Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge ruum, juhe kuklas ning piibel
Autor Sõnum
ykskuukiir
uudishimulik

19-06-2011 12:10
Postitus: #126
RE: Webinar "Üks süda" 27.05.2011
(19-06-2011 11:36 )Jõhvikas Kirjutas:  Võib ka nii ütelda. Kõik veel ei suuda nende tõelist palet näha...

Hüpoteetiliselt edasi: Oletagem, et ühel heal päeval näevad kõik nende tõelist palet. Mis siis - kas nad muutuvad nähtamatuks? Hajuvad? Kaovad?

Mis siis, kui me avastame, et nemad - see on tegelikult meie? Mina ise?

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

19-06-2011 12:16
Postitus: #127
Nemad ei ole meie, veel vähem mina! Jah, NEMAD on saanud siin pidurdamatult tegutseda suuresti ka sellepärast, et MEIE oleme nii mõjutatavad. Aga ei tohi ka unustada, et meid on mõjutatud mitte ainult sõnaga. Tuli, mõõk ja vale on NENDE tööriistaks ja mõjutusvahendiks algusest peale olnud.

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

19-06-2011 12:18
Postitus: #128
ykskuukiir Kirjutas:Kui see jõud on olemas, siis ma ei saa aru, miks seda haisu pole veel ära tuulutatud.
Tarbijaühiskond ei lase. Isegi kui 2-3 inimest tõstavad kuskil pead, siis tuleb vastu 2000-3000 lammast, kes lihtsalt blokeerivad tee.
Kõige suurem probleem ongi just see juurteta rahvamass, kes ei tea kust tuleb ja kuhu minek. Nende jaoks on täitsa OK senikaua kui nad saavad süüa, juua, pidu panna ja telekat vaadata.
Jõhvikas Kirjutas:Mina ei kutsu üles vägivallale.
Ilmselgelt kui keegi sinu tütart vägistab, siis sa ei kutsu ka oma tütart end kaitsma. (Või naabrimeest appi) Samuti ei ole mõtet sinu kodus elavaid muidusööjaid välja visata, kes tulid sinna läbi pettuse ja relva. See ju "õhutab vägivallale". Oeh, miks on nii, et meile võib halba teha... aga meie ei tohi vastu hakata? Orjameelne harjumus ja ehk ka isegi teatud mõnu peksa saamisel?
ykskuukiir
uudishimulik

19-06-2011 12:34
Postitus: #129
Ei saanud vastust, kuhu nad siis kaovad või jäävad või lähevad, kui nende tõeline pale on välja tulnud?

Mis siis edasi, kui NEMAD on kusagile kadunud-haihtunud-hävinud? Kui nad meid enam ei mõjuta? Mis meie siis teeme? Maapealne Paradiis?

Eeldusel, et illuminaatide kõik trepiastmed on kokku varisenud (või olen ma valel teel?) ja kõikenägev silm vedeleb rentslis - mis siis? Näib et raha enam ei ole, pankasid ka mitte. Tellereid ja kaupmehi pole vaja. Raha enam ei kehti - tööl ei pea käima. Haiguseid - viirusi ei ole - arste pole vaja. Koolis ei pea käima - õpetajaid pole vaja. Midagi hullu mida kajastada, ei juhtu - ajakirjandust pole vaja. Keegi ei sõdi - sõjaväge pole vaja. Keegi ei vaidle - kohtusüsteemi pole vaja. Keegi ei tee enam kurja - vanglasüsteemi ei ole vaja.

Mingi valemiga võiks siis aastaringselt soe olla, 4 saaki taimedelt ja kõik niidule tantsima? Muud muret siis polekski, kui süüa ja sigida?

Ma ei nori muhku, lasen lihtsalt fantaasial lennata - hetkel küll väga piiratud ühes suunas.

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

19-06-2011 12:44
Postitus: #130
ykskuukiir, mina olen aru saanud seda, et nemad olemegi meie elik inimesed. Ei maksa siin asja üle müstifitseerida väävlihaisu ja orioniga, see ajab umbe. Juurteta inimmass, kes hävitab loodust ja loob enda tegevuse (kuriteo) kaitseks erinevaid gilde, looze ja ühinguid on see kurja juur.
Seega, et võidelda nende vastu me peame kõigepealt alustama endast. Looma endale (õigetel) põhimõtetel baseeruv maailm, selle järgi ISE käituma ja siis otsima mõtte- ja teokaaslasi kellega edasi minna.
Jõhvikas
Veteran

19-06-2011 12:45
Postitus: #131
(19-06-2011 12:34 )ykskuukiir Kirjutas:  Ei saanud vastust, kuhu nad siis kaovad või jäävad või lähevad, kui nende tõeline pale on välja tulnud?

Mis siis edasi, kui NEMAD on kusagile kadunud-haihtunud-hävinud? Kui nad meid enam ei mõjuta? Mis meie siis teeme? Maapealne Paradiis?

Eeldusel, et illuminaatide kõik trepiastmed on kokku varisenud (või olen ma valel teel?) ja kõikenägev silm vedeleb rentslis - mis siis? Näib et raha enam ei ole, pankasid ka mitte. Tellereid ja kaupmehi pole vaja. Raha enam ei kehti - tööl ei pea käima. Haiguseid - viirusi ei ole - arste pole vaja. Koolis ei pea käima - õpetajaid pole vaja. Midagi hullu mida kajastada, ei juhtu - ajakirjandust pole vaja. Keegi ei sõdi - sõjaväge pole vaja. Keegi ei vaidle - kohtusüsteemi pole vaja. Keegi ei tee enam kurja - vanglasüsteemi ei ole vaja.

Mingi valemiga võiks siis aastaringselt soe olla, 4 saaki taimedelt ja kõik niidule tantsima? Muud muret siis polekski, kui süüa ja sigida?

Ma ei nori muhku, lasen lihtsalt fantaasial lennata - hetkel küll väga piiratud ühes suunas.
Paradiis? Kui normaalne, ilma orjuseta ja loomulik areng on paradiis, siis jah! Ega töö kuhugi kao ja ka mitte õppimise vajadus.

Ma ei oska muud kosta kui vaata vanu loodusrahvaid. Mitu vanglat või ajalehte neil on? Elavad ja saavad looduses kordi paremini hakkama. Nemad on ellujääjad, meie oma ühiskonnakorraldusega oleme küll hukule määratud. Oskame ju ainult tarbida ja reostada...

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
Celtic
ja sina pead kandma maailma

19-06-2011 13:29
Postitus: #132
Eks ka kõiksuguste juhtmete kuklasse saamine on progress ja vajalik arenguetapp, ent nood väävlihaisuga tüübid teevad nii, et jäädki juhtmega pendeldama, ei arenegi sellest etapist edasi.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
HUGOTH
Veteran

19-06-2011 15:55
Postitus: #133
See on üks võimalus hoida inimassi enda kontrolli all. Et neid edasi orjuses ja neid edasi valitseda saab.
Edasi saab ainult siis areneda,kui inimene on igasugustest orjastajatest täielikult vaba......
Praegu toimub siiski veel vastupidine protsess.....
Celtic
ja sina pead kandma maailma

07-03-2012 21:49
Postitus: #134
RE: Valge ruum, juhe kuklas ning piibel
Areng toimub nii ehk naa, iseasi, mida keegi arenguks peab. Kui tuvastad selle juhtme enda kuklas, siis on seda märksa lihtsam eemaldada/enese kasuks tööle panna, kui siis, kui sa ei tea, millise konkreetse juhtmega tegemist. Äkki on hoopis hea juhe? Äkki on elujuhe? Lõikad läbi ja kooled päevapealt.

Käisin siinset vana teemat läbi, uskumatu, kuidas ikka aeg lendab. Oleme otsapidi tagasi sama teema juures, kusjuures mitte midagi pole vahepeal muutunud - kes oli loll toona, on loll ka täna.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
lahendused
Veteran

26-04-2013 17:06
Postitus: #135
Ma ei saa aru, miks kõik üritavad üksteisele neid "juhtmeid ja niite" külge pookida: elage parem nii, et ei pane teistele juhtmeid, ega lase ka endale juhtmeid panna.

Selline "juhtmevaba elustiil" eeldaks teadmiste vabastamist maailmapildist, ehk "sabade kaotamist".

Näide: kõri läbi lõikamine on tehnilise poole pealt üsna lihtsalt kirjeldatav (võtad ühe käega ohvril juustest, tõmbad ohvri pead tahapoole, ning lõikad teises käes hoitava noaga ohvri kõri läbi: mingeid loitse ei lausu ega mingile jumalate ohvriannile ei mõtle) - selline "puhtalt tehniline" lähenemine on vabastatud "maailmapildist, ehk sabast" - kui aga päti käest kõri läbi lõikamist õppida, siis tuleb kaasa ka päti maailmapilt "saba näol" (a'la ment on maha löömiseks ja teiste toit on ära söömiseks + 101 muud päti-bladnoi seaduse osa) - sarnaselt tuleb erivägede rambo-koolis kõri läbilõikamist õppides kaasa sealne maailmapilt ehk "saba" (ohvitseride käske tuleb vastuvaidlematult täita, oma peaga mõelda ei tohi, jne ).

Sarnaselt saaks mistahes füüsilise või vaimse ilma "töövõtted" kirjeldada "ilma sabata", ehk ilma orjastava maailmapildita - ehk inimene oleks selliste teadmiste abil "vaba": poleks juhet kuklas, ega järele lohisevat saba: samas oleks mistahes töövõtted ja tehnikad olemas.

Ehk piltlikult öeldes muutuks sellise elustiili järgijaid "üksik-jumalateks", keda teised jumalad ega vaimolendid manipuleerida ei saaks - samas võivad sellised "üksik-jumalad" liituda teiste omasugustega, ning tegutseda ühtse monaadilise/anupadaki tasandi "viinamarja-kobarana" vajalike suuremate eesmärkide saavutamise nimel.
(selle postituse viimane muutmine: 26-04-2013 17:10 lahendused.)
Eithea
Veteran

16-04-2017 15:01
Postitus: #136
(24-09-2009 11:56 )VironShaman Kirjutas:  Müstik olen juba korduvalt väitnud, et on olemas valge ruum, millest on võimalik väljuda eri maailmadesse üksikisiku tasandil nii ilma füüsilise kehata vaatama kui kolida ümber eri ajastutesse ja planeetidele kehaga aga siis juba ainult läbi surma.
See tekst ei ole ühestki raamatust kopeeritud.
Inimene on palju võimsam olend kui osatakse ette kujutada.
Teatud teadmistesse jõudnu võib selle ussiaugu kaudu rännata kuid surma kaudu rändamine on uus ümbersünd.

Valge ruum..hm, mul on meeles ka mingi valge ruum, aga ok Samas lugesin just et keravälk on tegelikult portaali ( ussiaugu?) hooldajad, elanikud (?)jne...portaal ise ei ole nähtav enamikule, kuid keravälku võivat nende lähdal tihti kohata.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
https://www.facebook.com/ziva.kuuks
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog