Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Hine, KONDENSEERITUD KAOS
#1
Phil Hine, KONDENSEERITUD KAOS: SISSEJUHATUS KAOSMAAGIASSE

"Me elame maailmas, mis allub laialdasele ning näiliselt kõikeembavale sotsiaalse ning isikliku kontrolli süsteemile, toites meile järjekindlalt valet, mille järgi oleme kõik üksi, abitud ning muutuste läbiviimiseks võimetud. Muuta oma olustikku, et sa saaksid püüda elada vastavalt isikliku vastutuse arenevale tundele; et saaksid valikuliselt muutuseid läbi viia; et me pole abitud hammasrattad mõnes universumi masinavärgis. Kõik isiklikult/kollektiivselt vabastavad teod on maagilised teod. Maagia viib meid reibastumisse ning ekstaasi; arusaamiseni ning mõistmisesse; muutma ennast ning maailma, milles osaleme. Läbi maagia võime avastada vabaduse võimalusi."

Phil Hine'i "Kondenseeritud kaos" tutvustab kaosmaagia põhialuseid ning tehnikaid lihtsa lähenemise keeles, mis kõigile asjast huvitatud osapooltele kasvõi algelise pildi looma peaksid. Teost võib võtta käsiraamatuna, ilukirjandusena või huvitava ajaviitena - huvipakkuv raamat kunstnikele, okultistidele ja teadlastele. Aga ka kõigile teistele, kes lugeda mõistavad.

Apollo poodides:
http://www.apollo.ee/product.php/0993841

Autorist:
http://en.wikipedia.org/wiki/Phil_Hine
http://en.wikipedia.org/wiki/Chaos_magic

Muudetud: 7-12-07 kell 04:22:53 mina
Vasta
#2
Teil on vöimalus saada see raamat ka palju odavamalt kui poest. Peaaegu et 1/3 odavamalt!
Osa raamatuid on veel kirjastuse käes ja kui soovite, siis saate postiga. Hind koos postikuludega on raamatu poehinast väiksem. Kui selline soov kellegil on, vötke minuga kontakti. (i)
Vasta
#3
Kes kaosmaagiat praktitseerib, üritab seista väljaspool köiki kategooriaid. Sellise jaoks on köiksugu maailmapildid, teooriad, usud, arvamused, harjumused, isiksused ainult abivahendid, mis vilküürlikult valitakse, et neid ümbritsevat maailma möista ja manipuleerida. Kaosmaage kirjeldatakse tihti kui ekstreemseid individualiste ja ka vahest kui naljamehi. Ise nad näevad ennast eriliselt tolerantsetena, kuna arvavad, et asjad mille üle vöiks vaielda, niikuinii ainult arvamused on ja seega vahetatavad. Mis tüüpiline ka postmodernile kunstis, eriti arhitektuuris, muusikas.
Kaosmaagiast on hakatud rääkima peale seda, kui ilmus okkultisti Peter Carrolli (s.1952) raamat Liber Null (1978).

Kaosmaagiateooria erineb teistest, kuna esiteks ta ei pea ühtegi tuntud teooriat öigeks, aga on nöus sellega, et kui aktsepteerida üksköik mis teooriat, saab maagilisi effekte saavutada.
Kaosmaagiateoorias on esimest korda kasutatud maagiateooria systemaatilist uurimist.


Muudetud: 12-12-07 kell 05:00:05 mina
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Peter J. Carroll, LIBER KAOS mina 3 2,798 12-12-2007, 05:00
Viimane postitus: mina

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat