Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinu jaoks suurimad müsteeriumid?
#76
(09-09-2017, 07:30 )xcad Kirjutas: sellel müsteeriumiumil on NIMI ja see on Ventiil......
....................................................
No ikka leiutasid. Muuseas tund varem nähtud inimene oli tõeliselt ühes Tartu linnas asunud kodus 26 aastat tagasi koos muude tegelaste grupiga. Maagia õpilane tollal. Ja ventiilil oli korralik kork peal. Autoventiil mis mitte kunagi nii ei trikita.

Vasta
#77
Isemaag, miks keegi nii koledat asja peaks tegema, saad küsida talt?
Vasta
#78
(09-09-2017, 20:25 )Härra võrratu Kirjutas: Isemaag, miks keegi nii koledat asja peaks tegema, saad küsida talt?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See asi üldse polnud kole, maitea mis uitmõtted sul ilmnesid, minu jaoks tagantjärgi kõik on väga heasti, oma valla konstaabliga sai suheldud selle sündmuse tagajärjel ja justkui sõbraks saadud. Täiesti inimeste kombel. Just sellisel moel toimib kõige kõrgema taseme maagia, aga mina ainult olen isemaag, on minust kõvemaid kellega kokkupuude tekitab hämmastavaid nähtusi isegi minu jaoks. Tegelikult ma ei oska midagi kuid peast lolliks ka ei läe midagi seninähtamatut nähes, püüan aru saada.

Vasta
#79
Ok,mul on üks müstika pakkuda: KUS ON ARMASTUS?
Vaata, sa... sa vaikid! Sa ei mõista selle küsimuse peale vastata! - Ka mina ei mõista selle küsimuse peale vastata. Aga ma mõtlen järele ja... [leiab, et Toots on kadunud] püüan otsusele jõuda. [Lahkub.]
Vasta
#80
Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
Seda kirjutan vastuseks isamaagi jalgrattale.
Vasta
#81
Armastuse müsteeriumiga sellised lood, et vastust ei tea need, kes ei oska-suuda armastada
Need kes on selles energias ei saa isegi küsimusest aru.
Vaikus mõlemal juhul
Vasta
#82
(11-09-2017, 09:56 )säga Kirjutas: Armastuse müsteeriumiga sellised lood, et vastust ei tea need, kes ei oska-suuda armastada
Need kes on selles energias ei saa isegi küsimusest aru.

Millisest küsimusest?
Vasta
#83
(11-09-2017, 01:28 )mees 35 Kirjutas: Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
Seda kirjutan vastuseks isamaagi jalgrattale.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sulle endale kaa siis vastuseks. Ühes keldrikorruse elektroonikapoes ostsin hiina taskuraadio, müüja ütles ausalt et viga man, kruttisin tolle taskuraadio häälestusnuppu, oli viga man, poole skaala pealt kadus igasugune heli. Olin kindel et tean mis viga, ostsin. Kruvisin kaane lahti, viga ei leidnud, jätsin lauasahtlisse seisma, 2 aastat hiljem uuesti panin akud sisse, ikka oli vigane. Niisama vedeles mul laua peal, kolm nädalat hiljem kruttisin uuesti ja oli jumalakorras. Siiani vist ikka on korras, terve aasta pole huvi tundnud ja provokatsioonile ei allu ala et kas ikka on korras. Nii puhta häälestusega taskuraadiot mul oli ainult 1 kord kunagi varem.
Vasta
#84
(13-09-2017, 00:14 )isemaag Kirjutas:
(11-09-2017, 01:28 )mees 35 Kirjutas: Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
Seda kirjutan vastuseks isamaagi jalgrattale.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sulle endale kaa siis vastuseks. Ühes keldrikorruse elektroonikapoes ostsin hiina taskuraadio, müüja ütles ausalt et viga man, kruttisin tolle taskuraadio häälestusnuppu, oli viga man, poole skaala pealt kadus igasugune heli. Olin kindel et tean mis viga, ostsin. Kruvisin kaane lahti, viga ei leidnud, jätsin lauasahtlisse seisma, 2 aastat hiljem uuesti panin akud sisse, ikka oli vigane. Niisama vedeles mul laua peal, kolm nädalat hiljem kruttisin uuesti ja oli jumalakorras. Siiani vist ikka on korras, terve aasta pole huvi tundnud ja provokatsioonile ei allu ala et kas ikka on korras. Nii puhta häälestusega taskuraadiot mul oli ainult 1 kord kunagi varem.

külmjoode..... vahel annab ühendust ja töötab siis mitte.....
Vasta
#85
(13-09-2017, 15:40 )xcad Kirjutas:
(13-09-2017, 00:14 )isemaag Kirjutas:
(11-09-2017, 01:28 )mees 35 Kirjutas: Mul oli traktori t25 esimene rehf ööpäevaga tühi.Kui sai õhukumm pandud veepatta siis ei tulnud mulli ka välja.Õhukumm on kevadest siiani täis.Tegelikult on paljas õhukumm ümmargune aga veljel on ta kandilise kujuga.Kuskil on väike pragu mis nurga all lekib muud ei midagi.Pole siin müsteeriumi kuskil,puhas teadus.
Seda kirjutan vastuseks isamaagi jalgrattale.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sulle endale kaa siis vastuseks. Ühes keldrikorruse elektroonikapoes ostsin hiina taskuraadio, müüja ütles ausalt et viga man, kruttisin tolle taskuraadio häälestusnuppu, oli viga man, poole skaala pealt kadus igasugune heli. Olin kindel et tean mis viga, ostsin. Kruvisin kaane lahti, viga ei leidnud, jätsin lauasahtlisse seisma, 2 aastat hiljem uuesti panin akud sisse, ikka oli vigane. Niisama vedeles mul laua peal, kolm nädalat hiljem kruttisin uuesti ja oli jumalakorras. Siiani vist ikka on korras, terve aasta pole huvi tundnud ja provokatsioonile ei allu ala et kas ikka on korras. Nii puhta häälestusega taskuraadiot mul oli ainult 1 kord kunagi varem.

külmjoode..... vahel annab ühendust ja töötab siis mitte.....
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
EI OLNUD külmjoode, no tule Thewaz appi. 30 kordse suurendusega mikroskoobi all vaatasin, kõik kõrgsageduse kohad koputasin läbi.
Panin akud sisse, kruttisin uuesti poolteist aastat hiljem nüüd, nii hea selektiivsusega ja heliga taskuraadiot väga mitmete hulgas varem pole olnud, ostsin vigase ja ta ise sai terveks.
MODEL: R-110
MADE IN CHINA
Vasta
#86
Veel üks teaduslikult võimatu juhtum, teadlased kindlasti teavad kuid ei tohi rääkida enne kui on pensile saanud, muidu lastakse töölt lahti ja pole penssi ega küljealustki, kui teadus ei luba.
1 nägupidi tuttav lennukite insener rääkis, et oskab oma pilgu kaudu asju liikuma panna, huvitavaid juhtumisi rääkis. Võtsin siis teeveeres põõsa küljest lehe säälsamas, sättisin oma peo peale, lasin tal vaadata ja näidata. Õhku see leht ei kerkinud, kuid hakkas imelikult vibama servalt servale. Tuult ei olnud. Vibreeris veel pool minutit hiljem, kui enam ta peale ei vaadatud tolle vaataja poolt. Täiesti lihtne ilma teaduseta lugu.
Vasta
#87
Kindlasti mitte suurim, kuid seletamatu- kummalise, paljuski naljaka juhtumiga siinkohal tegemist sellegipoolest.

Lugu siis järgnev: 80ndate aastate keskpaik, elik siis ajastu, kus tavainimese jaoks tundmatud suurused nii mobiilside, kui ka internet...
Väiksem, kaheksast inimesest koosnev reisiseltskond, on suundunud kaheks nädalaks Leedu NSVsse suvepuhkusele- ringreisile. Nende hulgas siis ka mina.
Selle aja jooksul kontakt Eestiga puudub.
Ühel õhtul keerleb jutt eestimaise rajoonilehe ümber. Üks reisisellidest kirjeldab antud lehest loetud, kohaliku kooli teemalist artiklit, mida ta olla kindlasti lugenud just enne reisile minekut. Kummalisel kombel pole mitte keegi taolist artiklit lehes silmanud, tähele pannud, kuigi rajooni uudistega hoitakse ennast hästi kursis. Samas annab inimene edasi nii artikli täpse sisu, kui ka kirjeldab üksikasjalikult, sinna juurde, lehes ilmunud fotosid... Sinna see jutt jääb, paljugi mis võib olla. Kui ei pannud antud materjali tähele, siis ei pannud.

Asja puänt seisis- seisab selles, et sama kirjeldatud artikkel, koos fotodega, ilmus tõesti antud rajoonilehes, kuid alles paar päeva peale meie Leedu reisilt kodumaile naasmist!
Elik, vanemates lehtedes polnud materjalist haisugi. Niisiis, kirjeldas kodanik sündmusi, mis polnud veel aset leidnud!
PS. Igasuguse trikitamise- kokkumängu välistan täielikult.





Vasta
#88
Kuhu kaob raha,et teda kunagi küllalt ei saa?
Kust tuleb tolm,et teda kõik kohad täis on?
Vasta
#89
Püramiidid üle maailma kõikidel kontinentidel on täielik müsteerium

Kui küsida ühe keskmise inimese käest, et kui palju ta teab püramiididest, siis esimesena tuleb meelde kindlasti Egiptuse püramiidid ja mõnel ehk ka siis võibolla Kesk-Ameerikas asuvad Maiade püramiidid. Reaalsus on aga selline, et püramiide on viimase 10 aasta jooksul avastatud igalt poolt, väljaarvatud Austraaliast. Ainuüksi Hiinas on avastatud nüüdseks 300 väiksemat ja suuremat püramiidi, mis on veel täielikult välja kaevamata. Samuti ka Inglismaal ja mujal Euroopas. Vanimaiks ja suurimaiks loetakse praegu 2006. aastal Bosniast avastatud viis püramiidi, millede vanuseks arvatakse olevat lausa kuni 26000 aastat. Seega tekib kohe küsimus, et kas kunagi ammu oli maa samamoodi globaliseerunud, kõik oli omavahel ühenduses ja jagati neid samu teadmisi ja tarkusi. Tehnoloogia on üks ja see sama, mis on nende ehitamisel kasutatud, ainult et kes ehitas väiksemaid ja kasutas natuke teisi materjale. Mida aeg edasi, seda rohkem ujub uusi avastusi pinnale, mis tõestavad hoopis midagi muud, mida meile on räägitud. Head piltide vaatamist!

https://and1231.wordpress.com/category/musteeriumid/



Vasta
#90
Viimati mainitud link ilmselt lausa kubiseb faktivigadest. Rääkides püramiididest mainib ta kuni 200 tonniseid kivirahmakaid. Tegelikus,
keskmiselt on kiviploki kaal 2,5 tonni,esineb ka 15 tonniseid ja isegi mõni 70 tonnine. Kogu tõde.
Püramiidid ehitati peamiselt liivakivist mitte graniidist.
cheopsi püramiid
Vasta
#91
(14-10-2017, 13:18 )Marfa Ivanovna Kirjutas: Kuhu kaob raha,et teda kunagi küllalt ei saa?
Kust tuleb tolm,et teda kõik kohad täis on?

Esimest lihtsalt ei ole - seega ei saa ka kuhugi kaduda.
Aga tolm on küll müsteerium. Pühi palju tahes, ikka tuleb tagasi. Smile

Vasta
#92
(14-10-2017, 17:46 )Nofretete Kirjutas:
(14-10-2017, 13:18 )Marfa Ivanovna Kirjutas: Kuhu kaob raha,et teda kunagi küllalt ei saa?
Kust tuleb tolm,et teda kõik kohad täis on?

Esimest lihtsalt ei ole - seega ei saa ka kuhugi kaduda.
Aga tolm on küll müsteerium. Pühi palju tahes, ikka tuleb tagasi. Smile
Raha probleemi ei ole kohe üldse......sest mida ei ole seda tõesti ei ole. Bleh Kui ei ole siis pole ka probleemi.....ka nii võiks asjale läheneda.
Imelikke kokkusattumusi olen endal täheldanud. Kui tekib mingi suurem probleem või jama siis tuleb neid veel lisaks. Kui mitte kohe aga lähiajal. Samas kui midagi plaanid saavutada või osta ja see pole hetkel jõukohane siis avaneb võimalus, tuleb vastav raha või avaneb võimalus, olukord või tulevad soodsad tingimused. Mitte üksinda materiaalses plaanis. Ja seda korduvaltSmile
Vasta
#93
(14-10-2017, 18:09 )xcad Kirjutas: Samas kui midagi plaanid saavutada või osta ja see pole hetkel jõukohane siis avaneb võimalus, tuleb vastav raha või avaneb võimalus, olukord või tulevad soodsad tingimused. Mitte üksinda materiaalses plaanis. Ja seda korduvaltSmile
Jah kui universumiga ühte jalga astuda, siis on tunduvalt kergem hakkama saada.
Näiteks soovisin väga, väga ühte raamatut, aga raha ei olnud. Ja jäigi ostmata. Siis aga üllatus, üllatus - raamatu autor tuli ise külla ja kinkis selle! Smile


Vasta
#94
On olemas vibusaag, tootja nimi Sandvik. Ostsin selle ammuammu ja kõik oma küttepuud olen sellega saaginud. Laserkarastusega tera. Ametlikult normaalsed inimesed ei oska vibusae lehte teritada, mina oskan, praktika ikkagi. Ammune naaber küsis mu vibusaagi kasutada korraks, päev hiljem ta oli jälle ukse taga ja küsis: KUULE, ANNA VEEL SEDA ISELÕIKAVAT SAAGI. Mitte mingit maagilist teritamist polnud, lihtsalt jubeterav oli. Mis veel imelikum: Esimese korra kasutamise järel toodi saag tagasi, libistasin sõrmeotstega üle, tundus teravam kui enne. Küsisin veel et kas ta teritas. Ei olnud midagi muudetud.
Vasta
#95
Müsteerium? Minule on SUURIM müsteerium eesti rahvas. Kuidas ta ikka nii LOLL ja harimatu on ja lisaks oskab enda keskelt keskmisest lollimad isendid etteotsa valib. Vaata seda "ratast" rasvane täissöönud lõust ja praktiliselt ei oska elementaarsetele küsimustele vastata. Ajab iba.....aga brüsselis milline õnnis nägu peas nagu kohe, kohe hakkaks kuhugi pugema. Tundub, et isegi rõivast lollim ja vastikum....samas aga iga rahvas väärib oma valitsejaid! Kui putja teeb mitme tunnise inervjuu siis talle esitatkse piisavalt ebameeldivaid küsimusi, aga vastab või pöörab naljkaks......vähemalt ei ole naeruväärne. Tahaks meite ratast näha sellises olukorras! Siis poleks vaja mingit naljasaadet teha võiks kohe hollivuuuudi maha müüa inglskeelsete subtiitritega. Järsku siin peitubki eesti "nokia" reaalelulised naljasaated?
Vasta
#96
(03-11-2017, 20:19 )xcad Kirjutas: Müsteerium? Minule on SUURIM müsteerium eesti rahvas. Kuidas ta ikka nii LOLL ja harimatu on ja lisaks oskab enda keskelt keskmisest lollimad isendid etteotsa valib. Vaata seda "ratast" rasvane täissöönud lõust ja praktiliselt ei oska elementaarsetele küsimustele vastata. Ajab iba.....aga brüsselis milline õnnis nägu peas nagu kohe, kohe hakkaks kuhugi pugema. Tundub, et isegi rõivast lollim ja vastikum....samas aga iga rahvas väärib oma valitsejaid! Kui putja teeb mitme tunnise inervjuu siis talle esitatkse piisavalt ebameeldivaid küsimusi, aga vastab või pöörab naljkaks......vähemalt ei ole naeruväärne. Tahaks meite ratast näha sellises olukorras! Siis poleks vaja mingit naljasaadet teha võiks kohe hollivuuuudi maha müüa inglskeelsete subtiitritega. Järsku siin peitubki eesti "nokia" reaalelulised naljasaated?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Valige ratas, inimkonna suurim leiutis. Koolis nii õpetati, ratas on inimkonna suurim leiutis . Ja nje vruu! TÕLGE: Ma ei valeta.

Vasta
#97
Ratas ja tõesti.....aga ka rõivas on andnud palju ilma rõivata paljas inimene poleks ju suutnud polaaraladele edasi liikuda! Rõivas ja ratas on suurimad leiutised.......aga eestis ongi ju põhimõtteliselt rõiva § ratta liit nagu püksid ja perseeee
Vasta
#98
Lisan veel ühe kummalise juhtumise. Ahja jõe veeres asub energiasammas, ülaltpoolt paika pandud, olin tol platsil koos paari sõbraga, seisin tolle energiasamba sees , teised samuti natuke aega, ainult mõni minut hiljem kui olin sellest välja astunud, tagasi vaadates leidsin et vaskuss oli end sinna rõngasse magama sättinud. KAS TA LIHTSALT MATERIALISEERUS? Hein tolles kohas oli nii lühike nagu muru, selliseis paigus ei kasva heina. Urge ligiduses polnud. Keegi ikka oleks märganud kui liigub.
Teine moment kahh mõni päev tagasi: Metsarajal oli vaskuss kuidagi sassi läinud ja keset rada end magama sättinud. Tegin tal sambla sisse koopa, pistsin ta sinna ja katsin kinni.
Kas keegi teab, mida see tähendama peab?
Vasta
#99
Õnneseen!
Vasta
(05-11-2017, 06:02 )xcad Kirjutas: Ratas ja tõesti.....aga ka rõivas on andnud palju ilma rõivata paljas inimene poleks ju suutnud polaaraladele edasi liikuda! Rõivas ja ratas on suurimad leiutised.......aga eestis ongi ju põhimõtteliselt rõiva § ratta liit nagu püksid ja perseeee

Näe ka muudest teemadest leiab häid nalju, mitte ainult naljanurgast! Smile
Ehkki müsteeriumid tähendavad minu teada saladusi.
Müsteerium (vanakreekakeelsest sõnast μυστήριον mysterion, 'saladus')

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Sinu teejuht ristiusku"-teema hulkuv hing 2 2,757 01-11-2013, 11:24
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat