Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
John F. Kennedy tapmine
#1
Aasta on 1963, 22. november, aastapäev on peagi lähenemas. Sel imeilusal päeval langes kuulirahest tabatuna USA president John F. Kennedy. Tapjaks tunnistati ainuisikuliselt Lee Harvey Oswald.
* JFK kehas leiti seitse haava pluss veel üks kuul saatja kehas, kokku tulistati 8 kuuli, mis tungisid JFK kehasse erinevate nurkade alt, mis viitab mitmele laskjale.
* Lee Harvey Oswald tapeti enne kohtu ette jõudmist.
Kes oleks JFK surmast kasu saanud?
* CIA - Kennedy kaalus korruptsiooni tõttu CIA laialisaatmist. Lisaks veel Sigade lahe läbikukkumine, kas sõlmis CIA kokkuleppe maffia ja FBI-ga?
* Kuuba kommud, KGB - Fidel Castroga eesotsas olid kuubalased väga pettunud kaotuses raketikriisis. Tõendeid JFK tapmise kohta leidnud nii FBI kui ka CIA, tõendeid varjati, kuna kardeti III maailmasõda.
* Maffia - JFK ja tema vend Robert olid kuritegevusele ära tegemas, JFK-d üritati santažeerida armuafääriga, see ei õnnestunud, siis ta kõrvaldati.
* Relvatöösturid - Kennedy kaalus Vietnamist meeste tagasitoomist, see ei meeldinud relvatöösturitele, märkimisväärne on see, et 4 päeva peale JFK tapmist saatis president Johnson lisavägesid Vietnami.
* Kahtlustatud veel vabamüürlasi, MJ-12, Richard Nixonit, õlikuningaid jt.

Veel tavatuid kahtlusaluseid:
* Jackie Kennedy - naisel sai oma mehe petmisest kõrini ning ta ei pidanud taluma alandust, mis kaasneb lahutusega, nii et ta palkas maffia seda tööd tegema.

Kohtukomisjoni aruanne väidab, et 1 kuul muutis õhus trajektoori ning tekitas JFK-le 7 kuulihaava!! Lisaks lendas see sama kuul veel saatjale selga.

Hiljuti läks kaduma säilitatud JFK aju, mille abil oleks tänapäeva tehnoloogiaga saanud suhteliselt täpselt kindlaks teha kuuli trajektoorid ning muu taolise.

Actually.. I did it, I was very violent before I was born
Vasta
#2
Väga huvitav,
ega jah ma olen seda kuulnud küll ja usun ka seda,
et J.F.K polnud ainuke Kennedy keda mõrvati,
peaaegu terve pere tehti sistax
Vasta
#3
ametlik versioon haiseb
Ma ise ei oska spkuleerida sellel teemal, pole eriti huvi. Kõik toodud variandid võivad minumeelest reaalsed olla.
Vasta
#4
ametlik versioon haiseb jah. ma usun ka et kuna ta tahtis nii palju muudatusi läbi viia, siis tuli ta kõrvaldada, et ta relvatöösturitele ja teistele tüüpidele kahju ei teeks...
Vasta
#5
USA valitsuse teod on olnud kahtlased, on kahtlased ja jäävad kahtalsteks
Vasta
#6
keegi peaks USA'le koha kätte näitama, sest see terror ei või kaua kesta, keegi peax kõik USA pahateod päevavalgele tooma...
Vasta
#7
umm... Ma ei leia siin midagi paranormaalset. Ehk keegi seletaks mulle mis siin paranormaalset on? (siis võib juba minu algkeemia lingi kah lingikogusse lükata :dohSmile

Eks see üks rahaline ja poliitiline värk oli.Bleh
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
umm... Ma ei leia siin midagi paranormaalset. Ehk keegi seletaks mulle mis siin paranormaalset on? (siis võib juba minu algkeemia lingi kah lingikogusse lükata :dohSmile

Eks see üks rahaline ja poliitiline värk oli.Bleh

Antud foorumiosa on konkreetselt vandenõuteeoriate avastamiseks, arutlemiseks jne. Siin ei peagi rääkima ufodest, hingedest jne. Järelikult on kõik omal kohal. Piisab sellest kui suudad püstitada fakti, mida suudad tõestada ja mida saab pidada vandenõuks.

Ise pean John F. Kennedy tapmist poliitiliste mängude tiphetkeks 60-ndate USAS. Oli ju Kennedy väga reformimeelne ja rahva poolt kiidetud ja austatud. Arvan, et siin taga võib olla enamat kui lihtsalt Lee Harvey Oswald, et tema on lihtsalt järjekordne ettesöödetud ohver.

Kusjuures tegelikkuses pole üldse võimatu, et kennedy surm on seotud maaväliste jõudude ja nende plaanidega. Selle kohta olen juba kirjutanud siin
Vasta
#9
Viimases slolehes oli päris ülevaatlik artikkel juhtunust. Siin see on. Kellel võimalus võiks vaadata lehest ka asukoha,toimunu joonist. Tundub küll et laskjaid oli rohkem kui üks.
Vasta
#10
Kusjuures hiljuti kuulsin versiooni, et Kennedy oli miskitpidi seotud Roswelli intsidendiga ning just see oli põhjus, miks Kennedy mõrvati.
Kusjuures Kennedy olevat olnud üks väheseid presidente, kes polnud vabamüürlane või mingi salaorganisatsiooni liige, äkki peitub ka siin mingi mõrvamotiiv..
Vasta
#11
ETV-s oli mõni kuu tagasi üks dok JFK tapmisest
amatöörvideo abil valmistati arvutisimulatsioon, mis näitas saatusliku kuuli teekonda, arvestades laskja ja auto asetust...selle põhjal oli kindlalt laskjaks Oswald
samuti lükati ümber see versioon, et tulistajaid oli mitu (keegi näitas, et sama püssiga oli võimalik vastava kiirusega lasta), kokku lasti 3 või 4 kuuli(vist oli ikka 4)...asi selles, et üks kuul lendas läbi kolmest kehast tekitades 4 haava (sellest see arvamus, et kuule oli rohkem)
ainuke asi, mis pakub veel mõtlemisainet, on see, kas Oswald tegutses üksi (omal algatusel) või kellegi surve alusel (Castro nt) tulnukate versiooni ei tahaks eriti uskuda..
Vasta
#12
Mul tekib kohe küsimus, et kes selle filmi autoriks oli. Pahatihti tehakse selliseid asju vaid skeptikute vaigistamiseks..

Muidugi ei välista seda võimalust, et Oswald selle kuuli lasi, kuid miks siis nii palju salapära selle mõrva ümber? mida on vaja nii meeletult varjata?
Vasta
#13
filmi lühitutvustus selline:
Kennedy mõrva vandenõuteooriad, 1. ja 2. (The Kennedy Assasination - Beyond Conspiracy, Inglise 2003)

22. novembril 1963 mõrvati USA president John F Kennedy. See nn. sajandi mõrv on paljude arvates siiani lahendamata. Filmis rekonstrueeritakse mõrvajuhtum digitaalselt, kasutades filmikaadreid, kaarte, plaane ning umbes 500 fotot, intervjueeritakse kümneid inimesi, tuuakse lagedale kõik mõrvaversioonid. Filmi vaatajast saab pealtnägija.

selle salapära on rahvas ise välja mõelnud (muidugi ka paljud spetsialistid usuvad vandenõusse), põhjus selles, et JFK oli liiga armastatud riigipea, rahvas ei suuda uskuda, et üksiküritajal õnnestus taoline tegu üksi sooritada
Vasta
#14
Pidi see alles võimas relv olema, millest väljatulistatud kuul läbi kolme inimese lendab
Vasta
#15
Veidike võrdlusmaterjali

Lincoln and Kennedy

Here's a little part of US history which makes you sit up and go h-m-m-m-m-m-m-m...

Abraham Lincoln was elected to Congress in 1846.
John F. Kennedy was elected to Congress in 1946.

Abraham Lincoln was elected President in 1860.
John F. Kennedy was elected President in 1960.

The names Lincoln and Kennedy each contain seven letters.
Both were particularly concerned with civil rights.
Both wives lost children while living in the White House.

Both Presidents were shot on a Friday.
Both Presidents were shot in the head.

Lincoln's secretary was named Kennedy.
Kennedy's secretary was named Lincoln.

Both were assassinated by Southerners.
Both were succeeded by Southerners.
Both successors were named Johnson.

Andrew Johnson, who succeeded Lincoln, was born in 1808.
Lyndon Johnson, who succeeded Kennedy, was born in 1908.

John Wilkes Booth, who assassinated Lincoln, was born in 1839.
Lee Harvey Oswald, who assassinated Kennedy, was born in 1939.

Both assassins were known by their three names.
Both names are comprised of fifteen letters.

Lincoln was shot at the theater named "Kennedy".
Kennedy was shot in a car called "Lincoln".

Booth ran from the theater and was caught in a warehouse.
Oswald ran from a warehouse and was caught in a theater.

Both John Wilkes Booth and Lee Harvey Oswald were assassinated before their trials.
Vasta
#16
Veel üks: A week before Lincoln was shot he was in Monroe, Maryland.
A week before Kennedy was shot he was in Marilyn Monroe. Laugh
Vasta
#17
Enne Kennedy tapmist tehti Air Force One pardal saatuslik otsus: oli valida kahe auto vahel - kinnine ja lahtine - millegipärast valiti lahtine.
Vasta
#18
Ta läks lihtsalt rahvast tervitama, mida sa sealt aknast ikka lehvitad, kabriolet on vingem.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: etc
Pidi see alles võimas relv olema, millest väljatulistatud kuul läbi kolme inimese lendab

ei pidanud
Vasta
#20
Ma pole küll relvaekspert, aga seda ei taha uskuda, et kuul võib läbi kolme inimese lennata. Kehast läbi lendamine pirdurdab siiski kuuli kiirust niivõrd, et kolmandasse kehasse vaevalt jõudnud oleks. Kahte vast küll, aga mitte kolme.
Vasta
#21
Carcano vintpüss on niinimetatud vanakooli vintpüss ehk siis suhteliselt võimsam kui tänapäevased. suur hülss (viskelaengu suurus) ja väike kaliiber tagavad kuulile küllalt suure ristkoormuse ja läbida kome lihakeha pole mingi probleem. pealegi jäi kuul minu teada ühesse kinni.

muideks...vana vene mossini tüüpi vintpüss oli nii tugeva jõuga, et suutis tappa inimese kes oli poolemeetrise puu taha pugenud ja (ära küsi kust tean) läbistas 7 seakeret (rohkem polnud kuskilt võtta).

kuuli jõud on ikka määratult suurem kui telekat vaadates mulje jääb...A-rühmas piisab vast tõesti plekktünni pugemisest ja oledki kuulide eest kaitstud...irw..tegelikkus on tiba karmim
Vasta
#22
Polegi arvanud, et tegelikkus A-Rühmale sarnaneb. Kas on tehtud katseid, kus on näidatud ära, et taoline mitme inimese läbimine võimalik on (seejuures arvestades kuuli suhteliselt kummalist teekonda)? Usun, et tänapäevase tehnikaga suudaksid kriminalistid olemasolevaid andmeid kasutades suhteliselt reaalselt tolleaegsed sündmused taastada. Iseasi kas ka aastakümneid tagasi nii täpsed oldi.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: etc
Kas on tehtud katseid, kus on näidatud ära, et taoline mitme inimese läbimine võimalik on (seejuures arvestades kuuli suhteliselt kummalist teekonda)? Usun, et tänapäevase tehnikaga suudaksid kriminalistid olemasolevaid andmeid kasutades suhteliselt reaalselt tolleaegsed sündmused taastada. Iseasi kas ka aastakümneid tagasi nii täpsed oldi.

Ja seda ongi tänapäevase tehnikaga kontrollitud.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: etc
Kas on tehtud katseid, kus on näidatud ära, et taoline mitme inimese läbimine võimalik on?

relvatootjad on aegade jooksul ülimalt kummalisi katseid läbi viinud. KA selliseid. Ja nagu ma vihjasin - ise sai katsetatud seakehadega.
Vasta
#25
sandstorm: äkki tead mõnda lehte, kust ma katsete tulemusi lähemalt uurida saaks?

Jason: ma pidasin silmas samasuguse olukorra loomist. Katsed ei tähenda midagi, kui situatsioon sarnane ei ole. Ja seakehade juttu pole ma selles teemas märganud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  John Todd, the Illuminati and Witchcraft Malandro 1 2,542 23-06-2016, 23:25
Viimane postitus: Vesilik
  John Lear skip128 14 8,058 29-07-2014, 10:41
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat