Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas see oli uni või midagi muud?
#1
sinuga aina juhtub ja juhtub...
Vasta
#2
Ei tea kui kaua ma sellega ise jamasin see värgendus tuli nagu tigu minu pool, mulle vähemalt tundus...
Vasta
#3
Prooviks asja natuke selgemaks teha siis Bleh

Sa jäid rahulikult magama, magades hakkasid mõtlema rohuaasale kuni sa lõpuks seal aasal istusid.

Järsku näed sa rohekas/sinakat kogu enda poole tulemas, sinu juurde jõudes jäi ta seisma. Sa küsid kes ta on, tema ei vasta-on terve aja vait. Järsku ta kaob.
Sa proovid silmi lahti teha, teedki silmad lahti kuid sa oled ikka seal aasal. See rohekas kogu hakkab jälle sinu poole liikuma, kuid kaob uuesti. Sa proovid uuesti silmi avada, avad silmad ning silme ees on rohelised silmad ning samal hetkel sa ärkad.

Miks sa üldse sellele aasale mõtlesid ja kui sa mõelda suutsid unes, siis miks sa tema vastu midagi teha ei suutnud ?
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
Ega see juhtus päriselt,päris jube oli pärast...
Kuidas see päriselt juhtus ?

Muudetud: 6-1-08 kell 17:27:40 monk
Vasta
#4
Kas sa magasin heinamaal või oma kodus?
Kui ma su jutust aru sain õigesti, siis võibolla on sul unehalvatus !? :o

Muudetud: 6-1-08 kell 19:03:01 TheDarkest
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: MustJokker
sinuga aina juhtub ja juhtub...

Täpselt Laugh.
Kui ma ivakenegi aru saan, siis seda unehalvatuseks pidada küll ei saa.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
Noh olin magama jäänud kui mõtlesin rohuaasale ja ise istusin seal natukest aega ja äkki nägin rohekat või sinakat värgendust minu poole tulemas kui ta minu juurde jõudnud jäi ta seisma ja ma kysisin kes ta on ja too ei vastanud mitte midagi too oli koguaeg vaitja äkki ma ei näinud seda enda juures.., proovisin silmi lahti teha aga tegin ja ikkagi ei saanud pilku rohelisest aasast ja sellest rohekast asjandusest kõndis jälle minu poole siis jälle kadus, siis proovisin uuesti silmi lahti teha tegin ja äkki mingid rohelised silmad ilmuvad äkki mu silmade ette ja olin yleval...

Ega see juhtus päriselt,päris jube oli pärast...

See ei ole tegelikult mingi targutamine kui ma ütlen, et unenägemise tähelepanu on samasugune tähelepanu kui igapäevaelu, ärkveloleku tähelepanu; seda on võimalik treenida.
Teatud eelis on siin naisterahvastel.

Pole vaja karta. Unenäod on hirmsad ainult siis kui me ka ärkvel olles palju hirme omame. Sellest saab vabaneda.

Samas sellised unenäod on tõelised kingitused.
Soovitaksin Sulle, mitte jätta asja sinnapaikka ja treenida natuke haaval oma unenäo tähelepanu.
Alusta sellest, et ütle omale enne magama jäämist midagi mida soovid unes teha.
See kõlab absurdselt aga see toimib kui seda korduvalt teha.
Vasta
#7
ega ma tahtsin mõelda sellega et seda ma nägin ma päriselt,ega ma veel ei maganud enne magamajäämist nägin.
Aga ykskord oli nii et mõtlesin et võiks unes näha ingleid...Irw ma midagi sarnast ma inglitega nägin kyll...
Vasta
#8
ummm... pakun et see oli su kaitseingel... Ma olen enda oma näinud :3 Nummmiiiiii!!!!
Vasta
#9
Heh ega ma olen ka enda oma näind Laugh... Ja ta hoiatas mind kah...Nagu 1 päev enne seda kui mul vere jooks tekkis (mul oli mandli operatsioon) nägin ma seda unes et lähen haiglasse, Laugh siis järgmise päeva öösel siis läksingi haiglasse Bleh Päris õudne::::

Ma arvan et olen teda korduvalt unes näind nagu oli see vist eile öösel kui mingi valges riietes naine ja ta helendas ja minuga rääkis keset merd Laugh vee peal Laugh..
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,541 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,120 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Koguaeg juhtub midagi... paarakas 26 14,927 21-04-2017, 02:55
Viimane postitus: jonnipunn
  Kuuvalgus ja uni SaintElizabeth7 17 8,252 17-11-2016, 10:42
Viimane postitus: Nielander
  Aegajalt nagu kuuleks midagi. pafo 29 11,623 08-07-2014, 21:21
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Kas see on võimalik... Megas2ga 4 2,963 17-02-2014, 01:35
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,256 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  Midagi toimub tallis alexa 16 7,204 25-08-2013, 19:52
Viimane postitus: alexa
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,834 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  Halb enne või kokkusattumus ? nohand 14 7,176 22-07-2012, 09:50
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat