Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO-d Eestis. Jaanuar-Märts 2008
#1
Nii,

Käesolevaga algataks ühe suurema ürituse (ürituste sarja), mis hõlmab endas Eesti tuntumate, veidramate, huvitavamate UFO vaatluste, maandumispaikade külastamist.

Esimese sammuna peaksime koostama ühe nimekirja inimestest, kes on nõus sellel üritusel osalema.

Esimene kohtumine on kuskil jaanuari keskpaigas Tallinnas, kus saame kokku ühe Eesti tuntuima ufoloogiga, kes vaatab me näod üle ja jagab loodetavasti heldekäeliselt täpseid koordinaate ja huvitavaid legende. Loodetavasti on neid kohti palju ja neid jagub üle Eesti, et nii Tallinna, Tartu kui ka Saaremaa grupp saaksid aktiivselt osaleda. Esmane tingimus on siiski jaanuaris Tallinnas koguneda, sest edasine info võib osati jääda nn siseinfoks (ehk ei kuulu avalikustamiseks).

Keerulise jutu kokkuvõtteks: osalejad?

1. Tom
2. InDemand
3. Encore
4. Dusty
5. Metavo
6. Paadikapten
7. Gunnar
8. PiziIngliito
9. Elis
10. Kooky
11. Monika
12. Andromeda
13. Foks
14. Alfar
15. Hope
16. Tribalangel
17. Wilbach


Muudetud: 16-1-08 kell 14:08:11 Tom
Vasta
#2
No loogiline, Tom, et ma ka Smile
Vasta
#3
Sellest oleksin ka mina huvitatud. Kuna UFO teema on minu paranähtuste nimekirjas kõige esimesel kohal ja täna öösel nägin ma unes, et sain kuskil rannas korraliku foto ühest veidrast lendavast asjast siis miks mitte sellest üritusest osa võtta.
Vasta
#4
Mind võib ka osalejaks nimetada.
Vasta
#5
Olen ka võimalik osaleja.
Vasta
#6
Mind võib samuti kirja panna.
Vasta
#7
Pizi viskab ka käpa püsti.
Vasta
#8
Olen huviline, kuid ei imesta, kui mul järjekordselt aega pole... Seega pange igaks petteks ikka kirja küll.
Vasta
#9
Kookyl ka käpp püsti.Loodan et mul jaanuar veitsa rohkem vaba....
Vasta
#10
Loodan, et mul ikka aega on, aga nimekirja võid siiski visata mind.
Vasta
#11
Loomulikult võib ka mind nimekirja panna.
Vasta
#12
Pane kirja. Smile
Vasta
#13
Pange siis juba mind ka. Sinna Tallinna gruppi.
Vasta
#14
No vaba aja olemasolul oleksin huvitatud küll.. Nii, et põhimõtteliselt võib nime kirja panna...
Vasta
#15
Võid mind kirja panna!wink
Vasta
#16
Ja edasi?...
Vasta
#17
Mina sooviks ka osaleda! Kui see üritus jaanuari keskpaigas on, siis peaks see ju suht varsti toimuma...
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Ja edasi?...

Kärsitu ? Laugh

Kunagi olevat üks vargapoiss ühelt vanadaamilt käevangus olnud ajakirja "Edasi" pihta pannud. Daam siis kisas üle linna:" Anna mu Edasi tagasi, anna mu Edasi tagasi!!!"

Kõrvalpõikena, üritan lähipäevadel kogunemisaja "kirja" panna. Tõenäoliselt toimub see rahvusraamatukogus. Kaugeltkandimeestejanaistel meeldib kindlasti näiteks laupäevane aeg? Ehk siis võtab selle esimeseks prioriteediks, aga kui seda ei saa, ärge siis väga pahased olge Laugh.

Muudetud: 10-1-08 kell 21:55:43 Tom
Vasta
#19
Pane mind ka kirja
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Ja edasi?...

Kärsitu ? Laugh

Kunagi olevat üks vargapoiss ühelt vanadaamilt käevangus olnud ajakirja "Edasi" pihta pannud. Daam siis kisas üle linna:" Anna mu Edasi tagasi, anna mu Edasi tagasi!!!"

Kõrvalpõikena, üritan lähipäevadel kogunemisaja "kirja" panna. Tõenäoliselt toimub see rahvusraamatukogus. Kaugeltkandimeestejanaistel meeldib kindlasti näiteks laupäevane aeg? Ehk siis võtab selle esimeseks prioriteediks, aga kui seda ei saa, ärge siis väga pahased olge Laugh.

Muudetud: 10-1-08 kell 21:55:43 Tom
Selle laupäevane aeg ei taha sobida väga hästi:/

Muudetud: 11-1-08 kell 07:06:05 Metavo
Vasta
#21
Selle laupäevane aeg ei sobi kohe üldse. Järgmine ka mitte. Paistab, et minul jääb üldse kohale tulemata, sest esimene vaba päev on järgmine pühapäev (20.)

edit: ei, täna läks järgmine pühapäev ka kinni. Praegu on uskumatult kiire aeg Sad

Muudetud: 11-1-08 kell 21:44:31 tribalangel
Vasta
#22
Tundub, et minulgi see nädalavahetus täiesti hõivatud ja järgminegi võibolla juba.
Vasta
#23
Võib ka veebruari edasi lükata siis... jääb aega orgunnida. Murphy seaduse järgi kipuvad jamad tekkima just siis, kui arvad end olevat valmis asja ette võtma.
Vasta
#24
Ei lükka siin midagi edasi.

Kõigil kirjapannutel (ja ka äkk-avastajatel) palun kohale tulla see reede (18.01) kl 18.00 Rahvusraamatukogusse (saame hoone ees kokku enne) , Tallinnas ikka. Seal siis tomub pisike juturing ,kus antakse metoodilisi ja geograafilisi juhendeid nende õite põnevate kohtade leidmiseks ja seal talitamiseks.

Kuupäev vaidlemisele ei kuulu. Kõrini demokraatiast (hyes)



Muudetud: 14-1-08 kell 15:31:45 Tom
Vasta
#25
Aga Tom, sa tõesti pisut-pisut kellaaega ei taha hilisemaks tõsta? 18:30 näiteks või sealt edasi, sest mõndadel võib kella kuueni töö olla ja tegelikult mina olen ka sel ajal veel kinni.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kogemused ufodega ja ufo nähtused Eestis Hallucigenia 259 123,853 11-11-2022, 05:45
Viimane postitus: isemaag

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat