Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surnud kass?
#1
Tundub et kass suri ära, pole kindel 100%, ta ei liiguta, silmad lahtised ja vajuvad lahti kinni pannes. Kas vôïmalik et ta elab, vôï saab teda tagasi ellu kutsuda? Äkki on ta koomas, :'( .

Muudetud: 2-1-08 kell 21:46:04 Hallucigenia
Vasta
#2
Ehm...
Sa pole kindel, et kas kass on surnud või koomas?
Vii loomaarsti juurde või kutsu koju. Lihtne ja loogiline!
Vasta
#3
Kui sa pöördusid abi saamiseks siia, siis ma oletan, et sa soovid kassi ellu äratada mingisugusel paranormaalsel viisil? Ma kahtlen, et keegi siit sulle sedasi abi oskab pakkuda.. Sinu kassi me terveks ei võlu. Nagu Hope ütles, abisaamiseks pöörduge arsti või apteekri poole.
Vasta
#4
Pet Sematary. Aga ma ei soovitaks. Isegi kui see võimalik oleks. Või seda enam. Aga on seisundeid, kus mingis soovitused, olgu nad siis kui mõistlikud tahes, ei mõju. Mäletan senini mu lemmikkassi surma metsistunud koerakarja hammaste läbi. Sain teada, et mu hinges on veriseid sügavikke, kuha langemist kardan.
Vasta
#5
Kui kass on surnud, siis lihased ei funka enam jasilmad lihtsalt ei lähe kinni enam.
7klass, bioloogia!
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
Kui kass on surnud, siis lihased ei funka enam jasilmad lihtsalt ei lähe kinni enam.
7klass, bioloogia!

oled selles väites ikka jube kindel?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
Kui kass on surnud, siis lihased ei funka enam jasilmad lihtsalt ei lähe kinni enam.
7klass, bioloogia!
Ma vaidleks ka vastu sellele.
Lihastõmbluseid peale surma on ennegi nähtud.
Vasta
#8
Noo!
Ehk ütleksite, mis see õige vastus siis on, aitäh parandamast muidu!Laugh

Muudetud: 3-1-08 kell 14:16:58 TheDarkest
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
Kui kass on surnud, siis lihased ei funka enam jasilmad lihtsalt ei lähe kinni enam.
7klass, bioloogia!

Väitlen vastu.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Livezza
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
Kui kass on surnud, siis lihased ei funka enam jasilmad lihtsalt ei lähe kinni enam.
7klass, bioloogia!

Väitlen vastu.

Väitlen poolt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Surnud inimese korter. Punanekitarr 7 7,197 31-01-2015, 21:05
Viimane postitus: sakala
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,483 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Surnud inimese informatsioon jätkab eksisteerimist. Müstik 12 7,311 12-11-2006, 14:27
Viimane postitus: reaalne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat