Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muusika aitab?
#26
seoses sellega, nagu eespool mainiti, et muusika võib mõjuda erinevates olukordades erinevalt, siis tekkis üks huvitav tähelepanek...

kui inimesed joovad midagi alkohoolset jooki suurel hulgal, aga pole muusikat taustaks, siis nende meeleolu on nagu on, mõni hakkab räuskama jne jne, kuidas keegi,

nüüd aga kui sama inimene joob ära samal hulgal alkoholi ning taustaks on muusika, siis kohe inimene muutub nagu teiseks inimeseks ning üldjuhul nagu leebemaks jne?

muidugi on alkoholil siin oma mõju, aga ikkagi, et muusika siis mõjutab seda reaktsiooni või midagiBleh


Samas ka muusika ühendab?Laulvad revolutsioonid jne?


Siiski Loom, ma olen nüüd ise ka astraaliga tegelenud jne, et see, mis laval toimub astraalkehaga küll mingit moodi ühenduses ei ole Bleh see seal ikkagi teine süsteem midagi:o
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: alri
Ja minu meeles kõige mõtetum on kommerts muusika, mida tehakse raha eest. kui ikka muusikal ei ole hinge sees siis kuula mida tahes midagi see ei anna


nõme primitiivne arusaam minuarust.
muusika on kuulamiseks.
ja mina kuulan. kuiu lugu mulle meeldib ja miskit liigutab minus siis ma teda ka kuulan.

mind ei koti siis see kas seda on tehtud palehigis garaazis või arvuti peal.
vahet ju pole. kui hakata muusikat piiritlema selle järgi "kus on hing sees ja kus mitte" siis võib nii mõnestki heast muusikatükist ilma jääda.
Vasta
#28
Proovi vanemaid lugusid kuulata, seal tavaliselt hing seesSmile
Vasta
#29
kuid nüüd läheb teema veelgi rohkem laialdasemaks, et kõigepealt me üldse ei tea täpselt kõike hingestki, aga nüüd juba teame, et muusikal ka hing sees?

mida sellest saab järeldada? kas see on ainult ütlus, et seda muusikat on hingega tehtud? või kas tõesti teatud lugudel, mängimisel kantakse nagu muusikale hinge sisseBleh?

Näiteks võtan ühe bändi, mida kuulati, kõik kuulasid ütlesid, et hea muusika jne jne, aga miskit on puudu, bändis vahetati trummar ära ning kohe kõik vastupidi, et seda on küll nüüd juba hingega tehtud, et kas eelmisel antud juhul trummar ei kandnud enda hinge osa muusikale üle, et saada perfektset muusikat või on tegu lihtsalt ennem kogenematu trummariga? - te pakute niikuinii seda viimast varianti, aga mina ise mitte...

Veel selle "loom"a postitusele järelkajaks, et äkki just seda tegevust, mida sina kirjeldasid rokkbändis - tähendabki just et sa oled hingega juures... ning tänapäeva lauljatel, sa kohe näod näoilmest, kes naudib niisama kuulsust ja rahvamassi enda kontsertitel või kes rahva jätab sekundaarseks ning põhilise aluse paneb enda esitusele....

et nii nagu on olemas astraal ja muud sellised "hingega" seotud tehnikad, teraapiad, et äkki on muusika puhul tegu hoopis täiesti erineva ning mingi uue tehnikaga?

Ma võin niisama ka kuulata kõike, mis meeldib, nagu celtic, aga ikkagi on teatud vahe muusikal, lugudel sees, kasvõi võtta 2 arvutiga tehtud lugu ning kuulad neid, siis mõnikord võib täheldada, et nagu midagi on sealt nagu puudu ja see midagi ongi see nii nimetatud "hing" ?

ikkagi ma arvan, et muusikal on mingi enda jõud sees.......
Vasta
#30
Tegelikult, muusika kuulamisega on inimestel üldse kummaline asi, nimelt oli vist nii, et ainsad loomad kel veel on muusikalist kuulmist, on nirgid...
Vist olid mingid muud loomad, aga igatahes muusikaline kuulmine on ainult kahel liigil, ja ühed neist kahest oleme meie.
Nüüd võib küsida, kas ainult kahel liigil on hinged ja siis hing ja muusika on sümbioosisLaugh või muusikal puudub hing...
Vasta
#31
see on üldse väärastunud arusaam et muusikal on hing.
rockipeerude naeruväärne väide diskopepude aadressil.


õhtupoole kirjutan teooria muusikast ja selle mõjust.

[Muudetud: 16-1-2005 celtic]
Vasta
#32
Siiski... muusikal on hing sees. See muidugi ei tähenda, et ainult rokil, või ainult mingil muul stiilil. Aga paraku kipub küll nii olema, et mida pop'im ja mida mainstream'im, seda vähem jääb järele hinge...

Aga tõesti, kui ikka artistil naudingut ei ole oma muusikat teha, või esitada, siis ei maksa sealt ka hinge otsida.

Muusika on minule tavaliselt tee enese tunnete väljaelamiseks. Vastavalt meeleolule vastav muusika. Klassikast Heavy-metal'ini
Vasta
#33
Oleneb ka inimesest tegelikult. See kellele muusika ei meeldi, sellele ei aita muusika elus hakkama saada ja elada.
Aga mulle üldiselt muusika meeldib ja teeb mul meeleolu ka rõõmsamaks.:hy:
Vasta
#34
muusikal on see hing ja mõte mille artist on sinna pannud. Õige muusika ühendub mingi inimese hinge meeleoluga ning tõstab ta esile tekitades võimsaid emotsioone. Iga muusika tekitab mingi tunde, see on loomulik reaktsioon, lihtsalt osa muusikat tekitab inimeses reaktsiooni mingit tunnet esile tõsta. Nagu teeb seda näiteks tundmatu keskkond.
Vasta
#35
ka mina kuulan muusikat siis kui halb tuju on, kui tuju selliseks normaalseks tagasi on läinud, siis seda muusikat ei panegi tähele enam ...
kindlasti muidugi need teraapiamuusikad aitavad lõõgastuda jms..
Vasta
#36
igasugu tantsu-klubimuusika on heaSmile muusika peab tegema tuju heaks ja energiliseks mitte seda alla tõmbama:S

peaasi et muusikat saaks taustaks kuulata mitte ei peaks jälgima sõna ju otsima laulu mõtet...selleks on raamatud ja filmid ja muud asjalikumad variandid kust mõtet otsida...
Vasta
#37
maybe, oleneb inimesest, muusika maitse tegelikult peegeldab paljuski inimese hinge, egas seda mõtet sealt teadlikult otsida ei jõua, mõnikord võib asja ka süveneda, anyway hingega ühendub muusika iseenslikult.
+Märgin kindlasti, et muusikamaitse all ei tohi kindlasti absoluutselt mingeid üldistusi teha, see on suurim viga üldse.
Vasta
#38
Muusikal on hing sees, aga miks ei ole siis näiteks mõnel raamatul hinge? Autor on seda võib-olla isegi suurema pühendumusega kirjutanud.
Joonistan kodus suure hoolega mingit pilti. Seal pole ka ju midagi hingega pistmist? :S
Vasta
#39
Aa, kes on väitnud, et raamatul pole hinge sees. isegi kui hinge pole, siis mõte on kindlasti sees.
Seda hinge värki ei saa nii mõista, et nüüd raamat mõtleb või midagi selle laadset, hing muusikas, raamatus, kunstis on omamoodi kokkuvõtlik sõna kõikedele inimtunnetele ning teose tähtsusele, tekkele ning mõttele.
Wolfgirl: su allkiri, Tsitaat Victor Hugo`lt, kas see ise juba mitte, kas tema teosed mitte ei kanna endas midagi, mida võiks nimetada näiteks autori hingeks, tema hinge seisundiks.
Vasta
#40
Tsitaat:Aa, kes on väitnud, et raamatul pole hinge sees.

Ma pole ka varem kuulnud kedagi väitmas, et raamatul on hing sees.

Tsitaat:Seda hinge värki ei saa nii mõista, et nüüd raamat mõtleb või midagi selle laadset

Ma ei mõelnudki nii. Ma ei ole eile sündinud.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Muusikal on hing sees, aga miks ei ole siis näiteks mõnel raamatul hinge? Autor on seda võib-olla isegi suurema pühendumusega kirjutanud.
Joonistan kodus suure hoolega mingit pilti. Seal pole ka ju midagi hingega pistmist? :S

Kui sa niimoodi kirjutad, jääb vägisi mulje, et oled.
Vasta
#42
Eks muusikal ole ikka jõud ja igal laulul on oma hing sees. Arvan, et näiteks tantsumuusikat kuulates tuleb hea tuju peale ja kurba lugu kuulates läheb tuju natuke kurvemaks.
Vasta
#43
see on su enda hing mis niimoodi teatud meloodiakooslusele mõjub.

miks te kõik korrutate et MUUSIKAL on hing sees.

kas muusik on nüüd hingetu?
Vasta
#44
ma arvan, et muusikal ongi ta tegija hing sees.
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kas muusik on nüüd hingetu?

Seda nüüd küll mitte, aga ei saa ka öelda, et muusikal hinge sees pole. Sa teed ju ka muusikat. Ja sa teed seda hästi... Ja ma arvan, et sa tõesti tahadki seda hästi teha... Sel juhul teed sa seda hingega. No see osake endast, mis sa sinna ''jätad'', ei pruugi just hing olla, aga ikkagi see energia, mille sa muusikat tehes kulutad.

Pöördudes tagasi siin ennist olnud teema juurde...
Eile, kui ma poes ringi tuulates täisvolüümil Judas Priesti kuulasin, tundsin kuidas südamesse tuli selline kahtlane tunne... Julm...

Muudetud: 25-4-05 kell 21:04:05 pipartyt
Vasta
#46
Tegelikult kui niipidi võtma hakata kas siis on üldse olemas asi nimegia hing? Et nagu mitte millelgi ei pruugi just otseselt hinge olla. Mu meelest see hing seotud natuke mingi usu või värgiga..
Vasta
#47
Nagu ma ie kujutaks ette mis oleks elu ilma muuskatta.
minujaoks kindlasti on muusika üks suur eluosa.
TÄHTIS !
Vasta
#48
muusika on eluks vajalikSmile teen ise kah muusikat
Vasta
#49
https://www.youtube.com/watch?v=kMkNkmthvTY Smile

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Muusika - kuidas see mõjub inimestele? ImOkay 75 29,521 02-08-2012, 11:47
Viimane postitus: Priest
  New age muusika? smartike 13 6,109 21-06-2010, 23:08
Viimane postitus: Andres K
  Muusika, see mis avab ja sulgeb uksed zed 2 3,042 08-09-2006, 20:37
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat