Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vale maailmapilt
#1
Olen viimasel ajal kõvasti lugenud kõiksugu mõistatuslikest nähtustest ja üldse teadlaste silmis kahtlastest teemadest. Näiteks vaieldavad leiud, avastused. ("Darwini eksitus")

Mida rohkem sellisedi raamatuid lugeda, seda rohkem hakkan ma kõiges kahtlema. Mind hakkab juba marru ajama... Koolis õpetatakse meile ei tea mida. Aga kas see kõik ongi üldse õige? Kaldun arvama, et aetakse udu. Ja kui tahadki vastu vaielda, satud vaid naerualuseks.

Miks eiratakse niipaljusid leide, mis meie praeguse teaduse raamidesse ei sobi? Öeldakse, et võlstingud. Minu jaoks on see nii, et kardetakse oma vigu tunnistada, et oldi niivõrd kaua valest maailma pildist pimestatud ning ei taheta, viitsita, julgeta kõike ja kõike õmber kirjutada. Sest mõelge, kui kui need vaieldavad leiud tõesteks tunnistataks, peaks ümber kirjutama väga paljud õpikud, raamatud, teatmeteosed. Ning mis saaks inimeste teadmistega, mis nende järgi pähe "taotud".

Seega, siin ilmas on palju valet, ja rämpsu. Aga keda see huvitab? Paistab, et vaid fanatte. Ei tahetagi enam midagi muud.
Vasta
#2
Tsitaat:Esialgne postitaja Green_Day
Mida rohkem sellisedi raamatuid lugeda, seda rohkem hakkan ma kõiges kahtlema. Mind hakkab juba marru ajama... Koolis õpetatakse meile ei tea mida. Aga kas see kõik ongi üldse õige? Kaldun arvama, et aetakse udu. Ja kui tahadki vastu vaielda, satud vaid naerualuseks.
Ametlikult kutsuvad nad siis seda ühe hüpoteesi õpetamiseks. Ma arvan ise, et tuleks igas võimalike versioone maailmast ja kõigest muust õpetada. Praeguse süsteemiga ei jõua suurele enamusele kohalegi et ülisuure tõenäosusega pole suurt pauku olnudki. Laugh Tegelt ongi nii et enamus koolis õpitu on mingi mõttetu tõestamata jura, kusjuures inimesi ei õhutata ka seda jura tõestama või uut jura välja pakkuma.
Vasta
#3
koolid võiksid vähemalt õpetada neid asju kui ühte versiooni tõest.. praegu aga räägitakse koolides et nii on õige ja teisiti on vale.. kahju.. mu üks klassivend võttis koolist paberid välja kunagi selle pärast..
Vasta
#4
Lugesin hiljuti raamatut Arheoloogia salatoimikud / Luc Bürgin. Seal oli päris hästi välja toodud miks ei taheta meie maailma pilti muuta, kuigi fakte kui selliseid on piisavalt. Milleks muuta rahva arusaamist maailma ajaloost. Kõik on ju niigi täpselt kuupäevadega paika pandud.
Lihtsalt ei taheta (viitsita)ajalugu muuta kuigi peaks. Ja peaks tihedamini muutma kui kord paari tuhande aasta jooksul. Kui tulevad ikka uued kindlad faktid välja tuleks kaaluda asja parandamist mitte maha vaikimist niikui see toimib praegu.
Vasta
#5
Olen teie kõigiga igati nõus Smile Olen lugenud nii "Darwini eksitust" (btw, kõik, kes Atlantise suhtes tahavad vaielda, lugege ka Darwini eksitust) kui ka "Arheoloogia salatoimikud". Ma küsin eneselt sedasama, et miks räägitakse UFOdest ja igasugu salaorganisatsioonidest jne. Vastus on lihtne: neil on mingisugune tõepõhi taga.

Samas aga pooldavad just needsamad inimesed, kes sellise sinisilmse maailmapildi arvelt kasu lõikavad (nimetagem neid keskaja piiskopiks), selle maailmapildi säilimist. Vaadake, keskaja piiskopid teenivad selle pealt, et rahvas on loll, rahvas mõtleb, et nad ostavad end raha eest pattudeks vabaks.. Võtkem tänapäeva islam. Tegemist on ususõjaga, see viib terrorismini, inimesed usuvad, et ongi Allah, kes seda kõike heaks kiidab.

Mõelge, mis juhtuks, kui rahvas saaks teada, et nende Allah on vaid tulnukas suure laevaga, et dinosaurused ja inimesed käisid käsikäes jne..? Mis saaks usust, mis praegu veel poolt maailma kontrolli all hoiab? Kõik oleks sassis, rahvas poleks enam nii alluv, sest jumal ikkagi ei näe kõike, mida me teeme..

Loodan, et mu mõtted ka teile arusaadavad said, lihtsalt see teema mulle endale väga südamelähedane ning kipun vahel läbisegi sõnu tulistama Bleh
Vasta
#6
jah, neid "Arheloloogia salatoimikuid" lugesin isegi ja kahju tõdeda, et me maailm selline on.

seal koolis toimub ikka üks paras ajuloputus. kõik, mida seal räägitakse on nende arust ÕIGE, ja kõik muu on VALE. isegi inimesel ei lasta oma loomulikku rada areneda. heh, kunagi oli veel nii, et kui õpiku lausega ei kirjutanud töösse vastust oli vale. selline me maailm siis ongi.
Vasta
#7
Hämmastama paneb see, et õpitakse vale ajalugu ... ja seda veel nii innukalt. Mis kasu me saame vale ajaloo õppimisest, miks ei räägita sellest, et on leitud dinosauruste luid, milles on raudkuulid (järeldus, et inimesed jahtisid püssidega dinosauruseid) miks räägitakse sellest, et stonehenge ehitamise ajal olid inimesed mingisugused madala laubaga ja suure kulmuga inimesed kes vedasid 240 miili kauguselt üle mägede ja soode mitmekümnetonniseid kivijurakaid vaid lohistades.

Mind huvitab mida sellega saavutada üritatakse.
Kui ma proovisin koolis õpsile selgeks teha, et ei ole ainult 1 kindel teooria maailma tekkimise kohta, siis vastati mulle kylma rahuga, et mida mina tean, kuidas ma tõestan jne - kõik on jumalast ning muud moodi ei saa ollagi.
See ajas marru ning tahtmatult tekitasin klassile tunnikontrolli, mille pärast minu peale väga pahane oldi.

Ja kui rääkida õpikute ümber kirjutamisest... vanu õpikuid ei peagi ümber kirjutama vms, kogu aeg tuleb ju uusi õpikuid kus on võimalik kirjutada uute leidude ja tõendite kohta.
Siiamaani õpib suur enamus eesti koole 10 aastat vanade õpikute järgi, pole siis ime.
Vasta
#8
Mind ajab lausa marru see praegune koolisüsteem. Mul näiteks kaob selletõttu vahel lausa õppimise isu ära. Ja kurb on vaadata kuidas terve klass madalalaubaliselt kõik üles kirjutab ilma mõtlematta ja asjast aru saamata. Praegune süsteem toimib veel vene süsteemi järgi kuna paljudes koolides on veel vene aegsed õpetajad. Praegu toimub koolis lihtsalt pähe tuupimine. Samas eestikeele tunnis arutletakse asjade üle mida ma võin igal pool koguaeg näha kui jala uksest välja tõusen. Räägitakse mingisugusest Kertu rakkest ja ma ei tea kellest veel.
Kuid tegelikult mind rõõmustab, see, et meie Bioloogia õpetaja usub, et Darwini teooria on vale ja palju muud ka. Alati kui suudame tunni teemat kõrvale kallutada, siis ta pajatab mingi huvitava loo Laugh
Samuti on ajalooõps kes samuti usub, et Hitler elas veel edasi ja ära mürgitati teisik. Kusjuures juhtum suleti alles seitsmekümnendatel millegipärast. Arvatavasti oli ta sõitnud kuskile saarele.
Kuid need puberteedieas tüdrukud on sellised kes kõik lihtsalt madalalaubaliselt maha kirjutavad. Ja paljud poisid ka, õigemini neid ei huvitagi miski...
Kuid minul on nii mõnegi koha peal tunnis tekkinud tahtmine sõna võtta kuid ma ei taha kuna mind on kord juba välja naerdud, või noh, nagu mööda vaadatud võinii... Ju ma olen liiga vaikne lihtsalt. Inimestel võib minust vale pilt jääda.

Kuid samuti ei tasu ka kõike mingist muust raamatust tõepähe võtta. Mina teen alati faktide põhjal omad järeldused mitte ei viksi midagi maha kuskilt.

[Teadet on muutnud 22-4-2004 postitaja kal]
Vasta
#9
Kui hitler ära suri, siis miks mõned aastad hiljem tema otsimine mingitest mägedest korraldati? Vot. Tuleb välja et ei surnudki ära, a nuh, nyyd on vist kindel juba, sest hitler oleks mingi 113 aastane Laugh
Vasta
#10
Leitsin ühe huvipakkuva lingi.
http://www.am.ee/9100
Vasta
#11
See on tõesti väga huvipakkuv link Smile Pani väga mõtlema!
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Leitsin ühe huvipakkuva lingi.
http://www.am.ee/9100

Kahjuks vastab see teatud osal tõele. Arvata on et olukord võib olla veelgi hullem kui artikli järgi.
Vasta
#13
lugedes seda teemat ja seda artiklit, pole enam üldse sõnu, kuigi ma selles samuses kahtlen mingist ajast alates, kui kusagil seda siin foorumis veel enne mainiti, enne pole nagu otseselt selle peale üldse mõelnud......aga kui nüüd kogu seda lugedes, siis kas üldse teistel paranormaalsustel on üldse mingi mõte?
Kas sellel foorumil ning meie arutelul on üldse mingi mõte, kui absoluutselt kõik, mida me praegu teame oleks juba vale, siis siin kohal on jälle mõistusega jokk:

nüüdisaja inimene oleks justkui programmeeritud selle poolest, et mida teada jne.....näiteks matemaatilised ja füüsikalised valemid ja tõekspidamised jne....meil on lihtsalt ajju programmeeritud, et kui teha nii ja nii, siis tuleb kokku nii ja kõik peabki nii olema, aga samas, kui meie mõtleme näiteks, et see korda see on minig kujutise pindala, siis äkki see on hoopis mingi x asi......lihtsalt meie aju tõlgendab seda sellena?

Ma nüüd vaatan postituse eelvaates, et ma panen siin ülisegast teksti, aga siin jälle on seost programmeerimisega, et inimesele on pandud piir peale, näiteks me saaks kasutada võimalikult palju ajumahust kui oskaks, aga et see on y-ite poolt peale pandud või mingite z-sündmustega, et me ei saaks rohkem seda kasutada ainult mõned osavad inimesed, kellel on siis nii öelda müstilised võimed, et nad suudavad nagu selle turvakoodi lahti muukida või sellest mööda hiilida ning oma aju suuremale osalusele ligi pääseda?

Et veel miks pole mõtet siin mingitel paranormaalsustel, et just need paranormaalsused ongi kogu tõsi, et praegu mis meiega toimub on hoopis midagi sellist.....või mida iganes, näiteks me läheneme füüsiliste aspektidega praegustele paranormaalsustele näiteks kasvõi, et miks kuul pole kulguri jälgi või mida iganes, aga kui kogu füüsika on vale ja absoluutselt kõik on vale, siis ei pea juu paika mitte kui midagi.....

nii need inimesed hullumajja satuvad, kuna lihtsalt ma ei tohi enam sellisele asjale nii tugevalt mõelda, täiesti masendav muudkui kirjutan ja kirjutan, aga olen juba täitsa segaseks läinud...apppiiiii.....ma oootan suvist kokkutulekut ilgelt, et vaielda end uuesti hulluks või mida iganes....

-----

ärge mu segast juttu tähele pange, aga ma tahaks ikkagi kaasa rääkida teiste meile momendil paranormaalsustega, et siis edaspidi ma foorumis üriatn alustõeks siis võtta meile tuttavat maailmapilti või siis otsest vale......aga muudmoodi ei saa kusagil kaasa rääkita, kuna siis võid sa kõik teksti nii keeruliseks ära keerata, et jah.....

-----

ja veel, et et kõik matemaatika, füüsika jne...on loodud meile arusaamiseks oma, meid ümbritsevast maailmast jne....et me üldse midagi mõistaks, siis ongi kogu see omadega paika pandud....et nagu need põhitõed on meile sisestatud sellepärast, et me just ei hakkaks midagi sellist minu jutu taolist segast panema vaid lükkaks selle ümber füüsika seadustega või millegi sellisega

[Teadet on muutnud 23-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#14
ega jah raske ta on, valesid on palju tõdesid ainult üks.

Poleks mittemingisugune ime, et maailm loodi 1986a. (mõtlen siin seda üldkasutatavat kalendrit, mille järgi praegu on aasta 2004). Ja teie kõik olete lihtsalt mingid botid, kes on pandud tööle minu arengu mõjutamiseks. Või oled just sina (see kes sa loed) ainuke, kes reaalselt eksisteerib...miski pole kindel.Laugh
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
ega jah raske ta on, valesid on palju tõdesid ainult üks.

Poleks mittemingisugune ime, et maailm loodi 1986a. (mõtlen siin seda üldkasutatavat kalendrit, mille järgi praegu on aasta 2004). Ja teie kõik olete lihtsalt mingid botid, kes on pandud tööle minu arengu mõjutamiseks. Või oled just sina (see kes sa loed) ainuke, kes reaalselt eksisteerib...miski pole kindel.Laugh

vot nii see kõik ongi, et just mõnigi on mõeldnu, et mida ma mingi matrixi poole pealt, mingi arvutikood, mis kasu must on ja hüppab katuselt alla, aga siis juhtub mingi viga koodis ning see mees kes peaks sealt alla hüpates surma saab jääb hoopis ellu, nii saab kõik siinsed paranormaalsed väited tegelikult ümber lükata juuBleh

aga vot see viibki kõik sellistele ilgelt segastele mõtetele, et praegu oleks vast meil targem igapäeva elus jätta sinna paika, muidu läheks terve preagune, mida me tunneme elu nime all nässu, et vahet pole siis, elame ära vaatame mis edasi saab, ei tohi sellele mõelda ja elada edasi.....

----

kuid samas miks on meie elu loodud nii keeruliseks, et nagu miks pidi arenemine toimuma? et elu oleks võinud alata küll kusagilt x kohast, aga et miks nagu meie elu, kes kuskil kontrollib seda peab olema keeruline ainuüksi miks arvutid programmid veel koode, koode mis meil programmides on juba keerulised, siis meie ja kõik need koodid veel kokku supperkoodid, et seee kõik kisub nii ära, kuid kogu mu teooria sobiks samuti ka matrixi teema alla, aga pole mõtet kahte postitust teha nagu


-----------


teised on tigedad praeguse koolisüsteemi üle, mina siin jahun ma ei tea juba millest, et absoluutselt kõik ja kõik, ja kõik on vale....Bleh


-----------

to: rha

ja kui ma nüüd üksi ainukesena tegelikult eksisteeriks, siis ma nagu mõtleks teid foorumi kasutajaid ja absoluutselt kõike välja, et kõik tundub nii nagu on?

[Teadet on muutnud 23-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#16
Kas keegi oskaks soovitada mõnda head raamtut sellise mõttekärgatuse üle?
Vasta
#17
Kasvõi "Matrixi lapsed"Smile
Vasta
#18
njah... ma olen nende teemadega NII LÄHEDALT kokku puutunud et endalgi hakkab hirm...
salaorganisatsioonid, ufod, tulnukad, müüdid, vandenõud, usk, kirik, piibel, veekord müüdid, aeg ja ruum, relatiivsusteooria, ussiaugud... ime küll aga NEED ON KÕIK OMAVAHEL SEOTUD!!!

pagan... peaksin oma teadmiste põhjal vist raamatu välja andma... aga rääkimine on lihtsam kui kirjutamine.

siit ka saldustekate: paljud inimesed kes teavad need räägivad mitte ei kirjuta... nii läheb ka teadmine nendega koos hauda..
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
siit ka saldustekate: paljud inimesed kes teavad need räägivad mitte ei kirjuta... nii läheb ka teadmine nendega koos hauda..
ole erand
Vasta
#20
no ok... uurimises ja äratundmisrõõmus on pool võitu...

Soovitan lugeda hästi palju...
alustage piiblist...
muretsege endale eenoki raamat...
lugege hancocki ja dänikeni...
vaadake kindlalt jüri lina teoseid ning uurige erinevaid salaorganisatsioone.

njah... võib tekkida ka väikseid probleeme sest ise olen lugenud raamatuid mida eestis näiteks polegi lubatud müüa (a la vabamüürlus ja salaorganisatsioonid)

ja veelkord... lugege lugege lugege...

kes on asjast enam huvitatud võib ka külastada EUFONIT... vaba ring kuhu on kõik asjaosalised teretulnud...

[Teadet on muutnud 11-5-2004 postitaja celtic]
Vasta
#21
Hmm, siiski ei saaks meie kooli kohta öelda, et seal päris vale maailmapilt on. Täna lugesime bioloogia tunni ajal "Darwini eksitust" ja rääkisime sellest 145. miljoni aasta vanusest kivi seest leitud raudpeaga haamrist.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: kal
Hmm, siiski ei saaks meie kooli kohta öelda, et seal päris vale maailmapilt on. Täna lugesime bioloogia tunni ajal "Darwini eksitust" ja rääkisime sellest 145. miljoni aasta vanusest kivi seest leitud raudpeaga haamrist.

... vabandades vanade teemade "ülessoojendamise" eest ... aga osa teemasid siin foorumis ei vanane ilmselt kunagi ... ehk isegi enamus teemasid ... sest kahtlemata on jutt huvitavatest ja olulistest asjadest ... nagu näiteks maailmapildist ... minul ei ole maailmapilti, kui ma kujutaksin seda sellise raamipandud asjana, mis mul elutoa seinal ripub ... ehk on maailmavaade ja vaatepunkt, kust vaadates ma näen erinevaid asju ... mõnda paremini, mõnda halvemini, mõnda üleüldse mitte. Aga ega viimased seepärast veel olemata pea olema ... ja keegi võib neidki näha - omast vaatepunktist ja (maailma)vaatega. Niiet ettvaatust maailmapildiga kui see on miski, mille loodame "valmismaalituna" koolist kätte saada. Ja häda ka koolile, kui ta midagi taolist pakkuda tahab - sest siis, jah, kui saame ühel päeval teada, et jõuluvana polegi olemas ... võib tekkida mulje, et ülelüldse on meile kõike valetatud ... Aga ei ole. Sest see, mida koolis õpetatakse, on kasulik vaatepunkti valikuks ja pilgu treenimiseks (saate "pintsli, värvid ja paberi"). "Pilti" võite siis pärast ise maalida, kui vajadust ja tahtmist. On vist selge, et mida kaugemale ulatub maailmavaade, seda parem. Aga kuigi pole olemas absoluutset vaatepunkti ("teadmiste keskpunkti"), sõltub vaatepunktist siiski päris palju. "Vaatepunkt" on siis need asjad, millest lähtuvalt ma püüan teisi, "kaugemaid" asju vaadata-seletada, "kindel maa", mille kandvuse üle ei pea ma pidevalt muretsema. (Millesti sarnasest rääkis siin varem vist hiidlane). Ma üldiselt usaldan oma vaatepunkti ja kui on asju, milleni pilk ei küüni, siis ma pigem püüan laiendada (maailma)vaadet kui vahetada vaatepunkti. Mis vaatepunkt see selline on? Küllap ta mu postidest läbi paistab - aga otsesõnu on ta see vaatepunkt, kust lähtuvalt kogu teaduse ja tehnoloogia areng viimase pea pooletuhande aasta jooksul aset leidnud on. Olgu see siis (sõltuvalt vaatepunktist) hea või halb. Mis ei takista mind siin foorumis ennast hästi (või isegi väga hästi) tundmast. Ja arvamast, et Darwin eksis, jah (kuigi just mitte päris nii nagu "Darwini eksituses"), et vaimud (hing) on olemas (aga nende vahekord "kehaga" pole just selline nagu üldiselt arvatakse) jpms
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: hiidlane
lugedes seda teemat ja seda artiklit, pole enam üldse sõnu, kuigi ma selles samuses kahtlen mingist ajast alates, kui kusagil seda siin foorumis veel enne mainiti, enne pole nagu otseselt selle peale üldse mõelnud......aga kui nüüd kogu seda lugedes, siis kas üldse teistel paranormaalsustel on üldse mingi mõte?
Kas sellel foorumil ning meie arutelul on üldse mingi mõte, kui absoluutselt kõik, mida me praegu teame oleks juba vale, siis siin kohal on jälle mõistusega jokk:

nüüdisaja inimene oleks justkui programmeeritud selle poolest, et mida teada jne.....näiteks matemaatilised ja füüsikalised valemid ja tõekspidamised jne....meil on lihtsalt ajju programmeeritud, et kui teha nii ja nii, siis tuleb kokku nii ja kõik peabki nii olema, aga samas, kui meie mõtleme näiteks, et see korda see on minig kujutise pindala, siis äkki see on hoopis mingi x asi......lihtsalt meie aju tõlgendab seda sellena?

Ma nüüd vaatan postituse eelvaates, et ma panen siin ülisegast teksti, aga siin jälle on seost programmeerimisega, et inimesele on pandud piir peale, näiteks me saaks kasutada võimalikult palju ajumahust kui oskaks, aga et see on y-ite poolt peale pandud või mingite z-sündmustega, et me ei saaks rohkem seda kasutada ainult mõned osavad inimesed, kellel on siis nii öelda müstilised võimed, et nad suudavad nagu selle turvakoodi lahti muukida või sellest mööda hiilida ning oma aju suuremale osalusele ligi pääseda?

Et veel miks pole mõtet siin mingitel paranormaalsustel, et just need paranormaalsused ongi kogu tõsi, et praegu mis meiega toimub on hoopis midagi sellist.....või mida iganes, näiteks me läheneme füüsiliste aspektidega praegustele paranormaalsustele näiteks kasvõi, et miks kuul pole kulguri jälgi või mida iganes, aga kui kogu füüsika on vale ja absoluutselt kõik on vale, siis ei pea juu paika mitte kui midagi.....

nii need inimesed hullumajja satuvad, kuna lihtsalt ma ei tohi enam sellisele asjale nii tugevalt mõelda, täiesti masendav muudkui kirjutan ja kirjutan, aga olen juba täitsa segaseks läinud...apppiiiii.....ma oootan suvist kokkutulekut ilgelt, et vaielda end uuesti hulluks või mida iganes....

-----

ärge mu segast juttu tähele pange, aga ma tahaks ikkagi kaasa rääkida teiste meile momendil paranormaalsustega, et siis edaspidi ma foorumis üriatn alustõeks siis võtta meile tuttavat maailmapilti või siis otsest vale......aga muudmoodi ei saa kusagil kaasa rääkita, kuna siis võid sa kõik teksti nii keeruliseks ära keerata, et jah.....

-----

ja veel, et et kõik matemaatika, füüsika jne...on loodud meile arusaamiseks oma, meid ümbritsevast maailmast jne....et me üldse midagi mõistaks, siis ongi kogu see omadega paika pandud....et nagu need põhitõed on meile sisestatud sellepärast, et me just ei hakkaks midagi sellist minu jutu taolist segast panema vaid lükkaks selle ümber füüsika seadustega või millegi sellisega

Tutvu Immanuel Kant'i teooriaga "asi iseeneses". Olin ise seda tänu filosoofia õppejõule sunnitud tegema kunagi ja mulle hakkas väga meeldima.

Kui sellesse piisavalt süvened, siis ei usus sa enam oma silmi ja kõrvu ka. Selliste mõttekäikude tulemusena võib jõuda täiesti absurdsetele järeldustele a'la ilmnev saab olemas olla, ilma, et on miski, mis ilmneks jne.

Muudetud: 17-2-05 kell 00:59:51 glaurung
Vasta
#24
(22-04-2004, 11:27 )Green_Day Kirjutas: Olen viimasel ajal kõvasti lugenud kõiksugu mõistatuslikest nähtustest ja üldse teadlaste silmis kahtlastest teemadest. Näiteks vaieldavad leiud, avastused. ("Darwini eksitus")

Mida rohkem sellisedi raamatuid lugeda, seda rohkem hakkan ma kõiges kahtlema. Mind hakkab juba marru ajama... Koolis õpetatakse meile ei tea mida. Aga kas see kõik ongi üldse õige? Kaldun arvama, et aetakse udu. Ja kui tahadki vastu vaielda, satud vaid naerualuseks.

Miks eiratakse niipaljusid leide, mis meie praeguse teaduse raamidesse ei sobi? Öeldakse, et võlstingud. Minu jaoks on see nii, et kardetakse oma vigu tunnistada, et oldi niivõrd kaua valest maailma pildist pimestatud ning ei taheta, viitsita, julgeta kõike ja kõike õmber kirjutada. Sest mõelge, kui kui need vaieldavad leiud tõesteks tunnistataks, peaks ümber kirjutama väga paljud õpikud, raamatud, teatmeteosed. Ning mis saaks inimeste teadmistega, mis nende järgi pähe "taotud".

Seega, siin ilmas on palju valet, ja rämpsu. Aga keda see huvitab? Paistab, et vaid fanatte. Ei tahetagi enam midagi muud.

Olen mõelnud, et kui inimkond avastab järsku (kellegi tahtel), et kõik see, mis me õigeks peame, on vale, siis kuidas ta vastu peab.

Kas nagu "Lahkulööja" sarjas:

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...onica+Roth

https://www.youtube.com/watch?v=fNQTU23Gl1U

See, et midagi on väga mäda ja vale, tunnetavad paljud. Kas alateadvuse, hingeteadmise, unenägude jmt kaudu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat