Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte?
#26
Mina kunagi ei uskunud sellisei asju, ja pidasin igasugu hääli ja samme oma meelepetteks.Kui aga need hääled,sammud ja muud paranormaalsedtegevused hakkasid juba beanormaalselt reaalseks muutuma,siis hakkasin mötlema et selline paranormaalne maailm ongi olemas,hakkasin oma kinnituseks uurima igasugu selletaolist kirjandust kus sain aina rohkem kinnitust et minu ettekujutused ja nn juhused polnudki juhused.Algul lihtsalt kuulsin neid,hiljem olen hakanud ka nägema.Esimest korda nägin unes,siis juba ilmsi,kui köögist taldrikuid vöttesakna alt lipsas mööda tume mehekogu.
Vasta
#27
Vaimude "nägemine" silmade põhise pildina sõltub sellest, kui jämedaid kihte vaim sisaldab: kui vaimu jämedamaks kihiks on eeterkeha, siis on võimalik vaimu silmanurgast näha (nagu matustel surnute füüsiliste kehadega sarnaseid eeterkehasid).

Hoopis teine teema on vaimudega suhtlemine: isegi kui vaimul pole üldse "jämedamaid" kihte (nö anorgaanik), saaks selline vaim suhelda meie hinge ja lihakeha animeeriva vaimuga: see oleks midagi taolist, kui kirjanikel aegajalt avalduv "hetkeline inspiratsiooni puhang", mille kohta öeldakse ka "kirjanikule tuli vaim peale".
Ühesõnaga kui ilmneb mingi enda olemusele mitteomane mõttesähvatus, siis ongi ilmselt toimunud suhtlus teise vaimolendiga.



Selleks, et paremini antud temaatikat mõista, võiks silme ees hoida 7-peenkeha põhist maailmapilti:
1) Füüsiline tasand, mille moodustavad:
1a) Füüsiline lihakeha.
1b) Elujõudu andev eeterkeha.
Ehk lääne meditsiin ja materialistid tajuvad vaid poolt füüsilisest tasandist (füüsilist keha 1a), eirates teist poolt füüsilisest tasandist (eeterkeha 1b) - hiina meditsiin ja ida filosoofiad prana (elujõu) mõiste näol arvestavad ka eeterliku poolega füüsilisest tasandist.
2) Astraalne, ehk emotsioonide tasand: meie ihad ja emotsioonid.
3) Mentaalne tasand: meie mõtted ja karma.
2+3 moodustavad hinge.
4) Ühtsuse, ehk buddhi tasand: meie mõistmine ja intelligentsus.
5) Vaimsuse, ehk atma tasand: meie igavikuline vaimne olemus.
4+5 moodustavad vaimu.
6) Monaadiline, ehk anupadaki tasand budismi mõistete süsteemis.
7) Jumalik, ehk adi tasand budismi mõistete süsteemis.
6+7 moodustavad loojaliku osa, mis on inimestes vaid iduna=algena.

Loomad läbivad tasandeid 1-3, ehk loomadel on hing, ning nende keha animeerib vaimu asemel eluprintsiip.
Inimene läbib tasandeid 1-5, ehk inimese lihakeha animeerib hing ja vaim.
Vaim kitsamas mõistes on tasand 5, ehk atma.
Igasugu "silindrilised udukogud" on vaimolendid, kes läbivad tasandeid 1b-5, ning kellest me näeme eeterliku osa.
Jumalad tegutsevad tasanditel 5-7, ehk neil pole lihakeha ja hinge, ning nende "kese" asub vaimust peenema pool.


Nüüd saaks igaüks "täpsustada" 7 peenkeha süsteemi abil, milliste kihtide tajumist ta selle "vaimu nägemise" all täpsemalt silmas peab.
Minu jaoks on silmanurgast nähtav pool-läbipaistav "vaim" tasandi 1b tajumine, ehk vaimu eeterliku osa nägemine - kuid vaimuga suhtlemine toimub tasanditel 4 ja 5, ehk mõistmise ja valguse/vaimsuse ülekande abil (kas ühepoolselt meediumluse, kanaldamise, või kirjanikele omaste inspiratsiooni sähvatuste näol; või kahepoolselt shamaani rännaku abil ülemisse ilma).

Vasta
#28
Ma avan et täiskasvanud ei näe vaime sest nendel on pea igasugu mötteid täis.Lapsed näevad (vanuses 0-7) sest neil ei ole selliseid mötteid nagu vanematel.
Vasta
#29
Mina nÄinud ei ole aga kuulnud olen kül.
Vasta
#30
Küsimus oleks pidanud olema püstitatud vastupidi: kas vaimud näitavad endid kõikidele? Ja siis kohe teine küsimus: kas kõik oskavad märgata vaime? Siinkohal ongi tähtis see, kes märkab ja kes ei? Ruumis on palju inimesi, põrandal lebab nõel, mõned tantsides märkavad seda mõned mitte vaid käivad sealt jalgadega üle.
Vasta
#31
Pole samuti kahjuks mitte midagi üleloomulikku näinud, elu jooksul
Vasta
#32
(19-12-2017, 20:39 )ccorpion666 Kirjutas: Pole samuti kahjuks mitte midagi üleloomulikku näinud, elu jooksul

Üleloomulikkus on omadus, mis tähistab millegi jäämist väljapoole tavalisele inimesele tavapäraste meeleelundite abil kättesaadavat maailma.

Vasta
#33
(19-12-2017, 20:45 )Nofretete Kirjutas:
(19-12-2017, 20:39 )ccorpion666 Kirjutas: Pole samuti kahjuks mitte midagi üleloomulikku näinud, elu jooksul

Üleloomulikkus on omadus, mis tähistab millegi jäämist väljapoole tavalisele inimesele tavapäraste meeleelundite abil kättesaadavat maailma.

Tänud, ei teadnudki! kuid pole tõesti mitte midagi ome elu jooksul kogenud. Kirjutame niimodi siis.
Vasta
#34
need kes näevad vaime pidavat olema arenenud rohkem perifeerne nägemine. Mina näiteks ei näe aga tunnen. Oleneb hingest, mõnega saab kiiresti ja arusaadava kontakti kuid mõnega on raskem see info vahetusSmile
Vasta
#35
(20-12-2017, 00:11 )ccorpion666 Kirjutas:
(19-12-2017, 20:45 )Nofretete Kirjutas:
(19-12-2017, 20:39 )ccorpion666 Kirjutas: Pole samuti kahjuks mitte midagi üleloomulikku näinud, elu jooksul

Üleloomulikkus on omadus, mis tähistab millegi jäämist väljapoole tavalisele inimesele tavapäraste meeleelundite abil kättesaadavat maailma.

Tänud, ei teadnudki! kuid pole tõesti mitte midagi ome elu jooksul kogenud. Kirjutame niimodi siis.
Minu jaoks on kõige: selgeltnägemise, kuulmise nihutamise jne juures väga tähtis, et keha oleks külluslikult energiaga täidetud. Keha on nagu masin, kus vähese/tavapärase energiataseme korral töötavad selleks eluks vajalikud põhiprogrammid ja energia külluse juures lähevad/hakkavad tööle elus vähemtähtsad vidinad (selgeltnägemine, kuulmine, tunnetamine jne).
Vasta
#36
(22-12-2017, 07:23 )Eithea Kirjutas:
(20-12-2017, 00:11 )ccorpion666 Kirjutas:
(19-12-2017, 20:45 )Nofretete Kirjutas:
(19-12-2017, 20:39 )ccorpion666 Kirjutas: Pole samuti kahjuks mitte midagi üleloomulikku näinud, elu jooksul

Üleloomulikkus on omadus, mis tähistab millegi jäämist väljapoole tavalisele inimesele tavapäraste meeleelundite abil kättesaadavat maailma.

Tänud, ei teadnudki! kuid pole tõesti mitte midagi ome elu jooksul kogenud. Kirjutame niimodi siis.
Minu jaoks on kõige: selgeltnägemise, kuulmise nihutamise jne juures väga tähtis, et keha oleks külluslikult energiaga täidetud. Keha on nagu masin, kus vähese/tavapärase energiataseme korral töötavad selleks eluks vajalikud põhiprogrammid ja energia külluse juures lähevad/hakkavad tööle elus vähemtähtsad vidinad (selgeltnägemine, kuulmine, tunnetamine jne).
Tegelikult ongi see nii ­- kõik ajus asuvad ruumid peavad olema puhtad. See on sama kui te puhastate oma arvuti viirustest ja valede programmi juppidest. Energeetiliselt peate samuti olema täidetud. No tühja akuga – teie mobla ei tööta. Peate jõudma tasndini kus te suudaksite avada iseseisvalt HINGE kodu ukse.
Kõik need – kes kuulevad omi mõtteid – on juba sündides üli tundlikud. Aga tavaliselt tikuvad nad kõikjalt ülesse korjama, igal pool tolknevaid musti koletisi. Need aga põhjustavadki skisofreeniat ja vaimuhaigusi. Ning hakataksegi kuulma, nende mustade koletiste ütlusi. Ning nende käske täitma.

Vasta
#37
(24-06-2013, 10:14 )Wilholmensis Kirjutas: Küsimus oleks pidanud olema püstitatud vastupidi: kas vaimud näitavad endid kõikidele? Ja siis kohe teine küsimus: kas kõik oskavad märgata vaime? Siinkohal ongi tähtis see, kes märkab ja kes ei? Ruumis on palju inimesi, põrandal lebab nõel, mõned tantsides märkavad seda mõned mitte vaid käivad sealt jalgadega üle.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kohaliku Konsumi müügisaalis avaral põrandal siputas oma koibi üks suur põrnikas, oli seliti ja ei saanud end püsti. Enne vaimude märkamist tuleb osata märgata pisemaid olevusi, et neil peal ei trambi. Võtsin tolle põrnika üles ja viisin välja männioksale. Märkas üksainus emme oma pisikese lapsega, näitas ka oma lapsekesele ja too vaatas ja vaatas. Tollest lapsest kindlasti kasvab Inimene. Kuid normaalseid inimesi oli kümneid sagimas. Kõigil oli ükskõik.

Vasta
#38
Iga suguvõsaga on seotud omad vaimudegrupid ja igas põlvkonnas valitakse välja need kes saavad vaimude ja suguvõsa vahendajateks, nendel siis ei lõpe vaimude nägemine lapsepõlvega vaid on eeldus jääda ka šamaanihaigusesse st vaimud hakkavad neile tutvustama teispoolsust ja nad kuulevad hääli peas ja näevad ilmsi und. Paraku satuvad need isiksused tänases intellektipõhises maailmas kas hullumajja või vaimselt alaarenenud laste koolidesse. Puudub eelmise põlvkonna šamaani koolitus mis tutvustaks eri maailmu ja eraldaks nägemises nende maailmade objektid selle järgi mis kuuluvad siia ilma ja mis kuuluvad teispoolsusesse. Põhisegaduse tekitabki see kui vaimude väljavalitu ei suuda eraldada tavamaalima pilti teispoolsusest ja näeb mõlemat korraga. Täna suudavad vähesed nn trummita nägijad selle eri maailmade pildi enda jaoks paika panna ja neist saavad ravijad, ennustajad ja maagid.
Täna on peavoolu šamanismiks juudimaagia ja maailma juhitakse maagiliste rahamärkidega mida toodab üks juudiperekond kogu läänemaailmale: Rotchildid. Raha taga on aga tuhandeid aastaid lihvitud rituaaltapmistega saadud loomhingede kasutamine, olid ju juutide esivanemad rändloomakasvatajad. Seega on löögi all kõik konkureerivad vaimuilma nähtused ja neid ohjeldama on määratud psühhiatria mis tunnistab kõik selle mis jääb välja viie meele tajuulatusest luuludeks ja ravimisobjektiks samal ajal ise kasutades oma huvides šamanismi igapäevaselt nii nagu seda teevad Siberi rändkarjade aladel Šamaanid.
Vasta
#39
Äkki peaks küsima teistmoodi: Miks vaimud end mõnedele näitavad ja teistele mitte? Smile
Vasta
#40
Kõik toimub ju meie endi peades. Vaimude nägemine on religioosne kogemus kuid see ei tähenda et nad eksisteeriksid reaalsel kujul. See on ka põhjus miks üks inimene näeb nii öelda midagi ,teised kõrvalseisjad aga mitte midagi.
Vasta
#41
(28-12-2017, 20:58 )Punahabe Kirjutas: Kõik toimub ju meie endi peades. Vaimude nägemine on religioosne kogemus kuid see ei tähenda et nad eksisteeriksid reaalsel kujul. See on ka põhjus miks üks inimene näeb nii öelda midagi ,teised kõrvalseisjad aga mitte midagi.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kas kolmeaastased lapsed juba on religioossed et näevad vaime? See avastus oleks küll teaduslik kõmakas.

Vasta
#42
Seda et kolmeaastased võivad juba vaime näha,selles ma ei kahtle hetkekski. Nad võivad veel palju enamatki, minu arust see on religioossus.Oleneb mida keegi selle all mõistab.
Millisel kujul need kogemused eksisteerivad nagu näiteks mainitud kolme aastase lapse omadki on ilmselt looduse saladus mida pole veel keegi suutnud lahendada. Sellepärast ma arvan et oleks väga huvitav teha vastav teema kuhu saaks postitada selliseid kogemusi.
foorumis on ju selliseid inimesi kes omavad erinevaid kogemusi ja näevad neid vaime jne. Teemas võiks seda siis kirjeldada,milline oli esimene kogemus, millistes tingimustes ta neid tajub jne.
Mõnedel juhtub see juba lapsena,teistel tuleb selleni jõudmiseks jõuda mingit laadi kriisi. Mõnele vaim valetab mõnele räägib tõtt.
teemasse võiks kirja panna ka teiste kogemusi jne.
Vasta
#43
mul on see lapsest saati,peale seda kui olin kliinilises surmas hakkasid toimuma kummalised nähtused jne.nüüd olen harjunud juba kuid ei oska veel vastu võtta neid.näiteks igakord kui midgi mu lähedastega juhtub koputatakse 3 korda kas aknale või uksele.ja seda ei kuule vaid mina ka teisi on kes on kuulnud.ja vaimolendid üritavad tihti muga suhelda kuid ma väldin seda.ei tea kuidas ja mis tegema peaks?suht kriipi on vahest.
Vasta
#44
Lapsed tulevadki ju teispoolsusest siia maailma, ja siin saavad vabadest liblikatest roomavad ussikesed. Esimestel aastatel näevad lapsed nii siin kui teispoolsuse objekte ja suhtlevad nendega. Hiljem jäävad vaime nägema need lapsed keda vaimud on määranud suhtlejateks teispoolsuse ja meie ilma vahel. Samanism ütleb, et šamaanid on elavad surnud sest näevad nagu surnudki ka surnute ilma. Kes siis on need kes näevad vaime -šamaanide võimalikud õpilased. Vaime pole vaja karta, osa neist toitub hirmudest.
Vasta
#45
(14-01-2018, 11:44 )kress Kirjutas: mul on see lapsest saati,peale seda kui olin kliinilises surmas hakkasid toimuma kummalised nähtused jne.nüüd olen harjunud juba kuid ei oska veel vastu võtta neid.näiteks igakord kui midgi mu lähedastega juhtub koputatakse 3 korda kas aknale või uksele.ja seda ei kuule vaid mina ka teisi on kes on kuulnud.ja vaimolendid üritavad tihti muga suhelda kuid ma väldin seda.ei tea kuidas ja mis tegema peaks?suht kriipi on vahest.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ma nii pooleldi naljapärast lisan, teine pool tõsimeeli: Mida siis teha, kui tihaste parv akende taga enne aovalget toksima hakkavad? Keegi aus kristlane oma vene õigeusu kiriku kaudu nii korraldas mulle, mu kodu seintesse toksiti augud kümnete tihaste poolt. 3 talve tuli üle elada sellises seltskonnas kuni aru sain mis värk toimus. Mitte kunagi poleks uskunud varem, et kristuse kaudu saab kellegile surma soovida. Saatsin tagasi tegijate endi nahkade peale, tihaste parv kadus mujale tunni aja jooksus ja nii jäigi. Teemast natuke mööda, kuid para ikkagi. Seda ei juhtu iga päev. Kui ise pole kokku puutunud siis ei usu.

Vasta
#46
Ja Alfi tegi sellest kõigest 63-ndal aastal filmi "Linnud"
Vasta
#47
(06-02-2018, 23:26 )Aadu66 Kirjutas: Ja Alfi tegi sellest kõigest 63-ndal aastal filmi "Linnud"
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jaa, seda filmi on nähtud. Alfredi kohta infolink:
Alfred Hitchcock
https://et.wikipedia.org/wiki/Alfred_Hitchcock
1963 "The Birds"
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Teatan alandlikult, et posijamutikeste poolt saadetud linnuparve saab väga kenasti tagasi saata, linnud ise ei pea sinna füüsiliselt kohale lendama, kuid neil mutikestel kindlasti midagi juhtub. Tuleb ainult üks isend linnuparvest kätte saada, teda ilusti oma käte vahel hoida ja temaga rääkida, pikk jutlus maha pidada, linnuke vaatab vastu nii et silm kaa ei pilgu, täpset tehnoloogiat ei saa õpetada kuna see pole õpetatav, või kui siis ainult erakordse usalduse kaudu õpetatav. Vabaks lastud lind viib sõnumi kaasa oma parvesse ja lendavad mujale. Tolle võimaluse kohta kuupäev oli saadetud minu poolt tellitud horoskoobi kaudu ühe tugeva vene sensi poolt. Korraldus uskumatult täpselt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,471 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,051 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,698 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Mida tohib küsida ja mida mitte ? OuijaFan 28 15,157 13-09-2011, 08:28
Viimane postitus: akvamariin
  Miks vanades lahingupaikades ei kummita? heajuut 48 16,823 29-10-2010, 21:20
Viimane postitus: Liine
  Kas ja miks ilmuvad vaimud just piltidel/videotel? Sycne 55 27,557 10-12-2009, 17:30
Viimane postitus: völundr
  Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud? orknow 81 26,001 02-08-2009, 19:37
Viimane postitus: kassiroju

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat