Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hirmud ja nendest üle saamine
#1
Ok. Minuga selline imelik asi toimunud et ma ei karda enam vaime.:o
Kui ma väike olin, siis ma kardsin kõike:krabinaid, samme, igast kahtlaseid asju ja mis kõige hullem isegi pimedust(hyes). OK See pole teema tegelt.
Asi on selles, et mul on hirm nende suhtes kadunud:o. Ma ei tea milles asi on võibolla olen liiga palju nendega tegelenud, võibolla on asi pentagrammis. Rääkige on teil ka midagi taolist juhtunud.(i)
Vasta
#2
Tegelikult kogu asi algabki vist pimedusest, sest siis inimesed kardavad ja vaimudel on töö lihtsam? Sellega ei mõelnud ma seda, et kõik vaimud tahavadki ainult meid hirmutada Sick
Vasta
#3
pimedust kardavad inimesed vaid sellepäerast, et nad kujutavad edile ette et kõikjal, kuhu nemad ei näe võib midagi üleloomulikku toimuda. Tegelikult ei ole vaimyd ega kõik mu paranormaalne absoluutselt pimeduse ega muu taolisega seotud. see selleks aga endal on olnud niiöelda foobia või kartus (kuidas keegi nimetab) voodialuste vastu. just nimelt. nimelt asi algas sellest, et kui olin veel väga väike siis ükskord tuli õhtul mu isa mulle jõulude najal jälle kommi sussi sisse panema ja kui kuulis et ma pesemast tulen peitis ennast minu voodi alla. ma ei märganud midagi, panin endale pid¹aama selga ja hakkasin voodi poole minema, kui äkki mu isal tuli kurikaval mõte, et kui ta niisama ennast välja ei vabanda, et miks ta mu voodi all on siis vabandab end sellega välja, et oleks nagu minda voodi alt ehmatada tahtnud ja ehmataski. kui olin päris voodi äärde jõudnud võttis isa järsult mu jalast kinni ja ma ehmatasin siivõrd, et kaotasin teadvuse, sellest ajast saati oligi mul foobia voodialuste vastu ja enne igat magamaminekukorda kontrollisin oma voodi aluse üle. nüüd olen sellest taspisi üle saanud...õnneks..see oli ikka päris hirmutav vahest üksi kodus olles ka.Laugh
Vasta
#4
Üldiselt ma arvan sama, aga tõesti kas sulle ei tundu, et vaimud ilmutavad end rohkem siis kui on pime?(i) (muidugi ma mõistan, et pimedas kujutavad inimesed endale ette igasugu asju), aga siis on ka suurem võimalus kohata reaalseid vaime rohkem kui muidu minumeelest.(i)Smile

Muudetud: 8-3-08 kell 10:16:00 Biegler
Vasta
#5
miks inimesed on nii vaenulikud eri arvamuste suhtes, ma ei mõista? see foorum ja üleüldse kogu para-web on oma arvamuste avaldamiseks ja kui hakatakse üles näitama vaenulikkust teiste inimeste arvamuste kohta, pole vist tõsiselt võimalik siin foorumis absoluutselt midagi kirjutada ja oleks targem sellised asjad kinni panna, kas te ei arva? samuti nagu sina mina ja kõik siin maailmas ei oma ju 100% tõest infot vaimumaailma kohta ja kui sa arvad, et sa oled teistest targem ja tahad naile seda näkku öelda, siis sa võid seda teha ka väga viisakal moel, kuigi minul ja ka sinul on kohustus para-webi reeglitest kinni pidada, eksole??? Kõik on korras aga mulle ei meeldi, kui mind parandatakse, sest kust sa nii täpselt tead, see kui sinun sõbrad ei anna sulle sellist infot, siis ei tasu kohe teisi kritiseerida, teeme nii?
Vasta
#6
sa võid enda arvamust avaldada ka muul moel nt. "ma ei ütle et sinu jutt on vale, kuid ma arvan..." või midagi sellist, lihtsalt pole mõtet teiste toodud lauseid ümber lükata. ja ma ei viici sellel temal enam rääkida...
Lihtsalt häuruvad sihuksed haukumised nagu "Suur saavutus" nagu sa ütlesid ja sinu mõningad fraasid minu kirjutatud teksti kohta!

Muudetud: 8-3-08 kell 16:18:10 ne00n
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: ne00n
pimedust kardavad inimesed vaid sellepäerast, et nad kujutavad edile ette et kõikjal, kuhu nemad ei näe võib midagi üleloomulikku toimuda. Tegelikult ei ole vaimyd ega kõik mu paranormaalne absoluutselt pimeduse ega muu taolisega seotud. see selleks aga endal on olnud niiöelda foobia või kartus (kuidas keegi nimetab) voodialuste vastu. just nimelt. nimelt asi algas sellest, et kui olin veel väga väike siis ükskord tuli õhtul mu isa mulle jõulude najal jälle kommi sussi sisse panema ja kui kuulis et ma pesemast tulen peitis ennast minu voodi alla. ma ei märganud midagi, panin endale pid¹aama selga ja hakkasin voodi poole minema, kui äkki mu isal tuli kurikaval mõte, et kui ta niisama ennast välja ei vabanda, et miks ta mu voodi all on siis vabandab end sellega välja, et oleks nagu minda voodi alt ehmatada tahtnud ja ehmataski. kui olin päris voodi äärde jõudnud võttis isa järsult mu jalast kinni ja ma ehmatasin siivõrd, et kaotasin teadvuse, sellest ajast saati oligi mul foobia voodialuste vastu ja enne igat magamaminekukorda kontrollisin oma voodi aluse üle. nüüd olen sellest taspisi üle saanud...õnneks..see oli ikka päris hirmutav vahest üksi kodus olles ka.Laugh

hehehehe. Lapsele võib selline asi väga traumeeriv olla. Ise olen ka selline mänguhimuline ja meeldib teisi ehmatada. Nüüdsest olen ettevaatlikum, keda ma ehmatan.
Muide ükskord ehmatasin samamoodi oma ema, kuid tema istus diivanil ja vaatas telekat ja mina libistasin diivani alt ennast tema jalani ja haarasin tugeva haardega ta jalast kinni ja siis ta võpatas kõvasti, aga ei kiljunud ega karjunud. Pahaseks ta ei saanud õnneks ja ta üldiselt alati naeris minu vigurite peale ja neid oli väga palju ikka.

Ja veel tahtsin öelda, et mul oli pimedusega selline asi, et ma kartsin seda, kui ma teadsin, et on midagi karta. Näiteks ühes majas ja paigas ma seda kartsin, aga kui kolisin teise majja, siis võisin terve öö pimedas ringi kolada, sest tundsin ennast tõeliselt hästi ja turvaliselt selles majas. Nii et ma usun, et see on igal inimesel individuaalne.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: yar
Noo see on nüüd küll SUUR SAAVUTUSBleh, mida suure häälega teatada. Ma ei karda ka enam öösel poti peal istuda, et äkki tuleb potist käsi, mis mind veega koos alla viib...
Ja pimedust ei karda inimesed ainult sellel põhjusel, et pimedas, kuhu nemad ei näe võib midagi üleloomulikku toimuda. See on sinu arvamine ja seda nüüd 100% ei tasu uskuda. Nii palju, kui on erinevaid inimesi, niipalju on ka eriarvamusi, üleloomulikusega pole siin nüüd küll kõigil pistmist. Olen ise küsinud paljude tuttavate käest: Kas kardavad pimedust ja kui, siis miks? Sellist vastust ei andnud keegi...
Ka selle väite, et pimdas vaimud rohkem endast märku annavad, pole päris õige. Vaimumaailm on nii sama reaalne, kui nähtav maailm ja 'nad toimetavad' päeval nii samuti. Muidugi, lihtsam on neid pimedamal ajal näha ja sellel osas on õigus, kujutlus hakkab pimedas paremini ''tööle''.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
OK ma juba mõtlesin, et kuhu kriitika jääb. Asi ei ole pimedas, ma lihdsalt tahtsin teada kas kellegil on sama asi juhtunud. Nt para-web on aidanud inimestel hirmus üle saada või midagi sellist. Ja kui sulle minu teema ei meeldi siis sa ei pea siia midagi postitama, eks? Olen ka ne00niga nõus, et kui sul tõesti on nii suur vajadus kõva meest mängida võiksid seda vähemalt viisakalt teha.Bleh
Vasta
#9
Ma kah suht kardan tegelt pimedust ,kuid ei näita seda välja.Mul on tegelt see nagu nimodi ,et vahepeal kardan ,kuid vahepeal võin kottpimedas istuda või ükskõik mida teha ,kuid hirmu ei tule.
Kuid paranähtusi vaime jms kardan tohutult ,kuid tunnen ka huvi TOHUTULT.
Kord magasin alumisel korrusel(majal 2 korrust)Vaatasin telekat ,kõik oli korras ,kuid nii kui sain magama ja silmad kinni hakkas kostma heli kolks ja koguaeg enam vähem sama mustriga.
Hetkeks proovisin kindlaks teha kuskohast see heli tuleb ,kuid see tuli nagu kõikjalt.Muidugi oli mul kiire sealt minema minemisega.Tolle toaga on olnud ka varem igasuguseid kummalisi asju.Kord hingedeööl kukkus üks kuju kõrgelt riiulilt maha ,kuigi oli kindlalt seal ja kukkumisega oleks pidanud viga ka saama ,kuid võta näpust ,polnud ühtegi kukkumisjälge.Muidu seal toas suri onu ära.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Elina
Ah, ma kardan absoluutselt kõike (hyes). Tegelt kah, igasugused väiksed krabinad, mingi asja kukkumine, tuul, pimedus ja nii edasi. Aga samas ma olen vaimudest jms 'olenditest' huvitatud, vaatamata sellele, et ma neid hullult kardan.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
see on hea et sa oled huvitatud(H) tegele rohkem nendega, uuri nende kohta ja muud sellist(i) äkki läheb ka hirm üleSick
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: aviator
Ma kah suht kardan tegelt pimedust ,kuid ei näita seda välja.Mul on tegelt see nagu nimodi ,et vahepeal kardan ,kuid vahepeal võin kottpimedas istuda või ükskõik mida teha ,kuid hirmu ei tule.
Kuid paranähtusi vaime jms kardan tohutult ,kuid tunnen ka huvi TOHUTULT.
Kord magasin alumisel korrusel(majal 2 korrust)Vaatasin telekat ,kõik oli korras ,kuid nii kui sain magama ja silmad kinni hakkas kostma heli kolks ja koguaeg enam vähem sama mustriga.
Hetkeks proovisin kindlaks teha kuskohast see heli tuleb ,kuid see tuli nagu kõikjalt.Muidugi oli mul kiire sealt minema minemisega.Tolle toaga on olnud ka varem igasuguseid kummalisi asju.Kord hingedeööl kukkus üks kuju kõrgelt riiulilt maha ,kuigi oli kindlalt seal ja kukkumisega oleks pidanud viga ka saama ,kuid võta näpust ,polnud ühtegi kukkumisjälge.Muidu seal toas suri onu ära.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Jah , see on vääga hea, kui nende vastu huvi tunned !Laugh tunne rohkem(H)
kui sa väga palju nende kohta uurid jne.. siis läheb ka äkki hirm üle Laugh see hirm on selline kummaline asi, et kui sa kardad nt koeri ja sa hakkad koeradega palju kokku puutuma siis läheb ka hirm tasapisi üle Laugh
sorry ma ei oska sulle sinu onu kohta hetkel nõu andaSad, äkki läheb aja peale üle(i)

Muudetud: 22-3-08 kell 21:11:45 Biegler
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Biegler
Ok. Minuga selline imelik asi toimunud et ma ei karda enam vaime.:o
Kui ma väike olin, siis ma kardsin kõike:krabinaid, samme, igast kahtlaseid asju ja mis kõige hullem isegi pimedust(hyes). OK See pole teema tegelt.
Asi on selles, et mul on hirm nende suhtes kadunud:o. Ma ei tea milles asi on võibolla olen liiga palju nendega tegelenud, võibolla on asi pentagrammis. Rääkige on teil ka midagi taolist juhtunud.(i)

Siin on kaks varianti:
- inimene harjub kõigega või
- oled oma foobiast üle saanud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,288 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat