Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muusika aitab?
#1
Mis arvate, kas muusika aitab inimestel elada ja paremini hakkama saada või on see lihtsalt lõõgastumiseks? Minu arvates võib õigel muusikal väga suur jõud hingele olla, aga sellega ei tohi üle pingutada, muidu läheb lõhki. Igaühele erinevates kogustes, aga piisavalt. Smile
Vasta
#2
Muusika abil on võimalik inimese meeleolu väga palju teatud olukordades mõjutada.
Vasta
#3
ilma muusikata oleks elu kohe ikka kõvasti igavam.
see on minu arvamus
Vasta
#4
Ma küll muusikast lõhki ei läheks...:o
Muusika on minu jaoks väga tähtis
Vasta
#5
Muusika aitab inimestal lõõgastuda ja samas loob ka meeleolu
Vasta
#6
Muusika aitab ja lõõgastuda ja toob hea meeleolu,
ma ise kuulan muusikat ka üpris tihti.
Vasta
#7
Kindlasti muusika mõjutab.

Ma elan end muusika kaudu välja. Kui õhkkond pinev on, siis punk mõjub mulle väga hästi... rahustab. Ja üldse, punk mõjub mulle väga hästi.
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Muusika aitab ja lõõgastuda ja toob hea meeleolu,
ma ise kuulan muusikat ka üpris tihti.
Mind lõõgastab näiteks magamine haudvaikuses. Ei tea, muusika nagu segab mind.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Muusika aitab ja lõõgastuda ja toob hea meeleolu,
ma ise kuulan muusikat ka üpris tihti.
Mind lõõgastab näiteks magamine haudvaikuses. Ei tea, muusika nagu segab mind.

kuidas kellelegi, minule meeldib küll päevaseid uinakuid nii teha, et muusika vaikselt käib
Vasta
#10
muusika aitab ja minu arust väga paljugi. ma nagu ei saaks päeva mööda saata kui ei kuulaks muusikat. ja tujudest oleneb ka muusika stiil.
muusika aitab magamajääda, muusika aitab tõusta, muusika suudab tuju muuta....
see kõik muidugi toimib minu puhul:dj:
Vasta
#11
Sõltub mis musa kuulata.

Nimelt ei soovitata kuulata väga kõvasti TÜMMI sest see pidavat südame tööle halvasti mõjuma. Süda pidavat hakkama muusika tümpsu rütmis lööma ning inimene võib ära surra.
Kuid kui kuulata rahulikku muusikat N: merekohin ja sihukesed mozarti lood siis need aitavad lõõgastuda ja rahuneda Smile
Vasta
#12
Nüüd "nad" siis soovitavad... thanx .. kurat' enam ei saa suurele rokk või träänts või trumm-bassi vmsiganes konsertile minna?
Vasta
#13
vot näedsanüüd, mis tähendab, et kui kodus pidevalt läbi võimu d'n'b-i kuulata ja istuda bassi lummuses kusagil toa nurgas, kuhu seda bassi kohe eriti vägevalt koguneb... mul jätab süda lööke vahele!
Vasta
#14
Muusika on minu lemmikteema. Kindlasti aitab kui tegu on sinu lemmikmuusikaga. Mina ikka kuulan vahest downtempot või hip-hopi kui tuju halb. Muidu Réiki ongi ju rahustamiseks loodud muusika. Mul on kassett olemas, kuskilt apteegist vist ostetud veel. Ning on ju vel ka igasugused muud wprldbeatid ja värgid. Spirit of the Amazon...
Vasta
#15
Ei tea kas muusikast sõltuvusse võib jääda....?
Endal ostunimekirjas mp3-e mängija et saaks ka koolis jne kuulata.. Seda stiili, mida mina kuulan raadiost ei lasta, mul jääb vajalik kogus saamata:o
Vasta
#16
muide nüüd ma üldse küsiks, et kust kohast sai alguse üldse muusika? See on ikka üpris palju aega tagasi, sest muusikaks saab vast nimetada juba, kui nad kividega üksteiste vastu klopsivad meie tähenduses rütmis siis....et ega siis sellisel muusikal ei saanud olla mingeid rahustavaid või muid võimeid? Ürita kuulata sellist kiviklõbinat, see rohkem häiriks ju? Siis asjad arenesid ja tekkisid igasugused heli tegemis vahendid kuni jõudsime praegusesse aega..., aga praeguse muusika kohta tahaks jälle öelda, et see on küll rahustav jne....aga ikkagi kuidas on muusikal selline võime???

Sest tõesti mind küll rahustab muusika...täiesti hea on kuulata muusikat....aga nüüd kui on selline karmim muusika, kus tavaliselt kondserditel kiputakse kitarre lõpus ära lõhkuma või mis iganes, et see ju siiski toimib sellest muusikast. Hea küll on ette nähtud bändil endal lõpus kitarrid sodiks peksta, aga ikkagi nad ise on selle muusika nö hoos mõjuvõimuses, mis annab nö. loole vürtsi. Et juhtub hoopis see, et muusika hakkab hoopis meid talitsema??? Kas muusikal on hoopis selline võimas mõjuvõim meie üle???
Hakkame kondserditel kargama ja segi minema...näiteks beatles või presley kus inimesed läksid täiesti segaseks ära???

[Muudetud: 13-1-2005 hiidlane]
Vasta
#17
Muusikat tuleb teha (ja esitada) mõistusega, kui lased ennast muusikal kaasa viia siis sa pole sina ise.
See kui rokkbändides gitarre segi pekstakse ja rahvamassile karjutakse "I LOVE YOU ALL", see näitab seda, et inimene on transis, ta ei mõtle enam oma mõistusega - mängus on los voladores - lendaja... astraalkeha...nendest saab lähemalt lugeda Castaneda kogumikku lugedes.
Rahulik muusika aitab keskenduda, nagu ürgtrummid mis rahustavad. Trummi rütm ja akustilised omadused muudavad ajulaineid oma eripärasel viisil jne : )


[Teadet on muutnud 2-3-2004 postitaja loom]
Vasta
#18
http://www.public.asu.edu/~aarios/asu/fa...page4.html seoses selle los voladoresega....see muusika aitab täielikult nagu enda sisemusse tungida...aga, et siiski muusikal on võimed....aga kas neid võimeid ei saaks näiteks ära kasutada kui harrastad pürokineesi/telekineesi ja muid ....kineese...? Et sellise rahustava või nii öelda imeliku muusikaga on oma energiat nagu palju lihtsam kokku koondada või mis iganes vähemalt mulle tundub nii.....
Vasta
#19
Muusikat pürokineesiks just kasutada ei saa Smile aga helidega levitatsiooni esile kutsuda saab küll. Heli võib ka kivi pulbriks muuta ja sapikive inimesel läbi naha purustada jne.

Muusika on, nagu loom ütles, mõistusega kuulamiseks. ei tohi langeda emotsionaalsesse ahelasse.
Seda ütles juba Platon.
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
Muusikat pürokineesiks just kasutada ei saa Smile aga helidega levitatsiooni esile kutsuda saab küll. Heli võib ka kivi pulbriks muuta ja sapikive inimesel läbi naha purustada jne.

otseselt jah pürokineesiks kasutada ei saa ja, et ta klaasi ja muid tükkideks võib teatud helikõrgustega teha, tean....aga ikkagi, et kas näiteks muusikat ei saaks kasutada selleks, et oma energiat kokku koondada, et näiteks tahad leeki kustu saada, siis selline hea muusika on, millega sa oma energia nagu ilusasti kokku kogud ja siis lased selle kõik valla sinna leegi poole, ise pole veel kahjuks tulemuseni jõudnud...., et muusika on sul lihtsalt abiks energia koondumisel....igatahes mõne muusika saatel on küll just selline tunne, kui oled rahus üksi ja kuulad seda muusikat, et nüüd oled sa küll kogu oma energia ühte kogunud.....aga niisama ma ei suuda end sellisesse nö. transsi(kirj. vist nii) viia.....kust saada sellist vastavat energiat.....või midagi....
Vasta
#21
Kusjuures kividega klõbistamine võib rahustavalt mõjuda küll. Mulle meeldib eriti Aafrika igasuguste hõimude muusika kus on tavaliselt nii, et tehakse niiöelda freestylet kohapeal. Igaüks lisab oma rütmi, mingeid noote ei tunta.
Vasta
#22
See täiesti oleneb inimesest ja tema hetkesest iseloomust.

Endale meeldib rütmikas muusika ja ka öösiti, kui heidan magama, siis panen vaikselt kõrvaklapid pähe mängima.
Vasta
#23
Võta end vabalt ja kuula täpselt mida tahad, muusikat peab olema seinast seina (oma kogemus). Ärge koguge ühte stiili nagu see on präegu trendiks. Ise kuulan raske metalist-Fred Jussi loodus hääledeni. Igatepidi on lõõgastav. Sõltub millal kuulata. Vahet pole. Vahel on raske metal hulka rahustavam kui linnu laul.
Vasta
#24
Eeskujuks võtke minu playlist momendil Bleh

Sarah Brigthman - Hijo de la Luna
Era - The Mass
Dio - Hungry for Heaven
Dio - Holy Diver
Dio - Fever Dreams
Radiohead - High and Dry


Kui ma ainult Diot kuulaksin, siis suht varsti enam ei kannataks kuulata (halb näide, Dio lood on suht varieeruvad). Aga kui seal on igast jama, siis lase mitu päeva olla. Muidugi playlist piaks natuke pikem olema.
Vasta
#25
Ja minu meeles kõige mõtetum on kommerts muusika, mida tehakse raha eest. kui ikka muusikal ei ole hinge sees siis kuula mida tahes midagi see ei anna
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Muusika - kuidas see mõjub inimestele? ImOkay 75 29,584 02-08-2012, 11:47
Viimane postitus: Priest
  New age muusika? smartike 13 6,110 21-06-2010, 23:08
Viimane postitus: Andres K
  Muusika, see mis avab ja sulgeb uksed zed 2 3,045 08-09-2006, 20:37
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat