•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
Eile nii 22.25 nägin Järvamaal koduhoovil loode suunas kollaselt säravat objekti. Esmapilgul pidasin seda täheks, kuid hetk hiljem tabasin ära, et tähte sellise koha peal särada ei tohiks. Objekt liikus kerge kaldenurga all üles, hetkeks tundus, et selle vahetus läheduses oli veel üks väiksem objekt. Vaatemäng kestis ehk umbes 1-2 minutit ning seejärel objekt kadus. Mõni minut hiljem tuli üsna sama suuna pealt hävituslennuk. Minu poolt jäi see objekt tuvastamata.
Vasta
Üks võimalik ja hetkel ka üpris tõenäoline võimalus on sellesama hävitaja mootoridüüs pimedas...sedasorti asjuvõib praegustel õppuste ajal tihedalt näha.
Vasta
Täiesti võimalik, sest lennutrajektoor ei pruukinud sirge olla.
Vasta
Eile nägin tartumaal kambja vallas liikuvat tähte meenutavat objekti, mis lendas veits kaares trajektooriga, mis mõne minuti pärast lihtsalt kustus. Kuid mulle tundus , et tolle koha peal kus ta kustus oli veel mingi objekt, kuid to ei helendanud. Nagu mingi tume vari oli seal.
Vasta
Kui see vaatlus oli õhtul ja objekt liikus kuhugi ida suunas, võis tegemist olla "Maa kunstliku tehiskaaslasega" (nagu varemalt ikka räägiti) ehk satelliidiga. Kui Päike sellist valgustab, võib ta helendada, Maa varju sisse jõudes aga justkui "kustub ära". Kui on viitsimist sagedamini taevast vaadelda, siis mingi ajaperioodi jooksul peale päikeseloojangut võib neid vahel ikka näha.
Vasta
Nägin 90-te alguses taevas mingeid tulukesi mis liikusid liigagi kiiresti.Mingi aeg peale vaatlust tuled lihtsalt haihtusid.Mine võta kinni mis need olid.Olen näinud ja kuulnud veel üht teist mida ei ole nõus jagama.
Vasta
Täna pilte läbi vaadates jäi ühel pildil imelik taldrik silma. Foto on tehtud panoraamiks ja DNG fail on alles.
‎7. ‎juuni ‎2015‎
[Pilt: Paikesetous_-_Sunrise__10_.jpg]
Vasta
07.08.15 kl. 22.10 liikus eredalt ja ühtlaselt põlev objekt üle Pärnu-Paide maantee Mannaree teeriisti. Liikus reisilennuki kiirusel või natuke kiiremini, liikumine oli täiesti sirge joonena, seega oletan kõrgus võis olla ainult 2000-3000m. 10 000m ja enam kõrgusel lendavad lennukid liiguvad siiski maa kumeruse järgi ja on pikemalt jälgitavad. See asi lendas sirgel joonel ja kadus ka vaateväljast suhteliselt kiiresti.
Puudusid lennukile omased plinkerid või punane ja roheline tuli. Vaatlus kohas oli õhtuvaikus ja mingeid helisid kuulda ei olnud.
Päike ei olnud päris loojunud ja tavas mingi määral nähtav ja objekt ei jätnud ka mingid suitsusaba.
Seega, minule tundmatu lendav asi.
Vasta
Viimasel ajal olen korduvalt näinud õhtuvalguses kulgevaid heledaid objekte, mis samal viisil kaovad. Ilmselt on siiski tegu tehiskaaslastega, mis üle päikesekiirte valgust peegeldavad. Sarnast asja olen mõnel korral tähendanud ka madalalt kulgevate lennukite puhul, mis päikesavalgust piisavalt peegeldavad, et nende tulukesed kaovad selles sootuks. Paari aasta eest sai sellist asja hämminguga päris tükk aega jälgitud, kuid lõpuks hakkas siiski lennuki siluett paistma. Heitgaaside jutti polnud samuti näha.
Vasta
Selline juhtum Valgamaalt: http://valgamaalane.postimees.ee/3930449...at-objekti

Võin lisaks öelda, et teisipäeval sõitisin samal kellaajal ja samal teel ja tõepoolest oli Veenus kirjeldatud suunas olemas. Korraks ehmatas ära, aga pidasin kinni, otsisin äppide hulgast google sky map'i välja ja tuvastasin objekti kui Veenuse.
Vasta
Võiks öelda, et eelmisel aastal septembris nägin. Vaatasin teleskoobiga parajasti Plejaade, kui midagi imeliku, kusagil kaugel lendas toru eest läbi. Mingi 15 min. hiljem teine, samal kõrgusel ja kiirusel. Kusjuures mulle tundus, et kiirus oli hulga suurem kui satellitidel, mida võib pimedas ja selge taevaga kõrgel üpris tihti näha. Olid samasugused valged täpid nagu satelliididki, midagi kusagil ei vilkund, jutti ka sabas polnud, lendasid maaga paralleelselt. Proovisin ilma teleskoobita vaadata, aga midagi ei näinud.
Kell oli midagi 1, kõrgus oli neil 25-30 kraadi, lendasid läänest itta. Uurisin Stellaariumist, seal ei näitand midagi?
Vasta
Mis see võis olla?
Reede, 9. juuni õhtul kella 11 ajal õhtul või veidi hiljem oli ühe väikse Põhja-Eesti asula kohal näha kentsakalt liikuv roheline täheke. Umbes 50-60 kraadi kõrgusel horisondist, edelasuunal. Ilm oli absoluutselt tuulevaikne, taevas olid kerged lagunenud kõrgrünkpilved (pilveliigi määratlusega võin eksida), mis olid taeva taustal tumedamad. Algul arvasin, et esimesed tähed ilmuvad taevasse. Ainult et see oli konkreetselt roheline. Seejärel kadus ära. No selge, arvasin, et pilve taha läks. Kuid siis ilmus uuesti ja tegi kiire ja otsese liikumise seniidi suunas. No - siis on satelliit. Aga ei - nüüd jäi seisma. Ja oli näha, et allpool pilvi. Niimoodi ta kadus (kustus), seisatas ja hüppas jälle edasi mõnda aega, siis tegi aga teravnurga all pöörde lääne suunas ja kadus suurte puude taha. Läksin puudest eemale, et näha, kas ikka kuskil veel on, aga rohkem ei näinud.
Droon? Liikumine oleks pidanud olema sujuvam.
Jättis mulje nagu oleks laseriga valgustäpp lastud, liigutatud ja kustutatud. Aga need pilved seda tüüpi olid küll, et need on kõrgel ja pealegi õhukesed ja katkendlikud nad olid, täpp oli aga- pigem siiski täheke - oli näha ka ilma pilvedeta kohal.
Pean siiski ka mainima, et olen lühinägelik ja prille kaasas polnud. Nähtus võis kesta minuti-kaks.
Vasta
Lisan veel, et pilved siiski liikusid üliaeglaselt, umbes suunaga põhjast lõunasse ("täht" liikus vastassuunas), kuid seda oli väga raske määrata. "Tähe" suurus oli Veenusest nõrgem, kuid teisi veel näha ei olnud, taevas oli piisavalt hele.
Mingit heli ei kuulnud, sest kõrval toimus kontsert. Jah, ja vastassuunas lasti stroboga igasugu valgust -sini-puna-rohelist - aga see oli vastassuunas ja madalale. Vastasmaja seinal ja parkivate autode peal olid täpid näha. Aga tolle lõunaedelataevas ja märksa kõrgemal asuva täpi (ja ainult rohelise) puhul tekkis seos, et UFOd vaatasid ja tegid kah järgi.

Kuid ikkagi - äkki on mingi maist päritolu tehnikavidin?
Vasta
Tuldi uurima ,et kes seal strobotab...
Paar korda oleme näinud tuulevaikse ilmaga enda üleslastud hiina laterna kõrval rohekat sähvatust.
Vasta
Teismelisena kahekesi koos öösel nägime üsna lähedalt, nüüd olen ainult tähelepanu hajudes näinud ajal kui  mõistus tegeleb teiste küsimustega ja ei jälgi/ei tsenseeri.
Vasta
Ma üks öö poole kolme aeg käisin koeraga õues ja oli ilus selge taevas. Vaatasin tähti, kuni tema omi asju ajas. Siis järsku märkasin ühte tähte, mis liikus, siis märkasin veel neid ja kokku oli 9 TK. Tulid ühest suunast kõik ja läksid ühte suunda. Olid nagu liikuvad tähed htegi tuld ei olnud.
Vasta
Olen näinud nii Eestis kui välismaal.

1980. aastate lõpus vaatlesime Saaremaal keset päeva terve lasteaiaga ühte imelikku "valget pilve", mis oli lendava taldriku kujuga ja liikus teiste pilvede vahel kuidagi väga kiiresti. "UFO! UFO!" ütlesid mitmed lapsed.
Ning nüüd, alles hiljuti nägin kaubalaevaga Kariibi merel seilates Kuuba kohal öösel midagi kummalist. Oli nagu suur kollane bumerang taevas, mis samuti liikus kiiresti. Suurem osa sellest tundus küll olevat valgus, mitte objekt. Aga ühest kohast keskel oli natuke tumedam, see võis olla siis objekt, mis valgust välja saatis. Vaatlus kestis 10-15 sekundit, siis see kas kadus pilvede varju või kustus valgus.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,799 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,047 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,045 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 2,900 29-12-2012, 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga? Aerling 11 5,916 01-11-2011, 12:57
Viimane postitus: Sethy
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 34,921 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,220 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,825 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,170 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,793 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat