Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ayyu
#1
Olen Ayyuà nõus. Celtic sunnib peale oma uskumust. Samas kaks aastat vabaduse kaotust; tähendab nõia keeles: kaks aastat õnnetust. Ässitaja ei ole, kuid Celtic on minu jaoks samuti negatiivne isik. Loodan, et foorum teeb oma seisukoha.Smile
#2
Foorum tegi juba oma otsuse. Kui üks hakkab rääkimise ja väitlemise asemel ropendama ja täiesti avalikult sõimama teist kasutajat, siis me takistame sellise inimese ligipääsu siia. Ceiss clõusd.

PS. Foorumiga liitudes, leppisid kõik sellega:

2.8. Suhtumine teistesse kasutajatesse.
Kõigil kasutajatel on õigus oma arvamusele ning teise kasutaja põhjendamatu kritiseerimine, isiklik solvang või tahtlik provotseerimine on taunitav. Foorumi personali ülesandeks on sellised postitused kustutada. Kas postitus on pahatahtliku sisuga, jääb foorumi personali otsustada. Aktsepteerides reeglistikku aktsepteerid ka seda põhimõtet.

[Muudetud: 12-12-2009 Tom]
#3
AYYU´ga juhtun´t jääb mulje, et ´te piirate Tema sõnavabadust?Smile
#4
Mürki ei võta, aga tundub, et ise oledki see Ayyu.
Sõnavabadus ei tähenda ropendamist ja teiste otsest solvamist.
#5
Needustega vms ähvardamine personali suunas ei ole just teab mis eeskujulik käitumine, ja veel avalikult. Probleeme oleks saanud ka u2u teel lahendada, mitte nüüd tagantjärgi sõnavabadusest heietada. Sellise käitumise puhul paraku, oli see siis avalik või kui oleks ka u2u teel, oleks nii või teisiti ban'i ära teeninud. Kui oled kord siia foorumisse registreerides nõustunud reeglitega, siis püüa neid ka järgida, sest heakorra järgselt on ÕNNEKS tõesti selline laimamine ja ähvardamine VÄGA taunitav.
Mõistvat ja rahumeelset suhtumist,
Pizi

[Muudetud: 12-12-2009 PiziIngliito]
#6
Teema lukku. Vanasid asju ei ole mõtet üles kaevata. Foorum oli juba selle teema unustanud.
#7
Miks see kasutaja "ayyu" bänniti?
#8
Tarbis liiga palju mingit ainet...
#9
Minu arvates bänniti sellepärast, et tema maailmavaatelised tõekspidamised ei ühtinud teatud foorumlaste maailmavaatega.

Aga muidu kirjutas huvitavaid tekste välja:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid100081

Alles lõpu poole läks asi väga inetuks kätte ja ta tegi Celticut solvava teema.
#10
Ega siin liigub kohati hämmastavalt jõhkralt sassis muljega tegelasi.
#11
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Minu arvates bänniti sellepärast, et tema maailmavaatelised tõekspidamised ei ühtinud teatud foorumlaste maailmavaatega

No näiteks millistest maailmavaatelistest tõekspidamistest sa räägid? Et igasugu nina kaudu manustatavad pulbrid on head? Või teadmatusest seeni suitsetada on mõnus? Ehk valgustad meid kah...
#12
Andsin ju juba eespool lingi, kus miski normaalsem jutt oli. Sorry, aga ma tõesti ayyu jutte siin suurt ei lugenud ja ei oska täpsustada.
Küllap sul on õigus nagu alati, kuna käisid neid teemasid lugemas.
#13


Kui sa tema jutte pole lugenud ja suurt miskit ei tea, siis mis õigusega sa ütled "Minu arvates bänniti sellepärast, et tema maailmavaatelised tõekspidamised ei ühtinud teatud foorumlaste maailmavaatega"
#14
Okey, ainult rahu! Smile
#15
Et teema taaskord lõppenuks lugeda - ayyu bänniti, kuna tema suhtumine kaasvestlejatesse (sh mitte ainult personali, nagu mõned siin viitavad) oli vaenulik ja väga solvav. Selliseid inimesi, isegi siis, kui nad on varasemalt arukat juttu ajanud, ei ole foorumisse vaja, kui nad peale korduvaid hoiatusi oma käitumist ei korrigeeri. Ja sõnavabadusega ei ole solvangute ja roppuste lahmimisel midagi pistmist.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat