Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must mees minu toas
Autor Sõnum
kaido81
Vana kala

29-04-2010 15:54
Postitus: #26

See viimane post on muidugi müstiline, kas see võis olla tõesti must jõud või hoopis inim psühholoogiline ettekujutlusvõimevili.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nägija
Uustulnukas

13-07-2011 15:21
Postitus: #27
RE:
(28-12-2009 16:56 )kordo Kirjutas:  üks suuremaid vigu on käskida vaimolenditel ära minna. halvad ei lähe niikuinii (neid on õnneks VÄGA vähe), head aga...

Vaidlen vastu. Halbu on VÄGA palju ning mõned tõepoolest ei lahku ka pärast nendega rääkimist. Kuid enamus siiski jätavad rahule. Vähemalt mõneks ajaks - omad kogemused.

Ma puutun väga tihti kokku vaimolenditega ja minu probleemiks on olnud samuti see must mees. Kuid minu tegelane ei sarnane kummagi pildil toodust. Ta on pikka kasvu must mehe siluett. Ei mingit kaabut ega kapuutsi. Ta nagu oleks alasti - tal ei tundugi mingeid riidekontuure olevat. Vahel on ta üksi ning seisav keset tuba voodi ääres, mõnikord võtab sõbra kaasa, see uudistab kaugemalt toa nurgast ning mingil määral sarnaneb temaga. Aastaid nii olnud. Olen küsinud mis tahavad ja olen püüdnud ära ajada, pole õnnestunud, hirm on küll sees kuid otsest kahju ma neis ei näe. Lihtsalt jälgijad.

See, mis meie ümber toimub, on väga raskesti seletatav.. juhul kui ei ole sellesse usku.
DeWinter
Uustulnukas

15-07-2011 08:17
Postitus: #28
RE: Must mees minu toas
Sa saad paluda tal lahkuda. Tegelikult on küsimus selles, kuidas on ta saanud loa tulla. Selle loa oled sa talle ise andnud, ma kaldun arvama. Võib-olla ei ole Sa enda ümbritsevat piisavalt teadlik? Kõige levinud viis saada ebameeldivaid külalisi on võtta vastu esemeid Sinu suhtes mitte hästi meelestatud inimestelt. Need esemed jäävad omamoodi väravaks ja energia-kandjaks. Kui värav (ja algpõhjus) kinni panna, kogu sees olev "mustus" ära koristada ja kaitse peale panna, siis saab rahus edasi elada. Sellega on ainult see jama, mida rohkem sa tead ja tegeled, seda enam nad Sulle külla maiustama tulevad.. Nad ei käi Sul ju külas telekat vaatamas.. ikka söömas.
Nägija
Uustulnukas

18-07-2011 13:23
Postitus: #29
Sellest olen ma olen juba päris ammu aru saanud, et nad telekat vaatamas ei käi. Nad nagu tunneks mingit haiglast mõnu mu hirmutamisest. (Ma ei räägi vaid nendest mustadest meestest... neid on palju ja erinevaid)
Siiski, ei meenu ka ühtki eset, mille oleksin vastu võtnud inimeselt, kes ei ole mu meelest hästi meelestatud. Miks ? - Kuna ma ei suhtle selliste inimestega, veelvähem pean ma vajalikuks neilt midagi vastu võtta.
Pole aimugi, mis võib nende jaoks see värav olla. Olen kuulnud ka, et peeglid võivad olla väravateks. Eriti kaks peeglit, mis üksteist peegeldavad.
Kuid pigem tundub, et asi ei ole esemetes, mis mul on, vaid pigem minus. Ta ei jälgi mind vaid kodus, vaid käib minuga kaasas. Kui ma kuskil ööbin, kas siis sõbra pool või mujal, siis tihti on ka tema platsis.

See, mis meie ümber toimub, on väga raskesti seletatav.. juhul kui ei ole sellesse usku.
Alduuur
Uustulnukas

30-07-2011 23:03
Postitus: #30
Must mees on päriselt. See ei teki ainult enne koomaseisundit jne. Ta tekib teinekord täiesti mitte mingil põhjusel. Olin oma toas rahus ja rõõmsalt, kui ühtäkki tundsin TUGEVAT kohalolu. Vaatasin korraks selja taha... mitte midagi. Siis tegelesin edasi oma toimetustega ja siis tekkisid külmavärinad ja kõhe tunne, tundsin kuidas mind jälgitakse selja tagant. Vaatasin uuesti taha... mitte midagi. Tuba oli suhteliselt pime ka. Oli minumeelest talvine aeg ja kella 4 ajal oli suht pime juba. Kolmas kord tundsin jälle seda tunnet, et keegi jälgib mind pingsalt, aga siis ma ei teinud välja, sest tundsin et see on naeruväärne ja mul lihtsalt närvid läbi vms. Kuna ma välja ei teinud, siis kuskil 2-3 minuti pärast tundsin KURADI füüsiliselt kõvasti kuidas mu paremale õlale koputab keegi 3 KORDA! Kui ma selja taha vaatasin, nägin ma musta meest. Ta oli kapuutsiga, ta nägi välja nagu vikatimees! Ilma näota. Ainult figuur. Kuigi toas oli pime, nägin ma teda SELGELT! Ja siis ma hakkasin suur mees karjuma nagu plika ja siis ta kadus. - Vabandan aga see oli kuradi pu**i kui õudne lihtsalt!
Raksha
Tavaliige

05-08-2011 19:16
Postitus: #31
Must kaabuga mees on mind ka kollitanud, seda aastaid tagasi ja vaga pikka aega.

Keerutasime kunagi oega taldrikut ning uurisime selle kolli kohta, meile oeldi, et ta pesitseb meie toas olevas ahjus, ristisime ta "Ahjuvaimuks". Raakisime hiljem vanematele ja ahi lohuti usna varsti remondi kaigus maha. Siis minul musta mehe tajumised lakkasid (ja tulid uued, loodus tyhjakohta ei salli).

Must mees tuli tagasi aastaid hiljem ja yhelkorral oli tal ka nagu - yleni valge, ilma suu ja silmadeta, ainult terav nina. Minu praeguses kodus olen samuti teda kohanud, koos muude vaimolenditega. Yldiselt on ta rahulik ega sega mind, ainult tema juuresolek on hairiv, nooremana kartsin teda vaga.

Vaga vesi, sügav põhi
fly
Uustulnukas

11-08-2011 16:28
Postitus: #32
Kui olin väike, ei käinud kooliski, siis igal õhtul, kui magama heitsin, avanes uks ja sisse astus must mees kaabuga. Ta istus ukse alla, avas ajalehe ja hakkas seda lugema. See oli nii alati ja ma ei osanudki sel ajal mõelda midagi head ega halba, lihtsalt oli nii. Pidasin teda minu une valvuriks.
Ott Sama
Veteran

11-08-2011 16:39
Postitus: #33
Tere tulemast meie foorumisse, fly!

Mis edasi sai? Millal ja mis asjaoludel, kaabuga musta mehe, unevalvuri kohustused lõppesid? Ja luges pimedas toas ajalehte...?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 14,311 09-10-2015 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Punutud võrk hõljus toas. Krissukes 10 5,190 16-06-2015 01:43
Viimane postitus: parim
  Minu juhtumused Caty88 16 7,225 26-10-2014 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 2,621 15-06-2013 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Hingamine pimedas toas ripnoi 2 1,986 30-04-2013 19:22
Viimane postitus: Wilholmensis
  minu kokkupuuted kummitusega Elessandra 1 1,536 25-04-2012 11:01
Viimane postitus: ossu
  Minu lugu triinu27 2 2,565 03-11-2011 18:50
Viimane postitus: TonyZimmer
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 5,555 30-09-2011 18:21
Viimane postitus: artsakas
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 4,940 12-08-2011 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 2,702 03-04-2011 21:13
Viimane postitus: getzuke

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog