Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saaremaa Para-webi uurimisgrupp
Autor Sõnum
Scythe
Uustulnukas

22-01-2008 07:05
Postitus: #26

Kessu jälle? See oli väga mugav koht minu arvates.

"Let us go on, for the long way impels us.
Thus he went in, and thus he made me enter
The foremost circle that surrounds the abyss."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katarina177
Tavaliige

22-01-2008 12:52
Postitus: #27

Oli küll jah, aga Kessu pannakse suhteliselt vara kinni. Kui keegi tuleks välja mingu hea kohaga, kus palju ruumi, oleksin kindlasti nõus Smile.

Muudetud: 22-1-08 kell 12:52:36 katarina177
tv1
Uustulnukas

22-01-2008 15:30
Postitus: #28

Uurimisgrupi nimekirja ma arvan, et võib panna küll.
Ja nüüd siis kohtadest kus olen näinud kahtlast tegevust. Esimene on samas Kuressaarest natuke väljas. Üle vana silla, selle lähedusse jääb üks Kruusatee,mis läheb sinna..kellamäe elamurajoonide poole. Seal kruusatee ääres vaatas mulle otsa üks naisterahvas. umbes 180 cm pikk. Saleda kehaehitusega. Sealsamas on ka väikesi nn.hingesi näinud. Nagu mingid kassid või mida iganes..Siis ühes kohas seal on veel. Kihelkonna mnt. pidi ringteele ja sealt nasva poole pöörata. Selle tee ääres on keegi. Nagu hiljem teada sain oli seal inimene jalgrattaga auto alla jäänud.
Nii...Siis veel Sauvere lähistel. Seal on ühed nn mäed. Üldiselt suusatamiskoht. Kutsutakse männikumägedeks. Seal nagu oleks keegi...täiesti kindel ma muidugi pole. See kant on üldse väga tuntud õnnetuste poolest. Küll inimesed kukuvad seal, siis on autoõnnetusi seal olnud. Isegi välk on seal samas puu sisse löönud. Ühesõnaga üsna halva energiaga koht tundub.. Nii. Sealt edasi on üks küla. Kandla küla. See on viimane koht kuhu minna tahaks. Seal kui ringi liigud tunned kuidas keegi käib sul järel. Samas külas on ka vana mõis. Seal sees küll midagi erilist pole aga selle ümber toimub sagimist .Üsna tihti olen näinud kuidas sealt keegi välja tuleb.Kui seal viibisin. Hakkas mingi tont mul järgi käima..igaljuhul asi oli siis nii, et enam ei maganud, ööseti äratati mind üles. Akende alt liikus läbi mingi suur pikka kasvu must kuju..aa..unustasin õelda et ise elasin seal külas ühes talus.....Toas oli ka veel keegi. Talle meeldis alati ennast näidata mulle silmanurgast. Ükskord nägin silmanurgast kuidas ta mulle hetke otsa vahtis. Nõnda 20 cm kauguselt. Aga huvitav asi oli see ,et see kuju kes toas oli, see ei läinud kunagi välja ja see kuju kes oli väljas ei tulnud tuppa. Ja iga kord kui see toas olev kuju mind üles ajas nägin ma aknast kuidas must kuju mööda liikus..Nüüdseks on seal elu rahulikuks muutunud. Tänu sellele ma arvan, et läbi une anti mulle teada ,et ma enam ei uuriks asja...ja siis jätsin sinnapaika ning peale seda oli vaikus..okey-.nüüd kaldusin teemast kõrvale.
.Leisi lähedal sellest surnuaiast olen ka kuulnud..käisin isegi seda otsimas aga lihtsalt ei leidnud...millalgi võtan uuesti teekonna ette ja otsin selle üles.Aga sellest kohast olen kuulnud igasuguseid jutte. Alustades lendavatest lilledest lõpetades kallistavate vaimudega.

Ise ma rohkem nagu eriti kindlaid kohti õelda ei oska. Ma isiklikult näen neid nii öösel kui päeval, iga kell ja peaaegu igal pool..Nüüd juba olen 90 protsenti kindel ,et see pole minu oma puhas fantaasia vaid on see mida näen.
tv1
Uustulnukas

22-01-2008 18:33
Postitus: #29

Mis arvate Vaekoja bubist.. teine korrus..seal ruumi on. biljard ka olemas ja seline natuke eraldatud..Seal saaks ka asja ära pidada...Oleneb muidugi palju tulemas nag. on
tribalangel
unistaja

23-01-2008 14:21
Postitus: #30

Ma eelistaks Kessut. Piljardist pole lugu, me lähme sinna koosolekut pidama, mitte niisama hängima. Ja Kessus on paremad toidud ja odavam ka (ok me ei lähe sinna sööma ka tegelikult, aga lihtsalt niisama seal vist ka istuda ei tohi).

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
Scythe
Uustulnukas

23-01-2008 21:35
Postitus: #31

Vaatan, et enamus siin on Kessu poolt niiet lähme sinna. Seekord võiks ehk natuke varem kohale lipsata, saab kauem pidada kokkutulekut.

tribalangel
unistaja

23-01-2008 23:39
Postitus: #32

Minugipoolest, kuigi päevapoole on seal rohkem rahvast. Kaua meil ikka aega läheb - ainult see ufo värk ongi arutada ja vbl mõni muu väljasõit ka.

"Ei olegi tegelikult midagi üleloomulikku, on ainult vähem ja rohkem haruldasi sündmusi..." K. Ristikivi
dusty
Tavaliige

24-01-2008 19:55
Postitus: #33

3. veebruar sobib mulle ka ja see Kessu nurgatagune oli mõnus koht.
Scythe
Uustulnukas

26-01-2008 20:36
Postitus: #34

Pakuks siis välja, et saaks kokku kell 18.00?

dusty
Tavaliige

26-01-2008 20:50
Postitus: #35

Mulle sobib.
tribalangel
unistaja

26-01-2008 22:03
Postitus: #36

Mulle ei sobi. Niipalju, kui mina mäletan, pannakse Kessu pühapäeviti kell 18.00 kinni Smile
Aga kuidas oleks näiteks kell 15.00 või 15.30. Teised elavad linnas ja saavad enam-vähem iga kell kohale tulla, aga mina ja Karina peame bussile jõudma,et koju tagasi saada, niiet need kellaajad sobiksid kõige paremini.

dusty
Tavaliige

27-01-2008 20:30
Postitus: #37

Mulle sobib iga aeg, tulen siis kui enamusele sobiv aeg paigas on.
killuke1
Tavaliige

27-01-2008 23:11
Postitus: #38

Kuna ma sain teemade tegemise koha pealt sugeda, siis ma küsin siin samas, et mis eesmärk on teie uurimisgrupil? Kas teete uurimusi enese tarbeks või kellegi abistamiseks või on mõni muu eesmärk?
Kas te otsite kummitusi? Kas te üritate nendega kontakti luua? Milliseid abivahendeid kasutate ja mille jaoks miski abivahend mõeldud on?
No otseses mõttes huvitab, et millega te üleüldiselt ja konkreetsemalt tegelete?

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.
tribalangel
unistaja

28-01-2008 22:03
Postitus: #39

Eesmärk on otsida ja uurida paranormaalseid kohti Saaremaal. Käime ise kohal ja vaatame, kas hakkab midagi huvitavat/kahtlast silma-kõrva-pildile. Jutte on ju palju igasugu paikade kohta, aga kui paljudel nest tegelikult tõepõhi all on? Loomulikult ei hakka me iga koolimaja kummitavaid tüdrukute WC-sid läbi käima või vanamutikeste UFOsid ligitõmbavaid kappe uurima (Laugh), aga kui leiame mõne tõsisemaltvõetava koha, siis miks mitte korra üle vaadata. Kui seal on midagi, siis anname siin teada ja teised huvilised saavad ka sinna minna, kui võimalust on. Nii et siis foorumi abistamiseks saab seda nimetada.
Kummitused kuuluvad ka paranormaalsete nähtuste alla, seega võime ka neid otsida. Mina isiklikult ei taha nendega eriti tegemist teha, aga siin on mõned inimesed, keda vaimud väga huvitavad. Vaimudega kontakti luua (mingite laudade abil jne) on natuke rumal, kunagi ei tea, kelle või mille sa lõpuks omale kaela saad, nii et selle asja jätaks praegu välja. Kuna me pole professionaalid vad lihtsalt asjaarmastajad, siis esialgu piirdume uurimisvahendite suhtes fotokate, võibolla ka diktofonide, ning loomulikult oma silmade ja kõrvadega. Lisaks võin ma proovida pendliga üht-teist uurida. Mida muud veel kasutada paranormaalsuse mõõtmiseks-uurimiseks?
Nii, sain nüüd vist enam-vähem kõigile küsimustele vastatud, kes midagi lisada tahab, palun väga...

Muudetud: 28-1-08 kell 22:32:45 tribalangel

katarina177
Tavaliige

29-01-2008 17:39
Postitus: #40

Minule sobiks kõige paremini kell 4.
Kuna hiljem ei ole eriti enam mõttet ja varem on ka veidi pikk aeg. Smile
tymuxas
Tavaliige

29-01-2008 18:01
Postitus: #41

Mind eriti kella aeg hetkel ei kõiguta kuid loodame, et sellel ajal kui sinna lähme on seal ka vabat ruumi Smile

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
killuke1
Tavaliige

29-01-2008 21:26
Postitus: #42

Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
Eesmärk on otsida ja uurida paranormaalseid kohti Saaremaal. Käime ise kohal ja vaatame, kas hakkab midagi huvitavat/kahtlast silma-kõrva-pildile. Jutte on ju palju igasugu paikade kohta, aga kui paljudel nest tegelikult tõepõhi all on? Loomulikult ei hakka me iga koolimaja kummitavaid tüdrukute WC-sid läbi käima või vanamutikeste UFOsid ligitõmbavaid kappe uurima (Laugh), aga kui leiame mõne tõsisemaltvõetava koha, siis miks mitte korra üle vaadata. Kui seal on midagi, siis anname siin teada ja teised huvilised saavad ka sinna minna, kui võimalust on. Nii et siis foorumi abistamiseks saab seda nimetada.
Kummitused kuuluvad ka paranormaalsete nähtuste alla, seega võime ka neid otsida. Mina isiklikult ei taha nendega eriti tegemist teha, aga siin on mõned inimesed, keda vaimud väga huvitavad. Vaimudega kontakti luua (mingite laudade abil jne) on natuke rumal, kunagi ei tea, kelle või mille sa lõpuks omale kaela saad, nii et selle asja jätaks praegu välja. Kuna me pole professionaalid vad lihtsalt asjaarmastajad, siis esialgu piirdume uurimisvahendite suhtes fotokate, võibolla ka diktofonide, ning loomulikult oma silmade ja kõrvadega. Lisaks võin ma proovida pendliga üht-teist uurida. Mida muud veel kasutada paranormaalsuse mõõtmiseks-uurimiseks?
Nii, sain nüüd vist enam-vähem kõigile küsimustele vastatud, kes midagi lisada tahab, palun väga...

Muudetud: 28-1-08 kell 22:32:45 tribalangel

Olgu, suured tänud vastuse eest, arvasin, et keegi ei viitsi vastata, aga siiski Smile
Minul endal on ka suur huvi nende vastu, aga ma mõistan neid ja ei pea vajalikuks neil sabas käia või neid kuidagi ärritada. Ma saan aru neist uurijatest, kes aitavad vaimudel teisele poole üle minna, aga sellest ma ei saa aru. Pealegi, on olnud juhtumeid, kus on mindud uurima ja tänu sellele on asi väga hulluks ajatud ja on isegi vägivaldseks mindud. Kui te kõik olete uurijad, siis peaksite ühtteist juba teadma ka ju... Näiteks seda, et vaimud on täiesti tavalised olevused nagu inimesedki, aga inimesed on nii kitsa vaateväljaga, et nad tunnistavad vaid seda mida silmaga näevad ja kõike mida nii lihtsalt pole võimalik näha peab läbi ja lõhki lahkama. Mina küll ei tahaks, et keegi mind uurima tuleks kui ma üritan oma sündmustes selgusele saada ja kui ma väga segaduses olen. Aga noh, eks me kõik oleme veidi isekad Smile

tribalangel
unistaja

30-01-2008 00:26
Postitus: #43

Ega meie pioriteediks polegi ainult vaime taga ajada. Mind huvitavad rohkem energiasambad (kuigi ei tea Saaremaal ühtegi. Ok tunnistan, pole uurinud ka eriti) ja nädalavahetusel tuleme kokku et üldse ühe UFO asja uurimist arutada.
Igatahes, kui huvi on, võid ju meie uurimisgrupiga liituda, võibolla tead isegi mingeid kohti, mida saaks külastada.

killuke1
Tavaliige

30-01-2008 12:26
Postitus: #44

Kuigi mind nad väga huvitavad ja on alati huvitanud, ei leia ma, et oma huvi rahuldamiseks peaksin nende rahu häirima. Kui nad tahavad, et neid aidataks, siis nad võtavad vastava inimesega ühendust ja varem või hiljem nad lahkuvad nii või naa.
Ma arvan, et te peaksite endale uurimisgruppi värbama kellegi, kes oskab hingi aidata.. Sel juhul ei tunduks teie uurimine isekas olevat vaid te aitade kedagi ja kellelgil on sellest ka kasu.

Scythe
Uustulnukas

30-01-2008 15:17
Postitus: #45

Nagu Tribalangel juba mainis, et ega me ainult hingedega tegele vaid ka energiasammaste jm.

Ja mis kell siis kokku saame 16.00 või 15.00?

katarina177
Tavaliige

30-01-2008 21:01
Postitus: #46

16.00 Smile
Aga selle rahva koha pealt, kas Kessus ei ole võimalik laudu kinni panna? Sest nii oleks väga mugav, aga samas peaks ju siis ikka midagi tellima ju ka. Samas aga tean kindlalt, et Villemis saab laudu küll kinni pannaLaugh.
tribalangel
unistaja

30-01-2008 21:27
Postitus: #47

Tsitaat:Algselt postitas: killuke1
Kuigi mind nad väga huvitavad ja on alati huvitanud, ei leia ma, et oma huvi rahuldamiseks peaksin nende rahu häirima. Kui nad tahavad, et neid aidataks, siis nad võtavad vastava inimesega ühendust ja varem või hiljem nad lahkuvad nii või naa.
Ma arvan, et te peaksite endale uurimisgruppi värbama kellegi, kes oskab hingi aidata.. Sel juhul ei tunduks teie uurimine isekas olevat vaid te aitade kedagi ja kellelgil on sellest ka kasu.

Jah, kordaks dusty sõnu ja lisaks, et Saaremaal pole selliseid inimesi, või on nad väga vaikselt ja omaette, ja kusagilt Tallinnast igaks väljasõiduks meediumit (või kuidas iganes neid ka ei nimetata) kohale tellida oleks väga tülikas. Samas, kui leiaksime mõne väga "hädas" hinge, kes aktiivselt meie tähelepanu püüaks ja otseselt või kaudselt "appi hüüaks" siis oleks ju võimalik korraldada mõne teadjamainimese külaskäik sinna. Muidu osades väidetavalt kummitavates kohtades ei pruugigi kedagi olla, nii et meediumi tulekul poleks mõtet. Jällegi kordan, et me käime ainult uurimas, ja anname siis siin foorumis oma avastustest teada.

Ok, jääb siis 16.00

Muudetud: 30-1-08 kell 21:29:04 tribalangel

katarina177
Tavaliige

31-01-2008 09:52
Postitus: #48

Väga hea, Kessus ikka? Smile
Scythe
Uustulnukas

31-01-2008 10:07
Postitus: #49

kessu ikka kessu Smile

dusty
Tavaliige

01-02-2008 18:58
Postitus: #50

Siis pühapäeval 16:00 Kessus näeme!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 2,917 20-05-2013 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 73 25,665 17-05-2013 08:03
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 9,642 14-05-2013 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 7,056 05-12-2011 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 38,172 29-06-2011 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 5,204 24-08-2009 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 12,245 01-04-2008 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Para-Uisk TÄNA!!! Andromeda 1 1,447 30-11-2007 16:10
Viimane postitus: Nazz
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 1,696 14-05-2007 12:09
Viimane postitus: Nazz

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog