•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ?
#26
Ise nägin paarpäeva tagasi midagi suht kahtlast, kell oli umbes 18.00 ja suht külm oli. Me olime 3 kesi sõpradega jõejuures, siis järsku mu sõber märkas midagi taevas, sellel oleks olnud nagu kolepalju vilkuvaid tulukesi, siis hakkas see aina tempokamalt liikuma ja ta liikus üle meie. Suht lähedalt oli seda näha, kuid me ikka aru ei saanud, mis see oli, sest sellel polnud mingit mürinat, ega midagi. Nii me jooksime sellele järgi ja üritasime järje pidada, aga järsku kadus. Me läksime suure põllu peale ja üritasime seda vaadata, kuid ei leidnud seda:S pärast oli suht imelik tunne:S



ja küsisin ema käest kah, et kas ta midagi näinud on, siis ta ütles, et on näinud sellist asja, kui ta väiksest peale koolist koju tulles ja vaadates taevasse nägi ta seal lillakat tooni ühekoha peal seisvat objekti ja see juhtus loomulikult päevalwink
Vasta
#27
Meil kunagi kohalikus maakonna lehes (Lääne elu). Kirjutas kuis üks tegelane sealt samast lähedalt olevat näind mingit tsentrifuugi kujulist asja lähedalt lendamas/hõljumas. Ma ise ka olin ka samal õhtul muidu õues, aga ei näind midagist tookord, ega ka mitte kunagi hiljem.
Ma tean, et ma pisikesena ikka aegajlt mõtlesin, et nägin mingeid imelikke tulukesi. Aga vaevalt küll päriselt.
Võibolla mingi protsent nendest nn. liikuvatest tähtedest on maavälise päritoluga ja kõik ei ole satelliidid.
Vasta
#28
ei ole mina peale "kukkuvate tähtede" midagi näinud - reaalselt võrskes õhus... vaid meedia vahendusel Smile
Vasta
#29
olen näinud 2 korda pma maja ees yks ledas yle nihuke nagu ruut ja ees oli kolmnurk ja rohelised/punased tuled siis yytlesin mampsile vaata siis järsku oli kadunud pea kohalt ja teine kord oli nihuke asi et tulin kell 11 ksukil ja siis vaatasin taevasse ja nägin mingit asja väga hele sisse ei saanud vaadata see oli yhe koha peal ja muutis värve pärast aga vaatasin enam polnud (sama õhtu) umbes tunni aja pärast...
Vasta
#30
Lugu järgmine.
Sõitsin ca kuu aega tagasi Tartust Tallinna. Tukastasin veidi ning ärkasin siis kui oli sõita veel umbes pool tundi. Kuna tegemist on taleva, oli tol hetkel juba väga pime. Vaatasin aknast välja ja nägin ühte väga heledat täppi.
"Noh.. ju see täht on," mõtlesin ma.
Aga kuna teisi tähti polnud näha, siis tekkis pisike kahtlus. Järgmine mõte oli, et aken peegeldab. See mõte tehti pihuks ja põrmuks kui metsast läbi sõites kadus täpp puude taha.
Nii ma siis jälgisin seda täpikest. Ma oleks täitsa nõus väitega, et tegu oli tähega, aga... see sõitis nagu bussiga kaasa. Vahel kiirendas ja liikus ettepoole. Teinekord jälle jäi nii aeglaseks, et kadus mu vaateväljast. Ning siis ilmus taas mu vaatevälja. Oli see äkki lennuk? Helikopter? Ei. Nendel ju tuled vilguvad peal.. see aga helendas stabiilselt.
Üks ebatavaline seik juthus veel. Varem pole ma midagi taolist kogenud. Ühel hektel tõmbas keegi müstiline isik seda bussis olevat hädapidurit. No buss jäi seisma ja bussijuht tuli küsima, et kes tõmbas. Advekaatset vastust ta sellele ei saanud. Kusjuures täpp jäi seisma koos bussiga, aga selle vahega, et siis kui buss seisma jäi, liikus täpp veidi edasi. Hetkeks, kuid siiski märgatavalt.
Niisiis... mis on see "asi", mis kurseerib mööda Tartu maanteed, vahel kiirendades, vahel aeglustades? Ufo?

[Teadet on muutnud 22-2-2004 postitaja etc]
Vasta
#31
siin foorumis on nagu selline teema juba olemas kuhu panna oma ufo lood. milleks teha uus teema

http://www.para-web.org/foorum/viewthrea...tid=79{stu

---------------------

nüüd peaks olema korras ;-)

[Teadet on muutnud 23-2-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#32
Kui jutt käib minust, siis et piisavalt tähelepanu pälvida Smile
Vasta
#33
Muuseas LaughLaughLaugh kui vaadata tähte taevas - liikuvast autost, kasvõi kuud, siis tundub nagu see liiguks sinuga kaasa ju... Pealegi atmosfääri toimel tundub vahest nagu täht virvendaks või korraks liiguks, see on optiline illusioon, puude taha kaob ta siis kui sa ise puude taha kaod Smile
A no ok .. ufo oli =]
Vasta
#34
Hmm.. täht liigub järsku ettepoole, jääb siis kaugele selja taha ning ilmub taas silme ette?
Vasta
#35
Tsitaat:Esialgne postitaja etc
Hmm.. täht liigub järsku ettepoole, jääb siis kaugele selja taha ning ilmub taas silme ette?
Teedel on kurvid?
Vasta
#36
on või? Smile
Samas tasub kõik mu jutt läbi lugeda, mitte ainult üs-kaks lauset Smile Seletasin kõik ära kuidas asjalood olid. Ja ma pole väitnudki, et see midagi ebamaist oli. Mind lihtsalt huvitab mis see oli ja tähe terooriaga ma ei nõustu.
Vasta
#37
Ehk mäletad mis kellaajal see olla võis. Paar tundi pärast päikese loojumist on suht tavaline, et taevas on näha vaid paari tähte (kasvõi täna veerand tundi tagasi). Läbi klaasi vaatamine halvendab veelgi tähtede nägemist.

Tegelt see võis ju ka olla mõni väikelennuk, neil ju mõnikord pole vilkuvaid tulukesi, samas see oleks vist liiga äratuntav.
Vasta
#38
17.45-18.30
Vasta
#39
Ma arvan, et meil ei ole siin selliseid inimesi, kes postitaksid siia mingi seletamatu loo ja tglt oli tegu tähega, mis tee kurvilisusest sõltuvalt asus kord eespool bussist ja kord tagapool. Või, et aknaklaasi peal on mingi s***plekk.
Smile

[Teadet on muutnud 25-2-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#40
olen minagi näinud kahtlast kuju taevad, eelmise aasta sügisel kuni talveni oli meil maja ees taga metsa kohal iga õhtu sigari kujuline asi, see oleks võinud lennuk olla, aga see seisis kogu aeg aga ühe koha peal. on olemas ka lennukeid mis kohal seista saavad, aga kas ikka üle kahe tunni keegi seisaks ühel kohal
Vasta
#41
Kunagi arvasin et nägin UFO't aga paar päeva hiljem selgus, et Viljandi Centrumi katusele on pandud prošektor või midagi sinna kanti mis kannab kujutise taevasse.
Muidu pole nagu mindagi kahtlast seal taevas näinud
Vasta
#42
On olemas lennukid mis ei tee eriti häält ja on radaril nähtamatud.Kuskil isegi räägiti et venelased oleks peaaegu tekitanud maailma sõja kuna arvasid et üks USA lennuk on UFO ja tahtsid ta alla tulistada.ml õnnestus ka umbes sellisest lennukist pilt saada.On veel olemas lennuk mis suudab ühe koha peal lennata ja maanduda nagu helikopter aga see lennuk on veel testimisel niiet ma ei usu et keegi seda võis Eestis näha :ink:
Aga seda lennukit mis pildil on seda võisite küll näha Laugh
Vasta
#43
sa vist ei mõelnud sellist nagu svartsal vilmis true lies oli, põmst on kohapealt starivad täitsa valmis juba aastaid. Suunavad õhuvoo alla jne vms.
Ja see nähtamatu lennuk meenutab kangesti, mistand nimi oligi B-2 pommitaja äkki. Kasutati ka Kosovos minu teada.
Maksab 2,1 miljardit dollarit st. siis üks eesti riigieelarve Smile
Vasta
#44
Ma ei tea kas mu andmed on vananend aga kuskil sarjas just rääkis et see lennuk mis saab oma mootorit suunata üless ja alla see on veel testimisel.Ja seda ei kasutata veel sõdates,et see on lennunduse tulevik.
Vasta
#45
just täna vaatasin Explorerit, pagan kus oli seal lennuk SR-71 mis oli ameeriklastel juba 50ndatel (ma nägin seda saadet kahjuks jõle lünklikult), ühesõnaga 2 mootoriga reaktiiv, mis arendas kiirust 3500 km tunnis ja lendas nii kõrgel, mille tõttu lennuki kere paisus 30 cm. Maapeal see lennuk lasi igast küljest kütust läbi (see pidigi olema nii, muidu pole üleval õhus paisumisruumi). Lennuki kuju oli tõesti paras ufo, aga point oli selles et ükski riik ei teadnud sellest lennukist midagi vähemalt 10 aastat ja kogu see aeg piilusid ameeriklased venemaad selle lennukiga. Seda lennukit oli proovitud tuhandeid kordi alla lasta, aga kiirus olevat olnud nii suur, et füüsikareeglid muutuvad sellistel tingimustel.

Muide, Gagarin ei käinudki esimesena kosmoses vist, seal näitas kuidas ameeriklased käisid õhupalliga kosmosepiiril ja siis vend hüppas lihtsalt kapslist alla langevarjuga (1000 km/h)Smile)

arvan et 75% ufodest kui nähtustest siin maamunal on fake, lihtsalt saladustekatet järjest kergitatakse ja me saame teada järjest uutest põnevatest faktidest ja aparaatidest mis on juba olnud. Ja suureks fake faktoriks on inimeste endi kuulsusjanu, kui oled näinud - oled tehtud meesSmile))

http://www.astrosurf.com/lombry/Document...o-sr71.jpg

kui selline üle lendab ja oleks kasvõi aasta 1980 (60-70 asemel näiteks), siis oleks te kõik UFOt näinudSmile)))

[Teadet on muutnud 15-4-2004 postitaja tushka]
Vasta
#46
Gagarin ei käinud isegi esimese venelasena kosmoses. Enne käis mingi tundmatu mees, kes sai tagasi tulles surma. Teisena käis IL lennukite leiutaja Ilju?ini poeg, kes kukkus Hiinas alla ja jäi mõneks ajaks poliitvangiks, ning seega ei sobinud. Hiljem võeti Gagarin kangelaseks.
Sellle kohta oli ametlik lehekülg ka, aga praeguse seisuga maas.

Gagarini kohta arvatakse ka üldiselt ju, et ta ei käinudki kosmoses. Tol ajal oli lihtne võltsida selliseid asju. Arvan mina.

[Teadet on muutnud 16-4-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#47
oh ei. vaid 'langevad' tähed on ennast näidanud. ja nemadki suhteliselt harva. kahju. aga eks ma jälgin taevast edasi.
...ehk kunagi keegi kusagil näitab midagi... =)
Vasta
#48
Olen ikka aastaid igal võimalikul juhul tähistaevast uurinud, nii et kael kange (päeval ei tule nagu meelde pilku tõsta), et no äkki lendavad - aga ei, nad ei lenda mitte.
Küll aga u.7-8 a. tagasi ema väitis, et nägi juhuslikult aknast , kuidas puulatvade kohale ilmus kuust suurem oranzikas-punane kera (pävasel ajal) ja hakkas alla nagu sädemeid pilduma. Tormanud siis kohe trepile vaatama, et mis nüüd siis, kuid juba oli vahepeal kadunud. Metsas on sellel kohal tegelikult soine lagendik, mille kohal see umbes võis olla. Nüüd küll kahetsen, et siis kohe sinna uurima ei läinud.
Vasta
#49
Oranžikas- punane võis olla äikesekera, ma ei tea kas see sädemeid pillub. Mu vanaema on äikesekera väga ligidalt näinud. Ta töötas varem sööklas, seal oli uks lahti ning uksest lendas äikesekera sisse ja läks teisest uksest välja. Ma olen näinud teavas kera ja sealt lõi äikest hetk hiljem välja ning kadus ära ( ühesõnaga äikesekera).

http://www-personal.umich.edu/~reginald/ball_l.html

[Teadet on muutnud 24-4-2004 postitaja Wolfgirl]

[Teadet on muutnud 24-4-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#50
kutsugem asju õigete nimedega :o
See on arvatavasti keravälk
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,798 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,046 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,045 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  mis need olla võisid? On keegi midagi sellesarnast näinud? Elessandra 2 2,900 29-12-2012, 15:45
Viimane postitus: Elessandra
  Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga? Aerling 11 5,916 01-11-2011, 12:57
Viimane postitus: Sethy
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 34,920 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,220 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,825 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,170 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,793 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat