Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saaremaa Para-webi uurimisgrupp
#1
Esimesel kokkutulekul leidsime, et Saaremaal ikka on paranormaalseid kohti, kus käia ja mida uurida. Väljasõite teeme kevadel ja suvel, nagu kõigile meelt mööda oli. Oleme veidi mugavad ja ei viitsi külmaga nina kodust välja pista.
Seni aga kogume kokku kõiksugu uurimist vajavad paigad ja inimesed, kes huvitatud nendes kohtades käimisest.

Uued liikmed oodatud!

Liikmed:
tribalangel
krissu007
katarina177
dusty
Scythe
tymuxas
tv1
deadsoul

Kohad:
1. Leisi lähedal vana surnuaed
2. Leisi lähedal sanatooriumi varemed

Muudetud: 12-12-07 kell 19:25:49 tribalangel

Muudetud: 28-12-07 kell 14:30:25 tribalangel

Muudetud: 20-1-08 kell 18:13:15 tribalangel

Muudetud: 23-1-08 kell 14:21:35 tribalangel

Muudetud: 6-5-08 kell 19:16:45 tribalangel

Muudetud: 6-7-08 kell 18:38:42 tribalangel

Muudetud: 20-7-08 kell 00:50:08 tribalangel
Vasta
#2
Ohhoo, vaat mis vahepeal tekkinudSmile
Minu poolt tuult tiibadesse teile ja et teie lend oleks võimas ja kestaks kaua.

Kas on vara veel küsida, kes kõike eest vedama hakkab?
Lihtsalt oleks tore kui keegi hoiaks nt. sedasama posti koguaeg informeerituna senistest liikumistest jne näide1 ja näide2 stiilis.
Siis kleebiks ma heameelega ka antud teema (või mõne teise) Tallinna ja Tartu uurimusgrupi teemade kõrvale.

Muudetud: 9-12-07 kell 04:08:00 Metavo
Vasta
#3
Tänud!
Ei tea, kes eestvedajaks hakkab, aga ma arvasin, et kuna ma niikuinii iga päev foorumit kontrollin, siis võin ise selle esimese postituse teha, ja saan seda koguaeg uuendada ka.
Vasta
#4
Siin siis foto meie esimesest kohtumisest http://www.hot.ee/jptk/saarepara.JPG kuna kohvikut hakati juba sulgema ja ma ei viitsinud kaamerat kuhugi kindlale alusele aegvõtteks seada siis ise ma sellele fotole ei sattunud aga kokku sai meid kuus.
Vasta
#5
Annan teada kahest kohast kus on kogetud paranormaalseid nähtusi

1. Leisi lähedal olevas vanas surnuaias (Tuttav, kes seal käis ütles, et ta nägi kuidas kivi maast üles kerkis ja tema poole lendas)
2. TÄPSET asukohta ei tea, aga samuti Leisi läheduses olevad sanatooriumi varemed. ( Keldris olevat 2 töölist ära surnud. Seal osas on nähtud varje liikumas)

Muudetud: 12-12-07 kell 19:22:36 Scythe
Vasta
#6
Tähelepanu! Foorumi kevad-talvise kokkutuleku teemas käis väike mõte läbi, et see võiks toimuda Hiiumaal, mis saarlastele oleks palju parem kui kusagil Lõuna-Eesti pärapõrgus Smile. Kui homseks seda mõtet täiesti maha ei maeta, siis minge ja olge kahe käpaga Hiiumaa poolt, kes minna saavad. Mina läheks, kui rohkem tuttavat rahvast oleks minemas.

Ja veel - Scythe, mis sellest ohvrikivi plaanist sai, talvel peab ju ära käima, aga praegu on räigelt külm...
Vasta
#7
Ma pole sind msnis näinud ja ma ootan DaamValges käest infot selle koha kohta

Ja see kokkutuleku plaan sobib küll

Muudetud: 8-1-08 kell 19:54:23 Scythe
Vasta
#8
Aga nagu ma praegu uurisin, siis busse Saaremaalt Hiiumaale otse ei lähe, siis peaks kõigepealt minema Haapsallu ja sealt edasi Kärdlasse. Kas äkki dusty ei kavatse autoga minna? Siis saaks 3-4 inimest veel minna ja bensiiniraha mitme peale klappida.

Ja veel natuke nukramad uudised: seda ohvrikivi külastust peab veel mitusada korda kaaluma, sest palusime kasutajal DaamValges seda kohta kaardil uurida, ja selgus, et seal on kaks musta negatiivset kogu. Dusty mäletab, mis jama selle ühegagi seal kokkutulekul oli. Mina mäletan liigagi hästi.
Igatahes, mõelge enne mitu korda järele. Kas meil on mõtet minna. Seal on kindlasti aktiivne (oletatavasti negatiivne, aga vbl on ainult need mustad asjad negatiivsed) energia, ja võibolla ka näeme üht-teist huvitavat, aga kas riskida sellega, et need negatiivsed värgid võivad kellegagi koju kaasa tulla?
Mina arvan, et minust tulijat ei ole, aga kui on piisavalt palju hulljulgeid, siis laske käia.

Muudetud: 9-1-08 kell 19:19:13 tribalangel
Vasta
#9
Ega igale asjale ei pea kohe ligi minema, seda ohvrikivi ja teisi selliseid kohti tahaks eemalt pildistada, tahaks näha kas midagi fotole ka püüda õnnestub.

Muudetud: 13-1-08 kell 00:30:26 dusty
Vasta
#10
Okey. Elan ja olen Kuressaares ja tahaks kohtuda para-web i rahvaga, Aga ei oska kuidagi ühendust võtta, ega millestki alustada.
Ühesõnaga siiamaani olen kõiki hingede asja ise uurinud. Kohati õppinud neid nägema ja füüsiliselt tunnetama.(Ei oskagi seletada kuidas)... Otsin lihtsalt küsimustele mõningaid vastuseid ja lihtsalt inimesi kellel on samad huvid..
Võibolla leian selle mida otsin.

minu MSN: kandla_3@hotmail.com
RATE: tv1
Vasta
#11
Tere,
Selle jaoks on meil oma teema, siin kirjutatatakse uurimisgruppide tegevusestwink
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid52910
Vasta
#12
Ei ole tegelt väga vale siia ka kirjutada, kui ta soovib uurimisgrupiga ka liituda. Sinna ohvrikivi juurde aga jah, jääb kahjuks minemata vist. Talle võiks see huvi pakkuda, aga ega see must kogu mingi õige vaim vist pole ka.
Muide, tv1, kui sa sellest teemast nii väga huvitatud oled - võiksid ju siia kirjutada kohtadest, kus kummitab, või toimub muud huvitavat/veidrat tegevust (kui tead). Kas ma panen sind uurimisgrupi nimekirja ka?
Vasta
#13
Kus kohas see ohvrikivi on muide? Kui seal mingid "olevused" siis tasuks ikka minna ju.
Vasta
#14
Kas sa scythe PM-i ei saanud millalgi (kuu aega tagasi?) kätte? Seal rääkis selle asukohast. Ei tasu minna, seal on kaks väga negatiivset musta kogu, ja kui kasvõi ükski neist otustab kellegagi koju kaasa tulla, siis meil pole mingeid võimalusi sellest vabanemiseks.
Aga nagu ma ennem juba mainisin - kui saad kokku piisava kamba hulljulgeid, siis laske käia, mina ei tule, sain juba oma õppetunni.

Muudetud: 14-1-08 kell 19:59:38 tribalangel
Vasta
#15
Tegelikult ma täpselt kohta ei õelnud teatud põhjustel. Ma lisan tymuxase msni ja räägin talle seal.
Vasta
#16
Dusty! Sina käisid reedel seal Tallinna-koosolekul! Palun, kirjuta, mis Saaremaast huvitavat räägiti...
Vasta
#17
Käisin Tallinnas ära ja meil on üks koht mida uurida, saatsin asjaosalistele ka seda puudutavad kirjad. Pikemalt räägin siis kui Saaremaa uurimisgrupiga jälle kokku saame. Tundub, et meie gruppi on ka uusi liikmeid oodata. Varsti oleks aeg jälle kokku saada ja vahepeal kogutud infot jagada.
Vasta
#18
Ma mõtlesin ka, et võiks nagu kuskil veebruaris kokku saada. Saaks vaikselt juba arutama hakata väljasõite jne.
Vasta
#19
Ootan uut kokku saamist, siis pidi dusty pikemalt rääkimawink Tundub huvitav ning tasub uurima minna.
Vasta
#20
mis kohaga tegu on
Vasta
#21
Kuidas kellegile sobiks kokkutuleku ajaks 3. veebruar?
Vasta
#22
3. veebruar on minu meelest küll täiesti hea aeg, mil uus kokkutulek korraldada. Oleksin kindlasti kohal, kui midagi kiiret ette ei tule. Aga kas koht jääb samaks, või korraödame seekord kokkutuleku mingis muus paigas?
Vasta
#23
Mulle ka sobib, kuskohas korraldame?
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
mis kohaga tegu on

See koht on ühe saare pääl.
Vasta
#25
Hetkel 3. sobib .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,813 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,931 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 54,757 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,571 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,447 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Para-Uisk TÄNA!!! Andromeda 1 2,572 30-11-2007, 16:10
Viimane postitus: Nazz
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,753 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat