle küsimuse ma küsisin.
Kuid võtsin eelmise postituse lõpuosast maha.
Sest see ei kõlanud just optimistlikult.

Aga panen siis ka vahetükid. Kuigi osad olid seal isiklikud küssad ja need jätan välja.

Vasta
See, mis rituaaliga ma tegelesin ja mille käigus antud tegelane ilmus, sellest võin ka rääkida, kui kedagi huvitab.
Aga alustan kuskilt sealt, kui see mu "juhtmesõber" teist korda mu ette ilmus. Mu enda kutsel muidugi, kuis muidu.

Niisiis: ruum, valgus, pöördumine, vari, küsimus, tuttav vastus: "see, keda sa ei tea". Ehk seesama suur vari. Samamoodi ähvardav ja laeni laiali veniv nagu kehvas unenäos.
Võtsin aga jälle vapra galaktikakangelase poosi sisse, et pole hullu, hakkame aga uuesti kärsatama. Aga siis... ei teagi... tuli meelde, et nendes sfäärides pole kordamine kuigi tulemuslik. Iga katse läheb kirja ja tulem on reeglina ka üheselt nähtav. Kui pole nähtav, järelikult on tehnika ebatäiuslik.
Seega ma langetasin oma relva ja lihtsalt seisin. Ja mõtlesin.
Ka tema seisis. Kuigi tal silmi polnud ja tema koostis oligi lihtsalt tume ühtlane vari, tundus, et ka tema jälgib mind.
Siis ütlesin: "Tead, ma ei tee sulle midagi.
Ja seeet.... kas ma võiks hoopis midagi küsida?"
Olin väga rahulik.
Ta taandus täiesti momentaalselt inimsuuruseks ja seisis sellise kogumina minu vastas. Seest endiselt tihe ja tume.
Sisuliselt veel paar hetke vastakuti suht ligistikku "põrnitsemist".
"Ok. Kas me võiksime ehk istuda?"
Istusime sinna samasse vastamisi maha, mõlemad rätsepistmes.

Kes sa oled?
- See keda sa ei tea.
(Mulle tundus, et ta ei soovi nimetada oma nn. päritolu. Kuid ma võtsin nõuks siiski peilida.)

Kas sa nüüd oledki see, kes paneb inimestele juhtmeid kuklasse?
(Tegelikult oli see taju mul kohe, sest tema vari ei alanud mitte minu jalgade juurest nagu teistel vaid sisuliselt peanupust üle selgroo ja siis alla.
- Jah, võib nii öelda.

Kelle poolt? Reptiloidid?
- Ei. See on teine liik.

Te olete seotud?
- Väga vähesel määral.

Hallid?
- Jah. Nii te meid nimetate.

Edasi läks jutt nagu ma juba edasi andsin.
Järgnevalt.
Hallid siis. Kus te asute?
Nüüd tuli mingi lühike informatsioon, millest ma ei saanud muffigi aru.
Mille peale tuli uus vastus:
- Saturn. Hetkel on meie siinsed baasid Saturnil.

Sa nagu ei tundu mulle hall.
- Mina polegi. Mina olen süsteemi seade ehk osa, mis on ühendatud personaalselt sinuga.

Miks minuga?
- Siin pole erandeid.

---
Imikute jutt
- Imikud peilitakse välja sähvatuste kaudu, mis hakkavad tekkima, kui neil tekivad mingid tugevamad vapped (ehk siis beebi teeb häält ühel või teisel põhjusel, ehmatab, on näljane, muu pärast rahulolematu*.)
- Selle järgi toimub meil uute isikute kaardistus. Sünnitusmajad on teine koht, kus saab kaardistada, kuid ühendusi me veel luua ei saa (ema kaitse tõttu*).

---
Küsimus: ometi on inimesi, kes on nö. pühakud. Neilt te ei saa seega midagi?
- Saame. Voolus võib olla nõrgem, kuid ka mingis elu osas (lapsepõlves*) läbi elatud sündmused (traumad*) annavad sellistel inimestel ka hiljem oma võnked. Inimesed varjavad neid. Kuid see ei tähenda, et neid ei teki.

Ehk siis feikida ei saa?
- Ei. Teesklus loob uue lisavooluse, muud midagi.

Aga kui inimesed loobuvad oma negatiivsusest? Jääte nälga?
- Me oleme olnud elus ja jääme ellu ka selleta. Kuid inimesed ei loobu. Vähemalt mitte nii suures ulatuses. Lähima saja aasta jooksul mitte. Selleks ajaks on meil tehnoloogiad ka täiustunud.

---
Kokkuvõtvalt: Hallidel endal emotsioone pole. Ja meie, inimeste, emotsioonidest suudavad nad enda tarbeks ümber töödelda vaid madalamalt vibreerivad ehk meie mõistes negatiivsed emotsioonid.
Selleks, et tunda end "laksu all".
Kuigi see viimane, nagu hiljem selgus, on vaid asja üks pool.
Hallid on intellektuaalselt meie arusaamde järgi väga kõrgel tasemel. Nad on sisuliselt superinsenerid. Mingi kurja apsaka tõttu nende emotsionaalne pool on aga evolutsiooniliselt jäänud mitte ainult ära vaid enam seda polegi. Ei, nad ei ole biorobotid, nad on kindel liik või kogukond, kuid nad on totaalselt tõepoolest robotlikult "külma peaga" meie mõistes.
Samas universumi ja kõrgemalt arenenud tsivilisatsioonide mõistes on nad vaatamata intellektile ikkagi justkui "alamklass". Teatud mõttes isegi väljatõugatud.
Hallid tajuvad seda ja sisuliselt on seesama enda puudulikkusetunnetus neil mingiks nö. rahvuslikuks probleemiks kujunenud. Kuid nad tajuvad seda puudust vaid intellektuaalselt. Mitte emotsionaalselt. Ehk siis olemasolevate galaktika heierarhiate süsteemis on neil fikseeritud "viga" ja nad üritavad seda järjepidevalt parandada, et saavutada oma tsivilisatsiooni võrdväärsus teistega.
Selles mõttes on nende otsingud olnud väga pikaaegsed ja otsitakse tsivilisatsioone ja liike, kes neid sellest jamast suudavad "päästa". Selle jaoks ka kõik nende ekspeditsioonid galaktika eri osadesse.
Maa leidmine kuskil perifeerias oli neile seega nagu jackpot, emotsioone on inimestel mingil põhjusel terve müriaad, ainus asi, rohkete katsetega inimeste peal ja püüetega teiste maaväliste- või siseste liikidega koostööd teha pole neile soovitud tulemust andnud.
Ehk siis hallide geneetika inimkonnaga hübriide ei anna. DNA ei klapi ja kõik katsed on seni läbi kukkunud.
Tugevaid negatiivseid vooluühendusi mingis liinis nö. produtseerides on õnnestunud luua küll neile endale lähedane versioon inimesest ehk meie mõistes psühhopaat. Ka neil pole paljusid inimlikke tavaemotsioone.
See mõnevõrra tuunitud produkt suudab küll luua täiesti külmavereliselt uusi vingeid vooluseid (läbi uute ohvrite*), kuid sisuliselt on see ikka vaid vaheprodukt (kes võetakse tihtilugu lisaks "rajalt maha) mitte uus liik inimene+hall.
See oli ka see vihje, kus öeldi, et tehnoloogiatega tehakse tööd ja eelkõige see siis tähendaks kõrgetasemelist tööd inimese DNA muutmiseks, mis võimaldaks neil tulevikus luua uue liigi.
Lihtsalt see paraku ei käi, sest mingil põhjusel on seal neil pidevad segajad ja sõjad liikidega, kes inimkonda selliste eksperimentide eest kaitsevad.
(Sellel teemal võiks muidugi rohkem küsida, kuid sain aru, et see meie emotsioonide teine skaala on omamoodi supernähtus ka neile teistele ja väärib kaitset.)
Kogu see uue liigi tekitamine aga pole ka nalja pärast ja igavusest neil.
Esiteks sellise neile eduka tulemi puhul neid aktsepteeriks seesama Universumi Nõukogu (või mis iganes neil seal on). Seega nad saaks täisväärtuslikuks liikmeks.
Sellele nad vähemalt ise panustavad.
Miks aga see "tunnustus" vajalik on?
Selle taga on terve saaga.
Selle abiga nad saaks taas luua omaenda tähesüsteemis omaenda tsivilisatsiooni, mis on juba väga ammu anastatud ja ka purustatud. Need mingid baasid Saturnil ja muud baasid mujal tähesüsteemides on vaid nende tsivilisatsiooni jäänukid.
Aga nad usuvad, et nad suudavad oma impeeriumi taasluua. Oma kodus. Kui muud ekspeditsioonid tulemust ei anna, siis on nende panus pandud inimkonnale. Saamaks suurepärase intellektiga kuid ka emotsionaalse võimekusega hübriide.

Ühesõnaga sain aru, et inimeste emotsioonid (nii head kui halvad), mis veavad maalasi küll justkui nende enda meelst alt, kuid on hetkel nii planeedil Maa kui kogu universumi mõistes kõva valuuta.
: )
Vasta
Paljuütlev on see, et nad vajavad vaid negatiivset energiat. Kui nad tõesti tahaks midagi taastada siis võtaks nad positiivseid energiaid ka. Seega on jutt mingist tsivilisatsioonist vale ja mingit tsivilisatsiooni nad taastada ei saa või ei taha. Ja nende tegelik asukoht kosmoloogilises mõttes algab Maa pinnast ja kulgeb allapoole.
Vasta
Kõlab nagu mingi äraspidine Neale Donald Walsh, "Jutuajamised kuradiga" näiteks Smile . Huvitav, kas sellise suhte puhul on tegemist sellise sümbioosiga, mis mingilgi määral mõlemale poolele kasulik on (inimene näiteks annab oma lüpsilehmale toitu, peavarju ja kaitset hundi eest)? Või see selgitabki "kaitseingli", kes IGALE inimesele kaasa on antud. Esimest osa lugedes tekkis küsimus, kas hirmudest vabanedes võib juhe kasutuks ja kuivaks jäädes lihtsalt kärbuda ja ära kukkuda aga nii see vist ikka ei ole, midagi ikkagi tiksub peale neile vaikselt.
Siis meenus Villido raamat "Emotsioonid - inimkonna suurim sõltuvus". Ja tundub, et sõltuvuses on mitte niivõrd inimesed kui just külalised, kes oma väidetatava tsivilisatsiooni taasehitamise asemel on end meepoti ümber sumisema unustanud.

Andres Ehin "Varielu" ... Kuid valgeks vari ei saa, ta ikka on tohutu must...
Vasta
Et siis mingi "Galaktika nõukogu" näeb ilget probleemi, et emotsioone pole ja ja tunnuspaberit kätte ei anna... Ja selles probleemi ei näe, et kui paar tsivilisatsiooni ( paberitega ja puha ) on teibasse aetud, et emotsioonid hankida, ja annab paberi silmi pilgutamata kätte ???

Seni pole siinkirjutaja jaoks ükski sitarataste tegemisi õigustav seletus usutav - kõikidel on augud sees ja suured. Väga veider on see kooslus siis, kas üldse reaalsus.

Vasta
Aitäh jagamise eest!
Et siis ehtsad psühhopaadid, ai sa kurat! See millegi taastamise jutt on psühhopaadi hülgemöla.
Bashari info hallide kohta oli nii, et "me ei teadnud varem, et 4. astme lähikontaktid teid hirmutavad, me enam ei tee!"
Vasta
(28-01-2019, 09:03 )Tinar Kirjutas: Paljuütlev on see, et nad vajavad vaid negatiivset energiat. Kui nad tõesti tahaks midagi taastada siis võtaks nad positiivseid energiaid ka. _

See neil toimub mingi nn. energiate eraldamine on ka minu jaoks tõttöelda arusaamatu.
Et head ässad, voldivad seal dimensioonidevahelisi lennuaparaate kokku ja nüüd ei saa mingi teise sagedusvibratsiooniga (mis on pos. energial) hakkama.

Kuidas üldse mingi nn. pos. või neg. energia siis kas vibreerib või nagu üldse välja näeb? On selle konsistents fikseeritav?
Tajutav ju on selgelt.
Inimese füsioloogilised muutused (ka emotsioonide tulemina) on kaardistatavad.
Emotsioonide "koostis" aga justkui mitte. Või pole ma kursis.
(28-01-2019, 10:56 )Laupäev Kirjutas: Kõlab nagu mingi äraspidine Neale Donald Walsh, "Jutuajamised kuradiga" näiteks Smile . Huvitav, kas sellise suhte puhul on tegemist sellise sümbioosiga, mis mingilgi määral mõlemale poolele kasulik on (inimene näiteks annab oma lüpsilehmale toitu, peavarju ja kaitset hundi eest)? Või see selgitabki "kaitseingli", kes IGALE inimesele kaasa on antud. Esimest osa lugedes tekkis küsimus, kas hirmudest vabanedes võib juhe kasutuks ja kuivaks jäädes lihtsalt kärbuda ja ära kukkuda aga nii see vist ikka ei ole, midagi ikkagi tiksub peale neile vaikselt.
Siis meenus Villido raamat "Emotsioonid - inimkonna suurim sõltuvus". Ja tundub, et sõltuvuses on mitte niivõrd inimesed kui just külalised, kes oma väidetatava tsivilisatsiooni taasehitamise asemel on end meepoti ümber sumisema unustanud.

Andres Ehin "Varielu" ... Kuid valgeks vari ei saa, ta ikka on tohutu must...

Emm.. tunnistan, et hästi see nimetatud värk ehk ei kõla jah. Või äkki on mul lihtsalt sedasorti juhtmed taga, et ajab "segast peksma".
Ei välista. : )
Samas pole sellised "tegelased" ka ainsad, kellega mul aegajalt sarnaseid jutuajamisi tekib. Kuigi nii pragmaatilisi polegi töttöelda enne ette sattunud.

Kaitseinglid? On teised. (Minu teada.) Kuigi.. mina neid ingliteks ei nimeta. Nimetan neid Mentoriteks. Jep, vestelda saab ka nendega. Kuigi nende asi pole muidugi igapäevaselt valmisvastuseid ette ütelda. Õigemini on see suhe ka individuaalne. Mingites olukordades ka ütlevad.

"Lehmakese" ja "lüpsja" vahekorrast antud kontekstis ei selgunud midagi. Või ei osanud ma küsida. Normaalne oleks jah, et ikka sai saia vastu. Mida pekki? : )

Selle hirmudest vabanemise küssa ma küsisin. Vastus oli, et jah, kui ühendus on tehtud, siis lahtiühendamine või katkestus (surma puhul näiteks) on neile ebamugav.
Pealegi pole ju teada, millal keegi pühak kuskil nurgas ikka salaja nö. madalamalt emotsioneeruma hakkab ja mis eluetapil.
Mõnel lööb põhja alt, kui saab ootamatult rikkaks, mõnel lööb haigus või mingi muu elusündmus käitumis- ja tundmusmustrid segi.

Kas keegi juhtus ehk viimast filmi Vello Salost vaatama?

Villidot pole lugenud. Mis seal räägib?

Osad usudistsipliinid muidugi emotsioonide talitsemisele või koguni summutamisele oma käsitlustel toetuvad. Kui võimalustele saada nö. õndsaks.
(28-01-2019, 13:43 )euroruubel Kirjutas: Et siis mingi "Galaktika nõukogu" näeb ilget probleemi, et emotsioone pole ja ja tunnuspaberit kätte ei anna... Ja selles probleemi ei näe, et kui paar tsivilisatsiooni ( paberitega ja puha ) on teibasse aetud, et emotsioonid hankida, ja annab paberi silmi pilgutamata kätte ???

Seni pole siinkirjutaja jaoks ükski sitarataste tegemisi õigustav seletus usutav - kõikidel on augud sees ja suured. Väga veider on see kooslus siis, kas üldse reaalsus.

Augud on sees. Kuid nagu ütlesin, vastati vaid seda, mida küsisin. Kõike ei osanud küsida, kuid teema arengu lõpptulemus tundus üllatav ka mulle endale.
See kokkuvõttev tekst on samamoodi küsimuste ja vastuste stiilis, kuid oleks tulnud kilomeetri pikkune. Seega panin kokku.
Lisaks lasin selle viimase üles pandud teksti eile nö. üle kontrollida.
Tuli välja, et viga oli seoses biorobotitega. Et nemad ei ole (ei pea ennast?) biorobotiteks, kuid kasutavad neid küll. Näiteks oma tehnoloogiate hooldusel ja muuks "proosaliseks".

See nn. Galaktika Nõukogu aga ei näe seal nendega mingit probleemi. Probleemid on hallidel endal ja suht pikas perioodis (aastatuhandeid?).
Kas neil mingi "tõendi" saamisel ka õnnestub endale vip loožis mingi hääleõigus või liikmelisus saada, tundus ka mulle küsitav.
Kuid nii nad seda probleemi enda jaoks teadvustavad. Teisalt pole neil ka midagi kaotada, sain aru.
Meie suhtes on sellel nõukogul või sealsetel pealikel sama seis. Nende jaoks ei ole see nii eksistentsiaalne, kas meie geneetiline kood (veel kord!) muutub või mitte. Pigem nagu tõuaretus. See, et mingil tõul kuskil perifeerias on ka kirbud või puugid (või juhtmed küljes), ei ole samuti nende põhiprobleem. Seal käivad mängud kaugelt üle meie mätta ja arusaama.
Kuigi mingid sealse pundi jõud siiski inimkonna kaitseks protesti avaldavad.
Mõned, näe, on hea tahte aktina isegi (kodu)loomad ehk oma nooremad kloonid meile "annetanud", niiet aitäh sellegi eest.

Kas kogu tekst on reaalsus?
Kolmas kord: ärge võtke seda sellena. Eriti kui see teile ei sobi.
Või tekitab teis koguni negatiivseid emotsioone. : )
Vasta
(28-01-2019, 14:36 )Mannu Kirjutas: Aitäh jagamise eest!
Et siis ehtsad psühhopaadid, ai sa kurat! See millegi taastamise jutt on psühhopaadi hülgemöla.
Bashari info hallide kohta oli nii, et "me ei teadnud varem, et 4. astme lähikontaktid teid hirmutavad, me enam ei tee!"

Kusjuures. Kui nüüd nüüd mõelda, miks need tulnukate poolt pännatud inimesed räägivad, et karju sa seal valust või röögi õudusest - neil nagu silm ka ei pilgu. Nende jaoks on ilmselt lihtsalt konstanteering: teeb suu lahti ja toob esile kõva heli. See, et see on valu või hirmu tunnuseks, seda nad isiklikul tasandil ei taju.
Jep, suht psühhopaadid.
Mida nad seal väidetavalt inimestes aga urgitsevad? Vaevalt, et meie sisikonna ehitus neile uudiseks on.
Üks versioon siis ehk siin. Otsivad emotsioone. Või hinge. Või mida.
DNA muutmine aga käib mitmel rindel. Mitte vaid skalpelli abil, sain aru.

No ja minu "kontakt" oli ka mitte otseesindajate vaid mingi krdi seadmega (???).

Lisaks, mida see "laksu all" olemine antud kontekstis ikkagi annab?
7 miljardit "juhet". Paigaldus + hooldus.
Hm.

Vasta
Mul tuli meelde muinasjutt:
mees kollile: küll sa oled suur ja ilus!
koll vastu: olen-olen
mees: sa oled kindlasti tark ja tugev ka?
koll: hirmus tark ja tugev!
mees: vist ikka kohe nii tugev, et mitte miski sinust võitu ei saa?
koll: mitte miski ilma peal, aga vot üks pisike asi seal kuskil (ja siis lobiseb välja)

Aga kas ta on nii edev, et õnge läheb, see on emotsioonide pealt vist. Oleks vist ammu kahjutuks tehtud, kui nii loll on.
Vasta
(28-01-2019, 15:36 )Naut Kirjutas: See neil toimub mingi nn. energiate eraldamine on ka minu jaoks tõttöelda arusaamatu.
Et head ässad, voldivad seal dimensioonidevahelisi lennuaparaate kokku ja nüüd ei saa mingi teise sagedusvibratsiooniga (mis on pos. energial) hakkama.

Kuidas üldse mingi nn. pos. või neg. energia siis kas vibreerib või nagu üldse välja näeb? On selle konsistents fikseeritav?
Tajutav ju on selgelt.
Inimese füsioloogilised muutused (ka emotsioonide tulemina) on kaardistatavad.
Emotsioonide "koostis" aga justkui mitte. Või pole ma kursis.
Asi on selles, et huvigrupid on inimeselt võetava ja lekkiva energia omavahel ära jaganud, seega see ei ole neile vaid läheb teistele (bisnes) n.n. "headele". Ainut üks grupp on sellised, vahest ongi mentorid/kaitsev ...(???), kuid inglid kindlasti mtte, kes energiat ise ei võta, vaid saavad seda , siis kui ise vabatahtlikult annad, tänuks jms.

Tänud jagamast!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat