Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mind rünnati.
Autor Sõnum
piret-
Uustulnukas

28-01-2008 14:57
Postitus: #1
Mind rünnati.
mul oli kunagi nii ,et mõned aastad tagasi käisime terve perega iga laupäev vanaema juures saunas . ma olin siis suht väike-7-9 aastane võibolla .igastahes ,olime too õhtu siis jälle seal ja mina mõtlesin ,et jään ööseks (kusjuures sellel õhtul oli just see eurovisioon,mis toimus eestis).ma ei mäleta kellaaega täpselt ,see võis olla 9-10 vahel kui mu ülejäänud pere koju läks .nemad läksid ära ja mina jäin veel telekast eurovisiooni vaatama . sain natuke aega rahulikult vaadata ,kui kostis selline heli ,nagu oleks keegi küüneotsaga akna peale koputanud .kuna aknal kardinaid ees ei rippunud ,siis vaatasin kohe sinnapoole ,kuid ei midagi .vaatasin telekat edasi .aga niikui telekat vaatama hakkasin ,kostis taas see sama koputus .mul hakkas juba imelik ,ma arvasin ,et mu onu Aimari sõber Urmas niisama pullib,aga hiljem ma enam nii ei mõelnud. igastahes ,peale teist koputus ma läksin ukse peale vaatama ,kes seda teeb ,aga siis ka ma ei näinud kedagi . kui ma tuppa tagasi kõndisin ,oli jälle see sama koputus ,ja ma läksin jälle ukse peale . kui ma ukse kinni panin ,panin selle veel seest haaki ,kui ma nüüd õigesti mäletan . istusin korraks veel telku ette ,aga siis hakkas mul jube seal üksinda telku ees istuda ,ja aken oli veel minust paremal ka . mõtlesin siis et ma ei julge enam üleval olla ,panin telku kinni ja pugesin riietega voodisse . peale seda toimingut läks mööda paar minutit ,mil ma ei kuulnud mitte piuksugi. ja siis toimuski see nö. rünnak.ma olin voodis sellises asendis ,et parem jalg oli teise peal ja näoga olin seina poole . see toimus nagu sekundi murdosa jooksul.korraga oli keegi mu paremast säärest suht valusalt kinni haarand ja parema jala vasaku pealt ära tõmmanud .siis oli kõik . ma ei julgend liigutada ja ma värisesin üle keha ,see oli nii kohutav kogemus .paari minuti pärast keerasin ma ennast voodis ümber ja seal eiolnud kedagi ,ei toas ega akna taga . peale seda juhtumit ei ole mul vanaema juures olles midagi sellist enam juhtunud.
ja ma olen surmkindel ,et unes ma seda ei näinud ja ette ka ei kujutanud .
niisiis ,rääkige mis te sellest arvate .?

|Piret
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
killuke1
Tavaliige

28-01-2008 15:19
Postitus: #2

Arvata võib ju palju asju. Ma ei hakka ütlema mida ma arvaksin, kui ma oleks skeptik, sest sulle see vastus ei meeldiks ja pealegi ma ei ole skeptik Laugh
See võis vabalt olla keegi keda silmaga näha ei ole, ehk vaim või kummitus või kuidas nende kohta öeldaksegi, mulle meeldib nende kohta öelda eksinud hing. Oletame, et me arvame õigesti, kui sa oli kummitus, miks ta võis nii teha: esiteks ta tahtis tähelepanu. Ehk on ta noor hing ja ei ole surmaga eriti harjunud või oli surm nii ootamatu, et ta ei saanud aru, kuidas keegi teda ei näe ja keegi temast välja ei tee ja siit tuleb ka teine võimalus, mis teda ajendas nii käituma, ta võis pidada konkreetset tuba enda toaks või tervet maja enda majaks ja oli häiritud sellest, et keegi seal toas magas. Igal juhul sellist hinge on vaja aidata, et ta mõistaks olukorda ja liiguks oma teekonnaga edasi. Sa peaksid mõtlema selle peale kuidas sa saaksid teda aidata rohkem, kui selle peale mida meie sellest arvame. Ja kui tulebki välja et seal ikkagi kedagi polnud, siis pole ka ju midagi hullu. Saad ehk hingerahu tagasi.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.
kurk
Vana kala

28-01-2008 15:38
Postitus: #3

Ega sa juhuslikult oma jalga pärast seda ei vaadanud, et oli se punane või midagi?
piret-
Uustulnukas

28-01-2008 19:40
Postitus: #4

to killuke1:mu vanaema elab seal majas juba väga kaua ja ainuke kes seal minu teadmist mööda surnud on ,on minu vanavanaema . kõige esimesena mõtlesingi tema peale , aga ma pole üldse kindel ,et see võis olla tema ,sest miks ta oleks pidanud mulle nii tegema .ma olin oma sünnist tema surmani põhimõtteliselt koguaeg temaga . aga selle toa asjus võib sul õigus olla ,see oligi nimelt tema tuba . ja nagu ma juba mainisin ,pole sellist asja enne ega pärast juhtunud .
to kurk: ei vaadanud ,mulle ei tulnud pähegi vaadata ja pealegi oli pime ja ma ei julgenud õieti midagi teha . Laugh
to scythe:ei,see ei olnud kramp ,mul on olnud jalakramp ja tookord ei olnud see kindlalt kramp võimidagisellist . ja see oleks küll väääga imelik lind ,kes kohe vaatamise peale minema lendab ja siis kohe tagasi tuleb jne . Smile

Muudetud: 28-1-08 kell 19:41:14 piret-

Muudetud: 28-1-08 kell 19:42:40 piret-

|Piret
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 3,328 17-12-2013 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Mind nähti helendamas ja hõljumas Annukas5 5 2,534 31-08-2013 10:27
Viimane postitus: Staffi
  Surnud poiss käib mind tänamas. kikku99 20 7,200 08-11-2009 13:21
Viimane postitus: Iiris
  Hirm, et mind jälitatakse -LilleNeiu- 13 4,299 16-07-2009 17:22
Viimane postitus: temporary

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog