Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TrueOrFate- juhtumid...
Autor Sõnum
TrueOrFate-
Uustulnukas

28-01-2008 21:20
Postitus: #1
TrueOrFate- juhtumid...
Mul on shiuke mure, et.. Ma olen viimased 3 nädalat tundnud, et ma pole yksi. Mul on tõeliselt kahtalen tunne.
Mul on paljupalju juhtumeid olnud.
1.Esimene juhtum oli öösel suht kui magama hakkasin minema, siis.. Oli tunne nagu keegi haaras mu õlast. Vaatasin taha, mitte kedagi polnud ja kõik magasid juba.. Imelik.
2.Teine juhtum oli juba päev hiljem, teine öö, kui oli tunne nagu.. Keegi tegi mulle pai.
Mul on veel selliseid juhtumeid olnud ja ma tõesti ei tee nalja. Jube oleks nalja teha asjadega mis ei ole naljatamiseks mõeldud.. Siis ma mõtlesin, et ma ei räägi sellest veel kellelegi, kuna nad äkki peavad mind hulluks jne.. Siis.. See oli paar päeva tagasi, kui vaatasin kuhu klassipilti riputada.. Siis oli nii et jõutsin juba enam~vähem uksejuurde juba. Kui järsku keegi vajutas lingi alla, ma sõnaotsesesmõttes hakkasin järsku nutma shokist, kuna.. Ma vaatasin välja ja mitte kedagi ei olnud.. See oli kohutav~ *Shokk* Ja siis otsustasin Emale sellest rääkida lõpuks, aga tema loomulikult naeris ja rääkis et.. Sa kujutad ette jne.
Ma tõesti ei kujutanud seda ette, kuna olin täiesti teiste mõtete peal. Asju on palju juhtunud sellega võrreldes, olen kuulnud samme ja näinud varje (mida ei ole mina tekitanud). Hetkel on asi päris rahulik, ma lihtsalt ei mõtle igatikanti nendele asjadele jne.
Head aega. Smile

Muudetud: 29-1-08 kell 11:01:00 Flash

Locomort.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sturm
Tavaliige

28-01-2008 23:20
Postitus: #2

Tsitaat:Algselt postitas: TrueOrFate-
Keegi tegi mulle pai.
Kui ta sõbralik on, ole siis kawink

[Pilt: th_trollface.png]
kivikas666
Vana kala

28-01-2008 23:54
Postitus: #3

Olen juhtunud paaril korral Vigala-Sassi juurde ja tema rääkis igatahes, et enamus sellistest nägemustest kujutatakse ise ette.
Ta rääkis midagi sellest, et keegi sõber oli olnud temaga ühes toas ja oli näinud midagi veidrat kapi ja lae vahel olevas avauses.
Sass oli öelnud siis, et ärgu kujutagu ette ja peale seda see sõber tõesti ei näinud enam midagi.
Samas Sass lisas veel , et kui lihtne on panna inimesed sedasi nägema.Midagi ta rääkis energjate liikumisest kuid minule jäi asi arusaamatuks.
Enne meie lahkumist mainis midagi UFOdest.
Neid pidi väga lihtne välja kutsuda olema.
Ta ütles inimeste arvu ja kõik peavad ringis seisma ja kätest kinni hoidma ning üks nendest loitsima.
Loitsu ta ei avalikustanud.

Kas mitte päevased läbielamised ei või põhjustada sama.
Närvid.
Isegi olen tundnud vahest , keegi nagu puudutaks.
Olen ärganud ka kõva löögi peale näkku , kuigi hiljem nii sekundi paari pärast ei tunne midagi.
Lööki aga tunnen selgesti , isegi kerget valu.
Rahu ainult rahu.wink
troodon Eemal
ilge reptiloid

29-01-2008 10:41
Postitus: #4

Teismelistel (eriti tüdrukutel) pidi ikka selliseid asju juhtuma, salapäraseid asju nende toas eelkõige, mujal vähem. See on miskitpidi tingitud sellest et inimese keha oma kõikides kihtides hakkab ligi tõmbama või ise tekitaba igasugust energiat selles kasvu aj küpsemise perioodil. Ka poltergeistinähtused on sageli seotud teismeliste tüdrukutega. See läheb üldjuhul üle täiskasvanuks saades. Rohem ei tea.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlased juhtumid marx07 30 17,471 06-06-2016 22:20
Viimane postitus: Grotesque
  Minu juhtumid. Gretekas- 20 6,914 13-09-2010 11:18
Viimane postitus: sensitiiv
  Ebatavalised juhtumid kummitustega meeri^ 18 5,171 05-10-2008 18:19
Viimane postitus: Nookie

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog