Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saaremaa Para-webi uurimisgrupp
#51
Põhimõtteliselt olen juba kohal.


Seal näeme jah, kui veab siis saan isegi andooriumi kaasa Bleh

E-
Sorry, kahjuks ei jõudnud me kumbki, ei olnud kahjuks aega.
Kuid oleks tahtnud tulla.

Muudetud: 4-2-08 kell 16:58:42 tymuxas
Vasta
#52
Kuna saabumas on koolivaheaeg (viimaks wink) võiks korraldada ühe väljasõidu nüüd ära. Pakuks välja näiteks neid Viiase hooneid. Muideks nendele kes ei teadnud, Lahetaguse väljasõit jäi ära liiga kõrge veetaseme töttu ja koht oli ligipääsmatu, niiet peab ootama kuni kuivemaks läheb, et sinna minna

Muudetud: 10-3-08 kell 21:43:37 Scythe
Vasta
#53
Endal on koolivaheaeg suht tihedalt sisustatud, niiet minuga vist kahjuks arvestada ei saa Sad.
Vasta
#54
Ilmateade ei andnud praegu mingit lootust, et tuleks selline ilm, et võiks rahulikult kuskil midagi uurida. Kui suud/silmad lund täis ja ise külmast värisemas ei tunneta ju midagi kui sellised segavad tegurid on. Üritan oma fototehnikat ka täiendada, et oleks suurem võimalus tõendeid koguda. Kõige parema meelega liiguksin ma ikkagi sooja ja kuiva ajaga.
Vasta
#55
Muretsege endale seebikarbid, nende peale kipub kõige paremini igasugu paranormaalsusi jääma millegipärast wink
Vasta
#56
Pakuks jälle välja et võiks uue kokkutuleku teha, kuna mul on teile ühtesi väga huvitavaid pilte näidata. Ajaks pakuks näiteks 5. aprill minu enda pool.
Vasta
#57
Seebikarp on olemas aga tahaks ka midagi muud proovida. Üks USA parauurija mõtles, et miks on enamus kummitusi just pimeduses fotole roninud ja tuli siis mõttele päevavalgus ära kaotada. Selleks on filter mis eemaldab kogu nähtava ja ka ultravioletse spektriosa ja laseb läbi vaid valguslaineid mis on üle 720 nanomeetri. Kui sellise filtriga teha päeval foto on see nagu öösel pildistatud ja tal hakkas fotodele igasugu külalisi jääma. Hetkel pole seda laos aga kui tuleb siis tellin endale ka. Siis läheme jahile.

Praeguse seisuga 5. aprill mulle ei sobi sest sellel nädalavahetusel on kaks sünnipäeva, üks neist mu enda oma.

Muudetud: 23-3-08 kell 19:47:00 dusty
Vasta
#58
Kokkutulek 3. mai kell 15.00 lossi hoovis.
Vasta
#59
sooviks ka liituda selle tunttud klubiga ja siis saarel neid kohti uurida kuna ise viibin ka saarel
Vasta
#60
Sooviks teada kus olete käinud grupiga ning mida olete kogenud?
Vasta
#61
Oleme oma grupiga viimasel ajal eriti vaikseks jäänud. Varem sai käidud Muhus UFOt otsimas (aga ega ta ju käsu peale ei tule) ja ühes vanas sõjaväebaasis niisama kolamas (kust muuhulgas leidsin ilusa oranži orbi). Oli plaan ka ühe ohvrikivi juurde minna, aga seal olla üks vastik must kogu, mina selle lähedusse minna ei tahtnud ja teised millegipärast hiljem ise ka ei läinud. Nüüd pole juba kaua aega kokku saanud; enamus liikmeid on mitteaktiivsed või Saaremaast pikemat aega eemal sellest õppeaastast. Omavahel suhtleme aga ikka edasi ja kui mõne huvitava koha leiame, võime mõnel suvel kuhugi jälle minna wink
Vasta
#62
Ei ole eriti kursis nende kummitavate kohtadega aga on kuskil teada, et kummitab? Tahate kangesti suvel kuhugi minna?
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas ossu
Ei ole eriti kursis nende kummitavate kohtadega aga on kuskil teada, et kummitab? Tahate kangesti suvel kuhugi minna?
Kõik tegelt oleneb kelle käest küsida. Usun, et leiad igast külast ja linnast kellegi kes väidab, et kas antud külas või väga lähedal sellele on mingi kummitav koht.
Vasta
#64
Jajah,
Suvel sättisin ka Saares olles end külameestega rääkima. Räägitav olevat mõnekümne aasta taguses ajas koos seltskonnaga Ziguli aknast suurt tulekera Kihelkonna kandis vaadelnud Smile.
Mis on tore, sest ka Lümandust on raamatutes üks väga ilmekas ufo-kohtumine kirjas.

Kindlasti soovitaks Sassiaugu kandis rohkem luusida ( http://www.foto24.ee/showPhoto.php?photoID=2181307 ) - Mustjalast veidi alla jääva karjääri ääres. Tõenäoluselt eelmainitutega kuidagi seotud.

Lisaks tulevad mandrikad järgmine suvi Muhku, Rässasse.

Vasta
#65
Tohoh. Muu maakoht on Mustjalast 5 km. Peaks ehk pilgu peale heitma kui sinna satun Smile
Vasta
#66
Mul üks küsimus: kas Saare Parakas on veel jöus ? tahaks ka liikmeks . prg olen skeptik nende asjade pealt aga kui nään siis usun.
Vasta
#67
(14-01-2008, 19:59 )tribalangel Kirjutas: Kas sa scythe PM-i ei saanud millalgi (kuu aega tagasi?) kätte? Seal rääkis selle asukohast. Ei tasu minna, seal on kaks väga negatiivset musta kogu, ja kui kasvõi ükski neist otustab kellegagi koju kaasa tulla, siis meil pole mingeid võimalusi sellest vabanemiseks.
Aga nagu ma ennem juba mainisin - kui saad kokku piisava kamba hulljulgeid, siis laske käia, mina ei tule, sain juba oma õppetunni.

Muudetud: 14-1-08 kell 19:59:38 tribalangel

See siin on just selline koht, kus oleks sobilik oma mainitud "õppetunnist" rääkida. Mis seal siis ikkagi juhtus?
Vasta
#68
(26-02-2013, 19:46 )Gforce Kirjutas: Mul üks küsimus: kas Saare Parakas on veel jöus ? tahaks ka liikmeks . prg olen skeptik nende asjade pealt aga kui nään siis usun.

Tere!
Kahjuks oleme peaaegu välja surnud Bleh
Kui tead mõnda põnevat kohta, kuhu tahad minna, siis oleks muidugi võimalik kamp jälle kokku ajada, sest mõned kunagised liikmed on täitsa olemas, aga foorumisse nende tee neid enam eriti ei too. Parahuvi pole aga kindlasti kadunud wink

Ja RiENNA: ei, kõike pole vaja jagada. Siin foorumis on kindlasti palju neid, kes on oma lood pikalt ja põhjalikult lahti rääkinud, kui huvi on, võid lugeda!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,813 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,931 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 54,760 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,574 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,247 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,449 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Para-Uisk TÄNA!!! Andromeda 1 2,572 30-11-2007, 16:10
Viimane postitus: Nazz
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,753 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat