•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
#51
Vahet ple ju, see on rahvapärane nimetus :ee:
Kui Isad viivad väikseid lapsi kooli, siis nad ütlevad oma issile, et lase mind kooli juures maha. Issi ei hakka auto istme alt püssi otsima, et oma last maha lasta.
Vasta
#52
mul isa nägi selges taevas ykskord mingit lendavat objekti, sellise mõnusa aeglase kiirusega lendas, ning oli kahtlaselt taldriku kujuline. ta läks kaamerat võtma(mis asus kaevu peal), ning taas taevasse vaadates ei olnud seal midagi. tema sõnul oli siis täitsa pilvitu ilm, ning ta ise ka ennem neid UFO-sid ei uskunud, aga nyyd on ta mõttemaailm sellessuhtes muutunud. see oli umbes aasta või kaks tagasi, umbes kella 13.00-15.00 vahel, suvel

[Teadet on muutnud 10-6-2004 postitaja metavo]
Vasta
#53
olen ka näinud seda nn ufot umbes 10-11 aastat tagasi. Olin sõjaväes vahtkonnas kui mingi objekt lendas üle kesköise taeva. Mingi lennuk või helikopter ei olnud see mitte. Lendas sujuvalt ühest metsatukast teise ise oli valgustatud nagu täht (vähemalt oli sama värvi). Lendas suht maa lähedalt. Kaugust ei oska määratleda
Vasta
#54
Nii.... Mina olen ka "vist" näinud tundmatut lendavat objekti. See juhtus kunagi ammu. Kui ma olin veel väike. Talv oli. Taevas täitsa selge. Ning oli kusagil jaanuari kuus. Pidin just koju minema. Ning siis lihtsalt heidsin korra pilgu taevasse. Ja nägin seal siis kahte " tähte" mis liikusid üksteise poole. Ikka lähemale ja lähemale. Nad ei lennanud kiiresti. Umbes nagu lennuk. Ning päris lähedal olles tegi üks imelikke liigutusi. Joonisel siis kollaselt. Samal ajal kiirendas teine teisele poole ja mõlemad kadusid. Ja nende liikumine oli hästi näha. Kuigi nad liikusid peale kohtumist kiiresti.

Legend: Väiksed valged: tähed. Suuremad valged "UFO-d:i2:". Roheline: liikumine enne kohtumist. Ja siis kollane ühe liikumine ja oran¾ teise liikumine peale kohtumist.
Joonis on vähe segane jah. Bleh

Edit: Kuna ParaWeb ei näita pilti siis panin netti ka. Joonis

[Teadet on muutnud 11-6-2004 postitaja Keits]
Vasta
#55
ei näe pilti.
Vasta
#56
Tean. Andsin lingi.
Vasta
#57
Kus juures mulle tundus ka algul et on mingi langev täht kui siis sai aru et asi on liiga lähedal. Endale tundus kuskil 1 km kugusel. tegelt hetk oli suht lühike, umbes 10 sekundit. Tundus tõesti nagu täht kuid nats liiga ligidal
Vasta
#58
mul ema nägi omal ajal kui veel tallinnas elasime. 3 korrusel... talvel umbes 11 paiku õhtul.
kahe maja vahelt lendas kiiresti läbi kolm punast kera... nii umbes tennisepalli suurused.

arvatavasti oli tegemist mingi energiakogumiga.
asetsesid nad kolmnurgas... ehk siis kaks üleval kõrvuti ja kolmas nende all
Vasta
#59
See mida mina isiklikult nägin oli kollane (samat värvi kui täht) ja lendas suhteiselt aeglaselt ühtlase kiirusega. Lennuk või maapealne objekt vilgutab ju tulesid kuid see ei vilgutanud ja keset ööd mingit müra ka ei tekitanud
Vasta
#60
ma ükskord magasin ülemisel korrusel akna all voodis. selline suur kolmnurkne aken. noh jään siis magama ja vaatan tähti. järksu vaatan, et like wtf . täht liigub! no mis seal ikka, ehk on hoopis hästi kõrgel lendav lennuk, aga siis järsku jäi asi seisma ja pani täiega tagasi, siis hakkas sik-sakitama ning diagonaalis edasi - tagasi lendama. see oli nagu wtf. ja ausalt ma ei olnd midagi tarvitanud, ega polnd unes. see oli päriselt . ausalt öeldse tuli vägagi suur hirm peale. rääkisin siis järgmine päev sõbraga. ja uskuge või mitte ta ütles, et ta nägi kah sama asja taevas. imo see midagi maist küll olla ei saanud. nii kõrgel nii kiirelt suunda muuta on ikka extreme
Vasta
#61
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
ma ükskord magasin ülemisel korrusel akna all voodis. selline suur kolmnurkne aken. noh jään siis magama ja vaatan tähti. järksu vaatan, et like wtf . täht liigub! no mis seal ikka, ehk on hoopis hästi kõrgel lendav lennuk, aga siis järsku jäi asi seisma ja pani täiega tagasi, siis hakkas sik-sakitama ning diagonaalis edasi - tagasi lendama. see oli nagu wtf. ja ausalt ma ei olnd midagi tarvitanud, ega polnd unes. see oli päriselt . ausalt öeldse tuli vägagi suur hirm peale. rääkisin siis järgmine päev sõbraga. ja uskuge või mitte ta ütles, et ta nägi kah sama asja taevas. imo see midagi maist küll olla ei saanud. nii kõrgel nii kiirelt suunda muuta on ikka extreme

extreme tulnukad marsilt naudivad meie taevastBleh:it:
Vasta
#62
Ma olen ka sarnast fenomeni näinud Laugh

Oli juba piisavalt hämar et tähti oli näha. Vaatasingi siis tähti ja märkasin et üks liigub.. esimene mõte oli et sputnik Bleh aga kui see 'täht' jõudis ühe teise 'täheni' hakkas teine kah liikuma.. tegi ringi ümer esimese 'tähe' ja siis need kaks veel pöörlesid ja panid oma teed edasi. Shock

A võibolla olidki sputnikud Laugh igatahes nägu venis pikaks kui nägin.. pole kuulnud veel et kui kaks sateliiti kokku saavad siis hakkavad tantsima Laugh..

:it:
Vasta
#63
sputnikud tantsivad Laugh

Ühel õhtul (ma olin maal) vaatasin aknast välja ja nägin ühte üksikut tähte...vaatasin natuke veel ja järsku lendas see jubeda kiirusega minema. Lennuk või helikopter see küll ei olnud.

...tegelt kell oli siis 03:00 am ja ma olin päris väsinud ning arvatavasti oli tegemist hallukaga :p
Vasta
#64
Nuh, ma elan maal, mets algab kohe meie maja kõrval. Maja ees on suur põld ja põllu taga on ka mets. Ükskord käisin ma sõpradega mardipäeval marti jooksmas. Kui koju tulime, siis keegi lasi põllu taga olevas metsas mingi valgusvihi taevasse. Valgusvihk liikus keereldes erisuundadesse. Taskulambi jaoks oli see liiga suur(kuramuse lai oli) ja ulatus kõrgele.
See kestis umbes pool tundi.
VB keegi vehiks mingi suure po¾ektoriga metsas Laugh Igastahes see tuli kaugelt metsast ning selles paigas ei ole maju, vaid on soo. Pealegi, miks peaks inimene kell 22.00 metsas vahtima. Arvate, et jahimehed...ei ole võimalik, sest seal on kaitseala.

edit: täpsustasin ühte lauset


[Teadet on muutnud 12-6-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#65
swamp gas wink
Vasta
#66
Mina olen ka näinud väga imelike asju nimelt läksime sõbraga põllupeale nimelt elan Haapsalu ligidal Uuemõisas nu elasin enne ja seal on üx põld nu kõnisime ja järsku nägin ma et üx kolmnurk selline helenav üleni valge lendas ühe väga halli tähepool mis on väga kaugel...kiirus oli tohuti ja nägin selliseid asju 3x järjest ühelsamal päeval mingi 5 minuti jooksul... ma olen üritanud vaadata veel selliseid asju kuna tean täpset asukohta kust need objectid lendavad aga nad on ülikiired sa näed neid mingi murd osa ja nad on läinud kui keegi neid näha soovib peab olema soovitavalt vaikus ja vaadake tükk aega suurevankri kõige tagumisest osast paremale ja siis on seal üx püstine kolmnurk ja sealt otse alla seal on üx väga hämar täht nu vaadake nüüd seda vankri ja tähe vahe koguaeg kui keegi elab siin lähedal Niine 37 siis võib koosvaatama minna...Msn on Raunz2003@hotmail.com
Vasta
#67
Milline on suure vankri tagumine ots ?
Vasta
#68
kumbal pool on parem? Laugh
Vasta
#69
kui ma olin 9-10 aastane, vaatasime ühel õhtul vanaisa ja vennaga tähistaevast. Ühel hetkel märkas vanaisa pisut suuremat helendavat tähte. (seda olin ka mina märganud, kuid mulle tundus see tavalise lihtsalt natuke eredamalt helendava tähena) Kuna ta tundis taevast päris hästi, tundus see täht talle kummaline ja võõras. (oma maja eest paitvaid tähti oli ta juba oma 50 aastat igal õhtul kasvõi hetkeks näinud)
Seepärast hõikas ta mu vennale, et see pinokli tooks. Nii, kui SEE öeldud, hakkas "täht" kiiresti pilve taha liikuma... Enne pilve taha kadumist jõudsid vanaisa ja vend seda veel läbi pinokli vaadata... Väidetavalt oli see kolmnurkne. (sellest ajast alates usun ma ufosid:itSmile

Kõige kummalisem juhtus siis, kui me kõik magama läksime. (mina magasin suures tagumises toas...teises toa otasas magas vanaisa....aken oli lahti ja selle ees oli sääsevõrk) Mina, suur pimeda kartja nagu ma olen, vaevlesin magamatuse käes ja tõmbasin hirmust pea teki alla et und saada. (kuulsin veel rohutirstude laulu...see oli mingi suvekuu)
Ühel hetkel tundsin, et keegi:it: astus mulle peale(jalgade juures)... kuid mis kõige hirmsam...need sammud liikusid aeglaselt mu pea poole. Mäletan, et samme oli paaritu arv...5 või 7 (ilmselt 5) ja need olid 3-4aastase lapse sammu suurused. Mäletan seda vajuvat tunnet ja hirmu mida tundsin ikka veel, nagu oleks olnud see eile. (olen juba 19)

Muudetud: 31-3-05 kell 19:26:26 Adie

Muudetud: 31-3-05 kell 19:38:58 Adie
Vasta
#70
Ja mis edasi sai, Adie, jätad huvitava koha pooleli ... keegi tegi tünga ?
Vasta
#71
Need sammud lõppesid pisut enne näoni jõudmist. Lihtsalt kadusid.
Samas tünga ei oleks saanud mulle keegi teha:
1. vana maja põrand kriuksus kohutavalt igal sammul ja hääletult poleks keegi "normaalne" minuni jõudnud.(hirmununa on mul väga head kõrvad...ma nimelt kardan pimedat...ka magama minnes)
2. kuidagi raske on kätega kõndimist järgi teha (eriti seda õiget tunnet). ja kedagi väikest seal ei olnud, keda vaikselt mu peale jalutama oleks saanud panna...
Pole võimalik, et ma midagi ei kuulnud...
Aga vaadata ka ei julgenud...
Vasta
#72
Ma nägin ükskord maal vanavanemate juures põllu pea suvel siukest asja mis eemalt paistis nagu oleks miski miljon jaanipõrnikat koos. Läksin vaatasin ligemalt et mis värk on, siis nägin et see oli miski vedelik hoopis mis ühte otsapidi peenikese reana läks metsapoole. No ma ju päris julgesin metsa sellisel kellaajal minna. Samas ma leidsin maast sellise kolmnurkse killu mingist pronksi värvi metallist, millel miskid imelikud triibud peal. Suht raske ka teine. Et kui kellelgi huvi siis ma võin kokkutulekule kaasa võtta.
Vasta
#73
võta jah kaasa... ning las tut võtab oma pooliku muna kah.


igatsugu uuringuid on tore teha
Vasta
#74
tegelt siukesst asja ei juhtunud, aprill oli oopis
Vasta
#75
pohh... võta ikkagi kaasa. siis hea uurida
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,902 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,061 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,054 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 2,906 29-12-2012, 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga? Aerling 11 5,934 01-11-2011, 12:57
Viimane postitus: Sethy
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 34,988 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,232 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,858 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,181 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,800 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat