Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
Autor Sõnum
zumm-zumm
Uustulnukas

13-05-2005 17:01
Postitus: #76

minu esimene postitus siis siin foorumis.
Olen viimased 5 aastat mõelnud, et mis seos on minul maaväliste anomaaliatega (ufod tulnukad vms). No igatahes tundub endale asi imelik. Lapsepõlve esimesed joonistused kujutavad lendavaid taldrikuid või teisi imelikke lennumasinaid ja suurte silmadega humanoide. (olin siis 2-3 aastane kui tekkisid pildid, millest võis midagi aru ka saada Laugh ). Olen küsinud ka vanematelt et kuidas ja miks ma võisin selliseid pilte joonistada, kuid ka nemad ei osanud vastata.. Ütlesid vaid, et mul oli väga suur huvi kosmose vastu ja seda juba 2 aastaselt ning kui aus olla, ei ole see huvi siiani üle läinud. Asja teeb segasemaks see, et lapsena nägin väga tihti õudusunenägusid , mis olid seotud just ufode või tulnukatega.. Olen näinud oma silmaga ufosid ja seda päris tihti. (mõningaid vaatuluseid vaatasime koos vanematega). Praegu olen juba oma kahekümnendates eluaastates ja siiani mõtlen et miks olen pidanud kokku puutuma väga imelike nähtustega. Aasta tagasi nägin autoga sõites väga imelikku vaatepilti. Tee kõrval metsas oli hiiglasuur tulekuma, mis vilkus ja äkitselt haihtus taevasse meeletu vilinaga. (tegu ei olnud mingi pürotehnilise esemega kui keegi nii arvab Laugh ja ei olnud ma ka tarbinud miskit Bleh ). Asja tegi kummaliseks ka see , et autos olev kell seiskus ja üldiselt tekkisid probleemid auto elektrisüsteemis.

igatahes olen näinud ufosid ja usun 100% nende olemasolusse, kuid siiani jääb segaseks see et miks on mu suguvõsas väga palju inimesi, kes on midagi taolist näinud. Pole nagu varem avalikult sellistest asjadest kellegile rääkinud ka. Ma ei ole mingi ufo friik Smile aga ma lihtsalt arvan , et midagi peab kusagil siin universumis olema peale meie. Muidugi oma silm on kuningas ja eks neid jutte võib igaüks võtta nii nagu ise tahab.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

13-05-2005 21:31
Postitus: #77

Tegelikult suht paljud lapsed joonistavad ringi kujulisi esemeid, mis meenutavad vägagi humanoide ja lendavaid taldrikuid, mul on kaks nooremat venda ja noorem õde, ning ma usun, et need ufod pidid olema autod ja humanoidid emmed-issidSmile
Seal võib olla ka mingisugune teatud mäng alateadvusega, kuid see pole eriti usutav, eriti veel siis, kui sulle näidatakse humanoidi pilti ufos ja lapse hääl ütleb, et see on minu issi autos. Mul on ka olnud üks esimesi suuri mõtteid just kosmose teemadel, näiteks ma mäletan, et mu ema läks täiesti närvi, kui ma koguaeg pommitasin teda küsimustega, kui suur on kosmos, mis seal lõpus on, ja et äkki on hoopis nii, ja siis hakaks teooriaid lendamaSmile
ps. mul on suht hea olnud vanema vennana olla, kuna ema ei lubanud mul nende värkide pärast vendi-õdesid hoida, kes teab veel, äkki panen nemad ka nii mõtlema ja siis peab ta jälle taluma sellist jamaLaugh
Kui ufod sind tõesti nii väga huvitavad, siis sa võiksid selle teemaga aktiivsemalt tegeleda, kes teab, mida sa avastada võid.
zumm-zumm
Uustulnukas

13-05-2005 23:25
Postitus: #78

no ega ausalt öeldes ei olegi ma hakanud huvituma nendest nähtustest hilja-aegu. Lihtsalt viimased nähtused, mis olen näinud on toimunud väga lähedal mulle endile. Nagu mainisin seda autost nähtud asja... enne seda olen näinud oma talumaja taga (majast kuskil 20m kaugusel) maandumas suurt taldriku kujulist tulekera. Mäletan et olin shokis ja elukaaslane ei saanud hommikul veel aru mis oli juhtunud. Olen kindel , et mingi asi maandus mu maja taga, kuna sügise tulles suri antud maandumiskohal hein ja muu säärane rohu-ollus ära esimesena, jättes ümarad vormingud põllule. Ausalt öeldes kadus isu ära sellises maa kohas elamisel ja see-pärast kolisingi linna. (ausalt öeldes tekitas see hirmu).

On ehk siin keegi targem ja oskab ehk öelda, mis seos on ufodel kellade seiskumisega. ka eelpool mainitud juhtudel jäi mul majas kell seisma ja nagu ennist kirjutasin, juhtus nii ka autos. Peale nende nähtuste olen näinud taevas väga imelikke lendavaid asju. Endal tekkis küsimus just selle pärast, et miks osad inimesed üldse ei näe selliseid asju ning miks mina oma eluea jooksul olen juhtunud nägema nii mõndagi? Ning isegi need õudusunenäod, mis nägin 3 aastaselt , on siiski siiani meeles nagu oleksid need toimunud päriselus. Olen uurinud ning vaadanud erinevate nähtuste pilte läbi interneti ning olen leidnud märgatavaid sarnasusi enda nähtud objektidega.

Inimesele, kes ei usu selliseid asju võib kõik see tunduda parajalt utoopiliselt, kuid olen kindel, et tõde on kusagil olemas. Ka minu elukaaslane ei uskunud mind ja arvas et ma olen tarvitanud mingit narkotLaugh, kuni nägi ise sarnast objekti keset teed seismas, kui sõprade juurest koju sõitsime.
blubony
Uustulnukas

14-05-2005 08:23
Postitus: #79

Ükskord läksin sõbrannaga poodi ja siis nägime enne autoteele astumist et taevas lendas imelik ringikujuline objekt.See lendas hästi aeglaselt ja ei teinud üldse häält.Sellel oli kolm tuld, üks oli punane ja kaks teist olid kollased ning see keerles aeglaselt.Me jäime seda vahtima ja astusime kõnniteele.Viimasel hetkel tõmbas mu sõbranna mind teelt ära, auto alla oleksin äärepelt jäänud.See objekt lendas edasi korterite taha ja siis kadus ära.See toimus vebruaris või märtsis, hästi ei mäleta, lörts oli igastahes maas.

Ära ole kunagi nii kindel kui ei tea päriselt!
Metafor
Veteran

14-05-2005 14:27
Postitus: #80

Tsitaat:Algselt postitas: zumm-zumm
no ega ausalt öeldes ei olegi ma hakanud huvituma nendest nähtustest hilja-aegu. Lihtsalt viimased nähtused, mis olen näinud on toimunud väga lähedal mulle endile. Nagu mainisin seda autost nähtud asja... enne seda olen näinud oma talumaja taga (majast kuskil 20m kaugusel) maandumas suurt taldriku kujulist tulekera. Mäletan et olin shokis ja elukaaslane ei saanud hommikul veel aru mis oli juhtunud. Olen kindel , et mingi asi maandus mu maja taga, kuna sügise tulles suri antud maandumiskohal hein ja muu säärane rohu-ollus ära esimesena, jättes ümarad vormingud põllule. Ausalt öeldes kadus isu ära sellises maa kohas elamisel ja see-pärast kolisingi linna. (ausalt öeldes tekitas see hirmu).

On ehk siin keegi targem ja oskab ehk öelda, mis seos on ufodel kellade seiskumisega. ka eelpool mainitud juhtudel jäi mul majas kell seisma ja nagu ennist kirjutasin, juhtus nii ka autos. Peale nende nähtuste olen näinud taevas väga imelikke lendavaid asju. Endal tekkis küsimus just selle pärast, et miks osad inimesed üldse ei näe selliseid asju ning miks mina oma eluea jooksul olen juhtunud nägema nii mõndagi? Ning isegi need õudusunenäod, mis nägin 3 aastaselt , on siiski siiani meeles nagu oleksid need toimunud päriselus. Olen uurinud ning vaadanud erinevate nähtuste pilte läbi interneti ning olen leidnud märgatavaid sarnasusi enda nähtud objektidega.

Inimesele, kes ei usu selliseid asju võib kõik see tunduda parajalt utoopiliselt, kuid olen kindel, et tõde on kusagil olemas. Ka minu elukaaslane ei uskunud mind ja arvas et ma olen tarvitanud mingit narkotLaugh, kuni nägi ise sarnast objekti keset teed seismas, kui sõprade juurest koju sõitsime.
See, et sa hiljem oled märganud igasugu asju, see võib olla vabalt trauma taoline asi.
Kellade seiskumist saab seletada tugeva magnetväljaga.

Tsitaat:Algselt postitas: blubony
Ükskord läksin sõbrannaga poodi ja siis nägime enne autoteele astumist et taevas lendas imelik ringikujuline objekt.See lendas hästi aeglaselt ja ei teinud üldse häält.Sellel oli kolm tuld, üks oli punane ja kaks teist olid kollased ning see keerles aeglaselt.Me jäime seda vahtima ja astusime kõnniteele.Viimasel hetkel tõmbas mu sõbranna mind teelt ära, auto alla oleksin äärepelt jäänud.See objekt lendas edasi korterite taha ja siis kadus ära.See toimus vebruaris või märtsis, hästi ei mäleta, lörts oli igastahes maas.
Olen ise ka seda näinud, kuid see ei keerlenud, ning kontuure oli suht raske eristada tumeda taeva taustal.
Zpikerdaja
Tavaliige

24-01-2006 15:32
Postitus: #81

Mul on üks päris naljakas asi, et isa töötab mul üsna linna keskel (rakveres) ja tema töökaaslasele tekkis mõte teha akna pealt pilti loojuvast päikesest ja nii ta siis tegigi...pärast ilmutamist ei saanud nad kumbki sõna suust, sest sellel pildil seisis lendav taldrik. Töökaaslane oli täiesti veendunud, et pildistamise ajal ei olnud temal mitte keegi ees ja see lennuk ei saanud olla kui see lendas/seisis 3 korruse kõrgusel. Arvan, et teda polnud näha seal sellepärast, et ta viibis hetkel teisel sagedusel. Arvatavasti fotokas pildistab ka asju mis viibivad teisel sagedusel...Mis teie sellest arvate??

Et paljusid hirmsaid sündmusi võiks mõista, peab saatus alustama nende täideviimist.

Nostradamus
Metafor
Veteran

24-01-2006 16:08
Postitus: #82

Miks inimesed kasutavd sõna sagedus sellistes teemades?
Sagedus, mil on lendav taldrik selles maailmas, kõlab küll huvitavalt kui mitte mõelda, aga mis sagedusel oleme siis meie? Mitu korda mitmest oleme meie siin maailmas? Muidu kui see oleks nii, siis ehk oleks võimalik et teatud säriaegadega saabki pildistada teistel sagedustel esinevaid kujutisi/vorme, aga kas siis seda poleks juba ammu avastatud?
Hallucigenia
Veteran

24-01-2006 21:32
Postitus: #83

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Miks inimesed kasutavd sõna sagedus sellistes teemades?

Sõna "sagedus" kasutamine sellises kontekstis võlgneb (olen selles kindel) tänu raadio ja televisiooni võidukäigule: muutes vastuvõtja sagedust, on teil võimalik imelihtsalt vahetada saatjaid, mida vastu võtate (kuulate-vaatate). Selleks on vaja vaid keerata vastavat nuppu (kasti sisse vaadates tähendab see vastuvõtja võnkekontuuri ümberhäälestamist teisele resonantssagedusele, nt vastava kondensaatori mahtuvuse muutmisega). Kõik nad (st saated ruumis levivate raadiolainetena) eksisteerivad seejuures samal ajal samas kohas "korraga", aga vastavate vahendite abil on võimalik ühte kindlat välja õngitseda. Paraku saab (on senini õnnestunud) taolist pilti UFO-dele (vaimudele, kummitustele jms) kohaldada vaid sellise üldise metafoorina, mis tegelikult midagi ei seleta ega täpsusta (sh ei vasta küsimustele: milline on saatja? kuidas vastuvõtjat ümber häälestada? mida kujutavad endast antud juhul "raadiolained"). Kes tahab vastu vaielda, otsigu nt Piiblist üles sõna "sagedus" taolises tähenduses.
"Tihedusega", mida siin kah puhuti pruugitud, on asi pisut teistsugune. Tõsi on see, et asju, mille tihedus on pisikene (gaasid, aerosoolid jms) on raske märgata. Selle tõsiasja võib (see ei tähenda, et tohib) ringi pöörata väiteks: "Kuna UFOsid, vaime, kummitusi on raske märgata, siis on nad meist oluliselt erineva (st väiksema) tihedusega" või, et taolise asja nähtavaks-nähtamatuks muutumine tähendab ta tiheduse muutust. Põhimõtteliselt võiks "tiheduse" taoline kasutamine olla vanem kui "sagedus".
Kust saavad alguse "dimensioonid", pole mul nii selge. Üks võimalus, et "mitmedimensionaalsest" ruumist, mis algselt toodi sisse puhta matemaatilise konstruktsioonina aga hiljema omandas ka arvestatava füüsikalise sisu (4D aegruum, stringi- ja braaniteooriates kasutatavad veelgi suurema mõõtmete arvuga ruumid). "Dimensioonide" kasutamine "paratähenduses" (arvukalt on näiteid HadziOgloe postitustes siinses foorumis) johtub üldiselt samasugusest vajadusest nagu "sageduse" ja "tiheduse" puhul: selgitada-kirjeldada millegi raskestitajutava (peaaegu olematu) eksistentsi "siinsamas lähedal". Minnes detailsemaks ilmnevad muidugi kohe mitme erinevused "paradimensioonide" ja füüsikaliste ekstradimensioonide vahel, aga jäägu need sedapuhku lähemalt kirjutamata ...
Hups
Uustulnukas

01-02-2006 11:53
Postitus: #84

Olen näinud, aastaid tagasi sõitsin Pärnust päälinna poole, siis lendas üks mu taga
Ghostgirl
Uustulnukas

27-02-2006 18:34
Postitus: #85

ärkasin öösel ülesse ei olnud und olin nii sama voodis pikutasin vaatasin äkki peeglisse peegel on otse ees mul kui vaadata voodist nägin mingid kollast helkivat poolikut kera millel täpid natz allool neid oli umbes seitse hakkasin natz kartma vaatasin aknast välja ja seazl oligi mingi kahtlane objekt see seisis korra kohal siis pani täie kiiruga minema , täiega kartsin ja ei tahtnud enam aknaski välja vaadata...:S
Kunagi oli ka mingi reporteri dokumentaal kus räägiti ufodest paistsid täitsa usutavad olema..
Mina igatahes usun ufodesse ja nendega seostuvasse.!

Muudetud: 27-2-06 kell 18:34:53 Ghostgirl
Päikeseinsener
Bännitud

10-05-2011 12:43
Postitus: #86
RE: Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
Olen viimase kuu jooksul näinud 2x pilti taevas mis ka Koltsil
ihukarvad püsti ajaks. Kahjuks pole fotokat olnud, aga luuran
nüüd igapäev, kuna mõlemad korrad nägin samas suunas ja ka
samas kohas. Ehk näkkab, siis näitan teile ka..

"You're all individuals"
insener Tünn
Bännitud

10-05-2011 12:50
Postitus: #87
(10-05-2011 12:43 )Päikeseinsener Kirjutas:  Olen viimase kuu jooksul näinud 2x pilti taevas mis ka Koltsil

Ootame wink
Müstik
Shambalas

10-05-2011 13:00
Postitus: #88
(10-05-2011 12:43 )Päikeseinsener Kirjutas:  Olen viimase kuu jooksul näinud 2x pilti taevas mis ka Koltsil

Hm! Kummaline! Kui mina oma toa aknast kummaliselt käituvaid nn "tähti" nägin (olen sellest kuskil teemas ka üksikasjalikumalt pajatanud), siis tekkis hoopis niisugune õnne ja valgustatuse tunne. Bleh kasutaksin siinkohal ka uut VS-lt, õigemini don Juanilt laenatud väljendit "teadvuse helenduse" tunne.
Ja mulle ei tekkinud hetkekski mõtet, et ma peaksin seda nähtust pildistama. Vaatasime koos teise inimesega seda külmal talveööl aknast suu ammuli j aei uskunud oma silmi. Nähtus muutus pidevalt. Kumbki ei raatsinud fotokat tooma minna, sest siis oleks elamus poolikuks jäänud.
Miks peaks mingi taevas nähtud "pilt" ihukarvad püsti ajama?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
skip128
Astronaut

10-05-2011 15:47
Postitus: #89

Seniks võiksid siis kirjeldada, mida nägid.

NASA - Never A Straight Answer
lihtsalt
Vana kala

10-05-2011 17:30
Postitus: #90
(10-05-2011 15:47 )skip128 Kirjutas:  

Seniks võiksid siis kirjeldada, mida nägid.

Tahtsin kohe sama öelda.

Life goes on!!!
Päikeseinsener
Bännitud

10-05-2011 23:51
Postitus: #91
Ohh, ausalt öeldes ma kahetsen, et selle siin üldse välja ütlesin.
Sest minu jutt on ju kõigest jutt ja ei midagi enamat. Ikka pilti
oleks ka vaja. Muidu ju nagu niisama kõvaks ajamine.
Ehk ikka ilmub uuesti..

Aga noh, paari sõnaga siis.
Nimelt minu majast umbes linnulennu kauguselt 4-5km on suur
mägi. Umbes 800m kõrge ja laius mitu kilomeetrit. Õhtul koeraga
väljas käies olen näinud oma silmaga selle mäe peal suurt valgust.
Valgus oli silma järgi umbes 200-250m x 20-30m, mitme värviline.
Ehk siis see 200-250m jagunes võrdselt kolmeks värviks. Iga värv
siis umbes 60-80m. Sinine+roheline+punane.
Mõlemad vaatlused kestsid paar minutit ja siis see "asi" lihtsalt kadus.
Samamoodi kui kustutad tule toas. Millega tegu on, pole õrna aimugi.
Mäe otsas kus see "asi" "põles" pole ühtegi ehitist.

"You're all individuals"
lihtsalt
Vana kala

11-05-2011 07:06
Postitus: #92
(10-05-2011 23:51 )Päikeseinsener Kirjutas:  Ohh, ausalt öeldes ma kahetsen, et selle siin üldse välja ütlesin.
Sest minu jutt on ju kõigest jutt ja ei midagi enamat. Ikka pilti
oleks ka vaja. Muidu ju nagu niisama kõvaks ajamine.
Ehk ikka ilmub uuesti..

Aga noh, paari sõnaga siis.

Väga põnev, aitähh , et võtsid vaevaks rääkida.
Kas sa ise selle mäe peal oled käinud?

Life goes on!!!
insener Tünn
Bännitud

11-05-2011 07:38
Postitus: #93
Kui mingi objekt(seltsimed, rahu nüüd...maine objekt)tahab end vahtijate eest varjata siis väänab see valguskiiri.Peale painutamist aga ei õnnestu seda uuesti korralikult kokku panna ja siis saabki kirevat valguse mängu näha.
Objekt võib ise väike olla,aga valguse keerab sassi ikka väga laialt.
Müstik
Shambalas

11-05-2011 10:00
Postitus: #94
(10-05-2011 23:51 )Päikeseinsener Kirjutas:  Aga noh, paari sõnaga siis.
Mis on selle mäe nimi? Kas mäega on seotud ka iidseid legende?Ja miks need valgused peaksid kaasfoorumlastes hirmu tekitama?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
GirlfromMars
Provehito in Altum

04-08-2011 15:21
Postitus: #95
Teisipäeval kella kümne ajal õhtul nägin Haapsalus taevas kahtlast tulukest. See liikus üles ja siis järsku kadus ära. Seda oli hästi näha, kuna oli selge ilm. Mu ema nägi ka seda, aga ta ütles, et see on mingi langev täht. Aga tähed ei liigi ju ülespoole ega kustu seal ära, vaid nad langevad. See tuleke liikus raudselt ülespoole ja siis kustus.
Nielander
Questioning Everything

04-08-2011 15:53
Postitus: #96
(04-08-2011 15:21 )GirlfromMars Kirjutas:  Teisipäeval kella kümne ajal õhtul nägin Haapsalus taevas kahtlast tulukest. See liikus üles ja siis järsku kadus ära. Seda oli hästi näha, kuna oli selge ilm. Mu ema nägi ka seda, aga ta ütles, et see on mingi langev täht. Aga tähed ei liigi ju ülespoole ega kustu seal ära, vaid nad langevad. See tuleke liikus raudselt ülespoole ja siis kustus.

Kuidas sa aru said, et see ülesse liikus?
Äkki langev täht liikus lihtsalt sinu poole suurel kõrgusel, jättes mulje liikumisest üles?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
GirlfromMars
Provehito in Altum

04-08-2011 16:58
Postitus: #97
Ma lihtsalt seisin paigal, vaatasin taevasse ja see valgustäpp liikus ûles. Ma nägin selgelt, et see liikus ûles ja siis kadus Hrmm
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

04-08-2011 17:01
Postitus: #98
(04-08-2011 16:58 )GirlfromMars Kirjutas:  Ma lihtsalt seisin paigal, vaatasin taevasse ja see valgustäpp liikus ûles. Ma nägin selgelt, et see liikus ûles ja siis kadus Hrmm

Ära pane palun tähele eriti - Nielanderil kombeks kõik ära seletada kas tähe või hiina laternaga.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
GirlfromMars
Provehito in Altum

04-08-2011 17:14
Postitus: #99
(04-08-2011 17:01 )excubitoris Kirjutas:  
(04-08-2011 16:58 )GirlfromMars Kirjutas:  Ma lihtsalt seisin paigal, vaatasin taevasse ja see valgustäpp liikus ûles. Ma nägin selgelt, et see liikus ûles ja siis kadus Hrmm

Ära pane palun tähele eriti - Nielanderil kombeks kõik ära seletada kas tähe või hiina laternaga.

Hästi Smile Igastahes ma jään oma arvamusele kindlaks, et see ei ole mingi täht. Olen kindel, et see mingit kahtlasemat sorti asi.
Päikeseinsener
Bännitud

04-08-2011 17:32
Postitus: #100
(04-08-2011 17:01 )excubitoris Kirjutas:  

Paraku hetkel kõik viitab just hiina laternale.

"You're all individuals"
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 1,332 29-12-2012 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Kas keegi on näinud midagi sarnast? seffe 27 5,697 20-06-2006 12:41
Viimane postitus: -darkest-

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog