• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
#1
Olin üks õhtu väljas ja vaatasin korraks taevu poole.Seal lendas mingi lennuki sarnane asi.Äkki tuli sealt välja 2 väiksemat lennuki taolist asja.Mul olid paar sõpra ka kaasas nemad nägid ka seda asja.No ma arvan,et lennukist väiksemad lennukid välja ei tule.Arvatavasti oli see ufo aga ma võin ka eksida..Kas olete ise ka selliseid imelikke lendavaid asju kuskil näinud?

----
henzukaz:

Eelmine teemapealkiri oli "Ufo". See on liiga laialivalguv ega ütle täpselt, millega tegemist. Muutsin peakirja arusaadavamaks.
Vasta
#2
Äkki olid need kolm sõjaväelennukit, kes lendasid üksteise kohal ja siis mingi hetk läksid laiali.
Tegelt ise olen näinud imelikult ühe koha peal püsivat lennuki sarnast asja:s
Vasta
#3
Ise oli üx kogemus mingi 4a. tagasi, sai maal oldud ja istusin vennaga ja naabriposisiga öhtul piimapukki peal ja iga lauäpev kell pool 10 lendasi mingi raketti kujuline asi sealt mööda väga imelik kuju oli selline.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
Äkki olid need kolm sõjaväelennukit, kes lendasid üksteise kohal ja siis mingi hetk läksid laiali.
Tegelt ise olen näinud imelikult ühe koha peal püsivat lennuki sarnast asja:s

noo, üht võin ma küll nüüd õelda, et need sõjaväe lennukid küll polnudBleh. Mis ajast Eestil on sihuseid sõjaväe lennukeid, kui USAs oled, siis küll, varsti ka siin, kui NATOs täielikult juba sees oleme jne.
Vasta
#5
jah.mu maja juures juhtub imelikke asju...olime jälle väljas ja passisime tähti niisama(üritasime ufosid leidaBleh)siis äkki lendas üks ümmargune asi kaugelt mööda.läks põlema ja lendas edasi kuni kustus ja siis me enam seda ei näinud.Mina isiklikult arvan ,et see oli mingi komeet vms.Aga seda kui komeet lendab no nii lähedalt mööda võib ainult 1 kord elus näha and i am damn proud of myselfLaugh.aga ilus oli jah see vaade...



[Inimene]
Vasta
#6
Väiksena sai neid nähtud - mingisugune sigarikujuline oli, eesotsas väikese tulukesega. Sai veel naljatatud, et näe "ufo vaatab aknast välja".

vahest ikka näeb neid, kuid üha raskem on aru saada, kas tegemist on lennuki, kellegi uue masina katsetamisega või tõesti ufoga.
Vasta
#7
Sellist sigarikujulist on paljud inimesed näinud.
See kus tulid lennukid lennuki seest välja, siis oli äkki langevarju hüpped ja sulle tundus lihtsalt kaugelt nii.
Aga see kohapeal seisev asi, kas too oli ikka tiibadega ja nagu lennuk? Tegelikult on sellised kohapeal seisvad lennukid ju täiesti olemas, ainult kas Eestil selliseid on, see on kahtlane. Võibolla käib mingi muu rikk meid salaja oma tehnikaga luuramas?!.

Ise olen näinud liikuvat tähte Laugh. See võis vabalt olla lennuk aga see ei liikunud otse vaid väikseid kaari tehes. Lennuk peaks vist otse lendama aga mine tea. Jumal teab mis asi too oli, äkki oli ilmavaatlus sond mingi?
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Sellist sigarikujulist on paljud inimesed näinud.
See kus tulid lennukid lennuki seest välja, siis oli äkki langevarju hüpped ja sulle tundus lihtsalt kaugelt nii.
Aga see kohapeal seisev asi, kas too oli ikka tiibadega ja nagu lennuk? Tegelikult on sellised kohapeal seisvad lennukid ju täiesti olemas, ainult kas Eestil selliseid on, see on kahtlane. Võibolla käib mingi muu rikk meid salaja oma tehnikaga luuramas?!.

Ise olen näinud liikuvat tähte Laugh. See võis vabalt olla lennuk aga see ei liikunud otse vaid väikseid kaari tehes. Lennuk peaks vist otse lendama aga mine tea. Jumal teab mis asi too oli, äkki oli ilmavaatlus sond mingi?


Arvad ,et lasnamäel majade kohal kell 21.00+ õhtul hüppavad langevarjurid?
Vasta
#9
irw, a no siis on teine asiLaugh
Vasta
#10
Aga mina kui ka väga kahtlustav inimene arvan, et Eestil pole sugugi täit kontrolli oma õhuala üle ja seal kõrgemates kihtides võivad vabalt muude riikide lennukid lennata.

See hõljuv asi, mis mina nägin tundus aga liiga kõrgel olevat mingi ilmavaatlus sondi jaoks
Vasta
#11
eesti sai endale ju hea radari püsti, loomulikult see radar ei näe usa/britide/sakslaste jne. lennukeid, aga ma arvan, et nad ei hakkaks üldse kütust raiskamagi siin luure jaoks, neil pole siin midagi huvitavat leida, ja venemaal kah nüüd sihust tehnikat pole

---------------------

ma nüüd parandaks ennast, kui sain teada, milline huvi on siiski teistel meie õhuruumi vastu.......

--------------------

samuti muutsin oma tüüpilist kirjavigaBleh

[Teadet on muutnud 16-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#12
Ma pole peaaegu mitte midagi näinud. Väoksena nägin mingit lendavat obekti millel olid punased ja rohelised tuled ringikujuliselt ümberringi. Lendas lennuki kiiruselt. Ei tea mis see oli aga ufo(tulnukate laev ma mõtlen) muljet küll ei jätnud.
Vasta
#13
aga seda ei pruugi kunagi teada, mida teised riigid tegelikult tahavad. On suur võimalus, et USA tegelased sügaval sees ikkagi tahavad Venemaa kunagi ära vallutada ja käivad siin luuramas. Tänapäeva maailmas pole kunagi kindel, mida mingi riika parasjagu tegelikult kavandab.
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
jah.mu maja juures juhtub imelikke asju...olime jälle väljas ja passisime tähti niisama(üritasime ufosid leidaBleh)siis äkki lendas üks ümmargune asi kaugelt mööda.läks põlema ja lendas edasi kuni kustus ja siis me enam seda ei näinud.Mina isiklikult arvan ,et see oli mingi komeet vms.Aga seda kui komeet lendab no nii lähedalt mööda võib ainult 1 kord elus näha and i am dang proud of myselfLaugh.aga ilus oli jah see vaade...

Meteoriit'i sa mõtlesid. Pahatihti aetakse "need" kaks asja sassi.
Olen ise taevas igasuguseid imelikke "asju" näinud. Vansti sai ikka sõpradega õhtu läbi õues oldud ja taevast uuritud. Hullud astronoomia huvilised olime, igasugused raamatud sai läbi loetud, uuritud ja puuritud. Kõik planeeid, suurused ja kuud olid peas, astronoomiast sai ikka nii palju loetud ja uuritud, et ema-isa olid veendunud et astronoom minust saab. Kuid siis kui see suur tuhin oli, olin ma 7-8 aastane. Tuntumad tähtkujud, kõik olid peas jne. Enamus asjad siiani meeles, kuid tuhin nüüd enam nii suur pole, kuid aukartust selle suure universumi vastu tunnen ikka.
Ufode juurde tagasi tulles, nagu ma ütlesin olen näinud igasuguseid imelikke asju. Kiiresti ja sinka vonka liikuvad vilkuvad tähed jne jne... kuid enamustele ma arvan et on loogiline seletus. Kuid mine tea.... omme räägin ühest juhtumisest lähedamalt.
Vasta
#15
käisin aastaid tagasi Saaremaal EÜE-s tööd rügavatel tüüpidel külas. õdagupoole võeti mõni õlu (ei mingit hullu läbu) ja tänapäevases slängis öeldes "hängiti" niisama. protseduur leidis aset miski veekogu ääres (mitte meri, mida Saaremaal igas kandis leidub, vaid pigem järve moodi asi oli). juulikuu teine pool oli juba käes ja õhtuti hämardus suht vara.
kuid äkki kadus kõigil lõbus tuju ja mingi külmavärinaid meenutav tunne pääle tuli. inimesi oli meid seal miski 7-8. kõigil sama asi. kui enne oli jutuajamine päris vali, siis järsku hakkasid kõik sosinal rääkima. ja naiskodanikel tekkis ka mingi seletamatu hirm.
et mis siis oli? selle veekogu kohale "parkis" ennast õhku rippuma mingisugune objekt, mis ei olnud ei helikopter, ilmavaatlus-õhupall või mingi rakettidest eemalejuhtimise majakas lennukilt. see oli konkreetne lillakas-sinakat tooni "taldrik". meist kilomeeter ehk eemal. siis valgustasid mingid suhteliselt sinakat tooni valgusvihud (värvitoon meenutab Xenon autotulesid) järve pinda paari minuti jooksul. kokku kestis see etendus ca 5 min. mingit heli sel ajal ei kostunud. ilm oli selge ja tuulevaikne.
siis lendas see objekt lihtsalt minema. kuigi jah, algkiirendus väga suur ei olnud, aga veidi hiljem kadus juba "täiega".
oleme tüüpidega seda ka hiljem arutanud ja õige asi see polnud. ei viitsinud tollal mingisse menti asja raporteerima ka minna, et siis oleks pidanud kgb-s seletama, et mis ja kus ja miks.
:i2: - selliseid nägusi näha polnud, aga paras x-files oli asi küll.
Vasta
#16
kui see jutt tõsi on siis võis küll ikka päris jube olla :ink: Sad
Vasta
#17
ma arvan just vastupidi.mo kuidas see selline asi õudne olla?
Vasta
#18
Seda arvad sa siis, kui sa istud soojas kohas arvuti taga ja üritad seda ette kujutada. Kui sa tegelikult séllises olukorras oleks, siis sa tõenäoliselt nii ei arvaks
Vasta
#19
jah see on jube...ise olen ka kogenud, aga ei mäleta kahjux enam peaaegu midagi sellest, ainult nii palju et väga kõhe oli olla
Vasta
#20
ja arvesse peaks veel seda võtma, et sel ajal (aasta võis olla 1985) polnud haisugi, ei X-File`st, Taken`st, ega teistest sellistest filmidest.
mis meid aga nii, ehk teisiti mõjutada suudavad.
Vasta
#21
To hiidlane: su viimases postis on üks tüüpiline kirjaviga Laugh

To Pitsu: Ootame seda juhtumit endiselt..

Tegelikult on ju fakt see, et enamus asju, mida nähakse omavad mingit teaduslikku seletust või vähemalt üritatakse teaduslikult seletada. Kui sa räägid ajalehes, et sa nägid ufot, siis öeldakse, et see oli kindlasti USA lennuk või meteoriit. Ka see ei aita, kui 200 inimest samal päeval samal kellaajal näevad ufot. Neid inimesi naeruvääristatakse avalikkuse poolt, kuni me kõik arvame, et tegemist oli millegi muu kui ufoga. Nii see asi kahjuks on..

Ise pole midagi sellist näinud, mida julgeksin ufoks pidada, aga ausalt öeldes.. olgu see nii hirmutav kui tahes.. tahaksin selle läbi elada, et ma näen, et meile on valetatud ja meie eest on varjatud võib-olla isegi mõnda teaduse peal väljas olevat rassi, kes ei ole inimene. Lootus jääb..
Vasta
#22
ei ole kahjuks näinud, kuigi tahaks, kuigi mul on mõned tuttavad kes on UFO taolisi objekte märganud, kuigi kindlat pole midagi sest varjante, et need midagi muud olid leiaks kindlasti mitmeid Smile
Vasta
#23
Minul juhtus just hiljuti selline asi:
2 päeva järjest oli olnud päikeseline ilm ning tähistaevas. Läksin prügi välja viima ning vaatasin ülesse, nagu mul ikke selgetel öödel teha on. Alguses nägin sellist liikuvat täppi, teadsin et see on satelliit sest ennegi neid nähtud. Paar momenti hiljem nägin teist samasugust liikumas täpselt vastassuunas selle teisega ning omaette humooritsesin, ,,nüüd panevad vist küll kokku :o... "
Järsku said nad täpselt ühes punktis kokku ning kadusid ära. Nagu oleks üksteise sisse läinud lihtsalt ning ära kustunud.

:ink: Päris kõhe hakkas. Samas nad ei liikunud ,,ufolikult" vaid sirgjoones ühtlase kiirusega.

See oli minu esimene nö. ,,ufo vaatlus".
Vasta
#24
nope, never seen. Aga mu vanemad väidavad, et nad olevat sõitnud linnast maale. Ja näinud midagi teavas. Peatasid siis auto kinni ja vaatasid umbes 20 minutit, kuidas tulukestega objekt taevas hõljus. Aasta oli mingi 1968 vms.
Vasta
#25
Mina pole ka ise näinud aga ka on vanemad näinud Bleh Oli suvi ja nad ärkasid just üles, kui kuulsid kopteri häält ja nägid täiesti lageda koha peal ümarat varju aga varju omanikku mitte. Isa jooksis õue ka aga siis see kadus. Sry ma rohkem ei suuda, silmad on vett täis :i2::biting:
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,799 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,047 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,045 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 2,900 29-12-2012, 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga? Aerling 11 5,916 01-11-2011, 12:57
Viimane postitus: Sethy
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 34,921 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,220 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,825 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,170 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,793 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat