Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuradi väljakutsumine.
#1
Neljapäeval kutsusime klassiõega kuradt välja , ja ma tahaks küsida paar küsimust (:
1) Kas seda , mida kurat räägib võib tõeks saada?
2) Kas tõesti , kui kuradi kutsumisel nõela puudutada hakkab kurat sind kummitama ?
3) Ja, kui paber ära põletada, kas siis hakkab kurat sind/teid kummitama ?

Sorri , ma tõesti ei teadnud , kuhu alla see teema käib ;/
Vasta
#2
Mina küsiks selle peale hoopis, et miks üldse kuradit tahtlikult välja kutsuda?
Vasta
#3
Igav oli . No , ma tean , et see pole mingi põhjendus , aga ta lihtsalt tõi paberi , küünla , niidi ja nõela ja siis ütles, et me kutsume nüüd kuradi välja . wink
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: -3gl3-
Neljapäeval kutsusime klassiõega kuradt välja

Sellise asjaga niisama jamada ei soovita. Kutsu ainult siis, kui midagi väga tarvis.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: -3gl3-
Igav oli . No , ma tean , et see pole mingi põhjendus , aga ta lihtsalt tõi paberi , küünla , niidi ja nõela ja siis ütles, et me kutsume nüüd kuradi välja . wink

Igavusest? Kallikene, igavusest tehakse muid asju.
Ei soovita sellise asjaga lihtsalt sellepärast tegeleda, et just fun.
Kui pärast keegi kodus koputab ja muud tüübid 'tavalist elu' segavad, siis..
Vasta
#6
Kuidas üldse kuradit välja kutsuda?
Vasta
#7
Oeh , õnneks pole veel keegi seganud (:

Meie kutsusime kuradit välja nii :
Tuleb võtta küünal, paber, nõel ja niit ( muidugi ka pliiats ja tikud )
Valgele paberile tuleb alla kirjutada numbrid 1-0
Paberi keskele tuleb joonistada kurat , kuradil peab olema süda.
Kuradi kõrvale, paberi äärde tuleb ühele poole kirjutada ei , ja teisele poole jah.
Kuradi kohale tuleb kirjatada tähestik ( kõik võõrtähed ka )
Nõelale tuleb niit taha panna.
Siis tuleb küünal põlema panna ning muud valgusallikad ära kustutada ja kardinad ette tõmmata.
Alustamiseks tuleb kuradile nõel südamesse torgata ja siis küsimise ajal hoida niiti nii, et nõelapea saaks vabalt liikuda.
Nõela ei oleks soovitatav puutuda kuradi väljakutsumise ajal ja viis minutit peale seda .
Paberit ei tohiks vist ära põletada. ( Me klassiõega matsime paberi maha )

Segaseks jäi vist .

Muudetud: 20-1-08 kell 11:14:00 -3gl3-
Vasta
#8
Ahah... ja siis kurat kohe ilmubki Laugh
A kust sa kindel oskad olla, et tegeist ikka kuradiga on Laugh Ja keda sa üldse kuradi all silmas pead?

Näiteks võiks tuua, et keskajal peeti igasugu kolle ja paharette kuradikesteks... deliiriumis inimesed on neid samuti näinud.
Vasta
#9
Peaks jah Laugh
Nüüd mõeldes on jah , et kust ma saan kindel olla, et see oli kurat.
Ööö , äkki punane tegelane , kellel on saba otsas nool ja sarved ? Laugh
Oeh , minu kohta käib vist : Enne tegutsen , siis mõtlen . Laugh
Vasta
#10
ära muretese.....sa pole ainuke.Hea et midagi hullusti ei läinud.Lihtsalt palun ära enam nii mõtlematut tegu tee, järgmine kord ei pruugi nii õnnelikult minna.

Muudetud: 21-1-08 kell 02:42:26 osapois
Vasta
#11
ma tean kuidas kutsuda kuradit peegliga välja aga jamh siis ta pidi su endaga kaasa viima niiet .
Vasta
#12
Oot a mulle jäi segaseks kas Kurat ilmutas siis ennast v mitte?

Peaks ka kuradi välja kutsuma... müüks oma hinge paari miljardi eest maha (i)
Vasta
#13
Tee ikka teinekord veel ja siis juba tõsisemalt! Siis on inimestel hea sinu intsidenti uurima hakata.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: xxixx
ma tean kuidas kutsuda kuradit peegliga välja aga jamh siis ta pidi su endaga kaasa viima niiet .
Aga äkki räägid sellest mida sa tead, lähemalt?
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Tsitaat:Algselt postitas: xxixx
ma tean kuidas kutsuda kuradit peegliga välja aga jamh siis ta pidi su endaga kaasa viima niiet .
Aga äkki räägid sellest mida sa tead, lähemalt?

Selleks, et kõik teada saaksid ja katsetama hakkaksid? Parem mitte. Kui soovid teada, kuidas seda teha, saada talle näiteks u2u.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Lauri-L
Oot a mulle jäi segaseks kas Kurat ilmutas siis ennast v mitte?

Keegi liigutas nõela tähtedele. (hyes) Meie mitte muidugi
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Selleks, et kõik teada saaksid ja katsetama hakkaksid? Parem mitte. Kui soovid teada, kuidas seda teha, saada talle näiteks u2u.
Ja võttan mõnelt võimaluse, vaimses plaanid Darwini auhinda saada?
Vasta
#18
appi ,kuidas sa julgesid üldse , mina ei julgeks siis ka kui meid oleks palju selle väljakutsumise ajal .
Vasta
#19
Mis sa arvad,et kui teid palju on,et siis ei julge see "kurat" (või kes tahes) teid kiusama hakata, kui ikka välja peaks tulema? Parem mitte torkida, kui tagajärgedest aimugi ei ole.Ja veel igavuse pärast....
Vasta
#20
Torkima peabki just seetõttu, et teada saada, mis tagajärjed on. Elukogemusi muudmoodi ei saa.
Vasta
#21
Nojah,aga enne kui torkida, oleks ju targem ka tagajärgi uurida vmswink
Vasta
#22
Aga milline see "kurat" peab olema veel?
Vasta
#23
Ei tasu inimesi hirmutada. Pole siin tegu mingi kuradiga vaid inimese enda alateadvusega. Võtad paberi, joonistad keskele risti, vertikaalsele joone ülesse kirjutad "jah", horisontaalsele "ei". Võtad nõelda koos niidiga(niidi otsas võib ka sõrmus, või ükskõik milline ese olla), niiti hoiad ühes käes ning lased nõelal keskpunkti kohal rippuda. Nüüd küsid midagi, kas valjusti või mõttes - vahet pole. Näiteks. "Kas minu nimi on Malle?". Varsti märkad, et nõel hakkab kõikuma kas siis mööda vertikaalset joont või horisontaalselt, vastates kas "jah" või "ei". Sa võid arvata, et kurat liigutab seda nõelt, kuid tegelikult liigutab seda su alateadvus, nii et sa ise ei märka seda.

See on hea vahend mingite otsuste tegemiseks. Kui sa pole milleski kindel, võid alati seda kasutada.
Vasta
#24
Mis ei tapa teeb vigaseks!!!
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Inime
Ei tasu inimesi hirmutada. Pole siin tegu mingi kuradiga vaid inimese enda alateadvusega. Võtad paberi, joonistad keskele risti, vertikaalsele joone ülesse kirjutad "jah", horisontaalsele "ei". Võtad nõelda koos niidiga(niidi otsas võib ka sõrmus, või ükskõik milline ese olla), niiti hoiad ühes käes ning lased nõelal keskpunkti kohal rippuda. Nüüd küsid midagi, kas valjusti või mõttes - vahet pole. Näiteks. "Kas minu nimi on Malle?". Varsti märkad, et nõel hakkab kõikuma kas siis mööda vertikaalset joont või horisontaalselt, vastates kas "jah" või "ei". Sa võid arvata, et kurat liigutab seda nõelt, kuid tegelikult liigutab seda su alateadvus, nii et sa ise ei märka seda.

See on juba pendeldamine. Vaimude välja kutsumiseks on vaja Ouja boardi või midagi sarnast. Igastahes võib see ohtlik olla. Paljud inimesed peale minu ütlevad seda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 242,324 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,180 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik
  Kuradi-, surmakolmnurk, Hoodoo meri ghostSpirit 7 5,605 26-12-2007, 02:33
Viimane postitus: Andromeda

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat