Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised hääled magamistoas
Autor Sõnum
ajouraksuolen
Uustulnukas

29-01-2008 18:27
Postitus: #1
Kummalised hääled magamistoas
jutt selline siis ..
Oli suht lõuna. Mu sugulane ja teised läksid 3 tuba kaugemale minust ja siis ma tahtsin ennast ära peita sugulase eest (ma ei tea miks) ja siis järsku kuulsin ma samme ja hingamist. Piilusin vaikselt teki alt kuhu ma ennast peitnud olen , kas see on mu sugulane , kuid ei olnud. Muideks seal oli nari-voodi ja ma olin kõrgemal. Ma nägin siis et mu sugulast ei ole ja tulin teki alt välja ja vaatasin voodist alla. Ma nägin ja kuulsin täiesti selgelt kuidas keegi istus diivani peale. Ma hakkasin siis enda sugulast hüüdma , sest ma täiega kartsin. Sugulane kohe ei tulnud ja seega läksin tagasi peittu ja panin padja pea peale et ma ei kuuleks kuidas keegi seal on. Sugulane tuli ja ta ei uskunud, ma isegi ei lootnud seda. Keegi ei usuks üldse ju Sad .
Ma eriti ei julgenud seal toas enam üksi olla ja läksin kohe teise tuppa , kui sugulane läks teise tuppa. Mul ei olnud aga valikud ning hommikul pidin ikkagi üksi jääma , kuna ma magasin. Ärkasin hommikul ja kuulsin kuidas keegi asjade kallal kolistas , mõtlesin kohe , et see on mu sugulane ja ütlesin : ''Noh , sa juba üleval vä?'' Vastust aga ei tulnud. Ma pöörasin pea kolina poole ja nägin , et seal ei ole kedagi, kuid kolin käis ikka edasi. Hakkasin siis jälle enda sugulast hüüdma ning peale seda kui olin hüüdnud , läks see kolin ära. Äratasin siis kähku sugulase üles ja rääkisin talle sellest. Tema ainult vaatas mind imelikult edasi ja ei uskunud mind. Angry
Ma olen täiesti kindel , et see oli vaim , sest tõesti , seal ei olnud MITTE KEDAGI!
Ausalt-öeldes elas seal kunagi üks vana naine , ta suri seal samas majas haiguse kätte. See oli ainult 1 aasta tagasi või 2.
Mis teie siis sellest arvate .. võis olla see vaim või olen ma hulluks läinud? :o

Muudetud: 30-1-08 kell 15:01:33 Celtic
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
maag
Uustulnukas

04-02-2008 01:42
Postitus: #2

ei ole hulluks läinud vaid ta tõesti on seal ja kui teda kuuled ainult sina siis sa oledgi see kes peab teda itama saada hingerahu kuidas temalt ise küsida võin sind aidata
kirjuta mulle love014@mail.ru
lisa kirja sisse surnud naise ees ja perekonna nimi ning oleks hea kui ta isanimi kah lisaksid
Celtic
ja sina pead kandma maailma

04-02-2008 11:15
Postitus: #3

Jälle üks isehakanud "maailmaparandaja..."

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Flash
Veteran

04-02-2008 11:31
Postitus: #4

jälle üks tüüpiline juhtum, kus toas on mingi anomaalia. keegi näeb seda pealt, ja võtab kohe endale kinnisideeks, et tegu on kummitusega. oleks sa asja uurind, oleksid võinud vabalt mõne muu seletuse leida. omaette asi kas sul on piisavalt vanust, et muude lahenduste peale tulla.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hääled peas batoonike 94 42,253 27-11-2018 20:08
Viimane postitus: Avatud aken
  Kummalised lood Fazrael 4 3,082 21-03-2014 15:57
Viimane postitus: Müstik
  Hääled köögis ning käsi õla peal eeva654 2 2,781 20-08-2011 22:36
Viimane postitus: coolymarxy
  Kummalised sündmused vanas ühikas alter 17 5,411 07-02-2010 13:07
Viimane postitus: alter
  Hääled Blink. 13 3,030 17-09-2009 20:58
Viimane postitus: Müstik
  Kummituste sammud ja hääled roomaja 44 10,888 27-06-2007 18:21
Viimane postitus: vennike

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog