Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mugavuse vidin
#1
Mulle meeldiks, kui.... ma võtan ülevalt "Uued postitused alates viimasest külastusest", tulevad uute postitustega teemad. Kuid teemade algul võiks olla nupuke, kuhu klikkides suunatakse mind esimese lugemata sõnumini. See hoiaks aega kokku ja oleks mugavam. Ei peaks hakkama kuupäeva ja kellaaja järgi vaatama, milline mul lugemata võiks olla.
Vasta
#2
Lugemata TEEMAD märgistatakse ära lihtsalt teistsuguse ümbrikuga - kuigi see oleneb sellest themest, mida sa kasutad. Näiteks Green Dejavu puhul on see valge ümbrik.

Ja veel - selles rubriigis kuvataksegi sõnumid, mis lugemata on... nii et ma ei saa eriti aru, mida sa täpselt mõtled.

Mingit suunamist ei tule, sest paljudele oleks see ebamugav... ma arvan, et aja järgi sorteerida postitusi, mis nagunii lugemata on, ei tohiks olla suur probleem... ainuüksi juba sellepärast, et nagunii on neid seal ainult paar tükki (oleneb kui tihi foorumit külastad loomulikult):o
----------
henzukaz: Durian, äkki on tegemist tähenärimisega selles "TEEMAD" asjus?

[Teadet on muutnud 23-2-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#3
Parandaks... TEEMAD, kus on lugemata sõnumid märgistatakse ära teistsuguse ümbrikuga.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja durian
Parandaks... TEEMAD, kus on lugemata sõnumid märgistatakse ära teistsuguse ümbrikuga.

jep. just nii.

pole suurem asi enese väljendaja

[Teadet on muutnud 23-2-2004 postitaja Green_Day]
Vasta
#5
Probleemi pole ju. Kõik postitused kajastatakse seal Uued postitused alates.... all. Et võtke siis järjest ühe teema postitused läbi.
Minu arust need ei ole seal uute postitustega teemad alates viimasest lülastusest.
Vasta
#6
On küll teemad.

Kuid Green_Day tahab vist, et talle supp lusikaga suhu topitakse.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja durian
On küll teemad.

Kuid Green_Day tahab vist, et talle supp lusikaga suhu topitakse.

Inimloomus on juba kord parajalt mugav. Ok, las jääda nagu ta on. Eks olen oma mugavusest üle.
Vasta
#8
Esiteks, on teada, et XMBs antud loetud / lugemata teemade jublakas jukerdab.

Teiseks, jätkaks seda mugavuse teemat ja paluks foorumis sisse lülitada "punktikesega teemad" ("dot folders"), mis siis näitaksid kasutajale ära, missugustesse teemadesse nad juba on vastanud (a la "Enda postitusega teemad", lihtsalt punktike näitab sinu postitust tavalises foorumivaates). Ning, kui see sisselülitatakse, väikse kopeerimise-pasteerimisega sama funktsioon today.php-sse kirjutada, kuna see sealt puudub (ära mind süüdista, henzukas Bleh).
Vasta
#9
No "punktikestega teemad" tulevad mulle praegu totaalse üllatusena Laugh Siuksed asjad on olemas või ? oh imet Bleh Oleks seda teadnud, oleks nii mõnigi asi lihtsam olnud... "Punktikestega teemad" ehk leiaks sellele mõne parema eestikeelse vaste Laugh ? Eks lülitatataksegi sisse kui teaks kuidas seda teha Bleh

Lugemata teemade jublakas tõepoolest jukerdab. Aga pole valikut - parem kerge kakanikerdis, kui totaalne saast, eksole. Ma usun, et need probleemid saavad lahendatud uue para-webiga, mis nüüd kunagi tulevikus peaks valmima..Eks näis.

pasteerida oskan ma jah Laugh eks näis. see et today. php kaka on ja sealt palju lisalahevidinaid puudu on.. no selles on süüdi ju aint üks ja ainuke tegelane. Laugh . Tema pärast peame me nüüd mingid 1337 tegelased olema ja selle pasteerimise selgeks õppima Bleh



[Teadet on muutnud 28-3-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#10
No need punktikesed on olemas näiteks Para Christmasi theme'i all... sealt hea näha, mis värk on... ma ka vist kunagi kusagil kiljusin, et oleks hea, kui selline asi oleks olemas igas bloody theme'is...
Vasta
#11
Ah pagan, unustasin jah... Lisaks sisselülitamisele on veel selline probleem, kui juhtub mingil theme'il olema dot_folder.gif ja folder.gif (jm tavalise ja dotiga vastandid) täpselt samad failid (siin räägime laiskadest disaineritest Bleh), siis pole suurt tolku jah sisselülitamisest.

Seega tuleks kõigil theme'idel üle kontrollida, kas dot_*.gifidel on ikka punktikesed peal.

(Väljend "punktike" on lihtsalt meelde jäänud ühe inimese langfaili tõlkest, nii et lihtsalt harjumus on seda nii kutsuda. Olen 100% kindel, et saab leida ka parema nime. Bleh)
Vasta
#12
Ma ei taha nüüd eriti pinda käia, aga kuidas oleks nende punktikestega? Bleh Jube harjumatu on, kui ei näe juba enda poolt vastatud teemasid tänaste postituste all... :o
Vasta
#13
Mis theme sa kasutad sego?
to durian: Ja para christmas on nii haige väljanägemisega et seda pole mitte keegi themeks valinud. Silmad hakkavad kipitama.

ja mis asi on punktikesega folderLaugh ma tahaks ka teada.
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
to durian: Ja para christmas on nii haige väljanägemisega et seda pole mitte keegi themeks valinud. Silmad hakkavad kipitama.

ja mis asi on punktikesega folderLaugh ma tahaks ka teada.
No mina kasutasin... tõsi küll nende folderite pärast. Vaata, kui selle skinni peale paneksid, siis saaksid teada, mis värk see punktikestega folder on Bleh ...see on folder, mis näitab ära, kas antud teemas on sinu postitusi või mitte... see ei pea muidugi too punkt olema.. vahet pole, mis... oluline on see, et näitab... praegu on enamus skinnidel siis kas asi disabletud (?ei tea, kas nii on ka võimalik... keegi kuskil siin ütles midagi taolist) või lihtsalt dot-folderid on samasugused kui teised (mittedot-folderid).
Vasta
#15
kui dot folderitele vastavad pildid on olemas, siis need ka üldise loogika kohaselt peaks kuvatama - seda siis foorumeid vaadates.

Tänastes postitustes tundub see funktsioon puudu olevat... ja seepärast ilmuvad sinna "punktikaustad" natukese aja pärast Bleh

Kõik sõltub skinnist - st kui laisk või mittelaisk on selle autor olnud Bleh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat