Küsitlus: Liikuvad avatarid
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikuvad avatarid
#51
Liikuvad avatarid on juba keelatud ja minu meelest on see väga hea.

Tsitaat:2.4. Avatari valik
Avatari valimisel lähtu headest tavadest. Keelatud on plinkivad või liikuvad avatarid. Reeglitele mittevastavad avatarid kustutatakse ning kasutaja saab hoiatuse.

Aga võiks juba asja kätte võtta ja neid hoiatusi tegema hakata, sest reegel on juba tükkaega üleval olnud.

Muudetud: 30-7-08 kell 15:55:36 Cthepy
Vasta
#52
Jällegi subjektiivsel arvamusel põhinev reegel.

Ja mis peamine: Salaja tehtud.
Milleks üldse siis teha selliseid arutlevaid teemasi?
Vasta
#53
Neoon. käi perse.

Teema on tehtud veebruaris, sina plõksid siin pool aastat hiljem, et on tehtud veebruaris, kuigi protsentuaalselt oldi teo poolt.
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Teema on tehtud veebruaris, sina plõksid siin pool aastat hiljem, et on tehtud veebruaris, kuigi protsentuaalselt oldi teo poolt.

??? Ma arvan, et ma tean seda isegi, et teema veebruarist, ise kah nagu varem postitanud. Ma lihtsalt ütlen, et oleks olnud normaalne kui oldaks sellest muudatusest siin teatanud. Aga noh. Ega vahet ei ole, kas see punkt on reeglites sees või mitte, avatarid on ikka liikuvad ja kirevad.

Aga üldse oleks huvitav teada, kes neid reegleid muudab.

Minu arust tuleks hoopis keelustada SMS-style kirjutusviis.
Ja hoiatused tuleks anda samasse teemasse, kus postituski. Muidu jääb mulje, et miskit ei tehta.
Vasta
#55
Reegleid muudavad foorumi haldajad. Nii on see üle maailma igal pool.
Vasta
#56
Poolt, ;P
Vasta
#57
vastu, oskan ise teha!
Vasta
#58
Olen poolt, et tuleks see võimaus. Smile
Mind ei häiri, kui postituse kõrval need on.
Kuid tahaks teada, ega see ei pea ju kindlasti olema foorumi sisene? Et peaks kirjutama peale: para-web.org?
Vasta
#59
seni pole hullu kui nad väga silma torkavad pole ehk siis kirka värvilised ja väga ebasujuvalt vilkuvad
Vasta
#60
Olen vastu. Plinkivate/liikuvate asjade puhul on tegemist mittevajalike asjadega. Ma vargsi loodan, et neil, kellel avatari ei ole, ei oleks ka seda küsimärgiga mehikest. Avatar lihtsalt täiesti kõrvaline mu jaoks.
Vasta
#61
Palun andke nõu, kuidas oma arvutist avatari pilti siia saada?
Vasta
#62
para-webis pole minu teada võimalik otse arvutist avatari siia saada, pead enne kuskile netti üles laadima ja siis tolle pildi lingi sinna kuskile kasti kopima (kahjuks on lingi pikkus piiratud :S).
Vasta
#63
Kahtlemata poolt!
Ja miks need üldse keelatud on???
On 21 sajand, milles asi, kas foorumi tarkvara ei saa hakkama liikuvate avataridega??:S
Vasta
#64
See lihtsalt häirib ja vähendab foorumi loetavust.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat