Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must mees minu toas
Autor Sõnum
Kally15
Uustulnukas

06-02-2008 12:08
Postitus: #1
Must mees minu toas
Mul on nimelt selline mure, et mõnikord seisab minu toas voodi kõrval üleni mustas mees. Ükskord, kui ma tulin trennist käskis ema mul toa ära koristada. Läksin enda tuppa, hakkasin koristama. Sain ~30 minutit koristada, kui tundsin nagu keegi vaataks mind. Keerasin ümber, ja toa nurgas oli inimene. Alguses mõtlesin, et isa ja koristasin edasi. Läks umbes 5 minta mööda, kui tundsin, et keegi võttis mul õlast kinni. Keerasin uuesti ümber aga siis polnud enam midagi.. Äkki keegi oskab öelda kuidas ma temast lahti saaksin???
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kally15
Uustulnukas

06-02-2008 13:20
Postitus: #2

See mees on keskmist kasvu... ja kui teie arvate, et ma luuletan eks siis arvake edasi.. leian abi järelikult kusagilt mujalt
Ares
Vana kala

28-07-2009 13:45
Postitus: #3

Pigem oli see lihtsalt ettekujutus. Peale selle musta mehe nägemist hakkas fantaasia tööle ja tundsidki kellegi kätt enda õlal. Ja see must mees - See võis vabalt olla mingi vari või muu sarnane asi. Samas ei välista ka, et sa tõesti kedagi nägid, mine sa tea.
ayyu
Bännitud

28-07-2009 19:04
Postitus: #4

Üks küsimus; ega nendes ruumides keegi raskesse haigusesse pole surnud?

olen see, kes ma olen.
Wilholmensis
Veteran

28-07-2009 20:25
Postitus: #5

Kas sa tundsid ka hirmu või oli mingi muu eriline tunne(seletamatu, õõvastus)? Kas hoone on vana,on seal enne elukaid enne teid sees elanud? Kas tundsid temperatuuri muutust?
Kui midagi pole eelpool loetust olnud, siis on tegemist ehk jah - fantaasia atakk.
Wilholmensis
Veteran

28-07-2009 23:13
Postitus: #6

Musta meest nähakse ka surmaeelses seisundis(näevad mõned) ja raskes kliinilises seisundis, koomaeelses seisundis.
mulk2003
Vana kala

28-07-2009 23:53
Postitus: #7

Sarnaseid juhtumisi on läbi elanud teisigi ja mitte just koomaeelses seisundis.

"I have seen a black shadow in my room. The last time I saw it was in 2005 when I was pregnant with my daughter. I knew someone was standing beside my bed but only saw a black shadow and nothing else. It stayed for a few minutes and then disappeared. I saw it twice a week or so until I had my daughter. I am now pregnant again and am seeing it again. Some people tell me it is watching over the baby but why is it black and why do I not see its face?"

http://www.askmehelpdesk.com/paranormal-...389-3.html

Das ist gerade zeit pizdets zu sagen...
Mr.Creepy
Tavaliige

29-07-2009 15:23
Postitus: #8

Ma ei saanud hästi aru, koristasid tuba, siis järsku tundus, et keegi vaatas sind...ALGUSES MÕTLESID ,ET SEE OLI ISA?Sa ju nägid oma isa( tekstist välja lugedes,et sa ei pööranud talle tähelepanu vms)?

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
Rollu
Tavaliige

29-07-2009 15:59
Postitus: #9

Ma olen ise ka kuskilt seda kuulnud , et toas on must mees , aga olen kuulnud et seda nähakse tavalisel õhtul . Mina isiklikult ei välista et sa valetad aga see võis sulle nii tunduda et sa teda nägid!
kristjan231
Tavaliige

15-11-2009 17:44
Postitus: #10

Must mees on müüt(minuarustLaugh)

kui küünal põleb ja leek hakkab kuidagi tõmblema siis on vaim/kummitus lähedal.
Kolchak
Tavaliige

18-11-2009 15:53
Postitus: #11

[Pilt: paraweb_01.jpg]

[Pilt: paraweb_02.jpg]

LINK: Arutakse kui jagatakse enda kogemusi re: Vari Kujulistega kui "Mees M'utsiga"

LINK: M6ni joonis Vari Kujulistest .. eriti autoriteetnev just ei ole aga n'aitab et sa pole 'uksinda oma kogemustega

[Muudetud: 11-18-2009 Kolchak]
iitt
Vana kala

25-11-2009 23:09
Postitus: #12

on juba musta mehe teema,

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid99589

VINCE IN BONO MALUM
DaamValges
Pure White

25-11-2009 23:11
Postitus: #13

Must mees ei ole ettekujutus, ka mitmed teised selle foorumi liiked on temaga hädas olnud. Kaasaarvatud mina. Olen teda lapsest saati aeg-ajalt näinud, nüüd viimased paar aastat enam mitte.

Palun vanematel ja kogenumatel liikmetel musta mehe teemat mitte maha teha, sest see ei ole ainult ühe (teismelise) inimese nö ettekujutus.

Minu must mees on täpselt see kaabuga seal pildil, ainult kael pole nii pikk. Kaiu raba omad ja too ouja laua koll olid sellised nagu seel kapuutsiga keebiga mees, ainult neil oli plassvalge piklik nägu ka näha.

[Muudetud: 25-11-2009 DaamValges]
iitt
Vana kala

25-11-2009 23:16
Postitus: #14

mis häda selle musta mehega on, et milles on küsimus:
1. Kas ta segab

2. kas tast tahetakse lahti saada

3. kas ta peaks midagi tegema

kodanik Kally15 tahab hoopis lahti saada..
Äkki on see must mees tulnud talle hoopis appi, räägi musta mehega, ta ei ole tulnud niisama kimbutama

Ma arvan, et tal on miskit Väga Tähtsat öelda, muida püüaks ta näteks kala või vaataks dr. Hous`i telekast

VINCE IN BONO MALUM
DaamValges
Pure White

26-11-2009 00:08
Postitus: #15

Minu mustast mehest eriti head ei õhkunud ja ta ehmatab ikka koledal kombel, kui jälle kuskil toanurgas seisab. Kui noorem olin, ei osanud ma temaga kontakti võtta ega suhelda, nüüd aga pole teda juba 6-7 aastat näinud. Lihtsalt selleks, et küsida, kas tal midagi asja ka oli, teda enda juurde tagasi kutsuma ei hakka.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

26-11-2009 00:20
Postitus: #16

Pane google tõlkijasse ja saad ühe ameerikast tellitava vahendi. Autentsuse huvides panin originaalinfona.
Аэрозоль от привидений
Отныне можно не бояться нашествия злых духов, бесов, чертей и надоедливых привидений...
Просто попрыскайте на них аэрозолем, который недавно разработали дотошные предприниматели, абсолютно уверенные, что и на нечистую силу найдется управа. В восторге от своей находки остроумные изобретатели назвали спрей «Экзорцист из банки». Новое средство выпускает компания «Спук Сперн» в Новом Орлеане.
«Наше средство прекрасно работает, - уверяет главный маркетолог компании Марлон Браттлборо. - Клиентам предлагается три варианта аэрозоля с различным запахом: «Аромат соснового бора», «Запахи весеннего сада» и «Туман над берегом моря». Если вам надоели причитания родственников, душами которых овладел Сатана, или вы хотите просто избавиться от непрошенных духов, демонов, гоблинов, зомби и им подобных, зачем терять время и деньги и приглашать священника? Воспользуйтесь новым средством, и проблема решена. Если использовать спрей регулярно, то эта нечисть больше никогда не вернется».
Как уверяет Браттлборо, новый препарат создан на основе трав, корней и тайных ингредиентов, которые сотни лет применяются колдунами и знахарями для приготовления снадобий, отгоняющих нечистую силу.
Образчики нового аэрозоля были предложены добровольцам для испытания. Результаты превосходят все ожидания. Домохозяйка из Луизианы рассказывает, что она никак не могла избавиться от повадившихся к ней трех привидений: уж она и молилась, и отмахивалась от них Библией, и заводила громкую музыку - ничего не помогало, пока не попробовала «Спук Сперн». Теперь она впервые может спокойно пригласить друзей в гости.
Другой доброволец рассказал, как он изгнал бесов из своего одержимого отца. Когда в него вселялся дьявол, отца начинало безудержно тошнить. Экзорцист, которого сын собирался было пригласить, потребовал внести на нужды его церкви целых 5 тысяч долларов. И тогда сын прибегнул к описанному средству. С одного раза ничего не получилось. Пришлось использовать аэрозоль шесть раз. И дьявол оставил отца навсегда.
Nazz
Veteran

26-11-2009 10:52
Postitus: #17

Siin kohalt paistab, et aetakse veits segi paar asja. Must mees ja piltidel pakutav kaabuga mees on veits erinevad asjad.
Kaabuga mees on üks nn. "linnalegendidest", umbes nagu valge daami välja kutsumine, bloody mary jne.
Olen kuulnud, et järgnev on viis kuidas kaabuga meest välja kutsuda:
Tulla sõpradega kokku ühte tuppa. Tuba valgustada küünaldega. Saata üks sõpradest ukse taha ja kutsuda "Musta kaabuga mees. Tule meie juurde." Seda koguaeg korrates kuniks kuulete kolme koputust. Teil peab olema käepärast ahjuroop. Keegi võtab ahjuroobi ja peab ukse enne kolmanda koputuse kõlamist avama. Ukse taga näete musta kaabuga meest kellelt tuleb ahjuroobiga müts peast lüüa. Kui ei jõua enne koputusi või ei saa müsti maha lüüa, siis võtab kaabuga mees teie sõbra kaasa.
DaamValges
Pure White

26-11-2009 19:46
Postitus: #18

Nazz, ei ole kaabuga mees linnalegend! Minu oma oli just täpselt selline! Ja paljudel teistel on ta ka just kaabuga olnud. Sinu toodud mäng ei puutu üldse "õigesse" musta mehesse.
devil-angel
Uustulnukas

27-12-2009 00:54
Postitus: #19

Mu sõbrannal oli ka kunagi must mees kes teda häiris . Tal vedas selles mõttes et ta õde oskas vaimudega rääkida . Sõbranna sõnul kui ta ütles mustale mehele et palun mine ära vms ( ma ei mäleta väga täpselt ) siis olevat must mees lahkunud ja enam mitte tagasi tulnud . Et vb see vaimuga rääkimine isegi aitaks .
kordo
Uustulnukas

28-12-2009 16:56
Postitus: #20

see, mis kujul TÄPSELT sa teda näed, sõltub sinust endast. ta valib kuju, mis sobib olukorraga.
tegelikult kõige õigem on igasuguse vaimolendi puhul teda austada ja küsida, mida ta tahab. ütle, et sa ei luba, et teda aidata saad. aga kui saad ja küsitu ei ole halb sulle, siis aita. ja kui on vastupidi, et ta on tulnud sulle sõnumit tooma, siis võta see vastu ja mõtle selle üle.
hirm on loomulik, aga ära lase hirmul ennast juhtida.
üks suuremaid vigu on käskida vaimolenditel ära minna. halvad ei lähe niikuinii (neid on õnneks VÄGA vähe), head aga...

Nag Hammadi tekstid on abiks mõistmisel tõsistele, märksõna: arkon (archon)

http://nkordo.blogspot.com
Gretekas-
Uustulnukas

29-12-2009 19:58
Postitus: #21

Ma olen vanaema juures olekul näinud nagu musta meest ..võimalik ,et nägin valesti aga ma ei tea mis sellest arvata.

[Muudetud: 12-29-2009 Gretekas-]

Tegelt olen 12 Smile
ärge hakake mölisema !
Kui usun kummitustesse kuhu ma veel peaks minema ???
devil-angel
Uustulnukas

29-12-2009 22:45
Postitus: #22

Aga veel sõbranna mainis veel et tema must mees oli ka mütsiga ja ta valvas teda - heas mõttes . Et isegi see must mees polegi nii hull .
põlduba
Tavaliige

10-04-2010 01:15
Postitus: #23

Jutu käigus sõbranna mainis, et ta sõpra olla kollitanud selline asi: läbi pargi jalutades oli tänavavalgustite vahelises varjulises sopis üles tõusnud ebamäärane vari. Ainult et varju ei heitnud miski. Talle tekkis hirmu ja paanika tunne, ei suutnud end liigutadagi. Vari võttis inimese kuju (häguste piirjoontega) ja silmad helkisid peas, nagu jalgratta helkurid, suured punased. Kogust õhkus kurjust ja pahatahtlikkust, ebamaist. Lõpuks sai ta jooksu, nüüd kardab pimedust ja jätab magades tuled põlema. On mitu korda veel kohalolu tunnetanud, aga näinud pole kedagi.

Meenutas veidi mothmani ja UFO nähtuseid. Lugedes sattusin varjuinimeste peale, kelle hulgas pidi olema tihtiesinevam lapsekujuline vari ja siis Mütsiga Mees. Otsest kurja nad ei pidavat tegema, lihtsalt ajudele hakkab. Üks teooria on see, et need on kellegi astraalkeha on saadetud välja seiklema, teine pidi olema teiste dimensioonide kohta: nimelt heidab kolmemõõtmeline keha kahedimensioonilise varju ja neljadimensiooniline keha kolmedimensioonilise varju. Et siis mingi teiselt sageduselt pärit olendi vari.

Täna nägi sõbranna mingit kapuutsiga kogu. See polnud varju moodi, vaid täitsa tahke paistis. Paluks mitte irvitada, sõbranna endast äärmiselt väljas. Kogu seisis keset metsateed seljaga tema poole ega liigutanud, sõbrannal hakkas järsku külmatunne ja hirm. Alguses arvas, et sõber lollitab, kellega pidi kokku saama aga see oli mujal sellel ajal. Endagi sugulane surnuaias kapuutsiga kogu näinud. Arvas, et mingi narkomaan, kes istus ühel pingil, läks uurima. Lähedale minnes märkas, et kogu juba kaugel eemale kõndimas, kuni kadus silmist.

Kui kellelgi lisainfi pakkuda või kogemusi, siis palun jagage.

Tuttav, kelles setu verd ja kelle naisliini pidi olnud palju nägijaid ja nõidasid rääkis, et tal käinud lapsepõlves sellised kogud tihti passimas. Need olla "marad", tema vanaema õpetanud talle veel energiat koondama ja palveid lugema. Polnud tähtis, kas Jumalat usud, aga palvet pidid tõsiselt mõtlema. Siis läinud need ära ka. Need olla hinges kadedate inimeste poolt saadetud pahad mõtted, mis tänu energialaengule kuju võtnud. Seda ei pea teadlikult tegema, egregor sündida tihti ise. Toituvad hirmust ja imevad pikapeale energiast ja tahtejõust tühjaks.
TsikiPriki
Uustulnukas

18-04-2010 16:13
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas Kally15
See mees on keskmist kasvu... ja kui teie arvate, et ma luuletan eks siis arvake edasi.. leian abi järelikult kusagilt mujalt

Ma täitsa usun sind...mul endal ka must meed toas olnud...ei olnud just tore! Ta umb sama pikk kui mu isa-nii 185...midagi sinna kanti!
põlduba
Tavaliige

29-04-2010 09:45
Postitus: #25

http://www.tartupostimees.ee/?id=256377

Pererahvas jätkas tekkidega kaetud Laima aitamist. «Masseerisime teda, tegime südamemassaaži,» rääkis Anneli Kööba-Orlov. Kella poole ühe paiku öösel jäi kõik katki.

«Korraga ilmus kusagilt üks suur, inimesepikkune must kogu,» kirjeldas perenaine juhtunut. «Tegime häält, aga miski ei aidanud, ta muudkui tuli ja tuli meie suunas.» Ainus tark tegu sellises olukorras oli minema joosta.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 14,347 09-10-2015 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Punutud võrk hõljus toas. Krissukes 10 5,196 16-06-2015 01:43
Viimane postitus: parim
  Minu juhtumused Caty88 16 7,228 26-10-2014 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 2,624 15-06-2013 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Hingamine pimedas toas ripnoi 2 1,990 30-04-2013 19:22
Viimane postitus: Wilholmensis
  minu kokkupuuted kummitusega Elessandra 1 1,536 25-04-2012 11:01
Viimane postitus: ossu
  Minu lugu triinu27 2 2,568 03-11-2011 18:50
Viimane postitus: TonyZimmer
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 5,555 30-09-2011 18:21
Viimane postitus: artsakas
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 4,941 12-08-2011 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 2,707 03-04-2011 21:13
Viimane postitus: getzuke

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog